Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πολύποδας στο ενδομήτριο


Recommended Posts

εχω πολυποδα στο ενδομητριο και ο γιατροσ μου ειπε να το αφαιρεσω με επεμβατικη υστεροσκοπιση .εγω ειμαι στην εμμηνοπαυση.μπορει καποιος να μου πει γι αυτο.Φοβαμαι πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η κολοοτρωνη είπε:

εχω πολυποδα στο ενδομητριο και ο γιατροσ μου ειπε να το αφαιρεσω με επεμβατικη υστεροσκοπιση .εγω ειμαι στην εμμηνοπαυση.μπορει καποιος να μου πει γι αυτο.Φοβαμαι πολυ

Να μην φοβάστε καθόλου και να το αφαιρέσετε οπωσδήποτε, δεν είναι πολύ δύσκολη και επώδυνη η επέμβαση. Έχω αφαιρέσει τον πολύποδα και πάω για εξωσωματική, έχει αφαιρέσει και η αδερφή μου και έκανε παιδί αμέσως, έχει αφαιρέσει και η μαμά μου και είναι καλά και στη γιαγιά μου που δεν το αφαίρεσε ποτε γιατί δεν το γνώριζε και το μάθαμε πριν πεθάνει απλά αυξήθηκε και της δημιουργησε θέματα....μην ανησυχείτε πραγματικά δεν είναι κάτι να φοβάστε θα ανακουφιστειτε κιόλας θα γλιτώσετε και περαιτέρω σε αύξηση του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η κολοοτρωνη είπε:

εχω πολυποδα στο ενδομητριο και ο γιατροσ μου ειπε να το αφαιρεσω με επεμβατικη υστεροσκοπιση .εγω ειμαι στην εμμηνοπαυση.μπορει καποιος να μου πει γι αυτο.Φοβαμαι πολυ

Καλησπέρα σας, είναι μια μικρό επέμβαση δεν είναι απολύτως τίποτα. Έκανα κ γω πέρυσι για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Ένα τέταρτο υπόθεση με μέθη, κοιμήθηκα, και κατά τη διάρκεια της ημέρας είχα ήπιους πόνους περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα, 

είμαι 31 και έχω κι εγώ πολύποδα.

Η αλήθεια ειναι οτι εχω φρικάρει εντελώς, γιατι ποτε πριν δεν ειχε τυχει να μπω χειρουργειο.

Το εχω ανακαλυψει απο τον οκτωβριο.

Έπεσα και σε 2 κακους γυναικολογους και ολο το αναβαλω.

Μου εχουν πει για αποξεση.

Θελω να ρωτησω σχετικα με την επεμβαση, με μεθη γινεται ε?

Δηλαδη πως εισαι με τη μεθη? Καταλαβαινεις? Την φοβαμαι πολυ την αναισθησια ειναι η αληθεια, δεν εχω κανει ποτε.🤒

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mairi tr. είπε:

Καλησπέρα, 

είμαι 31 και έχω κι εγώ πολύποδα.

Η αλήθεια ειναι οτι εχω φρικάρει εντελώς, γιατι ποτε πριν δεν ειχε τυχει να μπω χειρουργειο.

Το εχω ανακαλυψει απο τον οκτωβριο.

Έπεσα και σε 2 κακους γυναικολογους και ολο το αναβαλω.

Μου εχουν πει για αποξεση.

Θελω να ρωτησω σχετικα με την επεμβαση, με μεθη γινεται ε?

Δηλαδη πως εισαι με τη μεθη? Καταλαβαινεις? Την φοβαμαι πολυ την αναισθησια ειναι η αληθεια, δεν εχω κανει ποτε.🤒

 

Με μεθη 10 Λεπτακια δε καταλαβεινεις τιποτα και μετα εισαι μια χαρα..να μη φοβασαι καθολου ειναι υποθεση ρουτινας πλεον..καλη επιτυχια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...