Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ήθελα να σας ρωτήσω, όσες έχετε κάνει σαλπιγγογραφια πονέσετε; Σας είπε ο γιατρός να πάρετε καποιο παυσίπονο πριν την εξέταση; 

Καλησπέρα κοπέλα μου...εγώ δεν πόνεσα αλλά ειμαι γενικά ανθεκτικη στον πόνο....μονο που κατά τη διάρκεια της εξετασης ένιωθα ενόχληση αλλά προσπάθησα να είμαι συνεργάσιμη να βοηθήσω την ακτινολόγο...πήρα μπουσκοπαν μετά από σύσταση του γιατρού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ήθελα να σας ρωτήσω, όσες έχετε κάνει σαλπιγγογραφια πονέσετε; Σας είπε ο γιατρός να πάρετε καποιο παυσίπονο πριν την εξέταση; 

Καλησπέρα κοριτσι μου!

Ακριβώς το ίδιο! Ένα μπουσκοπαν μου είπε να πάρω μια ώρα πριν την εξέταση! Δεν πονάει καθόλου! Οκ, καταλαβαίνεις την ενόχληση από κάτω, ότι "κάτι υπάρχει" για να το πω κομψά αλλά έως εκεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nia2021 @Tonakiv σας ευχαριστώ κορίτσια που μ απαντήσατε. Διάβασα ότι τοποθετούν ένα λεπτό καθετηράκι στον τράχηλο για να ρίξουν το σκιαγραφικό κ αγχώθηκα  μην πονέσω πολύ κ δεν μπορώ να συνεργαστώ... μου είπε κ εμένα ο γιατρός να πάρω ένα spasmoapotel πριν πάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

@Nia2021 @Tonakiv σας ευχαριστώ κορίτσια που μ απαντήσατε. Διάβασα ότι τοποθετούν ένα λεπτό καθετηράκι στον τράχηλο για να ρίξουν το σκιαγραφικό κ αγχώθηκα  μην πονέσω πολύ κ δεν μπορώ να συνεργαστώ... μου είπε κ εμένα ο γιατρός να πάρω ένα spasmoapotel πριν πάω

Μια χαρά θα τα πας και εύχομαι να πάρεις καλά αποτελέσματα κορίτσι μου....μόλις φύγεις θα τα έχεις ξεχάσει ήδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εμένα το πανω μου φαίνεται πιο σκουρο. Ένα ενδεχόμενο είναι να είχες θετικό βράδυ πχ η πρωι και να κατεβαίνει τβρα η ορμόνη. Αυτό θα φανεί αν κανεις αυριο 12 πχ και είναι ακόμα πιο αχνο. Όποτε αν είναι έτσι υπολόγισε χθες βράδυ η σήμερα πρωι το θετικό σου και κάνε τις επαφές σου!!! 

Εχω διαβάσει σε φόρουμ παντως ότι σε κάποιες κοπέλες η ορμόνη lh δεν ανεβαίνει τόσο για να γίνουν τα τεστ τέρμα έντονα. Και όλα καλά φυσικά μια χαρά η ωορρηξία τους απλά τα τεστ είναι λίγο πιο ανοιχτά από τη γραμμή ελέγχου. Αφου είναι τώρα ο πρωτος μήνας που κάνεις είναι και λίγο δοκιμαστικά έτσι κ αλλιωςνα δεις πως λειτουργουν. Καλη σου επιτυχία😜

και εγω σκεφτηκα μηπως την εκανα πιο πρωι την ανοδο...καταρχήν το πρωι γυρω στις 8 με 9 ειχα πολυ δυνατο πονο αλλα σκέφτηκα οτι ηταν νωρις να κανω τεστ...κ επισης το πρωινο τεστακι ηταν το μονο που βγηκε κατευθειαν η γραμμη δεν ξερω αν παιζει ρολο...αυτο που ειπα ειναι να έχουμε επαφες και αυριο και μεθαυριο μιας και σήμερα ειχαμε και μετα ας παμε παλι μερα παρα μερα...αλλα να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν θα ξαναπαρω τεστ...πιο πολυ με αγχωσαν παρα με βοηθησαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

και εγω σκεφτηκα μηπως την εκανα πιο πρωι την ανοδο...καταρχήν το πρωι γυρω στις 8 με 9 ειχα πολυ δυνατο πονο αλλα σκέφτηκα οτι ηταν νωρις να κανω τεστ...κ επισης το πρωινο τεστακι ηταν το μονο που βγηκε κατευθειαν η γραμμη δεν ξερω αν παιζει ρολο...αυτο που ειπα ειναι να έχουμε επαφες και αυριο και μεθαυριο μιας και σήμερα ειχαμε και μετα ας παμε παλι μερα παρα μερα...αλλα να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν θα ξαναπαρω τεστ...πιο πολυ με αγχωσαν παρα με βοηθησαν...

