Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Κι εγώ έτσι το φαντάζομουν πριν! Έλεγα κορίτσι ασυζητητί! Κορδελιτσες και φρουρού! Τώρα και 10 αγόρια να είχα δεν θα με πείραζε! Το κάθε φύλο έχει την γλυκά του! Για τον άντρα μου δεν το σχολιάζω... μόνο που δεν κατούρησε πάνω του από την χαρά του όταν του το είπε ο γιατρός.😆 Ο δε πεθερός μου κόντεψε να λιποθυμήσει στο μαιευτήριο από την χαρά του! 😄 Μοναδικές στιγμές!

Όσο για το αν θα του έχει αδυναμία... μύθος! Ότι και να κάνουν πάντα δεύτεροι θα είναι!😆 Σαν την μανούλα δεν έχει!🤗

Συμφωνώ! Σαν την μάνα τίποτα! Εμάς η μικρή έχει αδυναμία στον μπαμπά της αλλά στα σκούρα πάντα στη μαμα έρχεται! Ανοίγει τα χεράκια της και λέει: μαμάααααααααα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χαίρομαι που τελειώνει ο μήνας με θετικά νέα για τα κορίτσια μας.
Αλλά με έχει πιάσει μελαγχολία και κλαίω... 
Ουφ μεγάλη μ@λ@κι@ οι ορμόνες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!

Χαίρομαι που τελειώνει ο μήνας με θετικά νέα για τα κορίτσια μας.
Αλλά με έχει πιάσει μελαγχολία και κλαίω... 
Ουφ μεγάλη μ@λ@κι@ οι ορμόνες... 

Καλημέρα....Και η μελαγχολία μέσα στη ζωή είναι...αν νομίζεις ότι θα νοιώσεις καλυτερα ξέσπασε να το βγάλεις από μέσα σου...καλυτερα να μην τα κρατάμε μεσα μας γιατι είναι χειρότερα...μην απελπίζεσαι...όλα είναι για τους ανθρώπους...Δυστυχώς κάποιοι περνάνε δύσκολα σε πολκες καταστάσεις και άλλοι τα έχουν πριν καν τα ζητήσουν όλα...Αυτή είναι η ζωή...

Κάνε υπομονή και θα έρθουν για όλες μας καλύτερες μέρες.. 

Στα λέω τωρα εγω για να τα ακούσω αυριο που περιμένω περίοδο και μαλλον θα μου έρθει κανονικά...😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Μην με στεναχωρεις ρε γαμωτο! Εγω λεω αυτη τη φορα κανε κατι διαφορετικο, δοκιμασε τεστακια , σκεψου τον ευατο σου, πχ ξεκινα κατι που σου αρεσει κατι που θα σου αλλαξει την διαθεση να μην το σκεφτεσαι συνεχεια! ( εμενα αυτο μου ειπε να κανω ο γιατρος και επιασε, μου ειπε "απο την στιγμη που μια φορα εμεινες εγκυος και εχεις και τον ιδιο ανδρα θα ξανα γινει, απλα οχι ανχος") οποτε κανε κατι που θα σου παρει το μυαλο απο αυτο και να σκεφτεις και κατι αλλο εγω πχ. ξεκινησα γυμναστικη με λαστιχα και επιασε! τα εκανα βεβαια τα τεστακια μου αλλα δεν ειχα ολη την ωρα στο μυαλο μου το παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!Πήγα κι έκανα χοριακη 235 επόμενη  μετρηση την Πέμπτη πρώτα ο Θεός.Ειμαι πάρα πολύ χαρούμενη μακάρι να εξελιχθεί θετικά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!να σας πω ότι όλα οσα περνάτε κ πέρασα κ εγώ είναι δοκιμασίες κ είναι για τους δυνατούς!αυτό να σκέφτεστε..είχα 3 παλινδρομες και ήμουν χάλια..έλαλλαξα γιατρό,εκανα τις εξετάσεις μου,βρήκα τι έφταιγε,είπα κ εγώ να ξεκινήσω τεστ ωορηξιας,σας πληροφορω ότι για 2 συνεχόμενους μήνες που έκανα τα τεστ δεν εμένα έγκυος,γτ συνέχεια ήμουν με το άγχος,μου είχε πει ο γιατρός αν έχεις έστω κ μια μέρα καθυστέρηση να κάνεις τεστ αμέσως για να προλάβουμε να πάρεις μια αγωγή που έπρεπε,είχα 1 μέρα καθυστέρηση σηκώνομαι το πρωί κάνω τεστ,αρνητικό,κ μετά από 1 λεπτό μου ήρθε περίοδος..κλάμα εγώ,λέω δν γίνεται ο Θεός μου κάνει πλάκα..λέω δν θα ξανακάνω τετ ωορρηξίας,θα έχουμε τις επαφές μας κανονικά,όπως είχαμε σαν ζευγάρι πριν καν ξεκινήσουμε προσπάθειες κ τελικά έμεινα έγκυος..τώρα είμαι 27η εβδομάδα κ περιμένω το κοριτσάκι μου πως κ πως..το αγχος παίζει πολύ μεγαλο ρόλο..διώξτε το άγχος κορίτσια κ θα δείτε πως όλα θα πάνε τέλεια..💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Ποιες περιμενουν σήμερα???εγώ έχω πονακια διαφορά, έχω κάνει αρκετά τεστ έχω βγάλει τα μάτια μου να αλληθωριζω αλλά δεν βγάζω άκρη! Μαλλον αυτά είναι για μετά τη καθυστέρηση.... Με κοροιδευει και ο αντρας μου χαχα!!! 

