Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια σήμερα έκανα την πρώτη μου σπερματέγχυση!βεβαια δεν έχουμε ελπίδες γιατί στο σπερμα διάγραμμα ξαφνικά βγήκαν αρκετές συγκολλήσεις που πριν δεν υπήρχαν!τι να πω η γκαντεμιά μας δεν έχει όρια!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Να σκέφτεσαι θετικά! Αν δεν κάνω λάθος ενισχύουν το σπέρμα και το βελτιώνουν άρα γιατί να μην πετύχει! Εσύ να είσαι αισιόδοξη γιατί τις περισσότερες φορές έρχεται εκεί που δεν το περιμένουμε!😉💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια σήμερα έκανα την πρώτη μου σπερματέγχυση!βεβαια δεν έχουμε ελπίδες γιατί στο σπερμα διάγραμμα ξαφνικά βγήκαν αρκετές συγκολλήσεις που πριν δεν υπήρχαν!τι να πω η γκαντεμιά μας δεν έχει όρια!

Μπορεί να έχεις την τύχη της πρωταρας, έκανες και κάτι διαφορετικό οπότε έχε μια ελπίδα μην το βλέπεις αρνητικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κορίτσια να ρωτησω κατι..εχω ξεκινησει τα τεστ ωορρηξιας απο την 11η μερα μεχρι σημερα 14η κανω 1 την ημερα γυρω στις 12.30...απο αυριο θα ξεκινησω να κανω 2 την ημερα αμα κανω 12.30 και το αλλο 6.30 ειναι καλες ωρες?? η θελει να πισω πιο μεσημερι και πιο βραδινη ωρα? μπορει να ειναι ηλιθια η ερωτηση αλλα εχω αυτη την απορια

Ntinaki μου εγώ δεν τα κάνω στάνταρ ώρες. Το πρώτο το κάνω 12:00-13:00 περίπου και το άλλο 16:00-18:00. Έχει τύχει όμως να κάνω και 3 το μεσημέρι. Πάω ανάλογα με τους πόνους. Όταν πονάω πολύ έχω και το θετικό! Τι κύκλο έχεις;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέχασα να σας πω εγώ παρόλο που έχω τον πόνο που πολλές έχουμε στην ωορρηξία χρησιμοποιώ την εφαρμογή glow app παιδιά είναι φοβερή,  κρατάει τα στοιχεία που της βάζεις και μετά από ακριβώς 2 μήνες μετά σε διαβάζει και σου βρίσκει ακριβώς το παράθυρο ωορρηξίας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!! Μόλις γυρισα και εγώ από τη γιατρό, είδαμε ένα πολυ ωραίο ωοθηλακιο από αριστερά και κάναμε ενεσουλα να σπάσει!!! 

Πάντως ενώ είχα ενοχλήσεις δεξιά  το ωάριο είναι αριστερά τελικά. Μάλλον δουλευουν και οι δυο ωοθήκες αλλά αντανακλαστικά ποναω δεξιά μόνο τι να πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ntinaki μου εγώ δεν τα κάνω στάνταρ ώρες. Το πρώτο το κάνω 12:00-13:00 περίπου και το άλλο 16:00-18:00. Έχει τύχει όμως να κάνω και 3 το μεσημέρι. Πάω ανάλογα με τους πόνους. Όταν πονάω πολύ έχω και το θετικό! Τι κύκλο έχεις;💗

εχω 31 μερες κυκλο!!αν τα κανω δηλ με λιγότερη διαφορα απο 6 ωρες δεν υπαρχει προβλημα?ακομη δεν εχω πονακια....λογικα 17 με 18 μερα θα εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! Μόλις γυρισα και εγώ από τη γιατρό, είδαμε ένα πολυ ωραίο ωοθηλακιο από αριστερά και κάναμε ενεσουλα να σπάσει!!! 

Πάντως ενώ είχα ενοχλήσεις δεξιά  το ωάριο είναι αριστερά τελικά. Μάλλον δουλευουν και οι δυο ωοθήκες αλλά αντανακλαστικά ποναω δεξιά μόνο τι να πω! 

