Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Μακάρι να μην έρθει σε καμία από εμάς...

Προσπαθείτε καιρο;;

Μακάρι κορίτσι μου!! Ναι έχουμε περάσει τον χρόνο αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είχαμε πάντα σωστές επαφές γιατί τα τεστακια ωορρηξίας άρχισα να τα χρησιμοποιώ πριν τρις μήνες και εκτός από αυτό δεν βοηθάει και η ηλικία μου παρόλο που η ΑΜΗ μου είναι εξαιρετική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Μακάρι κορίτσι μου!! Ναι έχουμε περάσει τον χρόνο αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είχαμε πάντα σωστές επαφές γιατί τα τεστακια ωορρηξίας άρχισα να τα χρησιμοποιώ πριν τρις μήνες και εκτός από αυτό δεν βοηθάει και η ηλικία μου παρόλο που η ΑΜΗ μου είναι εξαιρετική

Κι εμενα η ΑΜΗ μου είναι μια χαρα αν και είναι 35...εσυ πόσο χρονών εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κι εμενα η ΑΜΗ μου είναι μια χαρα αν και είναι 35...εσυ πόσο χρονών εισαι;;

Τον Ιούνιο κλείνω τα 43

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Τον Ιούνιο κλείνω τα 43

Έχετε κάνει εξετάσεις φανταζομαι και για τον αντρα σου και για σενα;Τι σου έχει πει ο γιατρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Έχετε κάνει εξετάσεις φανταζομαι και για τον αντρα σου και για σενα;Τι σου έχει πει ο γιατρος;

Ναι οι εξετάσεις είναι μια χαρά ο γιατρός μου λέει ότι το μόνο πρόβλημα είναι η ηλικία μου αλλά υπάρχουν πολλές ελπίδες...για να καταλάβεις στις τελευταίες εξετάσεις που έκανα πριν 20 μέρες η TSH ήταν στο 0.80 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι οι εξετάσεις είναι μια χαρά ο γιατρός μου λέει ότι το μόνο πρόβλημα είναι η ηλικία μου αλλά υπάρχουν πολλές ελπίδες...για να καταλάβεις στις τελευταίες εξετάσεις που έκανα πριν 20 μέρες η TSH ήταν στο 0.80 

Μια χαρά ήταν.. Πολύ καλό αυτό.. 

Έχεις δώσει κάποιο χρονικό περιθώριο στον εαυτό σου;;Θα προχωρούσε σε κάτι άλλο αμ δεν ερχόταν κάποια στιγμη;Αν και είμαι σίγουρη ..Αφού  δεν έχετε κάποιο θέμα θα έρθει και το μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lavie είπε:

Μια χαρά ήταν.. Πολύ καλό αυτό.. 

Έχεις δώσει κάποιο χρονικό περιθώριο στον εαυτό σου;;Θα προχωρούσε σε κάτι άλλο αμ δεν ερχόταν κάποια στιγμη;Αν και είμαι σίγουρη ..Αφού  δεν έχετε κάποιο θέμα θα έρθει και το μωράκι...

Όχι για άλλες μεθόδους δεν το συζητώ καν θαυμάζω τις κοπέλες που προσπαθούν με οποιονδήποτε τρόπο αλλά εγώ δεν έχω το κουράγιο για τόσο ψυχοφθορες διαδικασίες θέλω ότι είναι να γίνει να γίνει μέσα από μια ευχάριστη διαδικασία...προς το παρόν απολαμβάνω τις ελεύθερες επαφές και ότι είναι να γίνει θα γίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Όχι για άλλες μεθόδους δεν το συζητώ καν θαυμάζω τις κοπέλες που προσπαθούν με οποιονδήποτε τρόπο αλλά εγώ δεν έχω το κουράγιο για τόσο ψυχοφθορες διαδικασίες θέλω ότι είναι να γίνει να γίνει μέσα από μια ευχάριστη διαδικασία...προς το παρόν απολαμβάνω τις ελεύθερες επαφές και ότι είναι να γίνει θα γίνει

