Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Εμένα φίλη απ'τη 2η μέρα βλέπει αν θα κάνω ωορηξια και από ποια ωοθήκη. Οπότε λογικά ναι θα δει και ο δικός σου στην 6η πια!!!! Το θέμα είναι η εξέλιξη της ως προς το επικρατούν ωάριο 😉😍😘

Ωραία! Θέλω πολυ να δω από ποια μεριά θα κάνω αυτό το μήνα.... Πρώτη φορά μετά από πολυυυυυυυυυυυυυ καιρό καταλαβαίνω ενοχλησουλες από αριστερά. Ξυπνησε επιτέλους ήθελα να ηξερα.!! Χωρίς υπερβολές τα τελευταία χρόνια μόνο από δεξιά καταλαβαίνω ωορρηξία και οπότε έχω παει για υπέρηχο η στις τελευταίες εγκυμοσυνες από δεξιά έχει γίνει...  Σκέφτομαι να παω για παρακολουθηση κν αυτό το μήνα θα αναλόγως τι θα δουμε αυριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Πόσο δύναμη μας δίνεις κορίτσι μου....πολύ γλυκιά είσαι.....με συγχωρείς αλλά είμαι νέα εδώ μέσα και δεν θυμάμαι την περίπτωση σου....αν προσπαθείς εύχομαι τα καλύτερα.....έχω τεράστια θέληση και ο άντρας μου....από την πρώτη μέρα στο γραφείο του γιατρού μου είπα εγώ θα πετύχω....αν αυτό μετράει τότε είμαι χαρούμενη.....θα τσιριξω να με ακούσουν και οι εξωγήινοι.....

Σε ευχαριστώ πολύ εγώ για τα καλά σου λόγια. Απλά την πέρασα την αγωνία σας...και καταλαβαίνω πολλά. Κάνεις πολύ καλά που έχεις εσωτερική δύναμη και πιστεύω,,,αυτά είναι το Α και το Ω για να πάει καλά!!!! Και θα πάει,,,,"κλαίω 🤣😂😂🤣🤣" με τους εξωγήινους,,,μάλλον θα εννοείς τη γενικότερη κοινωνία,,γιατί όλοι ουφα είναι με τις καταστάσεις που βιώνουμε.

Εγώ χθες έκανα διάνοιξη τραχήλου για να ανοίξει η "οδός ονείρων" 😎😍 και να ζήσουμε και εμείς το όνειρο!!!! Έχει για όλες κορίτσια!!!! Αρκεί να περιμένουμε η καθεμία την ώρα μας! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ εγώ για τα καλά σου λόγια. Απλά την πέρασα την αγωνία σας...και καταλαβαίνω πολλά. Κάνεις πολύ καλά που έχεις εσωτερική δύναμη και πιστεύω,,,αυτά είναι το Α και το Ω για να πάει καλά!!!! Και θα πάει,,,,"κλαίω 🤣😂😂🤣🤣" με τους εξωγήινους,,,μάλλον θα εννοείς τη γενικότερη κοινωνία,,γιατί όλοι ουφα είναι με τις καταστάσεις που βιώνουμε.

Εγώ χθες έκανα διάνοιξη τραχήλου για να ανοίξει η "οδός ονείρων" 😎😍 και να ζήσουμε και εμείς το όνειρο!!!! Έχει για όλες κορίτσια!!!! Αρκεί να περιμένουμε η καθεμία την ώρα μας! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Όλα καλά θα πάνε και μέσα στο 21 θα έχεις την κοιλίτσα σου φουσκωμένη......θέλω να πάω παραλία και να βλέπω κοιλίτσες.....είδες τι πλάκα έχω τρομάρα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ωραία! Θέλω πολυ να δω από ποια μεριά θα κάνω αυτό το μήνα.... Πρώτη φορά μετά από πολυυυυυυυυυυυυυ καιρό καταλαβαίνω ενοχλησουλες από αριστερά. Ξυπνησε επιτέλους ήθελα να ηξερα.!! Χωρίς υπερβολές τα τελευταία χρόνια μόνο από δεξιά καταλαβαίνω ωορρηξία και οπότε έχω παει για υπέρηχο η στις τελευταίες εγκυμοσυνες από δεξιά έχει γίνει...  Σκέφτομαι να παω για παρακολουθηση κν αυτό το μήνα θα αναλόγως τι θα δουμε αυριο! 

