Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Κορίτσια είμαι καινούρια στο forum. Μπήκα σωστά? Τελευταία περίοδο 13/1/2021. Αλλη καμία εκει κοντά?

Καλώς ήρθες κορίτσι!💗 Είσαι έγκυος ή έχεις μεγάλο κύκλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες σας.Την Τρίτη είναι να κάνω χοριακη λέτε αύριο να πάρω να κάνω ένα τεστ από φαρμακειο;;;θα σκάσω από την αγωνία κι αν ναι πιο λέτε να πάρω για πιο καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

@lactaki μου καλησπέρα! Θελω να μ δωσεις κάποιες πληροφορίες για τον γιατρό σου τον κ. Παρ.... μπορω να σ στλ μνμ;

Εννοείται!!!! 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Xrys_Pa είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες σας.Την Τρίτη είναι να κάνω χοριακη λέτε αύριο να πάρω να κάνω ένα τεστ από φαρμακειο;;;θα σκάσω από την αγωνία κι αν ναι πιο λέτε να πάρω για πιο καλα;

Καλημέρα!!αύριο είμαστε μαζί αλλά εγώ δεν άντεξα και έκανα χθες 😊Αν νιώθεις ότι δεν αντέχεις την αναμονή κάνε.Εγώ δεν ζήτησα κάποιο συγκεκριμένο και μου έδωσε το first step

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Εγω επερνα απο εδω,

https://www.2happy.gr/el/catalog?query=clearblue&utf8=✓

Τον αλλο μηνα σιγουρα! να ειναι και δωρο!!!

Καλημέρα! !

Συνέχίσε τις προσευχές εσύ! 

😊😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! !

Συνέχίσε τις προσευχές εσύ! 

😊😍😘

Καλημέρα!!!!! Δεν σταματώ μην στεναχωριέσαι θα γίνει το θαύμα σίγουρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Xrys_Pa είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες σας.Την Τρίτη είναι να κάνω χοριακη λέτε αύριο να πάρω να κάνω ένα τεστ από φαρμακειο;;;θα σκάσω από την αγωνία κι αν ναι πιο λέτε να πάρω για πιο καλα;

Αχ τι να σου πω, είναι στον άνθρωπο εγώ αν δεν έκανα τεστ εσκαγα, βέβαια είμαι άνθρωπος που δεν με επηρεάζουν τα αποτελέσματα, πχ ανεβαίνω κάθε πρωί ζυγαριά αν πάω για αίμα κάνω ένα κάρο εξετάσεις μην πάει χαμένο το αιματακι , γενικά μου αρέσει  το τεστ σαν ιδεα! να ακόμα και στον μπέμπη κρατάω αρχείο τι τρώει τι ώρα κοιμάται. 

Οπότε εγώ στη θέση σου θα έκανα!!!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι θετικό!!!!!!! Επίσης στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη!!!

Σήμερα έχω πρώτο ραντεβού να δω το σπορακι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Αχ τι να σου πω, είναι στον άνθρωπο εγώ αν δεν έκανα τεστ εσκαγα, βέβαια είμαι άνθρωπος που δεν με επηρεάζουν τα αποτελέσματα, πχ ανεβαίνω κάθε πρωί ζυγαριά αν πάω για αίμα κάνω ένα κάρο εξετάσεις μην πάει χαμένο το αιματακι , γενικά μου αρέσει  το τεστ σαν ιδεα! να ακόμα και στον μπέμπη κρατάω αρχείο τι τρώει τι ώρα κοιμάται. 

Οπότε εγώ στη θέση σου θα έκανα!!!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι θετικό!!!!!!! Επίσης στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη!!!

Σήμερα έχω πρώτο ραντεβού να δω το σπορακι μου!!!!!

Καλημερα!!! Και εγώ μέχρι τώρα έχω κάνει 4 τεστ χαχα, έχω ακόμα 2 -3 μέρες μπροστά μου!!! 

Δεν μου λετε τα home test τα χρησιμοποιούσε καμια?? Αυτά παραγγειλα τελευταία φορά αλλά δεν τα συμπαθώ καθόλου! Συνήθως έπαιρνα τα one step που είναι πιο ευαίσθητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημερα..

Περιμένω περιοδο την Τεταρτη και από χθες το βράδυ έχω παρα πολλά υγρά λες και είμαι σε ωορρηξία...τι μπορεί να σημαίνει αυτό;;

Γιατί κάθε φορά ρε παιδί μου να εχουμε διαφορετικά συμπτώματα και να φρικαρουμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Αχ τι να σου πω, είναι στον άνθρωπο εγώ αν δεν έκανα τεστ εσκαγα, βέβαια είμαι άνθρωπος που δεν με επηρεάζουν τα αποτελέσματα, πχ ανεβαίνω κάθε πρωί ζυγαριά αν πάω για αίμα κάνω ένα κάρο εξετάσεις μην πάει χαμένο το αιματακι , γενικά μου αρέσει  το τεστ σαν ιδεα! να ακόμα και στον μπέμπη κρατάω αρχείο τι τρώει τι ώρα κοιμάται. 

Οπότε εγώ στη θέση σου θα έκανα!!!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι θετικό!!!!!!! Επίσης στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη!!!

Σήμερα έχω πρώτο ραντεβού να δω το σπορακι μου!!!!!