Και καλά κάνεις...αυτό έχει σημασία.. να απολαμβάνουμε αυτή την πολύ ωραία στιγμή με τον άνθρωπο μας χωρίς να σκεφτόμαστε τιποτα αλλο...οτι είναι να γίνει θα γίνει και εύχομαι σύντομα να ακούσουμε το ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ και από εσένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Κοπελα μου καλημέρα...πως είσαι σήμερα;;

Καλημέρα κορίτσι μου κ κορίτσια!!! Πονάωωω κ από στιγμή σε στιγμή έρχεται! Πως να είμαι απογοητευμένη απλά προσπαθώ να μν το σκέφτομαι συνεχεία. Αυτό το μήνα θα προσπαθήσω Ν το δω χαλαρά! Εσύ πως είσαι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου κ κορίτσια!!! Πονάωωω κ από στιγμή σε στιγμή έρχεται! Πως να είμαι απογοητευμένη απλά προσπαθώ να μν το σκέφτομαι συνεχεία. Αυτό το μήνα θα προσπαθήσω Ν το δω χαλαρά! Εσύ πως είσαι?? 

Μην χάνεις τις ελπίδες σου...ποτε δεν ξερεις.. μακαρι να μην έρθει...

Εγώ περιμένω την Τεταρτη με πολύ πόνο στο στήθος από την Δευτέρα και νοιωθω δυσφορία αρκετά με τόσο πρήξιμο...αλλα αναμένω...δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο...

Εγώ να σου πω την αληθεια τον μήνα που μας πέρασε πραγματικά το είδα λίγο πιο χαλαρα..από τη στιγμή που βρήκαμε τι συμβαίνει και προσπαθούμε να το λύσουμε...ελπίζω να πάνε όλα καλά αν και πιστεύω ότι θα το φαμε το 2μηνακι ακόμη αλλα οκ...οτι περνάει από το χέρι μας το κανουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Όχι για άλλες μεθόδους δεν το συζητώ καν θαυμάζω τις κοπέλες που προσπαθούν με οποιονδήποτε τρόπο αλλά εγώ δεν έχω το κουράγιο για τόσο ψυχοφθορες διαδικασίες θέλω ότι είναι να γίνει να γίνει μέσα από μια ευχάριστη διαδικασία...προς το παρόν απολαμβάνω τις ελεύθερες επαφές και ότι είναι να γίνει θα γίνει

Σεβαστή η άποψη σου αγαπημένη τα χουμε ξανά πει άλλωστε.. Αλλά οκ δεν είναι κ τόσο ψυχοφθορα διαδικασία με τη κατάλληλη στήριξη από άποψη γιατρου κ συζυγου.. Ίσα ίσα εγώ ένιωθα όμορφα γιατί έφθανα στο στόχο μου.. Οκ βάζεις φάρμακα κ ενέσεις, χρειάζεται συχνη παρακολουθηση αλλά χωρίς καθυστερήσεις που λίγο πολυ παντα υπάρχουν μπορεί κ μέσα σ ενα μηνα μια κοπέλα να κάνει όλη τη διαδικασία.. ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Σεβαστή η άποψη σου αγαπημένη τα χουμε ξανά πει άλλωστε.. Αλλά οκ δεν είναι κ τόσο ψυχοφθορα διαδικασία με τη κατάλληλη στήριξη από άποψη γιατρου κ συζυγου.. Ίσα ίσα εγώ ένιωθα όμορφα γιατί έφθανα στο στόχο μου.. Οκ βάζεις φάρμακα κ ενέσεις, χρειάζεται συχνη παρακολουθηση αλλά χωρίς καθυστερήσεις που λίγο πολυ παντα υπάρχουν μπορεί κ μέσα σ ενα μηνα μια κοπέλα να κάνει όλη τη διαδικασία.. ❤

Να σου πω την αληθεια μου.. εγω μέχρι πριν 4 με 5 μηνες ήμουν κάθετη στο θέμα της εξωσωματικής λογω άγνοιας και φόβου μηπως εκβιαζω κάτι που δεν έρχεται.. κι από την στιγμή που δεν έρχεται φυσιολογικά δεν θα πρέπει να το εκβιασω εγω..

