Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαλπιγγογραφια


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mairaki είπε:

Θέλω την βοήθεια σου  γλυκιά μου ☺️☺️ Την Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό μου να δει τις εξετάσεις κ να μου εξήγησει, όταν έκανα την σαλπιγγογραφια μου είπε ότι η επιστήμη έχει προχωρήσει κ θα δούμε εξετάσεις κ θα σου πω τι γίνετε!!! Έχω όμως και προλακτινη όπου πρέπει να την ρυθμίσω !!! Πως σου άνοιξε η μια;;;; Έκανες λαμπαροσκοπιση ;;;;; 

Η προλακτινη νομιζω φτιάχνετε δεν ξέρω πώς κλπ..Αλλα ο γιατρός σου θα σου δώσει κατι για αυτό!Μου άνοιξε με το σκιαγραφικο,το πίεσε αυτος εκει λιγο και άνοιξε..Ομως δεν χρειάζεται να ανοίξεις την σαλπιγγα μην ασχολείσαι με αυτό γιατί με μια αρκεί για να μείνεις εγκυος οταν ουσιαστικά λειτουργεί η μια είναι όλα οκ!!Απλά κοιταξε να μην αγχώνεσαι και να ακούς τον γιατρο σου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Η προλακτινη νομιζω φτιάχνετε δεν ξέρω πώς κλπ..Αλλα ο γιατρός σου θα σου δώσει κατι για αυτό!Μου άνοιξε με το σκιαγραφικο,το πίεσε αυτος εκει λιγο και άνοιξε..Ομως δεν χρειάζεται να ανοίξεις την σαλπιγγα μην ασχολείσαι με αυτό γιατί με μια αρκεί για να μείνεις εγκυος οταν ουσιαστικά λειτουργεί η μια είναι όλα οκ!!Απλά κοιταξε να μην αγχώνεσαι και να ακούς τον γιατρο σου..!

Καλημέρα για την προλακτινη έχω χαπάκι κ θα ξανά κάνω εξετάσεις σε 3 μήνες για να δούμε ότι Έχει πέσει !! Και εγώ που έκανα με σκιαγραφικό την σαλπιγγογραφια λες να μου άνοιξε ;;;; Εμένα ο ακτινολόγος μόνο ότι βλέπει πρόβλημα μου είπε κ η μια είναι κλειστεί δεν μου είπε κάτσε να προσπαθήσω βέβαια πόνεσα αρκετά αλλά οκ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mairaki είπε:

Καλημέρα για την προλακτινη έχω χαπάκι κ θα ξανά κάνω εξετάσεις σε 3 μήνες για να δούμε ότι Έχει πέσει !! Και εγώ που έκανα με σκιαγραφικό την σαλπιγγογραφια λες να μου άνοιξε ;;;; Εμένα ο ακτινολόγος μόνο ότι βλέπει πρόβλημα μου είπε κ η μια είναι κλειστεί δεν μου είπε κάτσε να προσπαθήσω βέβαια πόνεσα αρκετά αλλά οκ !!! 

Αν στην είχε ανοίξει θα στο είχε πει..λογικος ο πόνος αφου η μια είναι κλειστή..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2021 at 8:20 ΜΜ, ο/η Mairaki είπε:

Καλησπέρα σας έκανα την σαλπιγγογραφια μου κ η μια σάλπιγγα είναι κλειστή ... έχω να κάνω κ κάποιες άλλες εξετάσεις ακόμα και την  παραπανο εβδομάδα θα πάω στον γιατρό να μιλήσουμε !! Υπάρχει κάποια κοπελα που μα έχει το ίδιο θέμα με ένα ;;; Έχω στεναχωρήθει παρά πολύ είμαι 31 ετών κ προσπαθούσαμε περίπου 1 χρόνο 

Καλησπέρα κορίτσι μου.... εύχομαι να αποκτήσεις γρήγορα το μωράκι σου...δεν ξέρω αν σε παρηγορεί αλλά η μητέρα μου έτσι με απέκτησε πριν 37 χρόνια με μια σαλπιγγα.....ζητά τη βοήθεια του γιατρού σου και όλα γίνονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.... εύχομαι να αποκτήσεις γρήγορα το μωράκι σου...δεν ξέρω αν σε παρηγορεί αλλά η μητέρα μου έτσι με απέκτησε πριν 37 χρόνια με μια σαλπιγγα.....ζητά τη βοήθεια του γιατρού σου και όλα γίνονται....

Καλημέρα και σε εσένα 🤗σ’ευχαριστω πολύ που μου έγραψες και εννεοιετε πως με παρηγορεί ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Αν στην είχε ανοίξει θα στο είχε πει..λογικος ο πόνος αφου η μια είναι κλειστή..!!