Ξέρεις ότι μπορεί να είναι ανακλαστικος ο πόνος και να είναι πάλι απ'τη δεξιά ε? 🤣😂🤣😂,,,,Απλά την έχω πατήσει και εγώ για αυτό στο λέω,,,, απ'αλλού ένιωθα απ'την άλλη κατέβαζα. Αν είναι γατονι ο γιατρός θα ζητήσει να σε ξαναδεί και αν ξέρει να μετράει σωστά θα δεις που θα σε βγάλει ακριβώς ,,,αρκεί να σε ξαναδεί 2-3-4 φορές ,,,μη σου πω κάνεις και μια οιστραδιόλη αιματος και κάνεις και μια Ovitrelle αν είναι οκ το αποτέλεσμα.🥰😉😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Όλα καλά θα πάνε και μέσα στο 21 θα έχεις την κοιλίτσα σου φουσκωμένη......θέλω να πάω παραλία και να βλέπω κοιλίτσες.....είδες τι πλάκα έχω τρομάρα μου....

Όλα καλά θα πάνε για όλες!!!! Και εγώ το πιστεύω!!! Ας είμαστε γεμάτες με μωράκια στην κοιλιά και ας μη βγούμε ούτε παραλία,,,δε με νοιάζει,,,ας πιάσω τα βουνά φέτος 🤣😂🤣😂🤣😂🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η condios είπε:

Όλα καλά θα πάνε για όλες!!!! Και εγώ το πιστεύω!!! Ας είμαστε γεμάτες με μωράκια στην κοιλιά και ας μη βγούμε ούτε παραλία,,,δε με νοιάζει,,,ας πιάσω τα βουνά φέτος 🤣😂🤣😂🤣😂🤣

Με τον κορονοιο με φαντάζομαι καλοκαίρι στο εξοχικό να τρώω καρπούζι και παγωτά στην βεράντα και να κοιτάω τη θάλασσα.... αλλά όπως λες και τα βουνά να πάρουμε μέσα είμαι.....το 2021 θα έχει πολλές εγκυμοσύνες και γέννες σίγουρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου και για την ευχή κ για τη συμβουλή σου!! Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί!!

Αν μου επιτρέπεις να σε ρωτήσω κατι;

Όταν λες ίδια συμπτώματα με της περιοδου, εννοείς αυτήν την ενόχληση κάτω χαμηλά που μας προειδοποιεί κάνα 2μερες πριν ότι θα μας έρθει περιοδος;; και πόσες πριν την καθυστερηση σου άρχισαν αυτά τα συμπτώματα;;

Συγγνώμη για το θάρρος, αλλά προσπαθώ να καταλάβω μέσα στην απελπισία μου....

Εύχομαι να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλό το μωράκι σου!!

Καλησπέρα και από εμένα! Γλυκιά μου έχουν δίκιο τα κορίτσια! Μην ψάχνεις για συμπτώματα! Σκέψου ότι τον μήνα μου έμεινα έγκυος (τώρα έχω ένα ταλιμπανάκι κοντά 20 μηνών) νόμιζα ότι αδιαθετώ από ώρα σε ώρα! Μάλιστα είχα πάρει στην δουλειά και τα απαραίτητα για να μην βρεθώ εξ απροόπτου! τόσο σίγουρη ήμουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;; Εγώ πήγα εχθές στην παθολόγο μου είπε μάλλον αλλεργικό είναι μου έγραψε αιματολογικές και μου έδωσε και φάρμακα αντιισταμινικά και κορτιζονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Celine είπε:

Ευχαρίστως να σε φωτίσω 😉

Καταρχάς σ' ευχαριστώ για τις ευχές!!! Ενοχλήσεις εκεί κάτω είχα ναι... είχα κ πόνους περιόδου τουλάχιστον 6 μέρες πριν όπως κάθε φορά... είχα κ τους πόνους στη μέση που είναι σημάδι υποτίθεται ότι δεν είσαι έγκυος. Το στήθος μου δεν ήταν πρησμένο... εμένα πότε δεν πρηζοταν ανέκαθεν... τώρα έχει αρχίσει και πονάει και το χαίρομαι 😃 τέλος, η θερμοκρασία μου τίς μέρες που περίμενα περίοδο ήταν 36,5 αντί για δεκάδα όπως σε άλλες κοπέλες που ήταν έγκυες...

