Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Γιατί να κάνεις κ άλλη υστεροσκοπηση? Η αφαίρεση πολυποδα πχ (πέρυσι τον έβγαλα κ εγώ) θεωρείται υστεροσκοπηση. Υστεροσαλπιγγογραφια αφού είχες κάνει εχει ισχύ για πέντε χρόνια η εξέταση. Αλλά ίσως δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι ρωτάς. 
    • Κοριτσια μου γεια σας ,ευχομαι να σας βρίσκω όλες καλά και με το καλο σε όλες μας μια θετική χοριακη σύντομα και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας,έχω καιρό να γράψω ,ήθελα να κάνω μια ερωτηση οποία γνωρίζει ας μου πει.Έχω κάνει υστεροσαλπιγκογραφια και αφαίρεση πολύποδα στο παρελθόν και τώρα μάλλον θα αλλάξω γιατρό για δεύτερη εξωσωματικη και ήθελα να δω αν κάποιο από αυτα είναι η υστεροσκοπηση η αν θα πρέπει να κάνω έξτρα υστεροσκοπηση.ευχαριστω πολύ και μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες 
    • Κορίτσι μου συγχαρητήρια και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου ευχομαι!!Αν δεν κάνω λάθος εισαι και εσυ με εξωσωματικη;Εγω έχω κάνει ήδη μια ,έμεινα έγκυος αλλά παλινδρόμησε και τώρα ετοιμάζομαι να ξανακάνω αλλά σκεφτομαι να αλλάξω γιατρό,πήρα το θάρρος επειδή έγραψες ότι εισαι από Κρήτη και ήθελα να σε ρωτήσω σε ποιο γιατρό την έκανες..Λοιπον νομίζω ότι στο έστειλα και σε προσωπικό μνμ χιχιιι κατά λάθος.
    • Η κλινική μου μας έχει δώσει τρία φαρμακεία στην Αθήνα που παρασκευάζουν χάπια τύπου cyclacur. Αθήνα δεν είσαι; Αλλά ακόμη κ αν δεν είσαι φαντάζομαι θα μπορούν να σου τα στείλουν... Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου μήνυμα...
    • Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Θα δω τι θα κάνω αν βρω και θα σου στειλω να μου πεις 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...