Ξέρεις τι πιστεύω ψηλοβοηθανε απλά νομίζω αν θες θα σου ταιριάζει καλύτερα το ψηφιακό έχει και το χαμόγελο σου φτιάχνει λίγο τη διάθεση!!!! Αν θες δοκίμασε την glow app σου δίνει ακριβώς το παράθυρο τον γονιμων ημερών. Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι είναι καλύτερα να κάνεις κάθε 2η μέρα μέσα σε αυτό το παράθυρο είναι λιγότερο αγχωτικό έτσι και θα υπάρχει και πιο μάχιμο υλικό μέσα σου για όταν γίνει η ωορρηξία.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Εμένα το πανω μου φαίνεται πιο σκουρο. Ένα ενδεχόμενο είναι να είχες θετικό βράδυ πχ η πρωι και να κατεβαίνει τβρα η ορμόνη. Αυτό θα φανεί αν κανεις αυριο 12 πχ και είναι ακόμα πιο αχνο. Όποτε αν είναι έτσι υπολόγισε χθες βράδυ η σήμερα πρωι το θετικό σου και κάνε τις επαφές σου!!! 

Εχω διαβάσει σε φόρουμ παντως ότι σε κάποιες κοπέλες η ορμόνη lh δεν ανεβαίνει τόσο για να γίνουν τα τεστ τέρμα έντονα. Και όλα καλά φυσικά μια χαρά η ωορρηξία τους απλά τα τεστ είναι λίγο πιο ανοιχτά από τη γραμμή ελέγχου. Αφου είναι τώρα ο πρωτος μήνας που κάνεις είναι και λίγο δοκιμαστικά έτσι κ αλλιωςνα δεις πως λειτουργουν. Καλη σου επιτυχία😜

Ακριβώς!!! Κι εμένα τα τεστ δεν γίνονται ποτέ πολύ σκούρα απλά καταλαβαίνω το θετικό γιατί την επόμενη μέρα γίνεται πιο άχνη η γραμμή θεωρώ ότι εξαρτάται από το πόση ορμόνη υπάρχει στον οργανισμό...είναι κάτι σαν τα τεστ εγκυμοσύνης ...δύο γυναίκες με τον ίδιο κύκλο και με την ίδια καθυστέρηση μπορεί η μία να έχει μια έντονη γραμμή στο τεστ και η άλλη να έχει άχνη γραμμή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Ξέρεις τι πιστεύω ψηλοβοηθανε απλά νομίζω αν θες θα σου ταιριάζει καλύτερα το ψηφιακό έχει και το χαμόγελο σου φτιάχνει λίγο τη διάθεση!!!! Αν θες δοκίμασε την glow app σου δίνει ακριβώς το παράθυρο τον γονιμων ημερών. Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι είναι καλύτερα να κάνεις κάθε 2η μέρα μέσα σε αυτό το παράθυρο είναι λιγότερο αγχωτικό έτσι και θα υπάρχει και πιο μάχιμο υλικό μέσα σου για όταν γίνει η ωορρηξία.  

καλημερα!εμεις κοιταμε τωρα που δεν δουλευουμε να κα νουμε μερα παρα μερα...αυτη τη φορα ειπαμε εκει που θα βγει το θετικο τεστ να κανουμε καθε μερα!αλλα πραγματικα αυτο το α να μην πιω η να φαω 2 ωρες η να μη παω τουαλετα ενω σκαω η α ειναι θετικο η οχι πιο πολυ με αγχωσε...αφου και ο αντρας μου το καταλαβε και μου ειπε να χαλαρωσω αφου επαφες εχουμε ουτως η αλλως...και θελω να ερχομαι σε επαφη επειδη το θελω οχι επειδη πρεπει...τι να πω ειναι και να ειναι η τυχερη στιγμη να το πιασεις το μωρακι πιστευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ακριβώς!!! Κι εμένα τα τεστ δεν γίνονται ποτέ πολύ σκούρα απλά καταλαβαίνω το θετικό γιατί την επόμενη μέρα γίνεται πιο άχνη η γραμμή θεωρώ ότι εξαρτάται από το πόση ορμόνη υπάρχει στον οργανισμό...είναι κάτι σαν τα τεστ εγκυμοσύνης ...δύο γυναίκες με τον ίδιο κύκλο και με την ίδια καθυστέρηση μπορεί η μία να έχει μια έντονη γραμμή στο τεστ και η άλλη να έχει άχνη γραμμή

