Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κολπικό υπέρηχο


Doangamze09

Recommended Posts

Καλησπέρα :) έχω μια ερώτηση.. Πότε φαίνεται το έμβρυο σε κολπικο υπέρηχο; δηλαδή αν δεν έχω καθυστέρηση και πάω γυναικολόγο ενώ έχω ελεύθερη επαφή  και μου κάνει κολπικό υπέρηχο θα δει το έμβρυο; η φαίνεται  μετά την καθυστέρηση περιόδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Doangamze09 είπε:

Καλησπέρα :) έχω μια ερώτηση.. Πότε φαίνεται το έμβρυο σε κολπικο υπέρηχο; δηλαδή αν δεν έχω καθυστέρηση και πάω γυναικολόγο ενώ έχω ελεύθερη επαφή  και μου κάνει κολπικό υπέρηχο θα δει το έμβρυο; η φαίνεται  μετά την καθυστέρηση περιόδου;

Καλησπερα!!Το εμβρυο φαινεται μετα την 5η-6η εβδομαδα περιπου...μεχρι τοτε φαινεται μονο ο σακος!Απο την πρωτη μερα της τελευταιας σου περιοδου ξεκινας να μετρας βδομαδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπερα!!Το εμβρυο φαινεται μετα την 5η-6η εβδομαδα περιπου...μεχρι τοτε φαινεται μονο ο σακος!Απο την πρωτη μερα της τελευταιας σου περιοδου ξεκινας να μετρας βδομαδες!

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπερα!!Το εμβρυο φαινεται μετα την 5η-6η εβδομαδα περιπου...μεχρι τοτε φαινεται μονο ο σακος!Απο την πρωτη μερα της τελευταιας σου περιοδου ξεκινας να μετρας βδομαδες!

πηγα γυναικολογο πριν 2 εβδομαδες  μου εκανε κολπικο υπερυχο... αλλα δεν ειδε κατι και τωρα εχω καθυστερηση 4 μερες μερες .. θα ηθελα παρα πολυ να ειμαι εγκυος .... αλλα δεν ξερω δεν φαινοταν εστω και κατι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Doangamze09 είπε:

 

πηγα γυναικολογο πριν 2 εβδομαδες  μου εκανε κολπικο υπερυχο... αλλα δεν ειδε κατι και τωρα εχω καθυστερηση 4 μερες μερες .. θα ηθελα παρα πολυ να ειμαι εγκυος .... αλλα δεν ξερω δεν φαινοταν εστω και κατι ?

Γειά σου κορίτσι! Εύχομαι να είσαι εγκυουλα!🤗

Δεν υπάρχει περίπτωση να έβλεπε κάτι τόσο νωρίς! Άρα φυσικά και μπορεί να είσαι έγκυος! Το πιο σημαντικό είναι ότι έχεις καθυστέρηση! Κάνε ένα τεστακι! Με τόσες ημέρες σίγουρα θα δείξει!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/1/2021 at 3:21 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου κορίτσι! Εύχομαι να είσαι εγκυουλα!🤗

Δεν υπάρχει περίπτωση να έβλεπε κάτι τόσο νωρίς! Άρα φυσικά και μπορεί να είσαι έγκυος! Το πιο σημαντικό είναι ότι έχεις καθυστέρηση! Κάνε ένα τεστακι! Με τόσες ημέρες σίγουρα θα δείξει!😉

Καλησπερα σημερα ειναι 7η μερα καθυστέρησηςς θα κανω το τεστ το βραδυ που θα παω σπιτι ..... ευχομαι να ειμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Doangamze09 είπε:

Καλησπερα σημερα ειναι 7η μερα καθυστέρησηςς θα κανω το τεστ το βραδυ που θα παω σπιτι ..... ευχομαι να ειμαι 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!Όσο για τον κολπικό υπέρηχο που έκανες,όπως είπαν και τα κορίτσια,είναι απολύτως φυσιολογικό να μην είδε τπτ ο γιατρός 😊 

Περιμένουμε νέα σου!🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Doangamze09 είπε:

Καλησπερα σημερα ειναι 7η μερα καθυστέρησηςς θα κανω το τεστ το βραδυ που θα παω σπιτι ..... ευχομαι να ειμαι 

Καλή επιτυχία κορίτσι! Θα περιμένουμε μήνυμα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τελικα θα γινω μαμα ❤️ ευχομαι σε ολους οσους το θελουν να το αποκτησουν μεσα απο την καρδια μου δεν υπαρχει πιο ωραιο συναισθημα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...