Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Το βάζω και σε αρνητικό 

IMG_20210224_094933.jpg

Κορίτσι εδώ φαίνεται πολύ καλά!! Βασικά σημασία έχει να το βλέπεις εσύ από κοντά γιατί είναι λογικό να μην αποτυπώνεται καλά στη φωτογραφία!!! Εύχομαι μία καλή χοριακή αύριο!! Θυμάμαι την τελευταία σου εγκυμοσύνη γιατί ήμασταν μαζί. Αν ήταν καλά τα μωράκια μας θα γεννούσαμε σε λίγες εβδομάδες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι μακάρι!!!! Αυριο το απόγευμα θα ξέρω! Δε σας πρηζω άλλο σήμερα!!!! 

Αν και δεν μας πρηζεις για τέτοια να μας πρηζεις όσο θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :02/03

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:15/03

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:26/03

 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:05/03

 

elissavet90:24/03

Mantikio:14/02

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Αν και δεν μας πρηζεις για τέτοια να μας πρηζεις όσο θες

Δεν μου αφήνει να βάλω άλλες καρδουλες! ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όσες προσπαθούσατε για το δεύτερο σας ήρθε πιο δύσκολα από το πρώτο;; Σίγουρα η ηλικία είναι διαφορετική αλλά γενικά ρωτάω!/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Δεν μου αφήνει να βάλω άλλες καρδουλες! ❤❤❤❤

Καλή επιτυχία αύριο 🙏🙏🙏 η 5η κ τυχερή!! Κ μένα η πέμπτη είναι αυτή που διανύω...σου στέλνω τη θετική ενέργεια από το εμβρυάκι μου 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annoula21 είπε:

Κορίτσια μου όσες προσπαθούσατε για το δεύτερο σας ήρθε πιο δύσκολα από το πρώτο;; Σίγουρα η ηλικία είναι διαφορετική αλλά γενικά ρωτάω!/

Εμένα προσωπικά όχι...μου ήρθε πολύ πιο γρήγορα το 2ο..ηλικιακά ήμουν 33 όταν γέννησα κ 35 όταν έπιασα το 2ο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annoula21 είπε:

Κορίτσια μου όσες προσπαθούσατε για το δεύτερο σας ήρθε πιο δύσκολα από το πρώτο;; Σίγουρα η ηλικία είναι διαφορετική αλλά γενικά ρωτάω!/

Σε εμένα η πρώτη εγκυμοσύνη άργησε πολύ. Πάνω από δύο χρόνια. Η δεύτερη ( από την οποία απέκτησα και τον γιό μου) ήρθε αμέσως. Τώρα που προσπαθώ ξανά μου κάνει κόλπα!😄 Βέβαια πέρασαν και μερικά χρονακια αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα τα καταφέρω πάλι!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Εμένα προσωπικά όχι...μου ήρθε πολύ πιο γρήγορα το 2ο..ηλικιακά ήμουν 33 όταν γέννησα κ 35 όταν έπιασα το 2ο!

Κι εγω έκλεινα τα 35 στο πρώτο! Τώρα η μικρη ειναι 20 μηνων αλλα επειδή θήλαζα αποκλειστικά μέχρι πριν 1.5 μηνα θελω να ξεκουραστώ λιγο!!! Όχι ότι έτρωγε πολλές φορες την ημερα ή την νύχτα (καμια σχεση)! Μονο πρωι-βραδυ από 8 μηνων! Απλά θέλω για λιγο μια κανονικοτητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annoula21 είπε:

Κι εγω έκλεινα τα 35 στο πρώτο! Τώρα η μικρη ειναι 20 μηνων αλλα επειδή θήλαζα αποκλειστικά μέχρι πριν 1.5 μηνα θελω να ξεκουραστώ λιγο!!! Όχι ότι έτρωγε πολλές φορες την ημερα ή την νύχτα (καμια σχεση)! Μονο πρωι-βραδυ από 8 μηνων! Απλά θέλω για λιγο μια κανονικοτητα!

Για το πρωτο παιδι προσπαθουσαμε γυρω στον ενάμισι χρόνο με μια αποβολή και η δευτερη εγκυμοσυνη ο γιος μου. Πίστευα η χαζη ότι το δευτερο θα μου ερχόταν πιο ευκολα αλλά αρχισα ευτυχώς σχετικά νωρίς τις προσπαθειες. Τώρα προσπαθουμε για το δευτερο εδώ και ενάμισι χρόνο σχεδόν με δυο αποβολές ως τώρα. Τρέμω μην τυχόν έχω και τρίτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Να ρωτήσω κάτι στα τεστ εγκυμοσύνης τις ταινίες αν είναι θετικό το αποτέλεσμα η δεύτερη γραμμή δεν βγαίνει δίπλα στην γραμμή ελέγχου;; Κοιτάξτε τι γίνεται ήρθε η περίοδος τη Δευτέρα βέβαια το αίμα ήταν αρκετά ανοιχτό αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί είχα πιει λεμόνια την προηγούμενη και πάντα μου επειρεαζει την περίοδο σήμερα δεν ξέρω πως μου ήρθε να κάνω τεστ και είδα μια άχνη γραμμή αλλά πιο μακριά από την γραμμή ελέγχου σας βάζω και φωτό να μου πειτε αν και νομίζω ότι δεν είναι γραμμή αποτελεσματοςIMG_20210225_060615.thumb.jpg.3c775c3408e96179be514f0a699fd3fe.jpgIMG_20210225_060615.thumb.jpg.3c775c3408e96179be514f0a699fd3fe.jpg

IMG_20210225_060608.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annoula21 είπε:

Κι εγω έκλεινα τα 35 στο πρώτο! Τώρα η μικρη ειναι 20 μηνων αλλα επειδή θήλαζα αποκλειστικά μέχρι πριν 1.5 μηνα θελω να ξεκουραστώ λιγο!!! Όχι ότι έτρωγε πολλές φορες την ημερα ή την νύχτα (καμια σχεση)! Μονο πρωι-βραδυ από 8 μηνων! Απλά θέλω για λιγο μια κανονικοτητα!