και μενα τωρα που εκανα ειναι πολυ πιο αχνη η γραμμη απο χθες..οποτε θεωρω το χθεσινο θετικο...πραγματικα συμφωνω σε αυτο που λες και για τη ποσοτητα της ορμονης...εγω μπορει ν εχω λιγοτερη απο μια αλλη κοπελα..ειναι σαν τη χοριακη που διαφερει σε καθε κοπελα ακομη και στις ιδιες μερες καθυστερησης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα!εμεις κοιταμε τωρα που δεν δουλευουμε να κα νουμε μερα παρα μερα...αυτη τη φορα ειπαμε εκει που θα βγει το θετικο τεστ να κανουμε καθε μερα!αλλα πραγματικα αυτο το α να μην πιω η να φαω 2 ωρες η να μη παω τουαλετα ενω σκαω η α ειναι θετικο η οχι πιο πολυ με αγχωσε...αφου και ο αντρας μου το καταλαβε και μου ειπε να χαλαρωσω αφου επαφες εχουμε ουτως η αλλως...και θελω να ερχομαι σε επαφη επειδη το θελω οχι επειδη πρεπει...τι να πω ειναι και να ειναι η τυχερη στιγμη να το πιασεις το μωρακι πιστευω...

Εγω δεν περναωωολα αυτά που γράφεις, όταν ξυπνάω πινω ένα φλυτζάνι καφέ φροντιζω μόνο να μη πιο πολυ νερό και κατά τις 12 κάνω το τεστ. Εννοείται αν κατουριεμαι πιο πριν δε θα σκάσω παω τουαλέτα και δεν κάνω ιδιαίτερο περιοριαμο στα υγρά μια χαρά δείχνουν. 

Με όλο αυτό λογικό να σε αγχωσαν τα τεστ. Αλλά γιατί να μη φας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγω δεν περναωωολα αυτά που γράφεις, όταν ξυπνάω πινω ένα φλυτζάνι καφέ φροντιζω μόνο να μη πιο πολυ νερό και κατά τις 12 κάνω το τεστ. Εννοείται αν κατουριεμαι πιο πριν δε θα σκάσω παω τουαλέτα και δεν κάνω ιδιαίτερο περιοριαμο στα υγρά μια χαρά δείχνουν. 

Με όλο αυτό λογικό να σε αγχωσαν τα τεστ. Αλλά γιατί να μη φας? 

@ntinaki83 συμφωνώ με την @Kostef. Μπορείς να φας εννοείται.. απλά σου λέει όταν είναι πχ να κάνεις το τεστ στις 12 Ε μη πιεις ενα μπουκάλι νερό προηγουμενως. Μη κρατάς δλδ ρολοι γιατί μαλλον αυτό το προγραμμα σε άγχωσε... Περιόρισε τα υγρά λεει όχι να ξεραθεις απ τη δίψα.. Χαχχ.. Αυτό θα δείξει το θετικό του Αν έρθει η ώρα😇🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

απο 11η μερα εως 14η εκανα απο 1 και απο 15η μεχρι σημερα εκανα 2..θα βαλω και τα 2 σημερινα..το πανω στις 12 και το απο κατω στις 6

20210213_210651.jpg

Δεν βγαίνει απόλυτα θετικό σε σένα μάλλον. Ίσως έχει περάσει η ωορρηξια και δε φάνηκε στα τεστ.. Άμα δε βγάζεις άκρη από τα τεστ κάνε παρακολούθηση με υπέρηχο..... Κράτα τα τεστακια με ημερομηνίες κτλ.... Δες πότε θα σου ρθει περίοδος. Κ δες εάν ήταν τουλάχιστον λίγο. Θετικό... Πρέπει να είναι τελειώς κόκκινο. Συνέχισε τα μηπω ςκαι δεις. Αλλά με 31 μέρες κύκλο έπρεπε ωορρηξια να χεις 16η...δηλ να βλέπες θετικό τεστ ωορρηξιας την 15η ημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια από την χιονισμένη Πιερία!🥰

