Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

Καλημερα κορίτσια!!!! @Kostef μου στην πρώτη φωτο δεν διακρίνω κάτι ενώ στην φωτο με το αρνητικό κάτι σαν αχνοφαίνεται. Εφόσον το βλέπεις εσύ αυτό αρκεί κοριτσι μου!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε τελεια αυτή την φορά και να κρατήσεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!!!❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli!!! είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! @Kostef μου στην πρώτη φωτο δεν διακρίνω κάτι ενώ στην φωτο με το αρνητικό κάτι σαν αχνοφαίνεται. Εφόσον το βλέπεις εσύ αυτό αρκεί κοριτσι μου!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε τελεια αυτή την φορά και να κρατήσεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!!!❤❤❤❤❤

Με έχουν παιδεψει αρκετά αυτά τα τεστ, δεν βγαίνουν με τίποτα στη φωτο. Θελω να δω το αυριανό  και το νουμερο της χοριακης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Με έχουν παιδεψει αρκετά αυτά τα τεστ, δεν βγαίνουν με τίποτα στη φωτο. Θελω να δω το αυριανό  και το νουμερο της χοριακης. 

Σου εύχομαι αυριο μια τεράστια χοριακη!!! Πότε περιμένεις κανονικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elli!!! είπε:

Σου εύχομαι αυριο μια τεράστια χοριακη!!! Πότε περιμένεις κανονικά?

Σήμερα περίμενα!!! Σε ευχαριστώ πολυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σήμερα περίμενα!!! Σε ευχαριστώ πολυ!!! 

Θα περιμένουμε τα αποτελέσματα από την χοριακη!!!❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σήμερα περίμενα!!! Σε ευχαριστώ πολυ!!! 

Αχ κορίτσι μου καλή επιτυχία!!! Εύχομαι πραγματικά να τα έχεις καταφέρει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια @Kostef μου ούτε εγώ βλέπω κάτι αλλά αφού το βλέπεις εσύ μας αρκεί...με το καλό κορίτσι μου ένα υπέροχο νούμερο χοριακης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σήμερα περίμενα!!! Σε ευχαριστώ πολυ!!! 

θύμησέ μου κοπέλα μου! Είχες κάνει κάποια διαδικασία και περιμένεις αύριο να κάνεις την χοριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Πολλές καλημέρες!!!! Λοιποοοοοον κορίτσια παλευω με τα home test μερικές μέρες τώρα, βλέπω αχνες γραμμές αλλά δεν μπορώ να τις φωτογραφησω! Σήμερα επιτέλους νομίζω είναι λίγο πιο σκουρο δεν ξέρω αν φαίνεται, αυριο εχω χοριακη έτσι κ αλλιώς!!!! 

Σας παρακαλω οοοολη τη θετική σας ενέργεια γιατί είναι στο συνολο η 5η εγκυμοσύνη! Για τις νέες κοπέλες που δεν μας πατακολουθουσαν πιο παλια το 2020 είχα 2 παλινδρομες!!! 

IMG_20210224_094021.jpg

😃😃😃😃😃Kostef μου εμένα κάτι μου φαίνεται! Βασικά βλέπω μια πολύ αχνή γραμμή. Αυτά τα τεστ θεωρώ είναι αξιόπιστα αλλά δεν έχουν μεγάλη ευαισθησία. Σε εμένα με καθυστέρηση και με τα χίλια ζόρια φαινόταν η γραμμή.  Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια κοριτσάκι μου και αύριο να πάρεις ένα τριψήφιο νούμερο χοριακης! Θα περιμένουμε με αγωνία νέα σου!🥰💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef Κλαημερα ουτε εγω βλεπω κατι αλλα αν εσυ διακρινεις κατι ειναι θετικο! Ευχομαι τα καλυτερα!!!! 

Μπεμπεδοσκονη φουλλλ!!!!! 

@MarakiiΜηπως τελικα δεν πανε οι ευχες που ειστειλα πριν λιγο καιρο??? Χαχαχ αν το βρηκα οτι εισαι θελω κερασμα!!!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η manoula84 είπε:

@Kostef Κλαημερα ουτε εγω βλεπω κατι αλλα αν εσυ διακρινεις κατι ειναι θετικο! Ευχομαι τα καλυτερα!!!! 

Μπεμπεδοσκονη φουλλλ!!!!! 

@MarakiiΜηπως τελικα δεν πανε οι ευχες που ειστειλα πριν λιγο καιρο??? Χαχαχ αν το βρηκα οτι εισαι θελω κερασμα!!!!! χαχαχαχαχα

Χαχαχαχα κορίτσι μου πρώτη μέρα καθυστέρησης.. ακόμα τπτ... Αύριο πρωί λέω να κάνω τεστ!! Ααχχχ αν είμαι θα σου στείλω γλυκά απ' το νησί μου!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marakii είπε:

Χαχαχαχα κορίτσι μου πρώτη μέρα καθυστέρησης.. ακόμα τπτ... Αύριο πρωί λέω να κάνω τεστ!! Ααχχχ αν είμαι θα σου στείλω γλυκά απ' το νησί μου!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

χαχαχα πλακα κανωω! Αυριο που θα κανεις στειλε την αγαπη σου !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Χαχαχαχα κορίτσι μου πρώτη μέρα καθυστέρησης.. ακόμα τπτ... Αύριο πρωί λέω να κάνω τεστ!! Ααχχχ αν είμαι θα σου στείλω γλυκά απ' το νησί μου!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Καλή επιτυχία και σε σένα κορίτσι μου!!! Στέλνω όοοολη τη θετική μου ενέργεια και πίστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολυ όλες!!! Μόνο μην είναι καμια βίο χημική σκέφτομαι και δεν φταίνε τα τεστ που δεν είναι ευαίσθητα. Αυριο θα δείξει τέλος παντων. Η γραμμή είναι τόσο άχνη και το κινητό μου ενώ είναι καινουριο υποτίθεται δεν το πιανει. Με το μάτι φαίνεται άνετα σήμερα από τα πρωτα λεπτά και ροζ χρώμα.... Θα κάνω και αυριο το πρωι εννοείται και τα επόμενα πρωινα μέχρι να τελιωσουν τα τεστ! 