Την πρώτη άργησα πολύ να την πιάσω, είχα 2 αποβολές ενδιάμεσα κ έκανα εξωσωματική τελικά γιατί μετά τη δεύτερη αποβολή μπλοκαρα εντελώς και δεν μπορούσα με τίποτα να μείνω, είχα απογοητευτεί! Θήλαζα κ εγώ όπως λες για 15 μήνες κ μόλις σταμάτησα ήρθε η περίοδος οπότε μετά από ένα 2μηνο περίπου ξεκινήσαμε.. στο 3 μηνο έμεινα αλλά ήταν βιοχημική και μετά από 3 κύκλους έμεινα ξανά και διανύω την 25η εβδομάδα τώρα..ξεκινάς οπότε νιώσεις έτοιμη!! Θα έρθει το αδερφάκι 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Να ρωτήσω κάτι στα τεστ εγκυμοσύνης τις ταινίες αν είναι θετικό το αποτέλεσμα η δεύτερη γραμμή δεν βγαίνει δίπλα στην γραμμή ελέγχου;; Κοιτάξτε τι γίνεται ήρθε η περίοδος τη Δευτέρα βέβαια το αίμα ήταν αρκετά ανοιχτό αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί είχα πιει λεμόνια την προηγούμενη και πάντα μου επειρεαζει την περίοδο σήμερα δεν ξέρω πως μου ήρθε να κάνω τεστ και είδα μια άχνη γραμμή αλλά πιο μακριά από την γραμμή ελέγχου σας βάζω και φωτό να μου πειτε αν και νομίζω ότι δεν είναι γραμμή αποτελεσματοςIMG_20210225_060615.thumb.jpg.3c775c3408e96179be514f0a699fd3fe.jpgIMG_20210225_060615.thumb.jpg.3c775c3408e96179be514f0a699fd3fe.jpg

IMG_20210225_060608.jpg

Εγω δεν βλέπω κάτι, αλλά όπως λέγαμε και χθες δεν είναι ευαίσθητα αυτά τα τεστ. Επειδή είναι η κατασκευή τους τέτοια δεν θα με εξέπλητε αν σε κάποια θα τυχαίνε να είναι πιο περα η γραμμή από το συνηθισμένο δεν θυμάμαι βέβαια αν το έχω συναντήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marakii είπε:

Κοριτσιαααααα δεν το πιστεύω!!!!!!!!!! Θα τρελαθωωωωωω!!!!!

IMG_20210225_091452.jpg

Καλημέρα κοπελα μου!!!!Μπραβοοοοοοο!!!!!Συγχαρητήρια.....Με το που μπήκα είδα αυτό το μεγάλο +++++.....Χαίρομαι πολύ για σένα....είδες....ηρθε Η ώρα για το όνειρο σου!!!!!Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Κοριτσιαααααα δεν το πιστεύω!!!!!!!!!! Θα τρελαθωωωωωω!!!!!

IMG_20210225_091452.jpg

Ωωωω συγχαρητήρια!!!! Με το καλό!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...Εμένα χθες οπως ήταν αναμενόμενο ήρθε πάλι στην ώρα της ακριβώς....Το αντιμετώπισα δύσκολα για μια ακόμη φορά αλλα σημερα είναι η μέρα που όπως πάντα λεω οκ πάμε για άλλη μια προσπάθεια με βαριά καρδιά βέβαια αλλα δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Κοριτσιαααααα δεν το πιστεύω!!!!!!!!!! Θα τρελαθωωωωωω!!!!!

IMG_20210225_091452.jpg

Συγχαρητήριαααααααααααααα!!! Τι υπέροχο νέο τι ευτυχία!!! Με το καλό κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!

@Kostef στο σημερινό τεστακι κάτι βλέπω κ γώ!! Δεν πας για μια χοριακη καλύτερα;

@Marakiiσυγχαρητηρηρια κορίτσι μου!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lavie είπε:

Καλημέρα κορίτσια...Εμένα χθες οπως ήταν αναμενόμενο ήρθε πάλι στην ώρα της ακριβώς....Το αντιμετώπισα δύσκολα για μια ακόμη φορά αλλα σημερα είναι η μέρα που όπως πάντα λεω οκ πάμε για άλλη μια προσπάθεια με βαριά καρδιά βέβαια αλλα δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο...

Δεν πειράζει είπαμε προχωράμε με υπομονή..εγώ βλέπω τα κορίτσια με τα θετικά τους που όλες περνάμε τα άγχη μας και μία μία τα καταφέρνει και παίρνω πολύ κουράγιο και δύναμη!!Έτσι θα έρθει και σε μας μία μία θα βλέπει το θετικό!!!Προχωράμε!!!!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!!!! Κορίτσια το σημερινό μου!!! 

IMG_20210225_090843.jpg

Να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου!! Θετικότατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγω δεν βλέπω κάτι, αλλά όπως λέγαμε και χθες δεν είναι ευαίσθητα αυτά τα τεστ. Επειδή είναι η κατασκευή τους τέτοια δεν θα με εξέπλητε αν σε κάποια θα τυχαίνε να είναι πιο περα η γραμμή από το συνηθισμένο δεν θυμάμαι βέβαια αν το έχω συναντήσει. 

Μωρέ κι εγώ δεν νομίζω ότι είναι κάτι αφού η κυρία ήρθε στην ώρα της δεν ξέρω καν πως μου ήρθε να κάνω τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...