Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!! Εγώ είμαι στις 15 μέρες με χοριακη 94 ενώ οι πινακες πινακες που κοίταγα έχουν για αυτή τη μέρα 140 περίπου. Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική βέβαια. Είχα τρεις εγκυμοσύνες με τέλειες χοριακες και τριπλασιασμους αλλά παλινδρομησαν. Όποτε ξέρω βαθιά μέσα μου δε λέει και πολλα η χοριακη. Αλλά μετά από τόσες ήττες με πιανει τώρα αυτό κ αντιδραω έτσι. Βασικά το περιμενα οτι δε θα ήμουν χαλαρή ελα μωρε κ έτσι. Τώρα φυσάω το γιαουρτι... 

Με το καλό το μωράκι σου! Πρέπει να σταματήσω να σας πρηζω !!! 

Πάντως είπες την πιο σωστή φράση!!!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!!! Όσο και να το σκέφτεσαι!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!! Εγώ είμαι στις 15 μέρες με χοριακη 94 ενώ οι πινακες πινακες που κοίταγα έχουν για αυτή τη μέρα 140 περίπου. Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική βέβαια. Είχα τρεις εγκυμοσύνες με τέλειες χοριακες και τριπλασιασμους αλλά παλινδρομησαν. Όποτε ξέρω βαθιά μέσα μου δε λέει και πολλα η χοριακη. Αλλά μετά από τόσες ήττες με πιανει τώρα αυτό κ αντιδραω έτσι. Βασικά το περιμενα οτι δε θα ήμουν χαλαρή ελα μωρε κ έτσι. Τώρα φυσάω το γιαουρτι... 

Με το καλό το μωράκι σου! Πρέπει να σταματήσω να σας πρηζω !!! 

Αμα το θέτεις έτσι γι'αυτό είμαστε εδώ για να μας πρηζεις... Λοιπόν θα σου πω εγώ πως θα εξελιχθούν τα πράγματα...θα θα πας τη Δευτέρα για επανάληψη θα βγει μια χαρά το νούμερο αλλά επειδή θα φοβάσαι μην τυχόν δεν πάνε καλά τα πράγματα θα συνεχίσεις να τρώγεται και αυτό θα συνεχιστεί μέχρι τη μέρα που θα πας στον γιατρό και θα ακούσεις μια μικροσκοπική καρδούλα να χτυπάει και τότε θα είναι όλα τέλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αμα το θέτεις έτσι γι'αυτό είμαστε εδώ για να μας πρηζεις... Λοιπόν θα σου πω εγώ πως θα εξελιχθούν τα πράγματα...θα θα πας τη Δευτέρα για επανάληψη θα βγει μια χαρά το νούμερο αλλά επειδή θα φοβάσαι μην τυχόν δεν πάνε καλά τα πράγματα θα συνεχίσεις να τρώγεται και αυτό θα συνεχιστεί μέχρι τη μέρα που θα πας στον γιατρό και θα ακούσεις μια μικροσκοπική καρδούλα να χτυπάει και τότε θα είναι όλα τέλεια

Αχ και δεν έχω άλλες καρδουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Όχι σήμερα τελειώνει ήρθε κανονικά 15 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας ούτε καν ξέρω γιατί έκανα τεστ έτσι απλά έφαγα φλας το πρωί αλλά μιλάμε η γραμμή είναι κόκκινη 

Ναι έτσι πρέπει να είναι.. Μπαίνουν τα ούρα γι αυτο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ χαμηλή, που σημαίνει ότι πολύ πιθανό να πρόκειται για βιοχημική κύηση. Υπάρχουν όμως περιπτώσεις που ξεκίνησαν με χαμηλές χοριακές κ κατέληξαν καλά. Κανε πάλι το Σάββατο κ αν διπλασιαστεί έχεις προοπτικές. Καλή επιτυχία!!!