Εδώ το έχει στρώσει το χιονακι για τα καλά! Όπως φαντάζεστε όλο το πρωινό το περάσαμε έξω με παιχνίδια! Τώρα ετοιμαζόμαστε να ψήσουμε!!!! Μάλλον θα είμαστε οι μοναδικοί με τέτοιο καιρό!😁🥶

Κατά τ' άλλα εξαιτίας του καιρού δεν πήρα τα καθιερωμένα μου λουλούδια σήμερα! 😤😤 Δεν πειράζει θα το ξεπεράσω! Αλλά την κατάλληλη στιγμή θα του το χτυπήσω που δεν προνόησε να τα προμηθευτεί από χθες!😄

Εύχομαι μια όμορφη και γεμάτη αγάπη Κυριακή για όλες μας κορίτσια μου!💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν βγαίνει απόλυτα θετικό σε σένα μάλλον. Ίσως έχει περάσει η ωορρηξια και δε φάνηκε στα τεστ.. Άμα δε βγάζεις άκρη από τα τεστ κάνε παρακολούθηση με υπέρηχο..... Κράτα τα τεστακια με ημερομηνίες κτλ.... Δες πότε θα σου ρθει περίοδος. Κ δες εάν ήταν τουλάχιστον λίγο. Θετικό... Πρέπει να είναι τελειώς κόκκινο. Συνέχισε τα μηπω ςκαι δεις. Αλλά με 31 μέρες κύκλο έπρεπε ωορρηξια να χεις 16η...δηλ να βλέπες θετικό τεστ ωορρηξιας την 15η ημέρα. 

στην εφαρμογη που εχω στις 31 μερες επρεπε να δω θετικο 17η και να εχω ωορρηξια 18η...τελος παντων δεν θα κατσω να τρελαθω...ουτε εχω σκοπο να τρεχω να με παρακολουθω με υπέρηχους..δεν λειτουργει σε μενα θετικα ...τα πηρα τα τεστ γιατι ο αντρας μου ηθελε αλλα ειδε κ αυτος οτι πιο πολυ μας αγχωνει και μας πιεζει..εξαλλου οταν ξεκινησω δουλεια δεν υπαρχει η πολυτελεια του χρονου να τα κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@ntinaki83 συμφωνώ με την @Kostef. Μπορείς να φας εννοείται.. απλά σου λέει όταν είναι πχ να κάνεις το τεστ στις 12 Ε μη πιεις ενα μπουκάλι νερό προηγουμενως. Μη κρατάς δλδ ρολοι γιατί μαλλον αυτό το προγραμμα σε άγχωσε... Περιόρισε τα υγρά λεει όχι να ξεραθεις απ τη δίψα.. Χαχχ.. Αυτό θα δείξει το θετικό του Αν έρθει η ώρα😇🥰

εγω οταν τρωω πινω και πολλα υγρα μαζι...δεν κατεβαινει το φαι μονο του🤣🤣🤣 και γενικα κρατιομουν για να εχω μια ποσότητα ουρα επαρκη..τελοςπαντων εξαλλου αν ξεκινησω δουλεια το μαρτη δεν θα εχω τη πολυτέλεια του χρονου να τα κανω στη δουλεια..και αφου ειδα οτι εμενα δεν με επηρρεαζουν θετικα δεν νομιζω να ξαναπαρω...θα το παμε με.το συζυγο οπως το πηγαιναμε και οταν ερθει και αν έρθει το μωρακι ...δεν θελω να τρελαινομαι για ολο αυτο...ηταν ο πρωτος μηνας μετα απο καιρο που αγχωθηκα για τις επαφες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Καινούρια στο club με τις εξωσωματικές..Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία! Έκανα 10 του μήνα εμβρυομεταφορα με φυσικό κύκλο και 22 θα πάω για χωριακή!Έχετε δοκιμάσει φυσικό ποτέ; Έχει αποτελέσματα;Είχατε συμπτώματα;Εγώ μέχρι στιγμής τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια..33η μέρα σήμερα και από την 25η που είδα λιγα καφέ δεν ξανά είδα τίποτα..29η έπρεπε να είχε έρθει αύριο λέω να πάω για χοριακη έχω τόσο άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κοριτσια..33η μέρα σήμερα και από την 25η που είδα λιγα καφέ δεν ξανά είδα τίποτα..29η έπρεπε να είχε έρθει αύριο λέω να πάω για χοριακη έχω τόσο άγχος!!

