Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2021


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε;;;;

Κοριτσιαααα Δευτέρα γενναωωωωωω!!! Πήγα σήμερα στο γιατρό και κανονίσαμε την Κυριακή θαβπαω για τον προεγχειρητικο και Δευτέρα πρωί πρωί μέσα....μου εχει κοπεί η ανάσα από το άγχος....

Αντε με το καλό κορίτσι μου!! Πόσο θα είσαι τη Δευτέρα? Τέλεια ξεμπερδεύεις εσυ.... Κ εγω ανυπομονώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Αντε με το καλό κορίτσι μου!! Πόσο θα είσαι τη Δευτέρα? Τέλεια ξεμπερδεύεις εσυ.... Κ εγω ανυπομονώ 

37 και 6 θα είμαι! Θα γεννούσε την Τετάρτη αλλά έχουμε θέμα στο νοσοκομείο με τα χειρουργείο (είμαι σε νησι) με το προσωπικό βασικά και έτσι με έβαλαν 2 μέρες νωρίτερα αλλά δεν πειράζει και τον πρώτο μου 37 κ 6 τον γεννησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Εγω φουλ όρεξη αν γινόταν να τρωω συνέχεια θα το έκανα 🤣🤣🤣 αν και μετα κατι ελαφριές αναγουλες τις εχω αλλά δεν κάνω πίσω!!! Εσυ? 

Μια έχω, μια δεν έχω.. αλλά και όταν έχω, λόγω σακχάρου, δε μπορώ να φάω.. και πως θα ήθελα ένα γλυκάκιι😌 Έχω παραγγείλει στον σύζυγο μου, ένα ταψάκι κανταΐφι με το που γεννήσω!

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Εγω καούρες έχω πολλές. Οτι και να φάω με πηραζει. Αλλα σκέφτομαι τα δύσκολα πέρασαν τι στο καλό δε θα βγει? 😄😄😄😄😄

Καούρες, έχω πάρα πολλές και εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε;;;;

Κοριτσιαααα Δευτέρα γενναωωωωωω!!! Πήγα σήμερα στο γιατρό και κανονίσαμε την Κυριακή θαβπαω για τον προεγχειρητικο και Δευτέρα πρωί πρωί μέσα....μου εχει κοπεί η ανάσα από το άγχος....

Με ένα πόνο κοπέλα μου 🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η itsathina είπε:

Με ένα πόνο κοπέλα μου 🤍

Ευχαριστώ πολύ πολύ με το καλο και το δικό σου!!!!💙💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε;;;;

Κοριτσιαααα Δευτέρα γενναωωωωωω!!! Πήγα σήμερα στο γιατρό και κανονίσαμε την Κυριακή θαβπαω για τον προεγχειρητικο και Δευτέρα πρωί πρωί μέσα....μου εχει κοπεί η ανάσα από το άγχος....

Άντε κοπέλα μου με το καλό!!! Μην αγχώνεσαι ολα καλα θα πανε!! Να μας πεις την εμπειρία σου!! Εγω σήμερα 36 κ 4 ο μπεμπης 2400! Είναι μικρούλης ο καλος μου 💙💙💙 σήμερα είχα γιατρό περίπου δυο εβδομάδες μου δίνει οτι  θα γεννήσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/9/2021 at 5:31 ΜΜ, ο/η Thaumataki2021 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας! Θέλω να ρωτήσω κάτι τις πιο εμπειρες μανούλες μιας και αυριο μπαίνω στην 38η εβδομάδα και όλα είναι πιθανα....Υπάρχει περίπτωση την ώρα του τοκετου να μην μπορείς να συνεργαστείς σε αυτά που σου λενε και πρεπει να γίνουν από το φόβο σου και να πάει κάτι στραβα;;; ρωτάω γιατί νιώθω ότι είμαι υπερβολικά στρεσαρισμένη κι εχω και τυψεις.....

