Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαστολογος Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια..Θα ήθελα σας παρακαλώ να μου προτείνετε έναν καλό μαστολογο στην δυτική Θεσσαλονίκη.Εχω θέμα με το στήθος μου εδώ και χρόνια και το παρακολουθω.Τωρα που έκοψα τον θηλασμό θα ήθελα να αλλάξω μαστολογο γιατι αυτός που έχω νιώθω ότι δεν με καλύπτει..

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Στις 2 αποτυχημενες εκανα σε τεχνητο κυκλο δηλαδη πηρα πολλα ουτρο κ πολλα  σικλακουρ,prezolon κορτιζονη & αντιβιωση 8 μερες!!αντιπηκτικη ιβορ κ παιδικη ασπιρινη,ολη μερα χαπακωνομουν!! στη 3η κ τυχερη σε φυσικο κυκλο,δηλαδη πηρα μονο ουτρο μετα την ωοληψια και ΜΟΝΟ 3 μερες αντιβιωση & απλα τη μερα της εμβρυομεταφορας ξεκινησα αντιπηκτικη κλεξαν 0,4 κ 1 salospir.τιποτα αλλο! Με τη θετικη χοριακη εκανα prg κ ε2 κ μου προσθεσε σικλακουρ για στηριξη της κυησης.
    • Ναι ετσι κανω εγω ακριβως & ετσι εχω ενα ψιλο προγραμμα.βεβαια κατα τη διαρκεια της μερας τα βαζω στο στηθος οποτε ναναι αν κ εφοσον ειμαι χαλαρη για να «ηρεμούν» αν γκρινιαζουν ,γιατι εμενα τη μερα λιγο κοιμουνται.κ τα κανω κ μπανιο ανα 2 μερες
    • Ακριβως το ιδιο ενοιωθα κ δεν ειχα συνηδητοποιησει /πιστεψει οτι εμεινα εγκυος ..τιποτα σου λεω ολα κανονικοτατα κ μαλιστα ειχα κ πολυ καλη εγκυμοσυνη ολα κυλήσαμε πολυ νορμαλ,δεν ειχα καποιο θεμα παρα μονο 1 μηνα αναγουλες.μετα την αυχεμικη δηλ στη 11η βδομαδα που εκοψα κ τα ουτρο κ τα σικλακουρ «πεταγα»
    • Εντάξει τι να κάνεις κ εσυ; είναι περίεργη τωρα η κατάσταση! Υπομονη να τελειώσει να ηρεμήσετε🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...