Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Celine είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🥳🥳 να έχεις μία όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!👶👶

Ευχαριστώ πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γιατι το λες αυτό?? Μια χαρά στοχευμένες ήταν οι επαφές σας.. 2 μέρες πριν ιδανικό πριν την ωορρηξία να υπάρχει ήδη σπέρμα, κ δυο μερες μετά το θετικό σημαίνει ότι έπιασες  πιθανο κ τη μέρα της ωορρηξίας. Εντάξει θα μπορουσες να έχεις επαφη κ μια μέρα μετά το θετικο αλλά δε θεωρείται ότι δε προσπαθησες αυτό το μήνα.. Good luck!! Μια χαρά ήταν οι επαφές σας κ με μια μπορεί να γίνει εκεί κοντά στις γόνιμες αμα μας θέλει... 

Κοιτα να δεις τους τελευταιους 3 μηνες που χρησιμοποιω τεστακια ωορρηξιας η περιοδος ερχεται ακριβως 14 μερες μετα το τεστ οποτε εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι η ωορρηξια γινετε τη μερα του θετικου οποτε δεν νομιζω οτι πετυχαμε ωορρηξια αυτο το μηνα!!! εκτος και αν γινει το θαυμα σε  μικρο κυκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!! Ελπίζω... γιατί ήδη εχω δυο αποβολές οπότε η αναμονή είναι δύσκολη.  

Σίγουρα είναι πολύ δύσκολο με τέτοιο ιστορικό να μην φοβάσαι. Εγώ με μια και έτρεμα από τον φόβο μου. Όμως πρέπει να κοιτάμε μπροστά! Τα άλλα ανήκουν στο παρελθόν.

Ήθελα να σε ρωτήσω γιατί περιμένεις τόσο πολύ για να κάνεις χοριακη αφού έχεις τόσες ημέρες καθυστέρηση; Μίλησες με τον γιατρό σου; Ίσως χρειάζεται να πάρεις σαλοσπιρ και φυλλικό οξύ για παράδειγμα. Επίσης πρέπει να κάνεις λογικά μαζί με την χοριακη και την προγεστερόνη. Μήπως να μήν το αφήσεις τόσο;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολυ !!!!Έχει ουρολοίμωξη τελικά, θα αρχίσουμε αντιβίωση. Ελπίζω να κάνει δουλειά γρήγορα το φάρμακο να μη ταλαιπωρείται! 

Ω! Περαστικά του!!!☹️ Το γλυκουλι είναι άσχημο πράγμα η ουρολοίμωξη και δυστυχώς φέρνει πόνο πολλές φορές. Νομίζω θα τον βοηθήσει γρήγορα η αντιβίωση και ελπίζω τώρα που γράφω το μήνυμα να είναι ήδη καλύτερα!🤗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια τι το πιο εκνευριστικο πράγμα όταν είμαι στην αναμονή για την ακατανομαστη είναι που δεν μπορώ να ζεσταθώ με τίποτα από τις 16:00 έχω ανάψει το καλοριφέρ και ακόμα τρέμω....είμαι και από μόνη μου κρυουλιαρα οπότε καταλαβαίνετε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοιτα να δεις τους τελευταιους 3 μηνες που χρησιμοποιω τεστακια ωορρηξιας η περιοδος ερχεται ακριβως 14 μερες μετα το τεστ οποτε εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι η ωορρηξια γινετε τη μερα του θετικου οποτε δεν νομιζω οτι πετυχαμε ωορρηξια αυτο το μηνα!!! εκτος και αν γινει το θαυμα σε  μικρο κυκλο 