Τι κάνεις κορίτσι? Είχες κάποια εξέλιξη μιας κ πλησιάζεις? 💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Άντε κοπέλα μου με το καλό!!! Μην αγχώνεσαι ολα καλα θα πανε!! Να μας πεις την εμπειρία σου!! Εγω σήμερα 36 κ 4 ο μπεμπης 2400! Είναι μικρούλης ο καλος μου 💙💙💙 σήμερα είχα γιατρό περίπου δυο εβδομάδες μου δίνει οτι  θα γεννήσω! 

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ και εσύ με το καλό...!!💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

37 και 6 θα είμαι! Θα γεννούσε την Τετάρτη αλλά έχουμε θέμα στο νοσοκομείο με τα χειρουργείο (είμαι σε νησι) με το προσωπικό βασικά και έτσι με έβαλαν 2 μέρες νωρίτερα αλλά δεν πειράζει και τον πρώτο μου 37 κ 6 τον γεννησα..

Me to καλό κορίτσι μου πολυ χαιρομαι! Ετοιμάσου να ερωτευτείς κ να λιώσεις... Ένα όμορφο μαγικό ταξίδι ξεκινα... ❤❤❤❤ όλα να πάνε κατ ευχήν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

37 και 6 θα είμαι! Θα γεννούσε την Τετάρτη αλλά έχουμε θέμα στο νοσοκομείο με τα χειρουργείο (είμαι σε νησι) με το προσωπικό βασικά και έτσι με έβαλαν 2 μέρες νωρίτερα αλλά δεν πειράζει και τον πρώτο μου 37 κ 6 τον γεννησα..

Έκανες κ τις ενέσεις για τα πνευμόνια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Me to καλό κορίτσι μου πολυ χαιρομαι! Ετοιμάσου να ερωτευτείς κ να λιώσεις... Ένα όμορφο μαγικό ταξίδι ξεκινα... ❤❤❤❤ όλα να πάνε κατ ευχήν... 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα να είσαι καλά!!!!!!💜💜💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Έκανες κ τις ενέσεις για τα πνευμόνια?

Μου είπε ο γιατρός την Κυριακή που θα πάω για προεγχειρητικο θα μ κάνουν κ τις ενέσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Μου είπε ο γιατρός την Κυριακή που θα πάω για προεγχειρητικο θα μ κάνουν κ τις ενέσεις.

Α τελικά χρειάζονται κ σε αυτή την εβδομάδα? Είχα ακούσει ότι γίνονται αλλά δεν ήξερα σε ποια εβδομάδα. Αντε θα είσαι η πρώτη της ομάδας που θα μας φέρει τα χαρμόσυνα νέα!! Χαίρομαι πολύ👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Α τελικά χρειάζονται κ σε αυτή την εβδομάδα? Είχα ακούσει ότι γίνονται αλλά δεν ήξερα σε ποια εβδομάδα. Αντε θα είσαι η πρώτη της ομάδας που θα μας φέρει τα χαρμόσυνα νέα!! Χαίρομαι πολύ👶👶👶

Μολις γεννήσω και τακτοποιηθω θα σας στειλω να σας πω!!!!Αντε μια μια να παίρνει σειρά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Μολις γεννήσω και τακτοποιηθω θα σας στειλω να σας πω!!!!Αντε μια μια να παίρνει σειρά!!!!!!

Με το καλό φίλη μου! Γερό και τυχερό να είναι το μωράκι σας! 🙏💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Με το καλό φίλη μου! Γερό και τυχερό να είναι το μωράκι σας! 🙏💕

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!!!!Εύχομαι πολύ πολύ σύντομα και για σένα!!!!!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η itsathina είπε:

Μόλις είδα το τραχηλικό πώμα.. 37 ακριβώς.
Μάλλον βιάζεται! 

Μπορεί και όχι....έχεις πονακια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Μπορεί και όχι....έχεις πονακια;;;

Μπα, δε θα το έλεγα! Αραιά και που.. ένα-δύο τη μέρα, αλλά όποτε να  'ναι, ακανόνιστα.
Τι λέει η εμπειρία σας για το πώμα γενικά κορίτσια; Τι να περιμένω!;
Η μαία μου είπε μπορεί σήμερα, μπορεί και σε καμιά βδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η itsathina είπε:

Μόλις είδα το τραχηλικό πώμα.. 37 ακριβώς.
Μάλλον βιάζεται! 

