Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμπειρία απο Σπερματέγχυση


rose2020

Recommended Posts

Καλησπερα σας και καλη Χρονια, πρώτη φορα γραφω σε φόρουμ. Την τριτη που μας ερχεται συμπληρώνονται 2 εβδομάδες απο τη σπερματέγχυση που καναμε( να σημειώσω οτι δεν ειχαμε καποιο προβλημα Απλα ειπαμε να το. Σπρώξουμε λιγο το θεμα). Σύμφωνα με οδηγίες του γιατρού παιρνω utrogestan πρωί βραδυ. Αναμενόμενη περίοδος, σύμφωνα με την εφαρμογη ειναι η Πέμπτη που μας ερχεται. Απο χθες ειδα λιγο αιμα Οχι ροη ακομα, σημερα το πρωι μέτρησα τη θερμοκρασία πριν σηκωθώ απο το κρεβατι και ηταν 37.1, εκανα τεστ αρνητικό βεβαια. Ειχε καποια κοπελα αντίστοιχη εμπειρία να μου πει; Μιλησα με το γιατρο μ και μ ειπε συνεχίζω κανονικα την αγωγη που μου εχει δωσει. Σας ευχαριστω παρα πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η rose2020 είπε:

Καλησπερα σας και καλη Χρονια, πρώτη φορα γραφω σε φόρουμ. Την τριτη που μας ερχεται συμπληρώνονται 2 εβδομάδες απο τη σπερματέγχυση που καναμε( να σημειώσω οτι δεν ειχαμε καποιο προβλημα Απλα ειπαμε να το. Σπρώξουμε λιγο το θεμα). Σύμφωνα με οδηγίες του γιατρού παιρνω utrogestan πρωί βραδυ. Αναμενόμενη περίοδος, σύμφωνα με την εφαρμογη ειναι η Πέμπτη που μας ερχεται. Απο χθες ειδα λιγο αιμα Οχι ροη ακομα, σημερα το πρωι μέτρησα τη θερμοκρασία πριν σηκωθώ απο το κρεβατι και ηταν 37.1, εκανα τεστ αρνητικό βεβαια. Ειχε καποια κοπελα αντίστοιχη εμπειρία να μου πει; Μιλησα με το γιατρο μ και μ ειπε συνεχίζω κανονικα την αγωγη που μου εχει δωσει. Σας ευχαριστω παρα πολυ. 

Καλησπέρα έκανα την πρώτη μου σπερματεγχυση τον Οκτώβριο και τώρα διανύω την 16η εβδομάδα κύησης, εγώ έκανα χοριακη 15 ημέρες μετά την έγχυση τρεις μέρες πριν τα συμπτώματα που είχα ήταν έντονο πρήξιμο στο στήθος και δεν μπορούσα με τίποτα να ζεστάνω τα πόδια μου (δεν ξέρω αν έφταιγε η εγκυμοσύνη αλλά δεν μου είχε ξανά συμβεί) αίμα δεν είδα δεν ξέρω αν σε βοήθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2021 at 12:53 ΜΜ, ο/η rose2020 είπε:

Καλησπερα σας και καλη Χρονια, πρώτη φορα γραφω σε φόρουμ. Την τριτη που μας ερχεται συμπληρώνονται 2 εβδομάδες απο τη σπερματέγχυση που καναμε( να σημειώσω οτι δεν ειχαμε καποιο προβλημα Απλα ειπαμε να το. Σπρώξουμε λιγο το θεμα). Σύμφωνα με οδηγίες του γιατρού παιρνω utrogestan πρωί βραδυ. Αναμενόμενη περίοδος, σύμφωνα με την εφαρμογη ειναι η Πέμπτη που μας ερχεται. Απο χθες ειδα λιγο αιμα Οχι ροη ακομα, σημερα το πρωι μέτρησα τη θερμοκρασία πριν σηκωθώ απο το κρεβατι και ηταν 37.1, εκανα τεστ αρνητικό βεβαια. Ειχε καποια κοπελα αντίστοιχη εμπειρία να μου πει; Μιλησα με το γιατρο μ και μ ειπε συνεχίζω κανονικα την αγωγη που μου εχει δωσει. Σας ευχαριστω παρα πολυ. 

Καλησπερα εκανα κ εγω την 3η σπερματέγχυση 20/1 απο ποτε είχατε συπτωματα εσεις; Εγω αυτο που εχω ειναι έντονη νύστα αλλα δεν νομιζω απο τοσο νωρις να ειναι εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tonia09 είπε:

Καλησπερα εκανα κ εγω την 3η σπερματέγχυση 20/1 απο ποτε είχατε συπτωματα εσεις; Εγω αυτο που εχω ειναι έντονη νύστα αλλα δεν νομιζω απο τοσο νωρις να ειναι εγκυμοσύνη 

Καλησπερα, 12 μερες περίπου μετα. Απο οτι φαινεται δεν ειχαμε επιτυχία γιατι ειδα αιμα χθες. Καλη επιτυχία σου ευχομαι και ενα θετικό τεστ :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 24/1/2021 at 4:39 ΜΜ, ο/η Tonia09 είπε:

Καλησπερα εκανα κ εγω την 3η σπερματέγχυση 20/1 απο ποτε είχατε συπτωματα εσεις; Εγω αυτο που εχω ειναι έντονη νύστα αλλα δεν νομιζω απο τοσο νωρις να ειναι εγκυμοσύνη 

Η νύστα μπορεί να είναι και από τα χάπια. Εύχομαι ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΈΛΕΣΜΑ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...