Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Αγάπη αύριο δεν περιμένω μαζί σου!!!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι!!!!! εύχομαι να έχει γίνει το θαύμα και στις δύο μας αυτή τη φορά!!! Ποτέ δεν ξέρεις....! ❤️❤️❤️

Κορίτσια ευχομαι να εχουμε θετικά νεα αυτές τις μερες..Εγώ περιμένω Τετάρτη οποτε ευχομαι σε όλες μας θετικά τεστακια!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ περιμένω αύριο να μην μου έρθει!κανονικα όταν περιμένω να αδιαθετησω με πιάνουν πόνοι μια εβδομάδα πριν ειδικά όταν φτάνω στις 5 μέρες είναι λες και είμαι αδιάθετη με πολύ πόνο όπως έχω σε κάθε περίοδο!αυτη την φορά είχα μόνο το στήθος και λέω λες να έγινε θαύμα και να έπιασε η σπερματέγχυση αλλά τελικά ξύπνησα σήμερα το πρωί με πόνους περιόδου!οποτε λογικά θα αδιαθετησω αύριο!😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάποια από εμάς θα έχει θετικά αποτελέσματα δεν γίνεται είμαστε πολλές αυτές τις μέρες νομίζω!για να δούμε τι θα γίνει!βεβαια εμένα το άγχος μου είναι για τα αποτελέσματα του άντρα μου την Πέμπτη γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε πολλές ελπίδες γι αυτό το μήνα αλλά ποντάρω σε εσάς κορίτσια είμαι αισιόδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!ειχα μερες να μπω γιατι δεν ημουν πολυ καλα!ειχα πονοκεφαλους και ποναει απιστευτα η μεση μου ουτε τα πιατα δεν αντεχω να πλενω στο νεροχυτη..αλλα λογικα ειναι απο τη περιοδο που περιμενω στις 27... συγχαρητηρια @Maraki 986 kai @Xrys_Pa να εχετε ομορφες και τελειομηνες εγκυμοσυνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια κάποια από εμάς θα έχει θετικά αποτελέσματα δεν γίνεται είμαστε πολλές αυτές τις μέρες νομίζω!για να δούμε τι θα γίνει!βεβαια εμένα το άγχος μου είναι για τα αποτελέσματα του άντρα μου την Πέμπτη γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε πολλές ελπίδες γι αυτό το μήνα αλλά ποντάρω σε εσάς κορίτσια είμαι αισιόδοξη!

Καλησπέρα κοπέλα μου τι εξετάσεις έχει κάνει και έχεις άγχος; Δεν ξέρω άν το έχεις αναφέρει πριν αλλά δεν έχω παρακολουθήσει, πάντως και εμένα έκανε τριπλεξ όρχεων και βρέθηκε μία μικρή κύστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια κάποια από εμάς θα έχει θετικά αποτελέσματα δεν γίνεται είμαστε πολλές αυτές τις μέρες νομίζω!για να δούμε τι θα γίνει!βεβαια εμένα το άγχος μου είναι για τα αποτελέσματα του άντρα μου την Πέμπτη γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε πολλές ελπίδες γι αυτό το μήνα αλλά ποντάρω σε εσάς κορίτσια είμαι αισιόδοξη!

Όλα μια χαρά θα πάνε κοπελα μου...εχε πίστη!!!Κι εγώ το ιδιο άγχος εχω αλλα εχω καιρό εγω ακόμα για τις εξετάσεις του άντρα μου...

Μακάρι να έχουμε θετικές εξελίξεις....είμαστε πολλες έχεις δίκιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Η ακατανομαστη έχει αρχίσει να κάνει την εμφάνιση της....όχι που θα με ξέχναγε....και ευτυχώς από τη μια γιατί βρέθηκαν κρούσματα κορονοιου στη δουλειά μου και μάλιστα σε άτομα που την Παρασκευή δουλεύαμε μαζί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Η ακατανομαστη έχει αρχίσει να κάνει την εμφάνιση της....όχι που θα με ξέχναγε....και ευτυχώς από τη μια γιατί βρέθηκαν κρούσματα κορονοιου στη δουλειά μου και μάλιστα σε άτομα που την Παρασκευή δουλεύαμε μαζί

Μην χάνεις τις ελπίδες σου...ποτε δεν ξερεις μέχρι την τελευταία στιγμή...

Πρόσεχε πολυ εκει στη δουλεια σου γιατι βλέπεις σήμερα γίνεται χαμός παντου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :02/03

diana8:?

Lacostaki:22/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:15/03

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:05/03

 

elissavet90:24/03

Mantikio:14/02

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ👶
👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Μην χάνεις τις ελπίδες σου...ποτε δεν ξερεις μέχρι την τελευταία στιγμή...

Πρόσεχε πολυ εκει στη δουλεια σου γιατι βλέπεις σήμερα γίνεται χαμός παντου...

