Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

ευχαριστω παρα πολυ και εσυ οτι επιθυμεις!!

Χρόνια πολλα και ότι επιθυμείς κοπέλα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Πολύχρονη κι ευτυχισμένη με υγεία και φουσκωμένη κοιλίτσα!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ευχαριστω πολυ και σε σενα οτι επιθυμεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Χρόνια πολλα και ότι επιθυμείς κοπέλα μου! 

ευχαριστω παρα πολυ!!και εσυ οτι ποθεις!!μου τελειωσαν οι καρδούλες οποτε στη βαζω εδω💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ευχαριστω παρα πολυ!!και εσυ οτι ποθεις!!μου τελειωσαν οι καρδούλες οποτε στη βαζω εδω💜

Χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμενη🎉🎉💖❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

ναι γινομαι 38!!!

Σου εύχομαι να τα εκατοστήσεις με υγεία και του χρόνου τέτοια μέρα αν όχι μωρό στην αγκαλιά ,,,μωρό στην κοιλιά!!!!🤞🙏👶❤️🎂😍🤩😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki83 χρόνια σου πολλά, καλά και ευτυχισμένα.... εύχομαι του χρόνου τέτοια μέρα να έχεις στην αγκαλιά σου ένα μωράκι να σου χαμογελάει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Evi87 @condios @geo2222 @Nia2021 σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!ευχομαι απο καρδιας οτι επιθυμει η καθεμια!!💜

πραγματικά με ολες τις ευχες απο ολες τις κοπελες συγκινηθηκα..είσαστε οι φιλες που μπορει να μην ξερω απο κοντα αλλα σας εχω ανοιξει τη ψυχη μου και το ιδιο και εσεις...χαίρομαι πραγματικά για τη καθεμια κοπελα που εχω γνωρισει εδω μεσα!!σε οσες προσπαθούμε συντομα με μωρακι,οσες ηδη εχετε να τα χαιρεστε και οσες εχουμε εγκυουλες με το καλο τα μπεμπακια τους!!!❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια παρεα ειμαστε!!!!! Καλημερες!!

Λοιπον εγω χθες που ειναι 7 και σημερα 8 μερα απο την ωορρηξια ειχα σαν κραμπες στη μητρα κατι σαν να τσουζει λιγο αλλα και πονο ελαφρυ ( σκεφτομαι οτι μπορει να εγινε κατι χαχαχαχ) επισης το βραδυ που σηκωνομουν για τον μικρο ενιωθα εναν πονο σαν να τραβαει εκει κοντα στις ωοθηκες. 

Αυτα βεβαια τα ενοιωσα και στην πρωτη φορα που ξεκινησα προσπαθειες οποτε δεν παιρνει το μυαλο μου αερα, και επισης δεν μπορω να τα συγκρινω με την πρωτη εγκυμοσυνη γιατι λογω οτι ειχα κολλησει ενα κρυωμα ακριβως την περιοδο που λογικα εγινε η εμφυτευση επερνα ντεπον οποτε δεν τα ενοιωσα. 

Τι να πω δεν ξερω εντομεταξυ φευγω ταξιδι αυριο και εχω ενα ανχος γιατι αν ειμαι παλι θα το ταλαιπωρησω το καημενο!

Αχ τι να πω περιμενω μεχρι Τεταρτη να κανω ενα τεστακι ετσι για πλακα να δω τι βγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια τι κανετε;; Είμαι στην 27 μερα περιμένω σε 2 μερες..αλλά προχτες  ειχα λιγα καφε και παρα πολύ πόνο στην μεση..χτες δεν ειχα τίποτα και σήμερα έχω μόνο υγρα..και η μεση μου με πεθαίνει..στοχευμενες επαφες δεν ειχαμε ήταν κοντά στις γονιμες βέβαια..τώρα δεν ξερω ελπίζω να είμαι τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η renata1986 είπε:

@Evi87 καλη επιτυχία σου εύχομαι 🤗🤗🤗🤗🤗

Ευχαριστώ πολύ αν και δεν νομίζω να έδειξε λάθος το τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evi87 είπε:

Ευχαριστώ πολύ αν και δεν νομίζω να έδειξε λάθος το τεστ!!!

Τι εννοείς?έχασα κάτι?? Τι λάθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Τι εννοείς?έχασα κάτι?? Τι λάθος?