Σ ευχαριστω πολύ κορίτσι που ασχολήθηκες μαζί μου ας ελπίσουμε για κάτι θετικό αν κ μόλις είδα ροζ αίμα στο απλικατερ της vasclor.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Marcy11 είπε:

Σ ευχαριστω πολύ κορίτσι που ασχολήθηκες μαζί μου ας ελπίσουμε για κάτι θετικό αν κ μόλις είδα ροζ αίμα στο απλικατερ της vasclor.

Μην απογοητεύεσαι... Το θετικό είναι ότι έπιασες αμέσως, άρα είναι θέμα χρόνου να μείνεις έγκυος. Δυστυχώς είναι κάτι πολύ συνηθισμένο η βιοχημική κύηση. Έχεις αλλά έμβρυα στην κρυοσυντήρηση ή πάλι από την αρχή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Βρε κορίτσια από χτες που μπήκα κ είδα πως άλλαξε το φόρουμ δεν βρίσκω τις ειδοποιήσεις μου..!!!

Help!!!!

Αν μπαίνεις από κινητό θα πας πάνω πάνω στην οθόνη εκεί που έχει 3 κάθετες τέλειες θα πατήσεις εκει και θα τικαρεις εκεί που λέει για υπολογιστή και θα σου τις βγαλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Μην απογοητεύεσαι... Το θετικό είναι ότι έπιασες αμέσως, άρα είναι θέμα χρόνου να μείνεις έγκυος. Δυστυχώς είναι κάτι πολύ συνηθισμένο η βιοχημική κύηση. Έχεις αλλά έμβρυα στην κρυοσυντήρηση ή πάλι από την αρχή;

Έχω ήδη άλλη μία παλινδρόμηση κύηση στο ιστορικό πριν 4 μήνες....ναι έχω αλλα 3 έμβρυα...

Όπως και όλες μας , με τρώει αυτό το γιατί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλή σας ημέρα!!

Εύχομαι να είστε όλες καλά!!

Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε. Έκανα το self clear που δείχνει 5μερες μετά την πιθανή σύλληψη. Το έκανα σήμερα το πρωί κ περιμένω να αδιαθετησω την Τετάρτη. 5 μέρες πριν δηλαδή την περίοδο. Φυσικά βγήκε αρνητικο. Γνωρίζετε αν το συγκεκριμένο τεστ είναι αξιόπιστο;; Ρωτάω γιατί η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.....

Πήρα το συγκεκριμένο, γιατί η φαρμακοποιός μου είπε ότι είναι πιο ευαίσθητο κ ανιχνευει τη χοριακη πιο νωρίς.

Εσείς τι γνώμη έχετε;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Κορίτσια μου καλή σας ημέρα!!

Εύχομαι να είστε όλες καλά!!

Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε. Έκανα το self clear που δείχνει 5μερες μετά την πιθανή σύλληψη. Το έκανα σήμερα το πρωί κ περιμένω να αδιαθετησω την Τετάρτη. 5 μέρες πριν δηλαδή την περίοδο. Φυσικά βγήκε αρνητικο. Γνωρίζετε αν το συγκεκριμένο τεστ είναι αξιόπιστο;; Ρωτάω γιατί η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.....

Πήρα το συγκεκριμένο, γιατί η φαρμακοποιός μου είπε ότι είναι πιο ευαίσθητο κ ανιχνευει τη χοριακη πιο νωρίς.

Εσείς τι γνώμη έχετε;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!! 😘

Καλη σου μέρα μην τα εμπιστεύεσαι αυτό μόνο τη β χοριακη...έχω πετάξει πολλά χρήματα σε τεστ του εμπορίου.την προηγούμενη που είχα μείνει έγκυος έβγαινε αρνητικο κ εγώ ήμουν έγκυος ούτε ένα ούτε δύο τεστ...5 συνεχόμενα και με καθυστέρηση μιας εβδομάδας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!🥰

@Kostef μου η χοριακη σου είναι φυσιολογική για 15η ημέρα. Έχει μεγάλο εύρος και είναι φυσιολογικό αφού δεν γνωρίζουμε πότε ακριβώς έγινε η εμφύτευση. Εξάλλου ένα μόνο νούμερο δεν σου λέει κάτι. Όπως πολύ σωστά είπες ότι και με καλούς διπλασιασμους δεν μας εγγυάται κανείς ότι θα πάει καλά. Κι εγώ τέλειους είχα αλλά δεν προχώρησε. Εσύ να είσαι χαρούμενη και να κάνεις μόνο θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά!