Έκανα γιατί θα έσκαγαν...πως το βλέπετε βρε κορίτσια γιατί από το άγχος δεν καταλαβαινω......με το καλό να δεις το μπεμπέ σου κοριτσάρα μου😊😊😊20210222_103555.thumb.jpg.2fd0a8ecc6429e8b617b347435f051a2.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου καλημερα..

Περιμένω περιοδο την Τεταρτη και από χθες το βράδυ έχω παρα πολλά υγρά λες και είμαι σε ωορρηξία...τι μπορεί να σημαίνει αυτό;;

Γιατί κάθε φορά ρε παιδί μου να εχουμε διαφορετικά συμπτώματα και να φρικαρουμε;;

Και εγώ Τετάρτη περιμενω! Από υγρά δε ξερω δεν είχα ποτε ιδιαίτερα πολλα ουτε σε εγκυμοσύνη ουτε χωρίς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrys_Pa είπε:

Έκανα γιατί θα έσκαγαν...πως το βλέπετε βρε κορίτσια γιατί από το άγχος δεν καταλαβαινω......με το καλό να δεις το μπεμπέ σου κοριτσάρα μου😊😊😊20210222_103555.thumb.jpg.2fd0a8ecc6429e8b617b347435f051a2.jpg

Πολλα συγχαρητήρια!!!! Μια υπεροχη εγκυμοσύνη να έχεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Πολλα συγχαρητήρια!!!! Μια υπεροχη εγκυμοσύνη να έχεις!! 

Αχ αλήθεια τωρααααα είναι θετικο;;;;;θα τρελαθώ κορίτσια μου....φοβαμαι μη το έκανα λάθος δε πιστεύω ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrys_Pa είπε:

Αχ αλήθεια τωρααααα είναι θετικο;;;;;θα τρελαθώ κορίτσια μου....φοβαμαι μη το έκανα λάθος δε πιστεύω ε;;;;

Όχι καλε δεν έκανες λάθος!!!!!! Άντε πάρε το γιατρό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrys_Pa είπε:

Αχ αλήθεια τωρααααα είναι θετικο;;;;;θα τρελαθώ κορίτσια μου....φοβαμαι μη το έκανα λάθος δε πιστεύω ε;;;;

Χαχα ναι είναι πολυ θετικό!!! Ποιο τεστ σου εδωσαν? Εγώ κάθομαι και αληθωριζω πανω απο τα home test και γυρνώ από παραθυρο σε παράθυρο!! Το ρίχνω στα τεστ και έχω ελπίδες ακόμα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Αχ συγχαρητήρια είσαι έγκυος!!!!!!!!! Άρα πιασαν οι ευχές μου!!!!! Άντε με το καλό!!!!! 

Σε ευχαριστώ Ότι καλύτερο σου εύχομαι σε εσένα και στο μπεμπέ σου💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Χαχα ναι είναι πολυ θετικό!!! Ποιο τεστ σου εδωσαν? Εγώ κάθομαι και αληθωριζω πανω απο τα home test και γυρνώ από παραθυρο σε παράθυρο!! Το ρίχνω στα τεστ και έχω ελπίδες ακόμα 😂😂

Πρώτη φορά το πήρα αυτό illatest λέει δεν το έχω ξαναδεί να πάρω όλες και κανένα άλλο γνωστής μάρκας η να περιμένω αύριο την χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Χαχα ναι είναι πολυ θετικό!!! Ποιο τεστ σου εδωσαν? Εγώ κάθομαι και αληθωριζω πανω απο τα home test και γυρνώ από παραθυρο σε παράθυρο!! Το ρίχνω στα τεστ και έχω ελπίδες ακόμα 😂😂

Το παιδί πως είναι καλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrys_Pa είπε:

Πρώτη φορά το πήρα αυτό illatest λέει δεν το έχω ξαναδεί να πάρω όλες και κανένα άλλο γνωστής μάρκας η να περιμένω αύριο την χοριακη;;

Κάνε αύριο τη χοριακη καλέ και κάτσε ξεκουράσου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!!! Και εγώ μέχρι τώρα έχω κάνει 4 τεστ χαχα, έχω ακόμα 2 -3 μέρες μπροστά μου!!! 

Δεν μου λετε τα home test τα χρησιμοποιούσε καμια?? Αυτά παραγγειλα τελευταία φορά αλλά δεν τα συμπαθώ καθόλου! Συνήθως έπαιρνα τα one step που είναι πιο ευαίσθητα. 

καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ τα χρησιμοποίησα και μου έδειξαν μια χαρά!!!! Και ήταν καθόλα έγκυρο το αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Πρώτη φορά το πήρα αυτό illatest λέει δεν το έχω ξαναδεί να πάρω όλες και κανένα άλλο γνωστής μάρκας η να περιμένω αύριο την χοριακη;;

πολλα συγχαρητήρια!!!! πήγαινε και τώρα και κάνε μια χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Το παιδί πως είναι καλα;;;;

Ναι ευτυχώς, προλάβαμε τον Σάββατο και κάναμε γενική ουρων, άρχισε αντιβίωση αμέσως και τώρα είναι αρκετά καλά. Λογικά ο καημένος φοβάται όταν έρχεται η ώρα για πιπι δεν πιστευω να πονάει ακόμα τόσο πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...