Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2021


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου γερό και δυνατό να είναι!!!! Το μούδιασμα είναι φυσιολογικό στην πρώτη μου γέννα μετά από 6 μήνες περίπου αν θυμάμαι καλά άρχισα σιγά σιγά να νιώθω το σημείο εκεί...Και τώρα πάλι έτσι είναι μουδιασμένο Και η αίσθηση δεν είναι καθόλου ωραία εγώ ανατριχιαζω .

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση....είχα αρχίσει να φρικαρω..γτ σήμερα το ένιωσα τόσο μουδιασμενο...

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου...😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 6/11/2021 at 7:54 ΜΜ, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, το προηγούμενο Σάββατο μετά από πρόκληση κατέληξα με συνοπτικές διαδικασίες στο χειρουργείο γτ έπεσαν απότομα οι παλμοί του παιδιού οπότε κ κάνανε ολική για να το προλάβουν. Ευτυχώς όλα καλά. Όμως σήμερα μια βδομάδα μετά στη περιοχή κάτω από τον αφαλό και πάνω από την τομή το νιώθω στο άγγιγμα σαν μουδιασμενο...είναι φυσιολογικό; Να αγχωθω; Όταν δε το αγγίζω το νιώθω σαν βαρύ; Περίεργη αίσθηση....ήταν ο πρώτος τοκετός Μ κ κατ' επέκταση πρώτη καισαρική....

Από Δευτέρα θα πάρω κ το γιατρό μου αν συνεχίσει....

Μην  ανησυχείς καθόλου κ εγω ενα μήνα περίπου μετα την καισαρική ετσι νιώθω . Είναι περίεργη η αίσθηση κ στην τομη αλλά οκ δεν είναι κατι ολα καλα. Να σου ζήσει το μωράκι σου να το χαίρεσαι 💜💜🧸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Τι κάνετε? Σε τι φάση είστε με τα μωράκια σας? Εμείς περνάμε μια φάση αγκαλιά κ μονο αγκαλιά!!! Και για υπνο μονο στην αγκαλιά μου ετσι κ κανω το λάθος κ τον βάλω στην κούνια του κάηκα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Τι κάνετε? Σε τι φάση είστε με τα μωράκια σας? Εμείς περνάμε μια φάση αγκαλιά κ μονο αγκαλιά!!! Και για υπνο μονο στην αγκαλιά μου ετσι κ κανω το λάθος κ τον βάλω στην κούνια του κάηκα!!! 

Θα είναι σε άλμα φαίνεται. Εμείς 23ημερων κ δε πίνει πολύ γάλα. Σπάνια θα φτάσει τα 100 στο γεύμα. Εσενα πίνει πολύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Τι κάνετε? Σε τι φάση είστε με τα μωράκια σας? Εμείς περνάμε μια φάση αγκαλιά κ μονο αγκαλιά!!! Και για υπνο μονο στην αγκαλιά μου ετσι κ κανω το λάθος κ τον βάλω στην κούνια του κάηκα!!! 

Εμάς πλάι την έχουν ταράξει οι κολικοι κάθε απόγευμα από τις 6 μέχρι τις 11 πλανταει στο κλάμα και τι δεν έχω δοκιμάσει..Χτες είχα και παιδίατρο  γιατί κλείσαμε μηνα πήρε 1 κιλό η μπουμπου μου φτασαμε 4080 και 54 πόντους κόψαμε και την προηγούμενη εβδομάδα τον χάλινο..Όλα καλά μου είπε είναι πολύ δυνατή .. τους κολικούς να μην είχαμε ρε γαμωτο κλαίει η ψυχή μου κάθε φορά ετσι όπως κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσάς πόσο γάλα πίνουν σε κάθε γεύμα? Όσες δίνεται ξένο εννοώ. Εμενα γύρω στα 80 με 90 κ κάποιες φορές μπορεί κ λιγότερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Κορίτσια εσάς πόσο γάλα πίνουν σε κάθε γεύμα? Όσες δίνεται ξένο εννοώ. Εμενα γύρω στα 80 με 90 κ κάποιες φορές μπορεί κ λιγότερο 

