Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ γιατί δεν τις βλέπω αυτές τις τελείες;🧐 Πολύ με έχει εκνευρίσει που δεν μου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις.😄

Όχι στη σελίδα του forum στην οθόνη του κινητού πάνω πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!
Είχα μέρες να μπω και είδα πολλά ευχάριστα νέα!
Άντε @Kostef μου συγχαρητήρια και μην αγχωνεσαι, έχει μεγάλο εύρος η χοριακή!
@Marakii συγχαρητήρια και σε εσένα ❤️ 
@geo2222 😘 Είναι υπέροχη η παρέα μας γιαυτό νιώθουμε η μία την άλλη σαν δικό μας άνθρωπο! 
@EFI 1981 θα σου πω να περιμένεις, το ξέρω ότι είναι δύσκολο, και εγώ αυτο το μήνα έδωσα 25 ευρώ για τεστ φαρμακείου και τελικά αδιαθέτησα. Είναι ξόδεμα και οικονομικό και ψυχικό αυτό που κάνουμε κάθε μήνα αυτές τις 10 μέρες πριν την περίοδο..... Για να δείξει ένα τεστ πρέπει να γίνει ωορρηξία, να γίνει σύλληψη, να γίνει εμφύτευση και μετά να αρχίζει να μεγαλώνει το έμβρυο για να αρχίσει να ανεβαίνει η χοριακή. Δλδ όλο αυτό για να ολοκληρωθεί φτάνει κοντά στις μέρες που περιμένουμε περίοδο....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα καλημέρα!!!! 

Πριν ένα δυο μήνες σας είχα πει ότι θα κάνω line progression έτσι και μείνω!!!! Για δείτε!  

Σημ. Εχω ακόμα 4 τεστ λέω να τα κανω ανά 2 μερες για να μου κρατήσουν πιο πολυ! 

IMG_20210226_092554.jpg

Μια χαρά σκουραινει γιατί ανεβαίνει κ η χοριακη.. Με το καλό!!! Αυτήν τη φορά θα κάνεις κάτι άλλο? Σου έχει δώσει έστω κ προληπτικα ενεσακια η salospir? .. 🌈👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

9 το βράδυ έχουμε ραντεβού για να έχουμε χρόνο να μας τα εξηγήσει όλα 

Κοπελα μου καλημέρα...Πήγατε χθες στον γιατρο;;τι σας ειπε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μια χαρά σκουραινει γιατί ανεβαίνει κ η χοριακη.. Με το καλό!!! Αυτήν τη φορά θα κάνεις κάτι άλλο? Σου έχει δώσει έστω κ προληπτικα ενεσακια η salospir? .. 🌈👶

Μου είπε δεν τα χρειάζομαι. Εχω κανει εξετάσεις θρομβοφιλιας και είναι οκ. Λέω να ξεκατινιαστω στις χοριακες και βλέπουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Είχα μέρες να μπω και είδα πολλά ευχάριστα νέα!
Άντε @Kostef μου συγχαρητήρια και μην αγχωνεσαι, έχει μεγάλο εύρος η χοριακή!
@Marakii συγχαρητήρια και σε εσένα ❤️ 
@geo2222 😘 Είναι υπέροχη η παρέα μας γιαυτό νιώθουμε η μία την άλλη σαν δικό μας άνθρωπο! 
@EFI 1981 θα σου πω να περιμένεις, το ξέρω ότι είναι δύσκολο, και εγώ αυτο το μήνα έδωσα 25 ευρώ για τεστ φαρμακείου και τελικά αδιαθέτησα. Είναι ξόδεμα και οικονομικό και ψυχικό αυτό που κάνουμε κάθε μήνα αυτές τις 10 μέρες πριν την περίοδο..... Για να δείξει ένα τεστ πρέπει να γίνει ωορρηξία, να γίνει σύλληψη, να γίνει εμφύτευση και μετά να αρχίζει να μεγαλώνει το έμβρυο για να αρχίσει να ανεβαίνει η χοριακή. Δλδ όλο αυτό για να ολοκληρωθεί φτάνει κοντά στις μέρες που περιμένουμε περίοδο....  