Η μόνη σίγουρη απόδειξη είναι η καθυστέρηση. Τα συμπτώματα είναι διαφορετικά σε κάθε γυναίκα και πολλές φορές μας μπερδεύουν πιο πολύ.. όλες έχουμε βρεθεί στο σημείο να τίς ψάξουμε κ δυστυχώς αυτό μας αγχωνει πιο πολύ...

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες.. Θα περιμένω κ ελπίζω να τη δω επιτέλους αυτή την πολυπόθητη καθυστέρηση.... είμαι στην 24η μέρα του κυκλου. Συνήθως μου έρχεται περίοδος στις 25 μέρες. Άλλες στις 26 κ λιγότερο στις 27-28....οπότε θα περιμένω....

Συγγνώμη που δε σου απάντησα χθες, αλλά δε μπορούσα. Μου έβγαλε ότι καταναλωσα όλα τα σχόλια που μπορώ να κάνω σε μια μέρα....

Εύχομαι ό,τι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου κ με το καλό το μπουμπουκακι σου!!😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες....μια μέρα πριν τη χοριακη....ποτε πέρασαν οι μέρες;;πόσο βοήθεια πρόσφεραν οι κοπέλες της ομάδας;;;σήμερα για εμένα θα είναι ημέρα μποτε, σαν να μην συμβαίνει τίποτε...άλλωστε ότι ήταν να γίνει έγινε.... κορίτσια καλό κουράγιο....όσες πιστεύετε κάνετε μια προσευχή είναι η ημέρα προστασίας των εμβρύων σήμερα σύμφωνα με την θρησκεία μας....(δεν τα ήξερα και εγώ το φβ μου τα πετάει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα σε όλες....μια μέρα πριν τη χοριακη....ποτε πέρασαν οι μέρες;;πόσο βοήθεια πρόσφεραν οι κοπέλες της ομάδας;;;σήμερα για εμένα θα είναι ημέρα μποτε, σαν να μην συμβαίνει τίποτε...άλλωστε ότι ήταν να γίνει έγινε.... κορίτσια καλό κουράγιο....όσες πιστεύετε κάνετε μια προσευχή είναι η ημέρα προστασίας των εμβρύων σήμερα σύμφωνα με την θρησκεία μας....(δεν τα ήξερα και εγώ το φβ μου τα πετάει)

Καλησπέρα!!!!

Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια και μια τεράστια αγκαλιά💖κανε τα μποτέ σου σήμερα και αύριο θα έχεις μια θετική χοριακή στα χέρια σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ωραία! Θέλω πολυ να δω από ποια μεριά θα κάνω αυτό το μήνα.... Πρώτη φορά μετά από πολυυυυυυυυυυυυυ καιρό καταλαβαίνω ενοχλησουλες από αριστερά. Ξυπνησε επιτέλους ήθελα να ηξερα.!! Χωρίς υπερβολές τα τελευταία χρόνια μόνο από δεξιά καταλαβαίνω ωορρηξία και οπότε έχω παει για υπέρηχο η στις τελευταίες εγκυμοσυνες από δεξιά έχει γίνει...  Σκέφτομαι να παω για παρακολουθηση κν αυτό το μήνα θα αναλόγως τι θα δουμε αυριο! 