Συνεχίζω και πιστεύω λιγο σε αυτό αλλα τωρα μετα απο 1 χρόνο προσπαθειων μπορώ να σου πω ότι έχει μπει λιγο λιγο στο μυαλό μου...δεν ξέρω αν τελικά θα προβώ σε κατι τετοιο αλλα για μια ακόμη φορά ειπα στον εαυτό μου ποτέ μη λες ποτέ γιατι δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει...

Πίστευα κι εγώ ότι αφου με τον αντρα μου κάθε μέρα που περνάει είμαστε ακόμη πιο ερωτευμένοι και κάνουμε πολυ ''καλο μεσημεράκι '' από την αρχή της σχέσης μας ότι όλα θα είναι εύκολα κι ότι ήδη θα είχα ένα παιδάκι λίγων μηνών...αλλα καμία σχέση...Φυσικά και εχουμε πατα πολυ καλή σεξουαλική ζωή αλλα μάλλον κάποιος άλλος αποφασίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Να σου πω την αληθεια μου.. εγω μέχρι πριν 4 με 5 μηνες ήμουν κάθετη στο θέμα της εξωσωματικής λογω άγνοιας και φόβου μηπως εκβιαζω κάτι που δεν έρχεται.. κι από την στιγμή που δεν έρχεται φυσιολογικά δεν θα πρέπει να το εκβιασω εγω..

Συνεχίζω και πιστεύω λιγο σε αυτό αλλα τωρα μετα απο 1 χρόνο προσπαθειων μπορώ να σου πω ότι έχει μπει λιγο λιγο στο μυαλό μου...δεν ξέρω αν τελικά θα προβώ σε κατι τετοιο αλλα για μια ακόμη φορά ειπα στον εαυτό μου ποτέ μη λες ποτέ γιατι δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει...

Πίστευα κι εγώ ότι αφου με τον αντρα μου κάθε μέρα που περνάει είμαστε ακόμη πιο ερωτευμένοι και κάνουμε πολυ ''καλο μεσημεράκι '' από την αρχή της σχέσης μας ότι όλα θα είναι εύκολα κι ότι ήδη θα είχα ένα παιδάκι λίγων μηνών...αλλα καμία σχέση...Φυσικά και εχουμε πατα πολυ καλή σεξουαλική ζωή αλλα μάλλον κάποιος άλλος αποφασίζει...

Συμφωνω απόλυτα μαζί σου.. αλλά κάποιες φορές καλώς η κακώς για να φθάσουμε στο στόχο μας χρειάζεται λίγο σπρώξιμο.. Δεν έρχονται όλα φυσιολογικά κ ρόδινα.. Ποιο το νόημα να περίμενα για κάτι που πιθανό να μη συνέβαινε φυσιολογικά? Θα κινουσα  γη κ ουρανό για να γινω μανουλα.. Μη διστάσεις κατά τη γνώμη μου αν χρειαστεί.. σεξακι θα κάνεις σίγουρα με τον άντρα σου κ θα συνεχίσεις.. Ε κ τι έγινε αμα δεν έρθει μωρό μέσω αυτου? .. Ακριβώς Το ίδιο είναι, αρκεί να το παρεις στην αγκαλιά σου.. Δε ξερω ποσο ετών είσαι αν υπάρχουν θέματα γενικά αλλά κ με ανεξήγητη βλέπουμε κοπέλες να προχωρουν σε άλλες μεθόδους. Κ φυσικά κάπου εκεί βρίσκουν το θέμα που δεν εντοπιζοταν με τις εξετάσεις.. Πχ στη γονιμοποίηση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Συμφωνω απόλυτα μαζί σου.. αλλά κάποιες φορές καλώς η κακώς για να φθάσουμε στο στόχο μας χρειάζεται λίγο σπρώξιμο.. Δεν έρχονται όλα φυσιολογικά κ ρόδινα.. Ποιο το νόημα να περίμενα για κάτι που πιθανό να μη συνέβαινε φυσιολογικά? Θα κινουσα  γη κ ουρανό για να γινω μανουλα.. Μη διστάσεις κατά τη γνώμη μου αν χρειαστεί.. σεξακι θα κάνεις σίγουρα με τον άντρα σου κ θα συνεχίσεις.. Ε κ τι έγινε αμα δεν έρθει μωρό μέσω αυτου? .. Ακριβώς Το ίδιο είναι, αρκεί να το παρεις στην αγκαλιά σου.. Δε ξερω ποσο ετών είσαι αν υπάρχουν θέματα γενικά αλλά κ με ανεξήγητη βλέπουμε κοπέλες να προχωρουν σε άλλες μεθόδους. Κ φυσικά κάπου εκεί βρίσκουν το θέμα που δεν εντοπιζοταν με τις εξετάσεις.. Πχ στη γονιμοποίηση.. 