Πω πω κοριτσι σοβαρά? Μάλλον βιάζεται οντως!!! Κ εμένα η μαια μου είπε ότι μετα το τραχηλικο πωμα μπορεί να έρθει κ μετα απο μέρες  αλλά ποτε δεν ξέρεις!! Να έχεις το νου σου!!! 🧸🧸🧸 Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννησαμεεεεεε! 38 ακριβώς ήρθε η μπουμπού . . . Με παιδεψε το τελευταίο 10ημερο γιατί μου έκανε υπέρταση και τρέχαμε όλες τις μέρες για nst και ελέγχους! Με βάλανε με πρόκληση χθες, έκανα 22 ώρες ωδίνες αλλά δεν κατέβαινε με τίποτα. Εν τέλει δεν θα κατέβαινε γιατί είχε άσχημη περιτυλιξη στον αυχένα της η σκατουλιτσα μου και μου κάνανε καισαρική... ! Βγήκε ένας κοριτσαρος 3370 και 53 πόντους! Με το καλό σε όλες κορίτσια μου, να πάρετε σύντομα τα θαυματακια σας αγκαλιά! ❤️❤️❤️❤️ Είμαι απλά τρισευτυχισμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Πω πω κοριτσι σοβαρά? Μάλλον βιάζεται οντως!!! Κ εμένα η μαια μου είπε ότι μετα το τραχηλικο πωμα μπορεί να έρθει κ μετα απο μέρες  αλλά ποτε δεν ξέρεις!! Να έχεις το νου σου!!! 🧸🧸🧸 Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές Μαρία μου! 🥰 
Είμαι λίγο αγχωμένη! Από μέρα, σε μέρα; Από ώρα, σε ώρα!; Θα δείξει.
Πάντως δεν είναι πολύ μακριά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η m_vlc είπε:

Γεννησαμεεεεεε! 38 ακριβώς ήρθε η μπουμπού . . . Με παιδεψε το τελευταίο 10ημερο γιατί μου έκανε υπέρταση και τρέχαμε όλες τις μέρες για nst και ελέγχους! Με βάλανε με πρόκληση χθες, έκανα 22 ώρες ωδίνες αλλά δεν κατέβαινε με τίποτα. Εν τέλει δεν θα κατέβαινε γιατί είχε άσχημη περιτυλιξη στον αυχένα της η σκατουλιτσα μου και μου κάνανε καισαρική... ! Βγήκε ένας κοριτσαρος 3370 και 53 πόντους! Με το καλό σε όλες κορίτσια μου, να πάρετε σύντομα τα θαυματακια σας αγκαλιά! ❤️❤️❤️❤️ Είμαι απλά τρισευτυχισμενη! 

Να σου ζήσει κοπέλα μου🤍 Όλα τα καλά εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η m_vlc είπε:

Γεννησαμεεεεεε! 38 ακριβώς ήρθε η μπουμπού . . . Με παιδεψε το τελευταίο 10ημερο γιατί μου έκανε υπέρταση και τρέχαμε όλες τις μέρες για nst και ελέγχους! Με βάλανε με πρόκληση χθες, έκανα 22 ώρες ωδίνες αλλά δεν κατέβαινε με τίποτα. Εν τέλει δεν θα κατέβαινε γιατί είχε άσχημη περιτυλιξη στον αυχένα της η σκατουλιτσα μου και μου κάνανε καισαρική... ! Βγήκε ένας κοριτσαρος 3370 και 53 πόντους! Με το καλό σε όλες κορίτσια μου, να πάρετε σύντομα τα θαυματακια σας αγκαλιά! ❤️❤️❤️❤️ Είμαι απλά τρισευτυχισμενη! 

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου να είναι ευλογημένη!!!😍😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...