Τα 90 εμένα τα έχει στάνταρ πινει κ πανω απο 90 μπορεί και 100 κ 110. Βέβαια δεν του δίνω πανω απο 90 σκόνη γιατί ο παιδιατρος μου είπε να του κάνω δίαιτα στην σκόνη κ να του δίνω πιο πολυ δικό μου ελα όμως που το δικό μου δεν του φτανει.. κατι το οποίο με εκνευρισε πολυ κ δεν το βρήκα κ λογικο. Εμείς κάναμε αμαν να πάρει κιλά μιας κ γεννήθηκε 2 κιλά κ τώρα αυτος λέει δίαιτα. Πήρα δεύτερη γνώμη κ μου είπε να δινω στο παιδι να φάει οσο θέλει. Εχει τύχει σε καμία? Το παιδι το δεχετε μια χαρά το γάλα απο άποψη ποσότητας ούτε εμετο το κάνει ούτε γουλιές βγάζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Κορίτσια εσάς πόσο γάλα πίνουν σε κάθε γεύμα? Όσες δίνεται ξένο εννοώ. Εμενα γύρω στα 80 με 90 κ κάποιες φορές μπορεί κ λιγότερο 

Ανα ποσες ωρες είναι το καθε γεύμα σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Τα 90 εμένα τα έχει στάνταρ πινει κ πανω απο 90 μπορεί και 100 κ 110. Βέβαια δεν του δίνω πανω απο 90 σκόνη γιατί ο παιδιατρος μου είπε να του κάνω δίαιτα στην σκόνη κ να του δίνω πιο πολυ δικό μου ελα όμως που το δικό μου δεν του φτανει.. κατι το οποίο με εκνευρισε πολυ κ δεν το βρήκα κ λογικο. Εμείς κάναμε αμαν να πάρει κιλά μιας κ γεννήθηκε 2 κιλά κ τώρα αυτος λέει δίαιτα. Πήρα δεύτερη γνώμη κ μου είπε να δινω στο παιδι να φάει οσο θέλει. Εχει τύχει σε καμία? Το παιδι το δεχετε μια χαρά το γάλα απο άποψη ποσότητας ούτε εμετο το κάνει ούτε γουλιές βγάζει. 

Και εμένα τόσο πίνει 80 με 90 και καμιά φορά 120 ανά 3 με 4 ώρες . Αφού το δέχεται και δεν το βγάζει το θέλει το παιδί εκείνο σε πάει στο ποσό θα πιει δίαιτα από τωρα μου κάνει εντύπωση...τώρα θέλουμε να παίρνουν κιλά . Νομίζω πρέπει να δίνεις όσο θέλει το παιδί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Και εμένα τόσο πίνει 80 με 90 και καμιά φορά 120 ανά 3 με 4 ώρες . Αφού το δέχεται και δεν το βγάζει το θέλει το παιδί εκείνο σε πάει στο ποσό θα πιει δίαιτα από τωρα μου κάνει εντύπωση...τώρα θέλουμε να παίρνουν κιλά . Νομίζω πρέπει να δίνεις όσο θέλει το παιδί. 

Και εγω αυτο σκέφτηκα με την απλη λογικη γιαυτο κ πηρα δευτερη γνώμη απο δικό μου έμπιστο παιδίατρο απο την πολη μου... Βασικά είναι ο δικος μου παιδιατρος 🤩🤩🤩 πολυ καλος κ έχουμε ακόμα κ τώρα πολυ καλη σχέση και είναι κ έμπειρος και μόλις του είπα για την δίαιτα μου είπε μην τολμήσεις κ το κάνεις το παιδι πρέπει να φάει τώρα!! Και εμένα ανα 3 με 4 ώρες τρώει και καμία φορά μπορεί να ξυπνήσει και στο 5ωρο. !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Και εγω αυτο σκέφτηκα με την απλη λογικη γιαυτο κ πηρα δευτερη γνώμη απο δικό μου έμπιστο παιδίατρο απο την πολη μου... Βασικά είναι ο δικος μου παιδιατρος 🤩🤩🤩 πολυ καλος κ έχουμε ακόμα κ τώρα πολυ καλη σχέση και είναι κ έμπειρος και μόλις του είπα για την δίαιτα μου είπε μην τολμήσεις κ το κάνεις το παιδι πρέπει να φάει τώρα!! Και εμένα ανα 3 με 4 ώρες τρώει και καμία φορά μπορεί να ξυπνήσει και στο 5ωρο. !