Κορίτσι μου γλυκό καλημέρα!! Τι κάνεις;;

Δίκιο έχεις μωρέ κ η αλήθεια είναι ότι αυτόν το μήνα ήμουν πολύ χαλαρή κ ούτε έψαχνα για συμπτώματα ούτε τίποτα, αλλά είχα πολλά κολπικά υγρά (συγγνώμη κιόλας) μέχρι χθες, σε σημείο εκνευριστικο δηλαδή, για αυτό είπα λες;; Κ έτσι πήγα κ πήρα το τεστ κ επειδή μου είπε η φαρμακοποιός ότι είναι αξιόπιστο κ πολύ ευαίσθητο έκανα ένα χθες κ το άλλο σήμερα. Αρνητικα κ τα 2 βεβαίως βεβαίως....😏😏

Δεν έχω φρούδες ελπίδες ότι μπορεί να έχουν κάνει λάθος τα τεστ, αλλά πάντα υπάρχει αυτό το ενδεχόμενο, οπότε δίνω ένα 10%. Την Τετάρτη που περιμένω, θα σας πω ότι μου ήρθε..μπορεί κ νωρίτερα, γιατί μου κάνει κάτι τέτοια τελευταία.. έρχεται κανα δύο μέρες πιο πριν....

Όλα καλά όμως!! Δεν πέφτουμε ψυχολογικά πλέον!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θα συμφωνήσω κι εγω ότι τα τεστ έχουν ένα νόημα κοντά στην περίοδο! Αλλά όσο τετριμμένο κι αν ακούγεται μην το σκέφτεστε!!!! Κάντε ότι σας ευχαριστεί και καμία ημέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο να το συζητάτε! όσο ψάχνουμε για συμπτώματα είναι αυτονόητο ότι ασυνείδητα αγχωνόμαστε.....Κάντε τη δουλεια σας και το εμβρυάκι όταν συλληφθεί θα κάνει την δική του! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Κορίτσια μου καλή σας ημέρα!!

Εύχομαι να είστε όλες καλά!!

Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε. Έκανα το self clear που δείχνει 5μερες μετά την πιθανή σύλληψη. Το έκανα σήμερα το πρωί κ περιμένω να αδιαθετησω την Τετάρτη. 5 μέρες πριν δηλαδή την περίοδο. Φυσικά βγήκε αρνητικο. Γνωρίζετε αν το συγκεκριμένο τεστ είναι αξιόπιστο;; Ρωτάω γιατί η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.....

Πήρα το συγκεκριμένο, γιατί η φαρμακοποιός μου είπε ότι είναι πιο ευαίσθητο κ ανιχνευει τη χοριακη πιο νωρίς.

Εσείς τι γνώμη έχετε;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!! 😘

Ναι Εφη μου θα με πειτε οτι παντα γραφω τα θετικα!! Αλλα μισω αυτο τεστ λοιπον εγω ειχα συλληψη 27 ιανουριου του 19, ειχα κανει αυτο τεστ απειρες φορες ολο αυτο μου ειδιναν οι φαρμακοποιοι και μεχρι και 2 μερες πριν την περιοδο εδιχνε αρνητικο παντα μιλαμε για 5 τστ ετσι, και εννοειτε ημουν εγκυος , σημειωση ειχα αρχισει να το κανω απο 7 Φεβρουαριου του 19.

Οποτε δεν το θεωρω αξιοπιστο, παρε μαρή ενα predictor early να μην μας τρωει η αγωνια!

Επισης σε αυτη την εγκυμοσηνη τα υγρα ειναι παρα πολλα απο την αρχη κατι που δεν ειχα στην πρωτη.