Επίσης δεν κουράζεις απολύτως κανέναν. Για αυτό είμαστε μια διαδικτυακή παρέα! Ίσως επειδή κάποιες από εμάς δεν έχουν κάπου να μιλήσουν ή έχουν αλλά φοβούνται μην κουράζουν τους δικούς τους με τα ίδια και τα ίδια. Ίσως επειδή κάποιες αυτό το απρόσωπο τις κάνει να βγάζουν από μέσα τους αυτά που φοβούνται να μοιραστούν με άλλους, ίσως επειδή θέλουν να μαθαίνουν τις ιστορίες άλλων ανθρώπων και να παίρνουν κουράγιο, ίσως απλά για να ανταλλάσουν πληροφορίες, ίσως και να το βλέπουν σαν ένα παιχνίδι.

Ότι κι αν είναι όμως μας έχει ενώσει όλο αυτό. Και μπορεί να μην ξέρουμε τι χρώμα μαλλιά έχει η καθεμία. Πως είναι όταν χαμογελάει! Πως είναι όταν θυμώνει. Ξέρουμε όμως  τι νιώθει όταν μας ξεδιπλώνει τα άγχη και τις στεναχώριες της. Ναι δεν βλέπουμε το το πρόσωπο της μα βλέπουμε την καρδιά της. Στεναχαριωμαστε με την λύπη της και χαιρόμαστε με την χαρά της.  Γιατί όπως είπα είμαστε μια παρέα!  Κι αυτό είναι το ομορφότερο!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!! 

Πριν ένα δυο μήνες σας είχα πει ότι θα κάνω line progression έτσι και μείνω!!!! Για δείτε!  

Σημ. Εχω ακόμα 4 τεστ λέω να τα κανω ανά 2 μερες για να μου κρατήσουν πιο πολυ! 

IMG_20210226_092554.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η EFI 1981 είπε:

Κορίτσια μου καλή σας ημέρα!!

Εύχομαι να είστε όλες καλά!!

Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε. Έκανα το self clear που δείχνει 5μερες μετά την πιθανή σύλληψη. Το έκανα σήμερα το πρωί κ περιμένω να αδιαθετησω την Τετάρτη. 5 μέρες πριν δηλαδή την περίοδο. Φυσικά βγήκε αρνητικο. Γνωρίζετε αν το συγκεκριμένο τεστ είναι αξιόπιστο;; Ρωτάω γιατί η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.....

Πήρα το συγκεκριμένο, γιατί η φαρμακοποιός μου είπε ότι είναι πιο ευαίσθητο κ ανιχνευει τη χοριακη πιο νωρίς.

Εσείς τι γνώμη έχετε;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!! 😘

Εγώ γενικά Έφη μου δεν τα εμπιστεύομαι τόσο νωρίς. Γιατί απλά δεν ξέρεις πότε έγινε η εμφύτευση. Δεν το καταλαβαίνω αυτό το 5 ημέρες μετά την σύλληψη! Ακόμα δεν θα έχει εμφυτευτει στη μήτρα πώς είναι δυνατόν να ανεβαίνει η χοριακη δηλαδή;;;;;; Για εμένα καλύτερα να περιμένεις. Εύχομαι σε λίγες ημέρες να κρατάς ένα θετικότατο τεστακι!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Marcy11 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, sos, θέλω την γνώμη σας, έκανα εμβρομεταφορα 12/2 έμβρυα 3 ημερών κ σήμερα που πήγα για χοριακη ήταν 10 μονάδες τι είναι αυτό; Ο γιατρός λέει να ξανακανω; Λέτε να προχωρήσει; help!!!

