Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική στα Ιωάννινα!!!!


Nansi

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Κορίτσια μου προσπαθώ να σας τα λέω όσο πιο αναλυτικά μπορώ γιατί ήμουν στην θέση σας και καταλαβαίνω πως νιώθετε!! Να έχετε εμπιστοσύνη στον γιατρό, από την ημέρα που πήγα πρώτη φορά στο ιατρείο του πραγματικά μετά όλα πήραν τον δρόμο τους... Να έχετε μαζί σας όλες σας τις εξετάσεις και του συζύγου, ο γιατρός είναι λιγομίλητος αλλά όταν τον γνωρίσετε καλύτερα θα καταλάβετε τι καλός άνθρωπος είναι, ότι απορία έχετε θα σας την λύσει είναι πρόθυμος.. καλό δρόμο να έχετε και μακάρι να ξεκινήσετε και εσείς γρήγορα διαδικασία και να πάνε όλα καλά!!✌️

Σε ευχαριστούμε τόσο πολύ!!!!!!!!! Και σε σένα τα καλύτερα!!!!!! Ο γιατρός ναι είναι λιγομίλητος αλλά είναι καλός.... Καλύτερα όμως!!!!γτ είδαμε κ άλλους που ήταν μέσα στο χαβαλε κοιτούσαν μόνο την τσέπη μας....τελοσπαντων!!!!! Να είμαστε καλά και να πάνε όλα καλά!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/5/2021 at 10:06 ΜΜ, ο/η Διόνη είπε:

Νανσυ μου μιας κι είδα την απάντησή σου εδώ να σου ευχηθώ καλή επιτυχία! Πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να γαντζωθει στην κοιλίτσα σου το μωράκι εύχομαι! ❤️❤️🙏🙏 Αντε θέλω να βλέπω θετικά αποτελέσματα από όλες τις κοπέλες για να παίρνω θάρρος! Έκλεισα τελικά ραντεβού και θα πάω Τετάρτη πάνω Γιάννενα κι εγώ να με δει. Αλλά λογικά από Ιούνη θα ξεκινήσουμε στην περίοδο μου όπως μου τα είπες! Σου λέω ότι έχω σκεφτεί ότι θα κάνω κι εγώ αυτές τις ημέρες που θα κάθεσαι! Χαλάρωσε μην το σκέφτεσαι... Λύσε κανένα σταυρόλεξο, διάβασε κανένα βιβλίο άκου μουσική, πήγαινε για κανένα περπάτημα και μην το σκέφτεσαι! Έχεις τη θετική μου ενέργεια!!! 💙💙💙💙💙

@Διονη την άλλη βδομάδα έχω κ εγώ ραντεβού!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/5/2021 at 10:12 ΠΜ, ο/η Olia4 είπε:

@Διονη την άλλη βδομάδα έχω κ εγώ ραντεβού!!!!!!!

 

Κορίτσι μου!! Τι καλααα! Εγω οηγα προχτές! Μου έγραψε ρα φάρμακα! Περιμενω να διαθετησω τώρα για να ξεκινήσουμε! Ειμαι πολυ χαρούμενη!!! ❤️ ❤️ Αντε να δουμε και σε εσενα τι θα πει λοιπόν! Βραχυ πρωτόκολλο θα κάνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα παρακολούθησα μόλις τώρα την συζήτηση σας. Έχω κάνει 2 αποτυχημένες σπερματενχυσης καθώς έχω και μια σάλπιγγα μόνο η άλλη είναι κλειστή.Ενδιαφερομαι  και εγώ για εξωσωματική στο Πανεπιστημιακο στον κύριο Ζηκοπουλο αλλά αυτό με τα λεφτά τι υσχιει τελικά! Πληρώνεις ή δεν πληρώνεις επίσης έχω ακούσει ότι δεν είναι πάντα πετυχημένες και πάντα σου παίρνει πάνω από 1000 και στην γεννα όταν έρθει η ώρα παίρνει αλλά τόσα. Αλήθεια δεν ξέρω τι να πιστέψω κςι που να ξεκινήσω διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Καλημέρα!!!! Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε φόρουμ, αν και τα διαβάζω συχνά. Ελπίζω να βρεθεί κάποιος να με βοηθήσει. Προχώρησα και εγώ σε ραντεβού με τον κύριο Ζηκοπουλο. Ήδη μου έχει γράψει τις ενέσεις να ξεκινήσω. Έχω πολλές δεύτερες σκέψεις και φόβο. Το δικό μου θέμα δεν είναι υπογονιμοτητα, θέλω να κάμω προεμφυτευτικο έλεγχο και από το εργαστήριο μου είπανε πως ψάχνουμε για το 1 στα 5-6 να μας τύχει όπως πρέπει. Επομένως με όσα ακούω αγχώνομαι πολύ για την επιτυχία τόσο της διέγερσης όσο και της εμβρυομεταφορας. Μπορείτε να μοιραστείτε μαζί μου θετικές η αρνητικές εμπειρίες δικές σας η άλλων? 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλημέρα κορίτσια.Έυχομαι σε όσες προσπαθούν να τα καταφέρουν και σε όσες περιμένουν με το καλό.Θέλω μια πληροφορία αν γνωρίζεται.Αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε διαδικασίες εξωσωματικής.Έχετε γνώση αν ο ζηκόπουλος συνεχίζει στη μονάδα στα Ιωάννινα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΈΡΩΝ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...