Αχ ευχομαι τα καλυτερα!!!!! επισης διαβαζω ακομα χθεσινα μηνυματα ,δεν εχω φτασει στο τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ωραια εφτασα στο τελος!!! χαχαχα ελεγα λες να ειναι τσαπα οι ευχες!! λοιπον αν εισαι και εσυ!!! αυτο το μηνα περιμενω κερασμα στη Θεσσαλονικη ακους? δεν γλυτωνεις!

Επισης αν εισαι και εσυ θα παω να ριξω τζοκερ γιατι μελετησα τις περισσοτερες απο εσας και επιασε!!! τον μηνα που ερχετε θα κανω χαρτι χαχαχ θα βαλω τα υπολοιπα κοριτσια και να δεις που θα ειμαστε ολες!!!!!!

@Marakii φοβερη χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ γιατί δεν τις βλέπω αυτές τις τελείες;🧐 Πολύ με έχει εκνευρίσει που δεν μου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις.😄

Εγώ δεν βρίσκω τίποτα. Ούτε ειδοποιήσεις ούτε μηνύματα τίποτα.....ωχ ωχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :02/03

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:15/03

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:26/03

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:05/03

Daizy28:15/03

HopefulMama2Be:14/03

elissavet90:24/3

Mantiko:?

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ 👶


👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ δεν βρίσκω τίποτα. Ούτε ειδοποιήσεις ούτε μηνύματα τίποτα.....ωχ ωχ

Ούτε εγωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ούτε εγωωωωω

Δράμα η κατάσταση με την αναβάθμιση. Όπως είπε κ η @Lacostakiστην οθόνη του κινητου όχι του φόρουμ πανω δεξιά έχει 3 Γράμμουλες. Πατάτε επιλογή "από υπολογιστή"  Κ θα εμφανιστει το κουδουνι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Ναι Εφη μου θα με πειτε οτι παντα γραφω τα θετικα!! Αλλα μισω αυτο τεστ λοιπον εγω ειχα συλληψη 27 ιανουριου του 19, ειχα κανει αυτο τεστ απειρες φορες ολο αυτο μου ειδιναν οι φαρμακοποιοι και μεχρι και 2 μερες πριν την περιοδο εδιχνε αρνητικο παντα μιλαμε για 5 τστ ετσι, και εννοειτε ημουν εγκυος , σημειωση ειχα αρχισει να το κανω απο 7 Φεβρουαριου του 19.

Οποτε δεν το θεωρω αξιοπιστο, παρε μαρή ενα predictor early να μην μας τρωει η αγωνια!

Επισης σε αυτη την εγκυμοσηνη τα υγρα ειναι παρα πολλα απο την αρχη κατι που δεν ειχα στην πρωτη.

Αχ ευχομαι τα καλυτερα!!!!! επισης διαβαζω ακομα χθεσινα μηνυματα ,δεν εχω φτασει στο τελος!

Κοριτσιιιιι μουυυυ!! Τι κάνεις εσύ;;

Είπα κ γω δεν το είδε το σχόλιο μου??

Σοβαρά ρε; Αν είναι δυνατόν.. κ μια άλλη κοπέλα το ίδιο έπαθε. Μου απάντησε το πρωί.

Εμένα παρεμπιπτόντως, τα υγρά σταμάτησαν ως δια μαγείας. Από χθες το απόγευμα δεν τα ξαναείδα. Φοβήθηκαν το τεστ φαίνεται 😁😁😁😁

Εγώ predictor ήθελα να πάρω, αλλά αυτή η τρελοπαντιερα με επρηξε να πάρω το self clear, γιατί είναι το καλύτερο λέει.

Φφφφφφφ!! 

Όπως κ να χει, δε κάνω άλλο τωρα. Άιντε. Ό,τι είναι θα φανεί κάποια στιγμή. Την Τετάρτη περιμένω τη "βλαμμένη" την περίοδο. Αμάν πια κ αυτή, κάθε μήνα εκεί, τσουπ να εμφανιστεί. 