Έχω λίγο θέμα με θυροειδη και προλακτινη και ήδη εδώ και 1 μήνα πινω χαπάκια  γι αυτά.. είχαμε ένα θέμα στην κινητικότητα του σπέρματος αλλα μας είπαν οι γιατροί οτι όλα τα άλλα ήταν πολύ φυσιολογικά στο σπερμοδιαγραμμα και μόνο η κινητικότητα ήταν χαμηλή και ισωσ εφευγε οτι 1 μην παρον την εξέταση ο άντρας μου είχε πυρετό για 3 μέρες.. ήδη εδώ και 1 μην πίνει τις profertil που μας είπαν και σε κάνα 2μηνο θα ξανακάνουμε εξετάσεις και οι δυο να δούμε τι έχει γίνει.. 

Ελπίζω να φτιάξει το σπέρμα και να έφταιγε ο πυρετός...αλλιώς θα προβώ αρχικά σε μια σπερματεγχυνση αν ενδικνειται το σπέρμα φυσικά τότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Έχω λίγο θέμα με θυροειδη και προλακτινη και ήδη εδώ και 1 μήνα πινω χαπάκια  γι αυτά.. είχαμε ένα θέμα στην κινητικότητα του σπέρματος αλλα μας είπαν οι γιατροί οτι όλα τα άλλα ήταν πολύ φυσιολογικά στο σπερμοδιαγραμμα και μόνο η κινητικότητα ήταν χαμηλή και ισωσ εφευγε οτι 1 μην παρον την εξέταση ο άντρας μου είχε πυρετό για 3 μέρες.. ήδη εδώ και 1 μην πίνει τις profertil που μας είπαν και σε κάνα 2μηνο θα ξανακάνουμε εξετάσεις και οι δυο να δούμε τι έχει γίνει.. 

Ελπίζω να φτιάξει το σπέρμα και να έφταιγε ο πυρετός...αλλιώς θα προβώ αρχικά σε μια σπερματεγχυνση αν ενδικνειται το σπέρμα φυσικά τότε...

Μια χαρά βήμα βήμα θα τα καταφέρετε αφου σκέφτεσαι όλα τα ενδεχομενα!! Μη σε αγχώνουν τα δικά σου μπαμ μπαμ ρυθμίζονται.. Ήδη θα έχουν πέσει οι τιμές δλδ.. κ οπωσ λες κ για το σπέρμα θα βοηθήσουν οι βιταμίνες που παιρνει στη κινητικότητα είτε ηταν τυχαίο είτε όχι. Κ μενα χωρίς θέμα τις πηρε ένα διαστημα.. Στη προκειμενη περιπτωση εγώ είχα το θέμα, ενδομητριωση αλλά όλα εξελίχθηκαν ομαλά.. Περιμένω σ ενα μηνα τις δίδυμουλες μου... ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Σεβαστή η άποψη σου αγαπημένη τα χουμε ξανά πει άλλωστε.. Αλλά οκ δεν είναι κ τόσο ψυχοφθορα διαδικασία με τη κατάλληλη στήριξη από άποψη γιατρου κ συζυγου.. Ίσα ίσα εγώ ένιωθα όμορφα γιατί έφθανα στο στόχο μου.. Οκ βάζεις φάρμακα κ ενέσεις, χρειάζεται συχνη παρακολουθηση αλλά χωρίς καθυστερήσεις που λίγο πολυ παντα υπάρχουν μπορεί κ μέσα σ ενα μηνα μια κοπέλα να κάνει όλη τη διαδικασία.. ❤