Καλημέρα.. σίγουρα υπάρχουν πιθανότητες για βιοχημική αλλά να ξέρεις ότι εγώ ξεκίνησα με 7,6 και τώρα η μικρή μου είναι 28 μηνών!! Θα επαναλάβεις το Σάββατο και όλα θα πάνε καλά 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα καλημέρα!!!! 

Πριν ένα δυο μήνες σας είχα πει ότι θα κάνω line progression έτσι και μείνω!!!! Για δείτε!  

Σημ. Εχω ακόμα 4 τεστ λέω να τα κανω ανά 2 μερες για να μου κρατήσουν πιο πολυ! 

IMG_20210226_092554.jpg

Σκουραίνει! Σκουραίνει!😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!🥰

@Kostef μου η χοριακη σου είναι φυσιολογική για 15η ημέρα. Έχει μεγάλο εύρος και είναι φυσιολογικό αφού δεν γνωρίζουμε πότε ακριβώς έγινε η εμφύτευση. Εξάλλου ένα μόνο νούμερο δεν σου λέει κάτι. Όπως πολύ σωστά είπες ότι και με καλούς διπλασιασμους δεν μας εγγυάται κανείς ότι θα πάει καλά. Κι εγώ τέλειους είχα αλλά δεν προχώρησε. Εσύ να είσαι χαρούμενη και να κάνεις μόνο θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά!

Επίσης δεν κουράζεις απολύτως κανέναν. Για αυτό είμαστε μια διαδικτυακή παρέα! Ίσως επειδή κάποιες από εμάς δεν έχουν κάπου να μιλήσουν ή έχουν αλλά φοβούνται μην κουράζουν τους δικούς τους με τα ίδια και τα ίδια. Ίσως επειδή κάποιες αυτό το απρόσωπο τις κάνει να βγάζουν από μέσα τους αυτά που φοβούνται να μοιραστούν με άλλους, ίσως επειδή θέλουν να μαθαίνουν τις ιστορίες άλλων ανθρώπων και να παίρνουν κουράγιο, ίσως απλά για να ανταλλάσουν πληροφορίες, ίσως και να το βλέπουν σαν ένα παιχνίδι.

Ότι κι αν είναι όμως μας έχει ενώσει όλο αυτό. Και μπορεί να μην ξέρουμε τι χρώμα μαλλιά έχει η καθεμία. Πως είναι όταν χαμογελάει! Πως είναι όταν θυμώνει. Ξέρουμε όμως  τι νιώθει όταν μας ξεδιπλώνει τα αγχοι και τις στεναχώριες της. Ναι δεν βλέπουμε το το πρόσωπο της μα βλέπουμε την καρδιά της. Στεναχαριωμαστε με την λύπη της και χαιρόμαστε με την χαρά της.  Γιατί όπως είπα είμαστε μια παρέα!  Κι αυτό είναι το ομορφότερο!💗

Αχ βρε ευαγγελε, το ήξερα ότι αυτή η φορά θα είναι η πιο δυσκολη. Αποφάσισα περαν του άντρα μου να μην το πω πουθενά. Δεν αντέχω το βλέμμα τους όταν στραβωνει η κατάσταση. Νομίζουν ότι δεν το καταλαβαινω αλλά φαίνεται. Ειδικά η μητέρα μου αν δεν παει καλα και αυτή τη φορά δεν προκειται να της το πω καθόλου.  

Και επειδή οι άντρες είναι άντρες εδώ μόνο έχω να μιλήσω. 

Και επειδή είμαι λίγο τρελή σε λίγο θα παω για χοριακη σε άλλο εργαστήριο, εκεί που συχναζω χαχα γιατί τη χθεσινή την έκανα σε ένα καινουριο. Ήμασταν έξω για δουλειές και πηγα άλλου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Αν μπαίνεις από κινητό θα πας πάνω πάνω στην οθόνη εκεί που έχει 3 κάθετες τέλειες θα πατήσεις εκει και θα τικαρεις εκεί που λέει για υπολογιστή και θα σου τις βγαλει

