Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Γεια σας κορίτσια!! Τώρα γύρισα από τον γιατρό...38+1 σήμερα.. Ο μπέμπης είναι πολύ ψηλά ακόμα... Με έβαλε στο nst αλλά έφτασα μέχρι 40 τις συσπάσεις...ο μικρός κοιμόταν!! Το βράδυ θα πεθαίνω στον πόνο...  Μου είπε ότι έχω μπροστά μου 2-3 εβδομάδες ακόμα..οπότε ξεπερνάνε το φράγμα των 39 εβδομάδων για να γεννήσω φυσιολογικά... Του είπα μήπως προγραμματίσουμε καισαρική το Σαββατοκύριακο μιας και το μωρό είναι οκ και στα κιλά του..αλλά ήταν κατηγορηματικός όχι!!! Την άλλη Τετάρτη θα με ξαναδεί... @Beatriceeεχουμε νεότερα?? @DIAMANTWπως πήγε το ραντεβού σου??
    • Να σου ζήσει κορίτσι μου..γερό κ καλότυχο να είναι στη ζωουλα του..περιμένω κ εγώ,πήγαμε χθες στο γιατρό μου είπε στοπ το περπάτημα κ εκτός απροόπτου θα με δει πάλι Τρίτη..είναι έτοιμη η μπέμπα να βγει.. βιάζεται απ' ότι φαίνεται .37+1 σήμερα..που γέννησες εσύ?
    • Κοριτσια μου πως είστε; @marinamanoulitsaευχομαι μια θετική χοριακη αύριο!! 🤰 Σε αλλα νέα, πρώτη φορά ανυπομονώ να κατέβει η περίοδος!!! Έχω να την δω δυο μήνες..μόλις έρθει ξεκινάω τα femara και πρώτα ο Θεός πάμε για σπερματεγχυση! 🙏
    • Επιτροπή 📅 @dep14--> 18/5 @Vasilique--> 20/5 @Litsadi--> 31/5 @N.Angel --> 14/6 @FAITH_--> 22/7   Ωοληψία ✌️ @Vasilique--> 13/5 @JNtina --> ? @Vibet--> ? @Apol--> 14/5 @Nansi--> ? @geo2222--> ? Εμβρυομεταφορά 🙏 @Sandyb--> ?   Χοριακή ❓ @AvocandoΘΕΤΙΚΟ 🥰 @Layla85 --> ?   Εγκυμοσύνη 🤰 @Taggeris @Avocando  
    • Αχ ωραία ,όχι αυτό ακριβώς είχα καταλάβει και εγω απλά ήθελα να είμαι σίγουρη !!!👍🏼
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...