Τέλεια! Έτσι καλα σου είπε δώσε στο παιδί όσο γάλα θέλει να πιει θα έχει χρόνια μπροστά του για δίαιτες χαχχα! 5 ωρο εμένα το κανει το βράδυ αν καταφέρω και την ξανά κοιμησω όταν ξυπνήσει  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Ανα ποσες ωρες είναι το καθε γεύμα σας? 

Το βράδυ εγω τον ξυπνάω στο 4ωρο τη μέρα κοντά στο 3ωρο έχει ξυπνήσει από μόνος του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε? Πως είστε εσείς κ τα μωράκια σας? 

Μια μέρα καλά μια όχι. Χθες είχε γκρίνια πολύ κ δε κοιμόταν σήμερα μια χαρά. Πίνει 100γρ στο 4ωρο. Τη νύχτα όταν τον ξύπνησω εγω δε θα πιει πάνω από 70γρ. Εσεις?σήμερα κλείνουμε 1μηνα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Μια μέρα καλά μια όχι. Χθες είχε γκρίνια πολύ κ δε κοιμόταν σήμερα μια χαρά. Πίνει 100γρ στο 4ωρο. Τη νύχτα όταν τον ξύπνησω εγω δε θα πιει πάνω από 70γρ. Εσεις?σήμερα κλείνουμε 1μηνα

 

Εμείς πίνουμε 120 γρ σε κάθε γεύμα ξυπναει μονος του ανα 3 με 4 ωρες. Εμένα εχει γκρίνια μονο οταν δεν καταφέρνει να κοιμηθεί πίνοντας το γάλα!! Την πιπίλα που τον νανουριζει πολυ εύκολα δεν την θέλει... κ εμείς κλεικλείσαμε μηνα πριν μερικές μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Εμείς πίνουμε 120 γρ σε κάθε γεύμα ξυπναει μονος του ανα 3 με 4 ωρες. Εμένα εχει γκρίνια μονο οταν δεν καταφέρνει να κοιμηθεί πίνοντας το γάλα!! Την πιπίλα που τον νανουριζει πολυ εύκολα δεν την θέλει... κ εμείς κλεικλείσαμε μηνα πριν μερικές μέρες!!!

Τον ξυπνάς τη νύχτα αν δεν έχει ξυπνήσει στο 4ωρο? Εγώ τραβάω μαρτυριο για να πιει 120γρ. Πολύ σπάνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Τον ξυπνάς τη νύχτα αν δεν έχει ξυπνήσει στο 4ωρο? Εγώ τραβάω μαρτυριο για να πιει 120γρ. Πολύ σπάνια 

Οχι δεν τον ξυπνάω τον αφήνω να ξυπνήσει οπότε θέλει εκείνος γιατί ειναι πολυ ανυπόμονος και δεν περιμένει να τον αλλάξω κ να του δωσω γάλα κλαίει σαν τρελος μέχρι να μπει το μπιμπερό στο στόμα του οπότε δεν τον ενοχλώ τον αφήνω να ξυπνήσει.  

 

Να ρωτήσω ρε κορίτσια!! Την πρώτη δόση απο το επίδομα γέννας το πήρε καμία σας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Να ρωτήσω ρε κορίτσια!! Την πρώτη δόση απο το επίδομα γέννας το πήρε καμία σας ?

Εγώ όχι ακόμα και γέννησα αρχές Οκτώβρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Οχι δεν τον ξυπνάω τον αφήνω να ξυπνήσει οπότε θέλει εκείνος γιατί ειναι πολυ ανυπόμονος και δεν περιμένει να τον αλλάξω κ να του δωσω γάλα κλαίει σαν τρελος μέχρι να μπει το μπιμπερό στο στόμα του οπότε δεν τον ενοχλώ τον αφήνω να ξυπνήσει.  