Το σπέρμα ζει τουλάχιστον 3 μέρες αγάπη οπότε και 2 μέρες πριν να κάνατε είσαι μέσα, την ωορρηξία την έπιασες! Επίσης και 2 μερες μετά είναι πολύ πιθανό να την πετύχατε 1ον γιατί το ωάριο μπορεί να ζήσει και παραπάνω από 24 ώρες αποτι ανέφερε μια κοπέλα και 2ον η ωορρηξία μπορεί να έγινε 1-2 μέρες μετά το θετικό τεστ, και να έρχεται η περίοδος 12-13 μέρες μετά την ωορρηξία, δεν είναι απαραίτητο ότι η ωχρινική φάση είναι 14 μέρες 😉 εμένα έτσι μου ερχόταν πάντα!! Όποτε έχεις μια χαρά πιθανότητες, καλές ήταν οι επαφές σου μη χάνεις το κουράγιο σου!! Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Το σπέρμα ζει τουλάχιστον 3 μέρες αγάπη οπότε και 2 μέρες πριν να κάνατε είσαι μέσα, την ωορρηξία την έπιασες! Επίσης και 2 μερες μετά είναι πολύ πιθανό να την πετύχατε 1ον γιατί το ωάριο μπορεί να ζήσει και παραπάνω από 24 ώρες αποτι ανέφερε μια κοπέλα και 2ον η ωορρηξία μπορεί να έγινε 1-2 μέρες μετά το θετικό τεστ, και να έρχεται η περίοδος 12-13 μέρες μετά την ωορρηξία, δεν είναι απαραίτητο ότι η ωχρινική φάση είναι 14 μέρες 😉 εμένα έτσι μου ερχόταν πάντα!! Όποτε έχεις μια χαρά πιθανότητες, καλές ήταν οι επαφές σου μη χάνεις το κουράγιο σου!! Καλά αποτελέσματα!

Ίσως να το έχω πάρει εγώ αρνητικά αυτό το μήνα γιατί το προσπάθησα για επαφή και τη μέρα του θετικού και την επόμενη και δεν μας βγήκε και μου έκατσε λίγο βαρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Πέρασε και η σημερινή μέρα χωρίς δυσάρεστες επισκέψεις! !!

.😊😍😙

Και η αυριανή το ίδιο θα είναι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια τι το πιο εκνευριστικο πράγμα όταν είμαι στην αναμονή για την ακατανομαστη είναι που δεν μπορώ να ζεσταθώ με τίποτα από τις 16:00 έχω ανάψει το καλοριφέρ και ακόμα τρέμω....είμαι και από μόνη μου κρυουλιαρα οπότε καταλαβαίνετε.....

Και εγώ μια από τα ίδια..... Κυκλοφορώ με μια ρομπα σαν προβατακι στο σπίτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!

Το έκανα και βγήκε αρνητικό. .. δε ξέρω πια τι να περιμένω. .. 😐😑😤😢

Καλημέρα...Δύσκολες ώρες...αλλα μην απελπίζεσαι...για όλους έχει ο Θεός απλα κάποιοι πρέπει μάλλον να ταλαιπωρηθουμε πιο πολυ!!Πάρε βαθιά ανάσα και σκέψου ότι σε λίγες μέρες θα ξεκινήσετε παλι την προσπάθεια σας!!!Συμπασχουμε πολλές κοπέλες μαζί σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!

Το έκανα και βγήκε αρνητικό. .. δε ξέρω πια τι να περιμένω. .. 😐😑😤😢

Καλημέρα!!! Βγήκε αρνητικο αλλά η ακατανομαστη δεν έχει έρθει ακόμα;; Όποτε μπορούμε ακόμα να ελπίζουμε μέχρι να κάνει την εμφάνιση της δεν απογοητευομαστε άλλωστε μπορεί απλά να είναι νωρίς για να δείξει το τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Καλημέρα...Δύσκολες ώρες...αλλα μην απελπίζεσαι...για όλους έχει ο Θεός απλα κάποιοι πρέπει μάλλον να ταλαιπωρηθουμε πιο πολυ!!Πάρε βαθιά ανάσα και σκέψου ότι σε λίγες μέρες θα ξεκινήσετε παλι την προσπάθεια σας!!!Συμπασχουμε πολλές κοπέλες μαζί σου...

