Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Δεν θελω απαισιοδοξιες βγηκε θετικη και αυτο κραταμε,,,ολα τελεια θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια εμείς σήμερα πήραμε τα απότελεσματα του άντρα μου αλλά δεν βρίσκουμε άκρη εχουμε το βράδυ ραντεβού με τον γιατρό μου να μας πει τι θα κάνουμε από εδώ και πέρα! Τα αποτελέσματα είναι ότι συγκολλήσεις τελικά δεν βρέθηκαν κινητικότητα ήταν ελάχιστα καλύτερα αλλά γι πρώτη φορά ήταν λίγα μόνο 11.000.000 πρώτη φορά αυτό συνήθως είχε 90.000.000 τώρα αυτό γιατί κανείς δεν ξέρει δεν υπάρχει ούτε φλεγμονή ούτε μικρόβιο μας είπαν να ξανακάνει υπέρηχο για κήλη 

Κοπελα μου δεν θυμάμαι ακριβως τι μου είχες πει..θυμαμαι οτι υπήρχε μια προστατιτιδα..ετσι δεν ειναι;έπαιρνε και τιποτα βιταμίνες για να βοηθήσει το σπερμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lavie είπε:

Κοπελα μου δεν θυμάμαι ακριβως τι μου είχες πει..θυμαμαι οτι υπήρχε μια προστατιτιδα..ετσι δεν ειναι;έπαιρνε και τιποτα βιταμίνες για να βοηθήσει το σπερμα;

Έπαιρνε ναι και ακόμα παίρνει αλλά κάτι δεν πάει καλά η προστατιτιδα μας ειπε ότι επηρεάζει την κινητικότητα μόνο όχι τα υπόλοιπα ίσως υπάρχει κάποια κήλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Κοριτσιαααααα δεν το πιστεύω!!!!!!!!!! Θα τρελαθωωωωωω!!!!!

IMG_20210225_091452.jpg

Τέλειαα συγχαρητήρια!! Σε ποια μέρα καθυστέρησης είσαι; Έτσι ακριβώς ήταν και το δικό μου, ήμουν στη 3η μέρα καθυστέρησης!! Πιο θετικό δε γίνεται που λέμε 😍 Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Έπαιρνε ναι και ακόμα παίρνει αλλά κάτι δεν πάει καλά η προστατιτιδα μας ειπε ότι επηρεάζει την κινητικότητα μόνο όχι τα υπόλοιπα ίσως υπάρχει κάποια κήλη!

Σε ουρολογο έχετε παει καθολου στο παρελθόν μηπως όντως υπάρχει κιρσοκιλη;;Η τωρα θα δείτε τι θα Σου πει ο γιατρος σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Σε ουρολογο έχετε παει καθολου στο παρελθόν μηπως όντως υπάρχει κιρσοκιλη;;Η τωρα θα δείτε τι θα Σου πει ο γιατρος σου;

Αν θυμάμαι καλά μου είχες πει ότι έπαιρνε και αντιβίωση για την προστατιτιδα...μηπως λόγω της αντιβίωσης δεν βγήκε καλο το σπερμοδιαγραμμα γιατι παίζει πολύ σημαντικό ρόλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Χιλια Μπραβο!!!! Ευχομαι τα καλυτερα!!!!! Μια χαρα ειναι καλε το 94.3 εμενα ηταν 33 ( 4με 5 μερες πριν την περιοδο) αν θυμασαι μετα  πηγε 462, και 4 μερες μετα 2500! Οποτε σου ευχομαι να πανε ολα τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Συγχαρητήριααα κορίτσι μου ήθελα να σου στείλω από χθες αλλά περίμενα και τη χοριακή!! Με το καλό αυτή η εγκυμοσύνη ❤️❤️ Θα κάνεις κάτι αυτή τη φορά; Θα πάρεις κανένα χάπι; Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα, το αδερφάκι έρχεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρόλο που το μυστήριο της δεύτερης γραμμής λύθηκε είπα από περιέργεια να κάνω άλλο ένα το δεύτερο που το έκανα το μεσημέρι δεν έβγαλε δεύτερη γραμμή αλλά έβγαλα την ταινία που γράφει πάνω max για να δω αν κάνανε πουλάκια τα μάτια μου σε αυτό που έκανα το πρωί υπάρχει γραμμή κανονική....χάθηκε να είναι λίγο πιο πάνω;;Σας βάζω και φωτό το πάνω είναι το πρωινο