 

Να ρωτήσω ρε κορίτσια!! Την πρώτη δόση απο το επίδομα γέννας το πήρε καμία σας ?

Τώρα τέλος του μηνα θα πει το επίδομα για όσες γεννησαμε Οκτώβριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Τώρα τέλος του μηνα θα πει το επίδομα για όσες γεννησαμε Οκτώβριο. 

Α ωραία αυτό ήθελα κ εγω να μάθω πότε μπαίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Να σας ζήσουν και πάλι τα μωράκια σας!! Εγώ γέννησα με καισαρική την Δευτέρα βγήκαμε εχθές. 

Είχα αρκετές συμφισεις αλλά είπε ο γιατρός ότι τις καυτηριασε. 

Εύχομαι να μην ξανά βγουν. 

Αυτό τώρα που θέλω είναι να ρωτήσω είχατε καθόλου πόνους σαν κολικούς εσείς; 

Σήμερα έφαγα 2 κουλουράκια και τδαγακι ήπια και με έπιασε τόσο δυνατός πόνος στην κοιλιά που τυλίχθηκα μόλις ήρθα τουαλέτα αποχώρησε. 

Έχετε ανάλογη εμπειρία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/11/2021 at 10:35 ΠΜ, ο/η Tzortzia είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Να σας ζήσουν και πάλι τα μωράκια σας!! Εγώ γέννησα με καισαρική την Δευτέρα βγήκαμε εχθές. 

Είχα αρκετές συμφισεις αλλά είπε ο γιατρός ότι τις καυτηριασε. 

Εύχομαι να μην ξανά βγουν. 

Αυτό τώρα που θέλω είναι να ρωτήσω είχατε καθόλου πόνους σαν κολικούς εσείς; 

Σήμερα έφαγα 2 κουλουράκια και τδαγακι ήπια και με έπιασε τόσο δυνατός πόνος στην κοιλιά που τυλίχθηκα μόλις ήρθα τουαλέτα αποχώρησε. 

Έχετε ανάλογη εμπειρία; 

Γεια σου κορίτσι! Να σου ζήσει το μωρο σου !! Εγω εκανα καισαρική αλλά δεν είχα τέτοιους πόνους σαν αυτούς που αναφέρεις καλο θα ήταν να το αναφέρεις στον γιατρό σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θηλάζετε κορίτσια;; 

Εγώ θηλάζω 6 μέρες αποκλειστικά αλλά το θέμα ειναι ότι σήμερα έχω πετάξει γρομπαλακια και πονάω κάτω από την αμασχαλη ούτε να σηκώσω το χέρι μπορώ. 

Βάζω το μωρό να πίνει από το πονεμένο ώστε να ξελαφρωνω κάνω ζεστό νερό επάνω και μαλαξεις με σαπούνι και με το χέρι μετά να φεύγει το γάλα αλλά τίποτα δεν ηρεμώ. 

Έχετε ανάλογη εμπειρία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tzortzia είπε:

Θηλάζετε κορίτσια;; 

Εγώ θηλάζω 6 μέρες αποκλειστικά αλλά το θέμα ειναι ότι σήμερα έχω πετάξει γρομπαλακια και πονάω κάτω από την αμασχαλη ούτε να σηκώσω το χέρι μπορώ. 

Βάζω το μωρό να πίνει από το πονεμένο ώστε να ξελαφρωνω κάνω ζεστό νερό επάνω και μαλαξεις με σαπούνι και με το χέρι μετά να φεύγει το γάλα αλλά τίποτα δεν ηρεμώ. 