Όχι όχι μετά αυτές οι σκέψεις τώρα ευχόμαστε ακόμα έχουμε ελπίδες εγώ είχα κάνει 5 τεστ στην πρώτη εγκυμοσύνη και τα 4 αρνητικά τα 2 τα έκανα 1 μέρα πριν την ακατανομαστη και ήταν αρνητικά! Μπορεί να μην δείχνουν ακόμα!!!!

@misofeggaro εύχομαι εύχομαι εύχομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :02/03

diana8:?

Lacostaki:22/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:15/03

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:05/03

 

elissavet90:24/03

Mantikio:14/02

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Όχι όχι μετά αυτές οι σκέψεις τώρα ευχόμαστε ακόμα έχουμε ελπίδες εγώ είχα κάνει 5 τεστ στην πρώτη εγκυμοσύνη και τα 4 αρνητικά τα 2 τα έκανα 1 μέρα πριν την ακατανομαστη και ήταν αρνητικά! Μπορεί να μην δείχνουν ακόμα!!!!

@misofeggaro εύχομαι εύχομαι εύχομαι!!!!!!!

Σύμφωνα έχεις απόλυτο δίκιο...Ας περιμένουμε και εύχομαι να μην έρθει ποτέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περιμένω την Τεταρτη...το στήθος μου όμως έχει περάσει σε άλλο επίπεδο...δεν μπορώ να το ακουμπήσω καθολου από την Δευτέρα που μας πέρασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Εγώ περιμένω την Τεταρτη...το στήθος μου όμως έχει περάσει σε άλλο επίπεδο...δεν μπορώ να το ακουμπήσω καθολου από την Δευτέρα που μας πέρασε...

Χμμ νομίζω ότι είναι θετικό σημάδι εύχομαι να μην ξανά εμφανιστεί για τους επόμενους 9 μήνες τουλάχιστον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Χμμ νομίζω ότι είναι θετικό σημάδι εύχομαι να μην ξανά εμφανιστεί για τους επόμενους 9 μήνες τουλάχιστον

Μην με πιάσει η απαισιοδοξία μου τώρα....αλλα θα συμφωνήσω με τα λόγια σου και ελπίζω να μην την ξαναδώ για τους επόμενους 9 μήνες...

Εσύ αυτές τις μερες δεν περιμένεις αν θυμάμαι καλα;Σε τι φάση εισαι σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Μην με πιάσει η απαισιοδοξία μου τώρα....αλλα θα συμφωνήσω με τα λόγια σου και ελπίζω να μην την ξαναδώ για τους επόμενους 9 μήνες...

Εσύ αυτές τις μερες δεν περιμένεις αν θυμάμαι καλα;Σε τι φάση εισαι σημερα;

Ναι σύμφωνα με την ωορρηξία περιμένω αύριο αλλά εκτός από το στήθος που έχει πρηστεί δεν έχω κανένα άλλο σημάδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι σύμφωνα με την ωορρηξία περιμένω αύριο αλλά εκτός από το στήθος που έχει πρηστεί δεν έχω κανένα άλλο σημάδι

Μακάρι να μην έρθει σε καμία από εμάς...

Προσπαθείτε καιρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!

Το έκανα και βγήκε αρνητικό. .. δε ξέρω πια τι να περιμένω. .. 😐😑😤😢

Καλημέρα! Σε είχα και εγώ σίγουρη! Αλλά όπως είπαν και τα αλλά κορίτσια ποτε δεν ξέρεις, μπορεί να είναι νωρίς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/2/2021 at 9:39 ΠΜ, ο/η elissavet90 είπε:

Μακάρι ρε κορίτσι μου μακάρι μας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

Κοπελα μου καλημέρα...πως είσαι σήμερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...