IMG_20210225_155235.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Παρόλο που το μυστήριο της δεύτερης γραμμής λύθηκε είπα από περιέργεια να κάνω άλλο ένα το δεύτερο που το έκανα το μεσημέρι δεν έβγαλε δεύτερη γραμμή αλλά έβγαλα την ταινία που γράφει πάνω max για να δω αν κάνανε πουλάκια τα μάτια μου σε αυτό που έκανα το πρωί υπάρχει γραμμή κανονική....χάθηκε να είναι λίγο πιο πάνω;;Σας βάζω και φωτό το πάνω είναι το πρωινο

IMG_20210225_155235.jpg

Κορίτσι είναι επειδή μπήκαν πολλά ουρα... Κ μαζεύεται σε αυτό το σημείο... 🙄 Σήμερα περίμενες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλειαα συγχαρητήρια!! Σε ποια μέρα καθυστέρησης είσαι; Έτσι ακριβώς ήταν και το δικό μου, ήμουν στη 3η μέρα καθυστέρησης!! Πιο θετικό δε γίνεται που λέμε 😍 Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!

Κι εγώ στην 3 μέρα είμαι αγάπη!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Αύριο πάω για χοριακή πρωί πρωί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου καλή άνοδο χοριακης  από δω και πέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι είναι επειδή μπήκαν πολλά ουρα... Κ μαζεύεται σε αυτό το σημείο... 🙄 Σήμερα περίμενες? 

Όχι σήμερα τελειώνει ήρθε κανονικά 15 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας ούτε καν ξέρω γιατί έκανα τεστ έτσι απλά έφαγα φλας το πρωί αλλά μιλάμε η γραμμή είναι κόκκινη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχασα τις παραθεσεις, δεν έρχονται ειδοποιήσεις και δεν έχω και άλλες καρδουλες!!!! Σας βάζω εδώ ένα σορό ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Η αλήθεια είναι ότι αγχωθηκα αρκετά, για εμενα θα είναι αρκετά πιο δυσκολο αυτο το διάστημα ως τους πρωτους υπερήχους. Ελπίζω αυτή τη φορά να έρθει εκείνη η ώρα και να δουμε έμβρυο  και να μεγαλώσει να γινει μωράκι. 

Έχω ηρεμήσει νομίζω τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει έτσι κ αλλιώς. 

Ευχομαι για όλες σας τα καλυτερα και να ακολουθήσουν όλες σας με μεγάλες χοριακες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Βγήκε η χοριακη μου κορίτσια 94.3 λίγο χαμηλό μου φάνηκε. Τώρα υπομονή μέχρι την Δευτέρα. 

Λοιπόν πήγα λίγο στο ημερολόγιο μου. Εμένα βάση υπερηχου του μωρού μου βγαίνει 2 μέρες μικρότερο εως τώρα και βάση της θερμοκρασίας μου η ωορρηξία μου είχε γίνει την 16η μετά του κύκλου. Που θέλω να καταλήξω.. Η χοριακή μου 15 μέρες μετά ήταν 111. Τωρα κλείνω τον 5ο μπαίνω στον 6ο και έχω έναν μπέμπη εκεί μεσα ☺️☺️☺️ 

Όλα θα πάνε τέλεια. Μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Λοιπόν πήγα λίγο στο ημερολόγιο μου. Εμένα βάση υπερηχου του μωρού μου βγαίνει 2 μέρες μικρότερο εως τώρα και βάση της θερμοκρασίας μου η ωορρηξία μου είχε γίνει την 16η μετά του κύκλου. Που θέλω να καταλήξω.. Η χοριακή μου 15 μέρες μετά ήταν 111. Τωρα κλείνω τον 5ο μπαίνω στον 6ο και έχω έναν μπέμπη εκεί μεσα ☺️☺️☺️ 

Όλα θα πάνε τέλεια. Μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι. 