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!!!!Εμένα όχι απλά δεν μου φάνηκε ψυχοφθόρα διαδικασία αντιθέτως απόλαυσα την κάθε στιγμή μπορεί να μην κατάφερα θετικό αποτέλεσμα με την πρώτη αλλά είμαι διατεθημένη να προσπαθήσω όσο χρειαστεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!!!!Εμένα όχι απλά δεν μου φάνηκε ψυχοφθόρα διαδικασία αντιθέτως απόλαυσα την κάθε στιγμή μπορεί να μην κατάφερα θετικό αποτέλεσμα με την πρώτη αλλά είμαι διατεθημένη να προσπαθήσω όσο χρειαστεί!!!

Εννοειται ότι θα προσπαθησεις κ θα τα καταφέρεις!!! Σου το ευχομαι συντομα❤❤  σίγουρα υπάρχουν αγχη άνθρωποι είμαστε είναι απόλυτα φυσιολογικό αλλά εγώ να σ πω την αλήθεια μόλις Μ πε η γιατρός προχωρα σε εξωσωματική σα να ξελαφρωσα λίγο κ ένιωθα πλεον ότι κάτι έκανα για να φτάσω πιο κοντά στα μωρά μου... Κ ετσι έγινε.. Ίσα ίσα πιο ψυχοφθορο ήταν αυτό το κάθε μήνα, τεστ ωορρηξίας, άγχος, αναμονή, περιοδος κ παλι απ την αρχή. Αυτό ναι, είναι ψυχοφθορο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σίγουρα είναι πολύ δύσκολο με τέτοιο ιστορικό να μην φοβάσαι. Εγώ με μια και έτρεμα από τον φόβο μου. Όμως πρέπει να κοιτάμε μπροστά! Τα άλλα ανήκουν στο παρελθόν.

Ήθελα να σε ρωτήσω γιατί περιμένεις τόσο πολύ για να κάνεις χοριακη αφού έχεις τόσες ημέρες καθυστέρηση; Μίλησες με τον γιατρό σου; Ίσως χρειάζεται να πάρεις σαλοσπιρ και φυλλικό οξύ για παράδειγμα. Επίσης πρέπει να κάνεις λογικά μαζί με την χοριακη και την προγεστερόνη. Μήπως να μήν το αφήσεις τόσο;💗

Αύριο θα παω για χοριακη!!! Απλά ήθελα να δω μεγαλύτερο νούμερο αν προχωραει κανονικά η εγκυμοσύνη... φυλλικο που παίρνω πολυ καιρο τώρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μια χαρά βήμα βήμα θα τα καταφέρετε αφου σκέφτεσαι όλα τα ενδεχομενα!! Μη σε αγχώνουν τα δικά σου μπαμ μπαμ ρυθμίζονται.. Ήδη θα έχουν πέσει οι τιμές δλδ.. κ οπωσ λες κ για το σπέρμα θα βοηθήσουν οι βιταμίνες που παιρνει στη κινητικότητα είτε ηταν τυχαίο είτε όχι. Κ μενα χωρίς θέμα τις πηρε ένα διαστημα.. Στη προκειμενη περιπτωση εγώ είχα το θέμα, ενδομητριωση αλλά όλα εξελίχθηκαν ομαλά.. Περιμένω σ ενα μηνα τις δίδυμουλες μου... ❤❤

Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα...ευχομαι να έχεις μια τέλεια γεννα και να πάρεις στην αγκαλίτσα σου τα κοριτσάκια σου...