Να πας κορίτσι μου και εύχομαι ένα ωραιότατο τριψήφιο νούμερο. 

Εγώ είδα λίγο αίμα την Παρασκευή  στο σκούπισμα για δύο  ώρες. Ήμουν 21η μερα και ελπίζω να είναι εμφύτευση. Αν μέχρι την Κυριακή δεν έρθει θα είμαι σε καλό δρόμο. ..

Έχεις κάποιο σύμπτωμα? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Να πας κορίτσι μου και εύχομαι ένα ωραιότατο τριψήφιο νούμερο. 

Εγώ είδα λίγο αίμα την Παρασκευή  στο σκούπισμα για δύο  ώρες. Ήμουν 21η μερα και ελπίζω να είναι εμφύτευση. Αν μέχρι την Κυριακή δεν έρθει θα είμαι σε καλό δρόμο. ..

Έχεις κάποιο σύμπτωμα? ?

Μακαρι κορίτσι μου να είναι κ για τις δυο μας και για όλα τα κορίτσια βασικά ο μήνας μας . Πονάει η μεση μου έχει πρηστεί κ το στήθος μου και έχω που κ που ενοχλήσεις χαμηλά όπως όταν είναι να έρθει η περίοδος..εάν δεν είχα τα καφέ τότε δεν θα πήγαινε το μυαλό μ ..γτ Εντάξει έχει τύχει να καθυστερήσει κανα 2 μέρες η περίοδος να ερθει..εσύ έχεις συμπτώματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κοριτσια..33η μέρα σήμερα και από την 25η που είδα λιγα καφέ δεν ξανά είδα τίποτα..29η έπρεπε να είχε έρθει αύριο λέω να πάω για χοριακη έχω τόσο άγχος!!

Eκανες κανένα τεστακι?? Άντε μακαριιι να είσαι εγκυουλα!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κοριτσια..33η μέρα σήμερα και από την 25η που είδα λιγα καφέ δεν ξανά είδα τίποτα..29η έπρεπε να είχε έρθει αύριο λέω να πάω για χοριακη έχω τόσο άγχος!!

Καλημέρα! Περιμένουμε!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Μακαρι κορίτσι μου να είναι κ για τις δυο μας και για όλα τα κορίτσια βασικά ο μήνας μας . Πονάει η μεση μου έχει πρηστεί κ το στήθος μου και έχω που κ που ενοχλήσεις χαμηλά όπως όταν είναι να έρθει η περίοδος..εάν δεν είχα τα καφέ τότε δεν θα πήγαινε το μυαλό μ ..γτ Εντάξει έχει τύχει να καθυστερήσει κανα 2 μέρες η περίοδος να ερθει..εσύ έχεις συμπτώματα;;;

Μακάρι να είναι ο τυχερός για όλες ναιιιι!
Εγώ είχα κάτι πονάκια την μέρα που είδα το αίμα, και σουβλιές στο έντερο. Το στήθος μ δεν έχει πριστεί αλλά το νιώθω σφιχτό. Όλα αυτα όμως είναι και συμπτωματα περιόδου.

Εσύ είσαι 10 μέρες μετά απο εμένα, εγώ σήμερα είμαι 24η.
 

Αντε να κάνεις χοριακή και παρακάλεσε τους να μας την βγάλουν γρήγορα!!!

🙏:ympray:🚼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!! Εγώ είμαι 18η σήμερα εδώ πολυ μέλλον χαχα!!!! 5 dpo που λέμε στα ξένα... Με ενοχλεί τον στήθος αλλά είναι απο την  otrivelle που εκανα... Περιμένω πως κ πως κ εγώ να περασουν οι μέρες! 

Καντε τεστ κ χοριακες μην κάθεστε χαχα! Εγώ λεω να κάνω το πρωτο τεστ το Σάββατο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...