Ευχαριστώ πολυ!!! Εγώ είμαι στις 15 μέρες με χοριακη 94 ενώ οι πινακες πινακες που κοίταγα έχουν για αυτή τη μέρα 140 περίπου. Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική βέβαια. Είχα τρεις εγκυμοσύνες με τέλειες χοριακες και τριπλασιασμους αλλά παλινδρομησαν. Όποτε ξέρω βαθιά μέσα μου δε λέει και πολλα η χοριακη. Αλλά μετά από τόσες ήττες με πιανει τώρα αυτό κ αντιδραω έτσι. Βασικά το περιμενα οτι δε θα ήμουν χαλαρή ελα μωρε κ έτσι. Τώρα φυσάω το γιαουρτι... 

Με το καλό το μωράκι σου! Πρέπει να σταματήσω να σας πρηζω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!! Εγώ είμαι στις 15 μέρες με χοριακη 94 ενώ οι πινακες πινακες που κοίταγα έχουν για αυτή τη μέρα 140 περίπου. Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική βέβαια. Είχα τρεις εγκυμοσύνες με τέλειες χοριακες και τριπλασιασμους αλλά παλινδρομησαν. Όποτε ξέρω βαθιά μέσα μου δε λέει και πολλα η χοριακη. Αλλά μετά από τόσες ήττες με πιανει τώρα αυτό κ αντιδραω έτσι. Βασικά το περιμενα οτι δε θα ήμουν χαλαρή ελα μωρε κ έτσι. Τώρα φυσάω το γιαουρτι... 

Με το καλό το μωράκι σου! Πρέπει να σταματήσω να σας πρηζω !!! 

Αυτό ακριβώς. Και η τελευταία εγκυμοσύνη αν θυμάμαι καλά είχε καλές χοριακες.. Να σκέφτεσαι θετικά. Και πίστεψε με εδώ δεν πρήζει η μία την άλλη έχουμε ακριβώς τους ίδιους προβληματισμους όλες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ αλλά ξέρω ακριβώς ποτε έγινε η ωορρηξία. Και με θερμοκρασία και με υπέρηχο και ένεση. Σήμερα είμαι 15 θα με συμφερε να ήμουν λιγότερο. Τέλος παντων θα δουμε σε λίγες μέρες τι τάσεις αυξησης η όχι έχει. Αυτή τη στιγμή μαυρισα λίγο στη διάθεσή δεν το ελέγχω. 

Μια χαρά είναι η χοριακη σου!! Εγώ 14η μέρα στο  γιο μου είχα χοριακη 50! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lavie είπε:

Σε ουρολογο έχετε παει καθολου στο παρελθόν μηπως όντως υπάρχει κιρσοκιλη;;Η τωρα θα δείτε τι θα Σου πει ο γιατρος σου;

Μας είχε πει ότι δεν έχει πριν ένα χρόνο ο ουρολόγος αλλά πρέπει να το ξανά κοιτάξουμε θα δω τι θα πει και ο γυναικολόγος γιατί για να σου πω την αλήθεια έναν καλό ουρολόγο δεν έχουμε βρει και ότι έχει πει ο γυναικολόγος κεχρί στιγμής έχει βγει θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, sos, θέλω την γνώμη σας, έκανα εμβρομεταφορα 12/2 έμβρυα 3 ημερών κ σήμερα που πήγα για χοριακη ήταν 10 μονάδες τι είναι αυτό; Ο γιατρός λέει να ξανακανω; Λέτε να προχωρήσει; help!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια έχασα τις παραθεσεις, δεν έρχονται ειδοποιήσεις και δεν έχω και άλλες καρδουλες!!!! Σας βάζω εδώ ένα σορό ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Η αλήθεια είναι ότι αγχωθηκα αρκετά, για εμενα θα είναι αρκετά πιο δυσκολο αυτο το διάστημα ως τους πρωτους υπερήχους. Ελπίζω αυτή τη φορά να έρθει εκείνη η ώρα και να δουμε έμβρυο  και να μεγαλώσει να γινει μωράκι. 