Έχετε ανάλογη εμπειρία; 

Να σου ζήσει το μωράκι σου! Εμείς κλείσαμε 1μηνα προχθές. Θήλαζα τις 10 πρώτες μέρες αλλά μετά έπαθε ουρολοιμωξη κ μπήκε στα νεογνά κ έτσι χρειάστηκε να το βγάζω με το θήλαστρο. Κ το έπαθα κ εγώ αυτό που λες. Βάλε ζεστό νερό σε μπουκαλάκι από νερό κ βάλτο στο σημείο που πονάς κ κανε κινήσεις σαν να παίζεις πιάνο. Θα σε βοηθήσει πολύ. Πρόσεχε γιατί αυτά είναι συμπτώματα μαστίτιδας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Να σου ζήσει το μωράκι σου! Εμείς κλείσαμε 1μηνα προχθές. Θήλαζα τις 10 πρώτες μέρες αλλά μετά έπαθε ουρολοιμωξη κ μπήκε στα νεογνά κ έτσι χρειάστηκε να το βγάζω με το θήλαστρο. Κ το έπαθα κ εγώ αυτό που λες. Βάλε ζεστό νερό σε μπουκαλάκι από νερό κ βάλτο στο σημείο που πονάς κ κανε κινήσεις σαν να παίζεις πιάνο. Θα σε βοηθήσει πολύ. Πρόσεχε γιατί αυτά είναι συμπτώματα μαστίτιδας. 

Πως είναι το μωράκι σου τωρα; θα τ κάνω κ αυτό σήμερα είμαι καλύτερα. Αλλά ο μικρός δείχνει Ν πεινάει το βάζω στήθος κάνει πιπιλοσμα κ ξανά κοιμάται κάνω τ παντα Ν τον ξυπνήσω αλλά τίποτα. Κ εγώ μετά γεμίζω κ πονάω.. Θ κάνω αυτό π μ είπες μπας κ ηρεμήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον τράχηλο δεν το μετρησε κολπικά όποτε ίσως για αυτο να έχει διαφορά στις μετρησεις του  και άλλη κοπέλα που διάβασα εδώ μέσα το είχε πει αυτό ότι στην β επιπέδου ήταν πιο μακρύς από την αυχενική 🤷‍♀️ Στο τέλος τον ρώτησα όλα είναι καλά ; Και μου είπε ναι με το καλό 
    • Σ ευχαριστώ πολύ!! Έβαλα τα μεγάλα μέσα κ κοιμήθηκαν.. Ξάπλωσα μαζί τους μέχρι να τους πάρει..
    • Καλησπέρα κορίτσια. Όσον αφορά το πότε και αν κάνουμε ωορρηξία βλέπω ότι είναι μεγάλο θέμα. Πριν μείνω έγκυος είχα κύκλο 25-27 μέρες και με το που τελείωνε η περίοδος ξεκινούσα επαφές. Την πρώτη φορά δεν προσπαθούσα στοχευμένα και έμεινα έγκυος στον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών (που δυστυχώς κατέληξε σε παλινδρομη). Την δεύτερη φορά, πάλι σε διάστημα 2-3 κύκλων, πιο εντατικά και στοχευμένα και απέκτησα τον γιο μου. Την τρίτη φορά, είχα ήδη πιο μεγάλους κύκλους, νομίζω πολλές φορές δεν γινόταν ωορρηξία. Και όμως μόλις ένιωσα ότι μάλλον είχα και επεδίωξα επαφές έμεινα έγκυος (βιοχημική). Σε γενικές γραμμές πολύ εύκολα μου ήρθαν όλες. Όμως πλέον με τα σημερινά δεδομένα, δεν ξέρω αν θέλω να κάνω τεστ ωορρηξίας γιατί φοβάμαι ότι αν είναι αρνητικά θα απογοητευτω. Και ο χρόνος δεν είναι υπέρ μου πλέον, αλλά αν αρχίσω να μετράω μέρες και κάνω συνέχεια τεστ και αγχωθω δεν νομίζω να είναι καλύτερα. Ίσως κάποιες φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτο μας.  
    • Εγώ μόνο ένα σφράγισμα που έσπασε έχω και πήγα στον οδοντίατρο και μου είπε μέτα τον 5ο. Τώρα ακόμα δεν έχω πάει να σου πω την αλήθεια. Με το γυναικολόγο σου πρέπει να μιλήσεις πάντως πιστεύω...
    • Ε μια χαρά. Ο τράχηλος που μάκρυνε;;; είναι φυσιολογικό; Ανυπομονώ για το βράδυ είναι η αλήθεια!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...