Μακάρι να πάνε όλα καλά και σε εμάς...κι σε όλα τα κορίτσια που ταλαιπωρούνται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Εννοειται ότι θα προσπαθησεις κ θα τα καταφέρεις!!! Σου το ευχομαι συντομα❤❤  σίγουρα υπάρχουν αγχη άνθρωποι είμαστε είναι απόλυτα φυσιολογικό αλλά εγώ να σ πω την αλήθεια μόλις Μ πε η γιατρός προχωρα σε εξωσωματική σα να ξελαφρωσα λίγο κ ένιωθα πλεον ότι κάτι έκανα για να φτάσω πιο κοντά στα μωρά μου... Κ ετσι έγινε.. Ίσα ίσα πιο ψυχοφθορο ήταν αυτό το κάθε μήνα, τεστ ωορρηξίας, άγχος, αναμονή, περιοδος κ παλι απ την αρχή. Αυτό ναι, είναι ψυχοφθορο!!! 

Ευχαριστώ πολύ κ εσυ με το καλό να υποδεχτείς τις διδυμούλες σου💖

Εγω τεστ ωορρηξίας δεν έχω πάρει ποτέ θεωρώ ότι είναι ανούσιο....οι επαφές πρέπει να γίνονται και να τις απολαμβάνεις όχι με το ζόρι επειδή υπάρχει ωορρηξία,όσο για την εξωσωματική είμαι από αυτές που ενώ οι γιατροί ήταν αντίθετοι και έλεγαν ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα πήγα και ζήτησα  να κάνω εξωσωματική άμεσα και γι αυτό δεν μπήκα καν στην διαδικασία της επιτροπής...ειλικρινά δεν το έχω μετανιώσει καθόλου θεωρώ ότι έτσι θα φτάσω πιο κοντά στο όνειρο🙏💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κ εσυ με το καλό να υποδεχτείς τις διδυμούλες σου💖

Εγω τεστ ωορρηξίας δεν έχω πάρει ποτέ θεωρώ ότι είναι ανούσιο....οι επαφές πρέπει να γίνονται και να τις απολαμβάνεις όχι με το ζόρι επειδή υπάρχει ωορρηξία,όσο για την εξωσωματική είμαι από αυτές που ενώ οι γιατροί ήταν αντίθετοι και έλεγαν ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα πήγα και ζήτησα  να κάνω εξωσωματική άμεσα και γι αυτό δεν μπήκα καν στην διαδικασία της επιτροπής...ειλικρινά δεν το έχω μετανιώσει καθόλου θεωρώ ότι έτσι θα φτάσω πιο κοντά στο όνειρο🙏💖

Θα φθασεις συντομα❤❤❤ είμαι σίγουρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε ήρθε!

@Lacostaki βάλε με 23 Μάρτη και βλέπουμε. ..

Εκείνες τις μέρες έχει γενέθλια ο αντρουλης οπότε ας ελπίσουμε πως θα το κάνω καλό δώρο! Να παραγγείλωτεστ όμως, ωορηξιας και εγκυμοσύνης ,γιατι βαράμε στο γάμο τού καραγκιόζη νομίζω. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Ήρθε ήρθε!

@Lacostaki βάλε με 23 Μάρτη και βλέπουμε. ..

Εκείνες τις μέρες έχει γενέθλια ο αντρουλης οπότε ας ελπίσουμε πως θα το κάνω καλό δώρο! Να παραγγείλωτεστ όμως, ωορηξιας και εγκυμοσύνης ,γιατι βαράμε στο γάμο τού καραγκιόζη νομίζω. ..

Εγω επερνα απο εδω,

https://www.2happy.gr/el/catalog?query=clearblue&utf8=✓

Τον αλλο μηνα σιγουρα! να ειναι και δωρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...