Αχ και εγώ που πήγα ενώ είχα ένα μικρό πόνο αριστερά,  και πολύ πόνο δεξιά ο γιατρός μου είπε ότι είχα κάνει ωορρηξία από τα αριστερά!!!!! Άντε καλή τύχη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια σήμερα έκανα την πρώτη μου σπερματέγχυση!βεβαια δεν έχουμε ελπίδες γιατί στο σπερμα διάγραμμα ξαφνικά βγήκαν αρκετές συγκολλήσεις που πριν δεν υπήρχαν!τι να πω η γκαντεμιά μας δεν έχει όρια!

Καλη επιτυχία κορίτσι!!! Μόνο καλές σκέψεις κάνε τώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

εχω 31 μερες κυκλο!!αν τα κανω δηλ με λιγότερη διαφορα απο 6 ωρες δεν υπαρχει προβλημα?ακομη δεν εχω πονακια....λογικα 17 με 18 μερα θα εχω

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Εγώ τις περισσότερες φορές με μικρότερη διάφορα ώρας τα κάνω. Πιστεύω πάντως ότι μπορεί και 16η ημέρα να έχεις θετικό! Με δυο τεστακια την ημέρα όμως σίγουρα θα την πιάσεις την αύξηση!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Εγώ τις περισσότερες φορές με μικρότερη διάφορα ώρας τα κάνω. Πιστεύω πάντως ότι μπορεί και 16η ημέρα να έχεις θετικό! Με δυο τεστακια την ημέρα όμως σίγουρα θα την πιάσεις την αύξηση!😉

πάντως ηδη απο 11 μερα μεχρι σημερα αρχισε και βγαινει πιο εντονη η γραμμη οποτε πιστευω καλα παει!!ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!!!μολις το πιασω το θετικο θα σας πω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Να σκέφτεσαι θετικά! Αν δεν κάνω λάθος ενισχύουν το σπέρμα και το βελτιώνουν άρα γιατί να μην πετύχει! Εσύ να είσαι αισιόδοξη γιατί τις περισσότερες φορές έρχεται εκεί που δεν το περιμένουμε!😉💗

Με την βελτίωση είναι οι συγκολλήσεις και η κινητικότητα πήγε 52% ενώ πριν την βελτίωση ήταν 30 ενώ πριν 10 μέρες που κάναμε 50 ήταν!εχει προστατιτιδα και μάλλον έκανα πάλι φλεγμονή τώρα βρήκε να κάνει σκέψου τα άριστα ήταν 0!δεν με έπεσα πάντως ψυχολογικά μίλησα και με τον γιατρό και μου εξήγησε πως θα κινηθούμε αν το αποτέλεσμα είναι αρνητικό και να σου πω την αλήθεια με ηρέμησε σκέφτομαι ότι με τον έναν η τον άλλον τρόπο θα τα καταφέρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Σας βάζω και φωτο αλλά δεν φαίνετε κάτι, 

Όχι δεν με πειράζει αν είναι έντονη ή άχνη απλά σκέφτομαι μην χάρηκα τσάπα και είναι έτσι ολα τα τεστ μετά την χρήση τους. Εννοώ μπορεί σε όλα τα τεστ και τα αρνητικά να μπορείς να εντοπίσεις που είναι η γραμμή.

Πάντως στη φωτο δεν φαίνετε δυστυχώς!

20210208_155620.jpg

Ταξιδιάρα ψυχή είσαι θεά! Άντε κοριτσάκι μου κάνε εκεί κανονικά το πρόγραμμα σου,,,αν έχει πιαστεί αυτό δε θα σε ρωτήσει. Ναι και εγώ κάτι βλέπω αλλά μας έβγαλες τα μάτια 😂🤣😂🤣,,,,μακάρι και στο εύχομαι ολόψυχα αυτή η γραμμουλα να γίνει καραμπλε !!!! 🤞🙏👶❤️

@Kostef καλή τύχη αγαπημένη (και τα πόδια λεκάνη λίγο ψηλά ε !?) 🤞🙏👶❤️

@geo2222 επικεντρώσου σε αυτή σας την προσπάθεια κοριτσάκι μου και ειλικρινά ευχομαι να γίνει το πολυπόθητο!!!!!  🤞🙏👶❤️