Συμπάσχουμε! Κ μένα η αριστερή είναι τεμπέλα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα σε όλες....μια μέρα πριν τη χοριακη....ποτε πέρασαν οι μέρες;;πόσο βοήθεια πρόσφεραν οι κοπέλες της ομάδας;;;σήμερα για εμένα θα είναι ημέρα μποτε, σαν να μην συμβαίνει τίποτε...άλλωστε ότι ήταν να γίνει έγινε.... κορίτσια καλό κουράγιο....όσες πιστεύετε κάνετε μια προσευχή είναι η ημέρα προστασίας των εμβρύων σήμερα σύμφωνα με την θρησκεία μας....(δεν τα ήξερα και εγώ το φβ μου τα πετάει)

Καλά αποτελέσματα με μια τεράστια χοριακή εύχομαι!!

Νομίζω θα είσαι η πρώτη θετική ετ του μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annoula21 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Γλυκιά μου έχουν δίκιο τα κορίτσια! Μην ψάχνεις για συμπτώματα! Σκέψου ότι τον μήνα μου έμεινα έγκυος (τώρα έχω ένα ταλιμπανάκι κοντά 20 μηνών) νόμιζα ότι αδιαθετώ από ώρα σε ώρα! Μάλιστα είχα πάρει στην δουλειά και τα απαραίτητα για να μην βρεθώ εξ απροόπτου! τόσο σίγουρη ήμουν! 

Καλησπέρα κορίτσι μου!!

Τόσο κοινά είναι τα συμπτώματα με αυτά της περιοδου δηλαδη;;

Πρέπει να σταματήσω να το κάνω, αλλά δεν έχω βρει τον τρόπο.. 

Ποσό δίκιο έχετε όλες....

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου κορίτσι μου!! Να χαίρεσαι το ταλιμπανακι σου!! Να είναι γερό!!💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

Καλά αποτελέσματα με μια τεράστια χοριακή εύχομαι!!

Νομίζω θα είσαι η πρώτη θετική ετ του μήνα!

Αλήθεια;;;ελπίζω να κάνω καλή αρχή και να ακολουθήσουν και άλλα μετά....να γίνει χαμός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annoula21 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Γλυκιά μου έχουν δίκιο τα κορίτσια! Μην ψάχνεις για συμπτώματα! Σκέψου ότι τον μήνα μου έμεινα έγκυος (τώρα έχω ένα ταλιμπανάκι κοντά 20 μηνών) νόμιζα ότι αδιαθετώ από ώρα σε ώρα! Μάλιστα είχα πάρει στην δουλειά και τα απαραίτητα για να μην βρεθώ εξ απροόπτου! τόσο σίγουρη ήμουν! 

Αννούλα μου να σε ρωτήσω κάτι ακομα; όταν λες ότι νόμιζες πως θα αδιαθετουσες από ωρα σε ώρα εννοείς ότι ήταν οι μέρες που περίμενες ή ήταν νωριτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Αννούλα μου να σε ρωτήσω κάτι ακομα; όταν λες ότι νόμιζες πως θα αδιαθετουσες από ωρα σε ώρα εννοείς ότι ήταν οι μέρες που περίμενες ή ήταν νωριτερα;

Εμένα το προηγούμενο βράδυ πριν την καθυστέρηση πόναγε η κοιλιά μου λες και θα αδιαθετουσα εκείνη την στιγμή. Αλλά την επόμενη μέρα είχα θετικό τεστακι! 

 

ΥΓ Αν κατάλαβα καλά έχεις γεννηθεί το 1981; τι μήνα? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Πήγα και εγώ στη γιατρό το πρωι... Πήρε υγρό για την επαναληπτική καλλιέργεια, ελπίζω να βγει καθαρή ✌✌ είχε χαλάσει ο υπέρηχος της και δεν είδαμε το συστημα σήμερα να δουμε ποια μεριά ετοιμάζει αυγό. Θα ξαναπάω Την Τρίτη θα κάνουμε παρακολουθηση κ σε αυτόν τον κυκλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εμένα το προηγούμενο βράδυ πριν την καθυστέρηση πόναγε η κοιλιά μου λες και θα αδιαθετουσα εκείνη την στιγμή. Αλλά την επόμενη μέρα είχα θετικό τεστακι! 