Σήμερα είμαι 14 dpo χαχα είχα κάνει ένεση για προκληση ωορρηξία και ξέρω ακριβώς! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

😃😃😃😃😃Kostef μου εμένα κάτι μου φαίνεται! Βασικά βλέπω μια πολύ αχνή γραμμή. Αυτά τα τεστ θεωρώ είναι αξιόπιστα αλλά δεν έχουν μεγάλη ευαισθησία. Σε εμένα με καθυστέρηση και με τα χίλια ζόρια φαινόταν η γραμμή.  Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια κοριτσάκι μου και αύριο να πάρεις ένα τριψήφιο νούμερο χοριακης! Θα περιμένουμε με αγωνία νέα σου!🥰💗 

Σε μια εβδομάδα να μας βάλεις φωτο και εσυ μια γραμμή νααααα με το συμπαθειο όχι σαν τη δικιά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ χθες πηγα στην γυναικολογο μου είδαμε σακο κ μια παύλα (έμβρυο)!!! Δυο εβδομάδες τώρα αναμονή για να ακούσουμε καρδούλα!!! Μακάρι να προχωρήσουν ολα κανονικά!!! Προς το παρόν μου έχει δώσει ενέσεις προγεστερόνης κ ενα κολπικό τζελ προγεστερόνης.  Εύχομαι σε όλες όσες θα πανε για χοριακη πολυ μεγάλα  νουμερα κ οσες κανουν τεστακια να βγουν θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! μου φαίνεται προχωράει καλά ο μήνας!

@Kostef ανυπομονώ!!!

Εγώ έκανα την αρχή, χθες τα παράγγειλα, σήμερα μου ήρθαν!

Αντε να δούμε!! 

 

154222652_768729223764451_7739965397976633208_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! μου φαίνεται προχωράει καλά ο μήνας!

@Kostef ανυπομονώ!!!

Εγώ έκανα την αρχή, χθες τα παράγγειλα, σήμερα μου ήρθαν!

Αντε να δούμε!! 

 

154222652_768729223764451_7739965397976633208_n.jpg

Καλη αρχή!!!! Αυτή τη μάρκα προτιμω και εγώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Το βάζω και σε αρνητικό 

IMG_20210224_094933.jpg

Κι εγώ κάτι βλέπω και στις δυο φωτό βέβαια δεν έχω ιδέα από τεστ χαχαχααχα αλλά το πιστεύω ότι τα έχεις καταφέρει!μετα από πόσες μέρες είσαι από την ένεση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κι εγώ κάτι βλέπω και στις δυο φωτό βέβαια δεν έχω ιδέα από τεστ χαχαχααχα αλλά το πιστεύω ότι τα έχεις καταφέρει!μετα από πόσες μέρες είσαι από την ένεση;

Είμαι 15 μερες από την ένεση και 14 από την ωορρηξία! 

Εκανα και μερικά ωορρηξίας που μου είχαν μεινει one step

 

16141681685901376195794796466168.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πολυ όλες!!! Μόνο μην είναι καμια βίο χημική σκέφτομαι και δεν φταίνε τα τεστ που δεν είναι ευαίσθητα. Αυριο θα δείξει τέλος παντων. Η γραμμή είναι τόσο άχνη και το κινητό μου ενώ είναι καινουριο υποτίθεται δεν το πιανει. Με το μάτι φαίνεται άνετα σήμερα από τα πρωτα λεπτά και ροζ χρώμα.... Θα κάνω και αυριο το πρωι εννοείται και τα επόμενα πρωινα μέχρι να τελιωσουν τα τεστ! 

Σήμερα είμαι 14 dpo χαχα είχα κάνει ένεση για προκληση ωορρηξία και ξέρω ακριβώς! 

 

κοριτσι μου εύχομαι αυριο ενα μεγαλο νουμερο χοριακης!!Αφου τη βλεπεις εσυ τη γραμμή αυτο μετραει...κ εγω πιστευω οτι σε αυτα τα τεστ οι αχνες γραμμες δεν φαινονται στις φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσι μου εύχομαι αυριο ενα μεγαλο νουμερο χοριακης!!Αφου τη βλεπεις εσυ τη γραμμή αυτο μετραει...κ εγω πιστευω οτι σε αυτα τα τεστ οι αχνες γραμμες δεν φαινονται στις φωτο.

Μακάρι μακάρι!!!! Αυριο το απόγευμα θα ξέρω! Δε σας πρηζω άλλο σήμερα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι μακάρι!!!! Αυριο το απόγευμα θα ξέρω! Δε σας πρηζω άλλο σήμερα!!!! 

δεν μας πρηζεις καθολου!!ολες τον ιδιο αγωνα και τις ιδιες ελπιδες εχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι μακάρι!!!! Αυριο το απόγευμα θα ξέρω! Δε σας πρηζω άλλο σήμερα!!!! 

Εγώ με μια α προεργασία στην φωτογραφία σου βλέπω μια πάρα πολύ αχνή γραμμή. Εύχομαι αύριο να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...