@Ευάγγελοςτ & @ntinaki83 σας θαυμάζω για την υπομονή σας με αυτά τα τεστ!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condios τα πηρα επειδη ο αντρας μου ειπε ν τα δοκιμασουμε...και καθε μερα με ρωταει ειναι η μερα σημερα??🤣🤣επαφες εχουμε ουτως η αλλως απλα για πιο στοχευμενα ειπε να δοκιμάσουμε με τεστ!!και καθομαι 2 ωρες χωρις υγρα χωρις φαι χωρις κατουρημα αστα ταλαιπωρια🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα είχα θετικό ωορρηξίας οπότε αν υπολογίσουμε ότι συνήθως έρχεται 14 μέρες μετά το θετικό λογικά θα έχω μικρό κύκλο....πάντως η κορτιζόνη μπορεί να έχει τα καλά της αλλά έχει και τα καλά της πρώτη φορά είδα τόσο έντονο τεστ ωορρηξίας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

@condios τα πηρα επειδη ο αντρας μου ειπε ν τα δοκιμασουμε...και καθε μερα με ρωταει ειναι η μερα σημερα??🤣🤣επαφες εχουμε ουτως η αλλως απλα για πιο στοχευμενα ειπε να δοκιμάσουμε με τεστ!!και καθομαι 2 ωρες χωρις υγρα χωρις φαι χωρις κατουρημα αστα ταλαιπωρια🤣🤣🤣

Μπράβο στο σύζυγό σου για την υποστήριξη!!!!!! Αλλά ναι ρε παιδί μου ταλαιπωρία αυτά τα υγρά έλεος!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια σήμερα είχα θετικό ωορρηξίας οπότε αν υπολογίσουμε ότι συνήθως έρχεται 14 μέρες μετά το θετικό λογικά θα έχω μικρό κύκλο....πάντως η κορτιζόνη μπορεί να έχει τα καλά της αλλά έχει και τα καλά της πρώτη φορά είδα τόσο έντονο τεστ ωορρηξίας

Καλό βόλι φιλενάδα θα πω εγώ!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μπράβο στο σύζυγό σου για την υποστήριξη!!!!!! Αλλά ναι ρε παιδί μου ταλαιπωρία αυτά τα υγρά έλεος!!!! 

Μωρέ και εγώ αυτό λέω μπράβο στο σύζυγο να του πεις μπράβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μπράβο στο σύζυγό σου για την υποστήριξη!!!!!! Αλλά ναι ρε παιδί μου ταλαιπωρία αυτά τα υγρά έλεος!!!! 

Μωρέ και εγώ αυτό λέω μπράβο στο σύζυγο να του πεις μπράβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Σας βάζω και φωτο αλλά δεν φαίνετε κάτι, 

Όχι δεν με πειράζει αν είναι έντονη ή άχνη απλά σκέφτομαι μην χάρηκα τσάπα και είναι έτσι ολα τα τεστ μετά την χρήση τους. Εννοώ μπορεί σε όλα τα τεστ και τα αρνητικά να μπορείς να εντοπίσεις που είναι η γραμμή.

Πάντως στη φωτο δεν φαίνετε δυστυχώς!spacer.pngspacer.pngspacer.png

20210208_155620.jpg

Εγώ βλέπω κάτι πολύ πολύ αχνό νομίζω!!🥰

Βγήκε μέσα στα 3 λεπτά είπες ή πιο μετά;; Γιατί δεν κατάλαβα 🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν άντεξα και το έκανα βράδυ!!! Νομίζω φαίνεται καλύτερα!! Λοιπόν στέλνω σε όλες ενέργεια, επίσης έτσι για να ξέρετε ότι μόλις έμεινα έγκυος εγώ στο γραφείο μείνανε άλλες 5 κοπέλες μετά οπότε συνχρονιστηκανε όλες. Οπότε εύχομαι και εδώ να γίνει το ίδιο!!!!!!!

@Lacostaki  @Kostef @geo222

@misofeggaro  @ntinaki83 @ευαγγελοςτ  

@condios @EFI 1981 και όλες όσες δεν γράφω μην με παρεξηγήσετε απλά δεν τα θυμάμαι σας εύχομαι σύντομα να μας πείτε θετικό αποτέλεσμα!

IMG-6209fce627da006ec6cd27be0fac65ed-V.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Δεν άντεξα και το έκανα βράδυ!!! Νομίζω φαίνεται καλύτερα!! Λοιπόν στέλνω σε όλες ενέργεια, επίσης έτσι για να ξέρετε ότι μόλις έμεινα έγκυος εγώ στο γραφείο μείνανε άλλες 5 κοπέλες μετά οπότε συνχρονιστηκανε όλες. Οπότε εύχομαι και εδώ να γίνει το ίδιο!!!!!!!