 

ΥΓ Αν κατάλαβα καλά έχεις γεννηθεί το 1981; τι μήνα? ?

Μια μέρα πριν τη καθυστέρηση ε;; Πόσο θέλω κι εγώ να το περάσω αυτό....

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις.. 

Σωστά κατάλαβες!! 29Μαρτιου το 81!! Ιστορική μέρα!! Χαχαχαχα 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα σε όλες....μια μέρα πριν τη χοριακη....ποτε πέρασαν οι μέρες;;πόσο βοήθεια πρόσφεραν οι κοπέλες της ομάδας;;;σήμερα για εμένα θα είναι ημέρα μποτε, σαν να μην συμβαίνει τίποτε...άλλωστε ότι ήταν να γίνει έγινε.... κορίτσια καλό κουράγιο....όσες πιστεύετε κάνετε μια προσευχή είναι η ημέρα προστασίας των εμβρύων σήμερα σύμφωνα με την θρησκεία μας....(δεν τα ήξερα και εγώ το φβ μου τα πετάει)

καλα αποτελεσματα στη χοριακη σου αυριο!🙂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλα αποτελεσματα στη χοριακη σου αυριο!🙂

 

Κορίτσι μου καλη επιτυχία για αυριο.. Περιμένουμε ευχάριστα απο σενα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα σε όλες....μια μέρα πριν τη χοριακη....ποτε πέρασαν οι μέρες;;πόσο βοήθεια πρόσφεραν οι κοπέλες της ομάδας;;;σήμερα για εμένα θα είναι ημέρα μποτε, σαν να μην συμβαίνει τίποτε...άλλωστε ότι ήταν να γίνει έγινε.... κορίτσια καλό κουράγιο....όσες πιστεύετε κάνετε μια προσευχή είναι η ημέρα προστασίας των εμβρύων σήμερα σύμφωνα με την θρησκεία μας....(δεν τα ήξερα και εγώ το φβ μου τα πετάει)

Άγιος Συμεών ο Θεοδοχος σήμερα ,,,σου στέλνω Ολοψυχες ευχές για ένα υπέροχο,μοναδικό αποτέλεσμα. Και σε όλα τα κορίτσια. Με πολύ αγάπη από εμένα αυτή η εικόνα,,την έκανα το 2010.🤞🙏👶❤️👶❤️

FB_IMG_1612370837510.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες.. Θα περιμένω κ ελπίζω να τη δω επιτέλους αυτή την πολυπόθητη καθυστέρηση.... είμαι στην 24η μέρα του κυκλου. Συνήθως μου έρχεται περίοδος στις 25 μέρες. Άλλες στις 26 κ λιγότερο στις 27-28....οπότε θα περιμένω....

Συγγνώμη που δε σου απάντησα χθες, αλλά δε μπορούσα. Μου έβγαλε ότι καταναλωσα όλα τα σχόλια που μπορώ να κάνω σε μια μέρα....

Εύχομαι ό,τι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου κ με το καλό το μπουμπουκακι σου!!😍😍

 

Σ' ευχαριστώ καλή μου, κάνε πράματα αυτές τις μέρες. Γέμισε το πρόγραμμα σου για να μην το πολυσκεφτεσαι... Καλή σου επιτυχία και πάλι 🙏θα περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Άγιος Συμεών ο Θεοδοχος σήμερα ,,,σου στέλνω Ολοψυχες ευχές για ένα υπέροχο,μοναδικό αποτέλεσμα. Και σε όλα τα κορίτσια. Με πολύ αγάπη από εμένα αυτή η εικόνα,,την έκανα το 2010.🤞🙏👶❤️👶❤️

FB_IMG_1612370837510.jpg

Είσαι απίστευτη! μιλάμε μεγάλο ταλέντο μπράβο 😍😍 πήγα άναψα κεράκι σήμερα για τον Άγιο μας 🙏 είμαι σίγουρη ότι μας ακούει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nia2021 είπε:

Αλήθεια;;;ελπίζω να κάνω καλή αρχή και να ακολουθήσουν και άλλα μετά....να γίνει χαμός

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...