Δεν χανω τις ελπιδες μου αλλα ηρθε....δεν εχω ακομα πολυ αιμα αλλα μεχρι το βραδυ θα εχω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν χανω τις ελπιδες μου αλλα ηρθε....δεν εχω ακομα πολυ αιμα αλλα μεχρι το βραδυ θα εχω

 

Μήπως σε βάλουν και εσένα σε καραντίνα να έχεις χρόνο στο σπίτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Η ακατανομαστη έχει αρχίσει να κάνει την εμφάνιση της....όχι που θα με ξέχναγε....και ευτυχώς από τη μια γιατί βρέθηκαν κρούσματα κορονοιου στη δουλειά μου και μάλιστα σε άτομα που την Παρασκευή δουλεύαμε μαζί

προσεχε κοριτσι μου!!και σε μας εμφανιστηκαν κρουσματα στη πολυκατοικια ...βεβαια με τα ατομα αυτα δεν εχουμε επαφες αλλα προσεχω παρα πολυ οταν μπαινω βγαινω σπιτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η manoula84 είπε:

Μήπως σε βάλουν και εσένα σε καραντίνα να έχεις χρόνο στο σπίτι!!!!

Νομίζω ότι είναι θέμα ημερών να κλείσουμε τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια επειδή το αίμα ακόμα είναι πολύ αραιό αν δεν έρθει κανονικά μέχρι το πρωί θα κάνω και ένα τεστακι να είμαι απόλυτα σίγουρη...γιατί δεν είναι εποχές να ρισκαρουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου τι εξετάσεις έχει κάνει και έχεις άγχος; Δεν ξέρω άν το έχεις αναφέρει πριν αλλά δεν έχω παρακολουθήσει, πάντως και εμένα έκανε τριπλεξ όρχεων και βρέθηκε μία μικρή κύστη.

Έχει διαγνώστηκε με προστατιτιδα και όπως καταλαβαίνεις η κινητικότητα δεν είναι και τόσο καλή είναι μέτρια αλλά αυτό το μήνα δεν ήταν καθόλου καλή και είχε και αρκετές συγκολλήσεις απλά η προστατιτιδα δημιουργεί φλεγμονές και τώρα ξανά έκανε όλες τις εξετάσεις να δούμε αν είναι φλεγμονή από την προστατιτιδα η κάτι άλλο που δεν έχουμε βρει ακόμα αν και έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις από 100 φορές απλά τώρα πήγαμε και στον κύριο Λυμπεροπούλο που μας έχουν πει τα καλύτερα μήπως και βρούμε λύση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Έχει διαγνώστηκε με προστατιτιδα και όπως καταλαβαίνεις η κινητικότητα δεν είναι και τόσο καλή είναι μέτρια αλλά αυτό το μήνα δεν ήταν καθόλου καλή και είχε και αρκετές συγκολλήσεις απλά η προστατιτιδα δημιουργεί φλεγμονές και τώρα ξανά έκανε όλες τις εξετάσεις να δούμε αν είναι φλεγμονή από την προστατιτιδα η κάτι άλλο που δεν έχουμε βρει ακόμα αν και έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις από 100 φορές απλά τώρα πήγαμε και στον κύριο Λυμπεροπούλο που μας έχουν πει τα καλύτερα μήπως και βρούμε λύση 

Του έχει δώσει θεραπεία;είναι κάτι που μπορεί να ξεπεραστεί;εύχομαι να πάνε όλα καλά 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Του έχει δώσει θεραπεία;είναι κάτι που μπορεί να ξεπεραστεί;εύχομαι να πάνε όλα καλά 😇

Έκανε μια θεραπεία στην αρχή και είχε φτιάξει πολύ τώρα όμως πάλι τα ίδια η προστατιτιδα δεν φεύγει ποτέ δυστυχώς αλλά οκ θα την βρούμε την λύση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Έκανε μια θεραπεία στην αρχή και είχε φτιάξει πολύ τώρα όμως πάλι τα ίδια η προστατιτιδα δεν φεύγει ποτέ δυστυχώς αλλά οκ θα την βρούμε την λύση!

Καλό γιατρό να έχετε και όλα θα γίνουν 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου! Συγχαρητήρια σε όσες είδαν θετικά τεστακια, εύχομαι καλά νέα και γρήγορα σε εσάς που ΔΕΝ περιμένετε την ακατανομαστη!! Εγώ επειδή όλη μέρα κάθομαι, προσπαθώ να αποφεύγω  πολύ το κινητό, για αυτό δεν έχω γράψει τόσο καιρό. Σήμερα, είμαι στην 15η εβδομάδα να σας πω, είδαμε το φύλο!!! Περιμένουμε αγοράκι!!!! Εμείς σαν ζευγάρι θέλαμε κοριτσάκι, αλλά φυσικά και εννοείται δεν μας πείραξε καθόλου!!!! Ανυπομονούμε να γνωρίσουμε το μικρό μας αντράκι!! 🤰🤱👪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Συγχαρητήρια σε όσες είδαν θετικά τεστακια, εύχομαι καλά νέα και γρήγορα σε εσάς που ΔΕΝ περιμένετε την ακατανομαστη!! Εγώ επειδή όλη μέρα κάθομαι, προσπαθώ να αποφεύγω  πολύ το κινητό, για αυτό δεν έχω γράψει τόσο καιρό. Σήμερα, είμαι στην 15η εβδομάδα να σας πω, είδαμε το φύλο!!! Περιμένουμε αγοράκι!!!! Εμείς σαν ζευγάρι θέλαμε κοριτσάκι, αλλά φυσικά και εννοείται δεν μας πείραξε καθόλου!!!! Ανυπομονούμε να γνωρίσουμε το μικρό μας αντράκι!! 🤰🤱👪