@Lacostaki  @Kostef @geo222

@misofeggaro  @ntinaki83 @ευαγγελοςτ  

@condios @EFI 1981 και όλες όσες δεν γράφω μην με παρεξηγήσετε απλά δεν τα θυμάμαι σας εύχομαι σύντομα να μας πείτε θετικό αποτέλεσμα!

IMG-6209fce627da006ec6cd27be0fac65ed-V.jpg

Ε ναι λοιπόν εδώ το βλέπω!!!! Είχα αρχίσει να ανησυχώ για τα μάτια μου, είπα παει μεγάλωσα έρχεται η εμμηνόπαυση..... 

Πολλά 🎉🎊Συγχαρητήρια!!! Με το καλό! 

Από το στόμα σου και στου Θεου το αφτι!!! Να μας πάρει όλες η μπάλα!!!! 

@Lacostaki συγχρονιστηκαμε ακριβώς αυτό το μήνα!!καλο μας χμμμμ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Δεν άντεξα και το έκανα βράδυ!!! Νομίζω φαίνεται καλύτερα!! Λοιπόν στέλνω σε όλες ενέργεια, επίσης έτσι για να ξέρετε ότι μόλις έμεινα έγκυος εγώ στο γραφείο μείνανε άλλες 5 κοπέλες μετά οπότε συνχρονιστηκανε όλες. Οπότε εύχομαι και εδώ να γίνει το ίδιο!!!!!!!

@Lacostaki  @Kostef @geo222

@misofeggaro  @ntinaki83 @ευαγγελοςτ  

@condios @EFI 1981 και όλες όσες δεν γράφω μην με παρεξηγήσετε απλά δεν τα θυμάμαι σας εύχομαι σύντομα να μας πείτε θετικό αποτέλεσμα!

IMG-6209fce627da006ec6cd27be0fac65ed-V.jpg

Εδώ φαίνεται καθαρά!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό❤️🙏🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Δεν άντεξα και το έκανα βράδυ!!! Νομίζω φαίνεται καλύτερα!! Λοιπόν στέλνω σε όλες ενέργεια, επίσης έτσι για να ξέρετε ότι μόλις έμεινα έγκυος εγώ στο γραφείο μείνανε άλλες 5 κοπέλες μετά οπότε συνχρονιστηκανε όλες. Οπότε εύχομαι και εδώ να γίνει το ίδιο!!!!!!!

@Lacostaki  @Kostef @geo222

@misofeggaro  @ntinaki83 @ευαγγελοςτ  

@condios @EFI 1981 και όλες όσες δεν γράφω μην με παρεξηγήσετε απλά δεν τα θυμάμαι σας εύχομαι σύντομα να μας πείτε θετικό αποτέλεσμα!

IMG-6209fce627da006ec6cd27be0fac65ed-V.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια!!! ❤️❤️🌹🌹🎉🎉🎉🎉🤰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @condios και @manoula84 Δοξα τω θεω εχω εναν ανθρωπο που με στηριζει και απο μονος του μαλιστα ειπε να παει να δει παλι το θυρεοειδη του αν ειναι ρυθμισμενος η ξερυθμιστηκε  μηπως παιζει κ αυτο ρολο!Και στη βιοχημικη με στηριξε απιστευτα!!

Συγχαρητηρια κιολας  @manoula84ειδα το τεστακι το πιο εντονο...εκει φαινεται ξεκαθαρα!!να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

 @condios και @manoula84 Δοξα τω θεω εχω εναν ανθρωπο που με στηριζει και απο μονος του μαλιστα ειπε να παει να δει παλι το θυρεοειδη του αν ειναι ρυθμισμενος η ξερυθμιστηκε  μηπως παιζει κ αυτο ρολο!Και στη βιοχημικη με στηριξε απιστευτα!!

Συγχαρητηρια κιολας  @manoula84ειδα το τεστακι το πιο εντονο...εκει φαινεται ξεκαθαρα!!να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Όταν υπάρχει αγάπη παιδί μου φαίνεται από μακριά!!!! Φτου φτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...