Την Πέμπτη παω για χοριακη οπότε θα μου λυθεί κάθε απορία! 

Αγάπη καλημέρα και εγώ σήμερα δεν περιμένω.σήμερα δεν έχω κάποιο σύμπτωμα εχθές είχα λίγο ανακατωσούρα και λίγα πονάκια χαμηλά . Θα δω μέχρι το βράδυ τι θα γίνει και βλέπουμε.καλη μας τύχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!

Χαίρομαι που τελειώνει ο μήνας με θετικά νέα για τα κορίτσια μας.
Αλλά με έχει πιάσει μελαγχολία και κλαίω... 
Ουφ μεγάλη μ@λ@κι@ οι ορμόνες... 

Καλημερα, σε νιώθω απόλυτα αλλά σκέψου ότι είναι ο πρωτος μήνας που προσπαθειτε ξανά. Εστι νομίζω θυμάμαι οτι ειχες πει. 

Επειδή εμείς που είμαστε πανω απόν κάποια ηλικία δεν είναι όλα τα αυγά καλα δηλαδή κάποιους μήνες μόνο έχουμε καλό αυγό, δεν πρεπει να χάνουμε την ευκαιρία να συναντήσουν τα σπερματοζωάρια το αυγό μας. Κάνε αυτό που έκανα εγώ πατακολουθηση με υπέρηχο και ένεση για προκληση. Δεν είναι κάτι τρομερό η δυσκολο. Φαντάσου τον προηγουμενο μήνα πηγα μόνο μια φορά  το είδαμε έτοιμο κάναμε την ένεση μπαμ μπαμ!!!! 

Αυτός ο μήνας μπορεί να είναι ο τυχερός σου δεν το ξέρεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!

Χαίρομαι που τελειώνει ο μήνας με θετικά νέα για τα κορίτσια μας.
Αλλά με έχει πιάσει μελαγχολία και κλαίω... 
Ουφ μεγάλη μ@λ@κι@ οι ορμόνες... 