Με το καλό το παιδάκι σας! Το μόνο πράγμα που έχω μετανιώσει στη ζωή μου είναι ότι όταν είδαμε το φύλλο για ένα δευτερόλεπτο στεναχωρηθηκα. Είμαι ερωτευμένη με τον μπέμπη μας είναι χίλιες φορές καλύτερος από κορίτσι,  είναι το πιο γλυκό παιδάκι. Και επίσης για την μάνα ο γιος είναι άλλο πράγμα. Οπότε με το καλό το αγοράκι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η manoula84 είπε:

Με το καλό το παιδάκι σας! Το μόνο πράγμα που έχω μετανιώσει στη ζωή μου είναι ότι όταν είδαμε το φύλλο για ένα δευτερόλεπτο στεναχωρηθηκα. Είμαι ερωτευμένη με τον μπέμπη μας είναι χίλιες φορές καλύτερος από κορίτσι,  είναι το πιο γλυκό παιδάκι. Και επίσης για την μάνα ο γιος είναι άλλο πράγμα. Οπότε με το καλό το αγοράκι σας!!!!

Ευχαριστούμε πάρα πολύ γλυκιά μου! Κι εγώ με είχα σκεφτεί κοριτσομανα, και ο άντρας μου το ήθελε γιατί ήξερε ότι η κόρη θα του είχε αδυναμία, οπότε μας ήρθε λίγο απότομο το ότι είναι αγόρι, αλλά δεν μας πείραξε καθόλου!!! Γελασαμε πάρα πολύ επειδή χάσαμε και πολλά στοιχήματα. Όλοι γύρω μας, μας έλεγαν ότι θα κάνουμε αγόρι...!!! Έχουμε να κερνάμε καφέδες τώρα..... Χαχαχαχχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ευχαριστούμε πάρα πολύ γλυκιά μου! Κι εγώ με είχα σκεφτεί κοριτσομανα, και ο άντρας μου το ήθελε γιατί ήξερε ότι η κόρη θα του είχε αδυναμία, οπότε μας ήρθε λίγο απότομο το ότι είναι αγόρι, αλλά δεν μας πείραξε καθόλου!!! Γελασαμε πάρα πολύ επειδή χάσαμε και πολλά στοιχήματα. Όλοι γύρω μας, μας έλεγαν ότι θα κάνουμε αγόρι...!!! Έχουμε να κερνάμε καφέδες τώρα..... Χαχαχαχχα!!!

Α! Κι εγώ έτσι το φαντάζομουν πριν! Έλεγα κορίτσι ασυζητητί! Κορδελιτσες και φρουρού! Τώρα και 10 αγόρια να είχα δεν θα με πείραζε! Το κάθε φύλο έχει την γλυκά του! Για τον άντρα μου δεν το σχολιάζω... μόνο που δεν κατούρησε πάνω του από την χαρά του όταν του το είπε ο γιατρός.😆 Ο δε πεθερός μου κόντεψε να λιποθυμήσει στο μαιευτήριο από την χαρά του! 😄 Μοναδικές στιγμές!

Όσο για το αν θα του έχει αδυναμία... μύθος! Ότι και να κάνουν πάντα δεύτεροι θα είναι!😆 Σαν την μανούλα δεν έχει!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ευχαριστούμε πάρα πολύ γλυκιά μου! Κι εγώ με είχα σκεφτεί κοριτσομανα, και ο άντρας μου το ήθελε γιατί ήξερε ότι η κόρη θα του είχε αδυναμία, οπότε μας ήρθε λίγο απότομο το ότι είναι αγόρι, αλλά δεν μας πείραξε καθόλου!!! Γελασαμε πάρα πολύ επειδή χάσαμε και πολλά στοιχήματα. Όλοι γύρω μας, μας έλεγαν ότι θα κάνουμε αγόρι...!!! Έχουμε να κερνάμε καφέδες τώρα..... Χαχαχαχχα

Καλημέρα!!! Και εγώ αγοράκι έχω και δεν τον αλλάζω με τίποτα! Θα δεις έχει πολυ γλυκά και ζουζουνια και το αγοράκι! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!! Ποιες περιμενουν σήμερα???εγώ έχω πονακια διαφορά, έχω κάνει αρκετά τεστ έχω βγάλει τα μάτια μου να αλληθωριζω αλλά δεν βγάζω άκρη! Μαλλον αυτά είναι για μετά τη καθυστέρηση.... Με κοροιδευει και ο αντρας μου χαχα!!! 

Την Πέμπτη παω για χοριακη οπότε θα μου λυθεί κάθε απορία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...