Έχεις πολλά υγρά ε;; Καπου το είχα διαβάσει αυτό στο 6μηνο μεταπτυχιακό μου για τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης..😂😂😂😂

Να είσαι καλά ρε κορίτσι μου!! Ευχαριστωωωωω!!

Περιμένω νέα σου ε;;

ΥΓ. Η αλήθεια είναι ότι πάντα τα θετικά λες, αλλά έτσι μας αρέσεις!!😉😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Αχ ωραια εφτασα στο τελος!!! χαχαχα ελεγα λες να ειναι τσαπα οι ευχες!! λοιπον αν εισαι και εσυ!!! αυτο το μηνα περιμενω κερασμα στη Θεσσαλονικη ακους? δεν γλυτωνεις!

Επισης αν εισαι και εσυ θα παω να ριξω τζοκερ γιατι μελετησα τις περισσοτερες απο εσας και επιασε!!! τον μηνα που ερχετε θα κανω χαρτι χαχαχ θα βαλω τα υπολοιπα κοριτσια και να δεις που θα ειμαστε ολες!!!!!!

@Marakii φοβερη χοριακη! 

Τώρα το είδα αυτό το σχόλιο!!

Αν αναφέρεσαι σε μένα, να ξέρεις ότι το κέρασμα το έχεις σίγουρο!!

Α ρε κορίτσι μου πόσο πολύ σ' ευχαριστούμε!! 

Όλα τα καλά του κόσμου σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δράμα η κατάσταση με την αναβάθμιση. Όπως είπε κ η @Lacostakiστην οθόνη του κινητου όχι του φόρουμ πανω δεξιά έχει 3 Γράμμουλες. Πατάτε επιλογή "από υπολογιστή"  Κ θα εμφανιστει το κουδουνι.. 

Και κάθε φορά που μπαίνουμε πρέπει να το κάνουμε ξανά.....

Τι χαζομάρα. 

Κάντε το καλέ όπως ήταν.

Εεεεεεεε 

Ακούει κανειιιιιιις??

🤨🤨🤪🤪😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Και κάθε φορά που μπαίνουμε πρέπει να το κάνουμε ξανά.....

Τι χαζομάρα. 

Κάντε το καλέ όπως ήταν.

Εεεεεεεε 

Ακούει κανειιιιιιις??

🤨🤨🤪🤪😂😂

Και όχι μόνο πρέπει να το κάνεις κάθε φορά που μπαίνεις γίνονται και μικρά τα γράμματα και σου βγαίνει η πίστη για να διαβάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Και όχι μόνο πρέπει να το κάνεις κάθε φορά που μπαίνεις γίνονται και μικρά τα γράμματα και σου βγαίνει η πίστη για να διαβάσεις.

Αυτό που το πας.

Μπορείς να τα μεγαλώσεις όπως μεγαλώνεις μια φωτογραφία για παράδειγμα, αλλά δε γίνεται έτσι όλη την ώρα .

Δηλαδή εσείς που το φτιάξατε, σας άρεσε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Αυτό που το πας.

Μπορείς να τα μεγαλώσεις όπως μεγαλώνεις μια φωτογραφία για παράδειγμα, αλλά δε γίνεται έτσι όλη την ώρα .

Δηλαδή εσείς που το φτιάξατε, σας άρεσε??

Πες τα αγάπη μου!!! Κύριε διαχεοιριστα μας υποχρεώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια βγήκε η σημερινή χοριακη μου!!!!!! 201 θα τρελαθω!!!! Χθες ο άλλος την έβγαλε 94

Σε πια μέρα καθυστερησης είσαι κορίτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια βγήκε η σημερινή χοριακη μου!!!!!! 201 θα τρελαθω!!!! Χθες ο άλλος την έβγαλε 94

🙏👶❤️🥰😘😍 Μπράβο κοριτσάκι μου γλυκό,,, συγχαρητήρια,,, να ευχαριστηθεις την εγκυμοσύνη σου και να είναι όλα υπέροχα ευχομαι ολόψυχα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...