Να μην σου τύχει ο γιατρός αυτός κακά μαντάτα κ αντε γεια ούτε κουβέντα δεν είπε άλλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/1/2021 at 8:54 ΜΜ, ο/η Mairaki είπε:

Μπράβο σου χαίρομαι και εγώ το ίδιο αλλά λόγο ότι κρατάω ένα κοριτσάκι το εδώ συνέχεια στο μυαλό μου ☺️

Καλησπέρα κορίτσια πως πάτε; τωρα είδα τα μηνύματα σας... Χαίρομαι που δουλεύετε κ ασχολείστε. Εγώ δεν κάνω τπτ, όλη μέρα σπίτι.

Πηρα τις εξετάσεις, έχω TSH 5,6 και γενικά όλα ανεβασμένα αύριο έχω υπέρηχο για τον θυρεοειδή και μεθαυριο ενδοκρινολόγο. Δεν βλέπω να ρυθμίσει γρήγορα ο θυρεοειδής κ να προλάβω στον επόμενο κύκλο να κάνω εξωσωματική 🤨😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως πάτε; τωρα είδα τα μηνύματα σας... Χαίρομαι που δουλεύετε κ ασχολείστε. Εγώ δεν κάνω τπτ, όλη μέρα σπίτι.

Πηρα τις εξετάσεις, έχω TSH 5,6 και γενικά όλα ανεβασμένα αύριο έχω υπέρηχο για τον θυρεοειδή και μεθαυριο ενδοκρινολόγο. Δεν βλέπω να ρυθμίσει γρήγορα ο θυρεοειδής κ να προλάβω στον επόμενο κύκλο να κάνω εξωσωματική 🤨😔

Καλησπέρα κορίτσι μου. Πωωω είναι υψηλή η tsh σου όπως και η δική μου που είναι στο 5. Εγώ είμαι στο δεύτερο μήνα που παίρνω τα καινούρια χάπια και πρέπει να κάνω επανέλεγχο να δω αν έπεσε. Λένε ότι εμποδίζει στην σύλληψη και ότι πρέπει να είναι κάτω από 2.Δεν ξέρω. Αναρωτιέμαι,οντως επηρεάζει τόσο πολύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου εμένα είναι 4,50 και εννοείτε πως παίρνω χαπάκι καθημερινά το πρωί δεν πέφτει γρήγορα;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mairaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου εμένα είναι 4,50 και εννοείτε πως παίρνω χαπάκι καθημερινά το πρωί δεν πέφτει γρήγορα;;;; 

Μου είχε πει ο ενδοκρινολος ότι θέλει ένα τρίμηνο για να ρυθμιστεί. Θα πάω να ξανακάνω τώρα να δω αν έπεσε. Γενικά έχω θέμα με τον θυρεοειδή μου. Τα τελευταία χρόνια μια αυξάνεται μια πέφτει. Δεν έχει σταθεροποιηθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Πωωω είναι υψηλή η tsh σου όπως και η δική μου που είναι στο 5. Εγώ είμαι στο δεύτερο μήνα που παίρνω τα καινούρια χάπια και πρέπει να κάνω επανέλεγχο να δω αν έπεσε. Λένε ότι εμποδίζει στην σύλληψη και ότι πρέπει να είναι κάτω από 2.Δεν ξέρω. Αναρωτιέμαι,οντως επηρεάζει τόσο πολύ? 

Οχι ότι δεν έχει επιτευχθεί εγκυμοσύνη αλλά ναι παιζει ρόλο..ιδανικα κάτω απο 2. Κ εγώ με 6 ξεκίνησα χαπάκι πεφτει πολυ γρήγορα μέσα σ ενα μηνα.. Σίγουρα θα στείλει ρυθμιστεί ήδη εσένα, κάνε ένα επανελεγχο να το διαβεβαιώσεις.. Αλλιώς θα σου αλλάξει αγωγή στο χάπι αλλά δε νομίζω.. Εγώ μόνο στην εγκυμοσύνη άλλαξα, μου την αυξησε δλδ γιατί τραβάνε κ τα μωρά.. Επισης όταν κάνεις εξετασεις να ελέγχεται μαζί με ft4.  Γιατί αυτά βλέπονται κ αξιολογούνται μαζί.

