Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση......


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια👭

Ήθελα τη γνώμη σας... Τελευταία περιοδος 5 Δεκεμβρίου... Τις ημέρες που ήταν να μου έρθει περιοδος είχα πονους περιοδου και πολλα υγρά... Αυτά έχουν υποχωρήσει τώρα... Εχω κανει ενα τεστ την 9 μέρα καθυστέρησης βγήκε αρνητικο, απογευματινή ωρα, και το αφησα 5 δευτερόλεπτα στα ουρά αντί για 20 που έλεγε δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό.. Ο γυναικολόγος μου είπε να κάνω ένα αυριο με τα πρωινά.. Εσείς τι λέτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maraia1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια👭

Ήθελα τη γνώμη σας... Τελευταία περιοδος 5 Δεκεμβρίου... Τις ημέρες που ήταν να μου έρθει περιοδος είχα πονους περιοδου και πολλα υγρά... Αυτά έχουν υποχωρήσει τώρα... Εχω κανει ενα τεστ την 9 μέρα καθυστέρησης βγήκε αρνητικο, απογευματινή ωρα, και το αφησα 5 δευτερόλεπτα στα ουρά αντί για 20 που έλεγε δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό.. Ο γυναικολόγος μου είπε να κάνω ένα αυριο με τα πρωινά.. Εσείς τι λέτε;;;

Καλησπερα.. Θεωρώ πως κ με 5δευτ. Μια χαρά θα έδειχνε αμέσως το θετικό αν έχεις τόσες μέρες καθυστέρηση.. Μια χοριακη είναι το ιδανικό για να είσαι σίγουρη. Ευχομαι να είσαι έγκυος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλησπερα.. Θεωρώ πως κ με 5δευτ. Μια χαρά θα έδειχνε αμέσως το θετικό αν έχεις τόσες μέρες καθυστέρηση.. Μια χοριακη είναι το ιδανικό για να είσαι σίγουρη. Ευχομαι να είσαι έγκυος!!! 

Κι εγώ αυτό πιστευω... Σ ευχαριστώ πολύ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...