Έκανα χθες ένα τεστ φαρμακείου που είχα σπίτι και βγήκε αρνητικό...οπότε δίνω ελάχιστες πιθανότητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evi87 είπε:

Έκανα χθες ένα τεστ φαρμακείου που είχα σπίτι και βγήκε αρνητικό...οπότε δίνω ελάχιστες πιθανότητες!

Μην σκέφτεσαι έτσι αρνητικά.ολα καλά θα πάνε

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evi87 είπε:

Έκανα χθες ένα τεστ φαρμακείου που είχα σπίτι και βγήκε αρνητικό...οπότε δίνω ελάχιστες πιθανότητες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η renata1986 είπε:

Μην σκέφτεσαι έτσι αρνητικά.ολα καλά θα πάνε

 

 

Μακάρι να πάνε όλα καλά,αλλά πιστεύω ότι για να δείξει αρνητικό είναι αρνητικό έστω μια άχνη γραμμή θα έπρεπε να φαίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά,αλλά πιστεύω ότι για να δείξει αρνητικό είναι αρνητικό έστω μια άχνη γραμμή θα έπρεπε να φαίνεται

Κοίτα έχω διαβάσει σε διάφορα φόρουμ κάποιες έχουν κάνει τεστ στο σπίτι τους και βγηκαν αρνητικό ενώ στην β χοριακη τους βγήκε θετική.ποιο τεστ έκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μην το λες αυτο, εγω ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος το εννοιθα δεν ξερω, και μολις εκανα πυρετο απο ιωση Η1Ν1 επρεπε να παω αντιικο φαρμακο και δεν επερνα γιατι ημουν σιγουρη χαχα

λοιπον εκανα καθε μερα τεστ επειδη ηθελα να ξερω ετσι ωστε να παρω κανα χαπι παραπανω αφου σκεψου εβηχα τοσο που μου ελεγε ο γιατρος παρε φαρμακο( επαθα και αποκολληση απο τον βηχα) και δεν εβγαινε ποτε θετικο ουτε αχνες γραμμες τιποτα, μεχρι που βαρεθηκα να κανω τεστ, σταματησε και ο βηχας και τελικα ενα τεστ αφου ειχα 1 μερα καθηστερηση και τοτε βγηκε θετικο!!!! οποτε μην απελπιζεσαι μονο οταν ερθει η περιοδοσ ( που δεν το ευχομαι) ξερεις οτι δεν εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Κοίτα έχω διαβάσει σε διάφορα φόρουμ κάποιες έχουν κάνει τεστ στο σπίτι τους και βγηκαν αρνητικό ενώ στην β χοριακη τους βγήκε θετική.ποιο τεστ έκανες?

Το yes or no!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Το yes or no!

Δεν το ξέρω αυτό το τέστ και δεν το έχω κάνει ποτέ μου.γιατι δεν πήρες κάποιο γνωστό τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Δεν το ξέρω αυτό το τέστ και δεν το έχω κάνει ποτέ μου.γιατι δεν πήρες κάποιο γνωστό τεστ.

Γιατί αυτό είχα στο σπίτι δεν είχα άλλο...δεν είναι από τα πολύ γνωστά αυτή είναι η αλήθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια!!!

@ntinaki83 χρόνια πολλά να εκατοστήσεις!! Αυτή η χρονιά να σου χαρίσει αυτο που ποθείς στην αγκαλιά σου!! ❤️

παρακολουθώ τα νέα σας από την προηγούμενη ομαδική!! Πέρασα ένα διάστημα απομόνωσης κ απείχα.. τώρα είμαι καλύτερα ψυχολογικά.. προσπαθούμε δύο χρόνια κ κάτι για παιδάκι κ τον προηγούμενο μήνα είχαμε μια αποτυχημένη σπερματεγχυνση..απο εξετάσεις είναι όλα καλά απλα  ένα ήπιο πρόβλημα στην κινητικότητα. Όλοι μου λενε ότι φταίει το άγχος μου κ ότι το έχω συνέχεια στο μυαλό μου..  τι να πω.. προσπαθώ να κάνω πράγματα να ξεχνιέμαι αλλά δεν μπορώ πάντα..

@Lacostaki δεν περιμένω στις 14/02.. αν κ δεν έχω πολλές ελπίδες γιατί από την κούραση οι επαφές δεν ήταν πολλές αυτό τον μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi87 είπε:

Γιατί αυτό είχα στο σπίτι δεν είχα άλλο...δεν είναι από τα πολύ γνωστά αυτή είναι η αλήθεια!

Καταλάβα.τα πήρες τα αποτελέσματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...