κοριτσι μου λογικο ειναι και να στεναχωριεσαι...κ γω το περασμενο μηνα μολις ειδα τη περιοδο εκλαιγα και ο αντρας μου με καθησυχασε..μου ειπε ο θεος θα μας στειλει ενα παιδακι ειτε ευκολα ειτε δυσκολα..να εχουμε πιστη και ολα θα γινουν μου ειπε!ειμαστε σε μια κατασταση που δυστυχως και αγχος υπαρχει και στεναχωρια και απωλειες αλλα πρεπει να εχουμε και κουραγιο...να ξεσπαμε οποτε νιωθουμε ασχημα και μετα με αισιοδοξια και ελπιδα να κοιταμε μπροστα!ευχομαι μεσα πο τη καρδια μου να σου ερθει συντομα ενα θετικο τεστακι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Αγάπη καλημέρα και εγώ σήμερα δεν περιμένω.σήμερα δεν έχω κάποιο σύμπτωμα εχθές είχα λίγο ανακατωσούρα και λίγα πονάκια χαμηλά . Θα δω μέχρι το βράδυ τι θα γίνει και βλέπουμε.καλη μας τύχη!!!

Καλη μας επιτυχία λοιπόν!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!

Χαίρομαι που τελειώνει ο μήνας με θετικά νέα για τα κορίτσια μας.
Αλλά με έχει πιάσει μελαγχολία και κλαίω... 
Ουφ μεγάλη μ@λ@κι@ οι ορμόνες... 

Ευχαριστώ όλες πάντα για την συμπαράσταση. Το ξέρω ότι είναι λογικό και πως εσείς με καταλαβαίνεται γιαυτο τα λέω σε εσάς. Έχω κλάψει πολύ τις τελευταίες μέρες. 
Θέλω μωρουδίλα, ξενύχτια, νανουρίσματα, αγκαλιές και φιλιά. .. φρουφρου και αρωματα, μικροσκοπικα χεράκια και ποδαράκια. Και αυτό όσο και να προσπαθώ δεν σταματαω να το θέλω! 
ΟΚ έχω τον αντρούλη, έχω το σκυλάκι μας, το σπιτάκι μας που το φτιάχνουμε και είμαστε πάρα πολύ καλύτερα σε σχέση με 3 χρόνια πριν. Αλλά τώρα με τον κορονοιο το σπιτι ειναι ακομα πιο αδειο. Εχω να μπω στο σπιτι των γονιων μου ένα χρονο σχεδόν και να τους αγκαλιασω σφιχτα το ίδιο. Φοβαμαι ότι θα φυγουν πριν προλαβουν να δουν ενα (ακομα) παιδακι απο εμενα. 
το ξέρω πως και  λόγω ηλικίας και λόγω άγχους μπορεί να κάνω καιρό να δω παιδί, ίσως να μην δω και καθόλου, αλλά έχω βάλει στο μυαλό μου τα βηματα που θα ακολουθησω. Σημερα θα παραγγειλω τεστ ωορηξιας για παρακολουθηση και αν μεχρι τον Μαιο δεν έρθει θα συζητησω για παρακολουθηση ωορηξηιας με τον γιατρο μου. 
Και ότι είναι να γίνει θα γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα σήμερα ξύπνησα με πόνους περιόδου και είδα και λίγο πιο σκούρο στο σκούπισμα όποτε λογικά έρχεται!αλλα δεν πειράζει σκέφτηκα αυτό το μήνα να κάνω δίαιτα ευκαιρία είναι γιατί με όλα αυτά τους τελευταίους μήνες έχω πάρει 5 κιλά χαχαχαχα!τωρα περιμένω την Πέμπτη να βγουν τα αποτελέσματα του συζύγου και να δούμε πως θα κινηθούμε!καλα αποτελέσματα στις υπόλοιπες κοπέλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι τώρα κορίτσια τίποτα άφαντη!!!!!αν είναι και αύριο έτσι θα πάρω να κάνω τεστ!! Αχ μακάρι Παναγίτσα μου να ακούστηκαν οι προσευχές μου!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Μέχρι τώρα κορίτσια τίποτα άφαντη!!!!!αν είναι και αύριο έτσι θα πάρω να κάνω τεστ!! Αχ μακάρι Παναγίτσα μου να ακούστηκαν οι προσευχές μου!....