Έχω ηρεμήσει νομίζω τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει έτσι κ αλλιώς. 

Ευχομαι για όλες σας τα καλυτερα και να ακολουθήσουν όλες σας με μεγάλες χοριακες!!! 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου όλες είμαστε μαζί σου!!!!!ολες μαζί θετική ενέργεια!!!!και να ξέρεις κάπου διάβασα ότι μας πρήζεις ούτε καν δεν ισχύει και όποτε μας χρειαστείς εδώ είμαστε εμείς!!!❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘είσαι από τις πρώτες κοπέλες που διαβάζω αρκετό Καιρό  πριν γραφτώ στο φόρουμ και η @Ευάγγελοςτκαι την @misofeggaro και την @Lacostaki είστε από τις κοπέλες που αν μάθω καλά νέα θα είναι λες και μαθαίνω για δικό μου άνθρωπο 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου όλες είμαστε μαζί σου!!!!!ολες μαζί θετική ενέργεια!!!!και να ξέρεις κάπου διάβασα ότι μας πρήζεις ούτε καν δεν ισχύει και όποτε μας χρειαστείς εδώ είμαστε εμείς!!!❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘είσαι από τις πρώτες κοπέλες που διαβάζω αρκετό Καιρό  πριν γραφτώ στο φόρουμ και η @Ευάγγελοςτκαι την @misofeggaro και την @Lacostaki είστε από τις κοπέλες που αν μάθω καλά νέα θα είναι λες και μαθαίνω για δικό μου άνθρωπο 😉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μας είχε πει ότι δεν έχει πριν ένα χρόνο ο ουρολόγος αλλά πρέπει να το ξανά κοιτάξουμε θα δω τι θα πει και ο γυναικολόγος γιατί για να σου πω την αλήθεια έναν καλό ουρολόγο δεν έχουμε βρει και ότι έχει πει ο γυναικολόγος κεχρί στιγμής έχει βγει θα δούμε!

Κι εμενα  το ίδιο...Περιμένω να μας πεις τι θα σου πει και ο γιατρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κι εμενα  το ίδιο...Περιμένω να μας πεις τι θα σου πει και ο γιατρος...

9 το βράδυ έχουμε ραντεβού για να έχουμε χρόνο να μας τα εξηγήσει όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marcy11 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, sos, θέλω την γνώμη σας, έκανα εμβρομεταφορα 12/2 έμβρυα 3 ημερών κ σήμερα που πήγα για χοριακη ήταν 10 μονάδες τι είναι αυτό; Ο γιατρός λέει να ξανακανω; Λέτε να προχωρήσει; help!!!

Κορίτσι η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ χαμηλή, που σημαίνει ότι πολύ πιθανό να πρόκειται για βιοχημική κύηση. Υπάρχουν όμως περιπτώσεις που ξεκίνησαν με χαμηλές χοριακές κ κατέληξαν καλά. Κανε πάλι το Σάββατο κ αν διπλασιαστεί έχεις προοπτικές. Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
    • Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️ ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!!  Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏 με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗 Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏
    • Ναι φαίνεται ο γιατρος να ενδιαφέρεται για την ασθενή του κ να βλέπει κάθε περίπτωση διαφορετικά κ να μην κρατάει ένα πρωτόκολλο κ να το ακολουθεί σε ολες!! 
    • Σκεψου έχω τον φάκελο στο σπίτι κ δεν μπηκα σε πειρασμό να τον ανοίξω 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...