Εγώ γιατί δεν τις βλέπω αυτές τις τελείες;🧐 Πολύ με έχει εκνευρίσει που δεν μου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις.😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ γενικά Έφη μου δεν τα εμπιστεύομαι τόσο νωρίς. Γιατί απλά δεν ξέρεις πότε έγινε η εμφύτευση. Δεν το καταλαβαίνω αυτό το 5 ημέρες μετά την σύλληψη! Ακόμα δεν θα έχει εμφυτευτει στη μήτρα πώς είναι δυνατόν να ανεβαίνει η χοριακη δηλαδή;;;;;; Για εμένα καλύτερα να περιμένεις. Εύχομαι σε λίγες ημέρες να κρατάς ένα θετικότατο τεστακι!🥰

Καλημέρα όλη μέρα!!

Λες ε;; Μακάριιιιι!!

Αν κ η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι σίγουρη για το πότε είχα ωορρηξία για να υπολογίσω περίπου τις μέρες. 

Η φαρμακοποιός είπε ότι είναι αξιόπιστο τάχα, αλλά κ γω το ίδιο με σένα θέλω να πιστεύω!!

Βέβαια αν έβγαινε θετικό θα είχα άλλη άποψη 😂😂

Σ ευχαριστώ πολυυυυ για την απάντηση σου!! Να είσαι πολύ πολύ καλά!! 😘😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ γιατί δεν τις βλέπω αυτές τις τελείες;🧐 Πολύ με έχει εκνευρίσει που δεν μου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις.😄

Κι εμένα το ίδιο. Δεν μου βγάζει τις ειδοποιήσεις. Από το mail μπαίνω κ βλέπω αν έχω καποια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αχ βρε ευαγγελε, το ήξερα ότι αυτή η φορά θα είναι η πιο δυσκολη. Αποφάσισα περαν του άντρα μου να μην το πω πουθενά. Δεν αντέχω το βλέμμα τους όταν στραβωνει η κατάσταση. Νομίζουν ότι δεν το καταλαβαινω αλλά φαίνεται. Ειδικά η μητέρα μου αν δεν παει καλα και αυτή τη φορά δεν προκειται να της το πω καθόλου.  

Και επειδή οι άντρες είναι άντρες εδώ μόνο έχω να μιλήσω. 

Και επειδή είμαι λίγο τρελή σε λίγο θα παω για χοριακη σε άλλο εργαστήριο, εκεί που συχναζω χαχα γιατί τη χθεσινή την έκανα σε ένα καινουριο. Ήμασταν έξω για δουλειές και πηγα άλλου! 

Σίγουρα είναι πάρα πολύ δύσκολο! Όμως πρέπει να είσαι δυνατή! Και καλά κάνεις και δεν το λες! Δεν χρειάζεται να ξέρουν. Πρέπει να πράττεις σύμφωνα με αυτό που σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα. Και στην τελική είναι κάτι που αφορά πάνω από όλα εσένα και τον αντρουλη σου!

Κι επειδή κι εγώ είμαι λίγο τρελή πιστεύω ότι θα έκανα το ίδιο στη θέση σου!😁 Βουρ λοιπόν για μια νέα χοριακη!😆

Περιμένουμε αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marcy11 είπε:

Καλη σου μέρα μην τα εμπιστεύεσαι αυτό μόνο τη β χοριακη...έχω πετάξει πολλά χρήματα σε τεστ του εμπορίου.την προηγούμενη που είχα μείνει έγκυος έβγαινε αρνητικο κ εγώ ήμουν έγκυος ούτε ένα ούτε δύο τεστ...5 συνεχόμενα και με καθυστέρηση μιας εβδομάδας...

Καλημέρα κοπέλα μου!!

Α στο καλό! Σοβαρά ε;;

Με συμφέρει αυτό που λες 😉😁

Μακάρι να κάνει λάθος κ σε μένα, γιατί έκανα ένα χθες το μεσημέρι κ το 2ο το έκανα σήμερα το πρωί με το που ξύπνησα....

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! 

Να είσαι πάντα καλά!!

Φιλιά πολλά κ καλό Σαββατοκύριακο!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...