Στο εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να πραγματοποιηθεί η ευχή σου😚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι έγινε; Μας αναβάθμισαν;😄 Τέλεια!😉 Πάμε να ομορφαίνουμε το σάιτ με ακόμη περισσότερα θετικά τεστακια!💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου τι έγινε; Μας αναβάθμισαν;😄 Τέλεια!😉 Πάμε να ομορφαίνουμε το σάιτ με ακόμη περισσότερα θετικά τεστακια!💗💗

Καλησπέρα σε όλες!!! Εγώ προσωπικά δεν βγάζω άκρη....πριν υπήρχε ένα καμπανάκι για τις ειδοποιήσεις....τώρα που πήγε;;; Που θα βλέπω εγώ τις παραθέσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Εγώ προσωπικά δεν βγάζω άκρη....πριν υπήρχε ένα καμπανάκι για τις ειδοποιήσεις....τώρα που πήγε;;; Που θα βλέπω εγώ τις παραθέσεις;;;

Χαχα αυτό έχω φαγωθεί και ψάχνω κιεγω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Χαχα αυτό έχω φαγωθεί και ψάχνω κιεγω!!! 

Τώρα το είδα στον υπολογιστή μου τα βγάζει μια χαρά στο κινητό δεν βρίσκω άκρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μια που πιάσαμε τις αλλαγές μήπως να γίνουν και λίγο πιο large με τις αντιδράσεις κάτω από τα μηνύματα; Δεν την μπορώ τέτοια καταπίεση!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τι ωραιες αλλαγες ειναι αυτες???εμενα ξεκινησαν τα πονακια κοριτσια απο νωρίς!!!και εχω και κατι νευρα...πηγε ο αντρας μου φαρμακειο του λεω παρε μου φιλισιν ...κ παω να τα ανοιξω κατα τις 9 και βλεπω οτι μεσα εχει 4 ταμπλετες αντι για 3 και λειπουν τα μισα χαπια!! τρελαθηκα...επαιρνα στο φαρμακειο και είναι κλειστά και τους εστειλα μην στο φειςμπουκ....θα παω αυριο πρωι απο εκει...Μόνο μην δεν τα αλλαξουν θα μας ακουσει ολη η γειτονια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές καλημέρες!!!! Λοιποοοοοον κορίτσια παλευω με τα home test μερικές μέρες τώρα, βλέπω αχνες γραμμές αλλά δεν μπορώ να τις φωτογραφησω! Σήμερα επιτέλους νομίζω είναι λίγο πιο σκουρο δεν ξέρω αν φαίνεται, αυριο εχω χοριακη έτσι κ αλλιώς!!!! 

Σας παρακαλω οοοολη τη θετική σας ενέργεια γιατί είναι στο συνολο η 5η εγκυμοσύνη! Για τις νέες κοπέλες που δεν μας πατακολουθουσαν πιο παλια το 2020 είχα 2 παλινδρομες!!! 

IMG_20210224_094021.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Πολλές καλημέρες!!!! Λοιποοοοοον κορίτσια παλευω με τα home test μερικές μέρες τώρα, βλέπω αχνες γραμμές αλλά δεν μπορώ να τις φωτογραφησω! Σήμερα επιτέλους νομίζω είναι λίγο πιο σκουρο δεν ξέρω αν φαίνεται, αυριο εχω χοριακη έτσι κ αλλιώς!!!! 

Σας παρακαλω οοοολη τη θετική σας ενέργεια γιατί είναι στο συνολο η 5η εγκυμοσύνη! Για τις νέες κοπέλες που δεν μας πατακολουθουσαν πιο παλια το 2020 είχα 2 παλινδρομες!!! 

IMG_20210224_094021.jpg

Μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου και με όλη μου την θετική ενέργεια εύχομαι τα όνειρα σου να γίνουν πραγματικοτητα😙😙💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...