Tsh+ft4 μαζί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Πωωω είναι υψηλή η tsh σου όπως και η δική μου που είναι στο 5. Εγώ είμαι στο δεύτερο μήνα που παίρνω τα καινούρια χάπια και πρέπει να κάνω επανέλεγχο να δω αν έπεσε. Λένε ότι εμποδίζει στην σύλληψη και ότι πρέπει να είναι κάτω από 2.Δεν ξέρω. Αναρωτιέμαι,οντως επηρεάζει τόσο πολύ? 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου εμένα είναι 4,50 και εννοείτε πως παίρνω χαπάκι καθημερινά το πρωί δεν πέφτει γρήγορα;;;; 

Πω πω ρε κορίτσια έχω μπερδευτεί... Νομίζω ότι επιρεαζει στην σύλληψη. Πάντως εμένα νομίζω μου επιρεασε την περίοδο έχω πολύ αιμοραγια με θρομβους αίματος λες και είμαι έφηβη, έχω παχύνει, μου πέφτουν πολύ τα μαλλιά μου... Αλλά έχετε κα υπολειπα υψηλά; τι είναι αυτό θυροηδισμος ή υπό; εγώ έχω και τα άλλα ανεβασμένα

TSH: 5,6

FT4 1,20

T3: 210 όλα πάνω από τα όρια φαίνονται 😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

 

Πω πω ρε κορίτσια έχω μπερδευτεί... Νομίζω ότι επιρεαζει στην σύλληψη. Πάντως εμένα νομίζω μου επιρεασε την περίοδο έχω πολύ αιμοραγια με θρομβους αίματος λες και είμαι έφηβη, έχω παχύνει, μου πέφτουν πολύ τα μαλλιά μου... Αλλά έχετε κα υπολειπα υψηλά; τι είναι αυτό θυροηδισμος ή υπό; εγώ έχω και τα άλλα ανεβασμένα

TSH: 5,6

FT4 1,20

T3: 210 όλα πάνω από τα όρια φαίνονται 😭😭

Να ξερες πόσο σε καταλαβαίνω. Και εγώ είχα πάρει κάποια κιλά. Πάντα το παθαίνω όταν ανεβαίνει η tsh και όλοι με ρωτούσαν αν είμαι έγκυος 😓. Ευτυχώς τώρα που άλλαξα χάπι και κάνω και γυμναστική κτλ άρχισα να επανέρχομαι. Και ειδικά η διάθεση μου. Που ήμουν στα όρια της κατάθλιψης και τα νεύρα. Ίσως αν καταφέρουμε να τα ρυθμίσουμε όλα αυτά, να έρθει και το μωράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Να ξερες πόσο σε καταλαβαίνω. Και εγώ είχα πάρει κάποια κιλά. Πάντα το παθαίνω όταν ανεβαίνει η tsh και όλοι με ρωτούσαν αν είμαι έγκυος 😓. Ευτυχώς τώρα που άλλαξα χάπι και κάνω και γυμναστική κτλ άρχισα να επανέρχομαι. Και ειδικά η διάθεση μου. Που ήμουν στα όρια της κατάθλιψης και τα νεύρα. Ίσως αν καταφέρουμε να τα ρυθμίσουμε όλα αυτά, να έρθει και το μωράκι 

Τι λες τωρα; πω πω και την διάθεση; Βρε αγάπη από τι μπορεί να ανέβει; πως το ανακάλυψες; έχεις παρατηρήσει Κάτι; πχ, πειράζει το φαγητό; δεν το χω ψάξει και ξαφνηκα μου εμφανίστηκε... Και μέχρι να πάω στην ενδο. Έχω τρελαθεί...βάζω στο νου διαφορά και το πιο συμαντικο ότι μπορεί να μην πάω για έξω. Ούτε Τον άλλο μήνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Τι λες τωρα; πω πω και την διάθεση; Βρε αγάπη από τι μπορεί να ανέβει; πως το ανακάλυψες; έχεις παρατηρήσει Κάτι; πχ, πειράζει το φαγητό; δεν το χω ψάξει και ξαφνηκα μου εμφανίστηκε... Και μέχρι να πάω στην ενδο. Έχω τρελαθεί...βάζω στο νου διαφορά και το πιο συμαντικο ότι μπορεί να μην πάω για έξω. Ούτε Τον άλλο μήνα... 

Εγώ το έχω χρόνια. Το ανακάλυψα τυχαία γιατί είχε πρηστει πολυ ο λαιμός μου. Και από τότε βασανιζομαι. Μια είμαι μια χαρά. Μια ξερυθμιζεται. Κυρίως όταν αγχώνομαι πάρα πολύ. Αλλά αυτό δεν συμβαίνει πάντα. Υπάρχουν πολλοι φίλοι μου που έχουν το ίδιο θέμα και με ένα χαπάκι είναι μια χαρά. Εμένα με έχει φάει το στρες. Εσύ πιστεύω ότι με ένα χάπι που θα σου δώσει ο ενδοκρινολογος, θα είσαι μια χαρά και θα πας βουρ για εξωσωματική. Ελπίζω να μην σε πάει πίσω και να έχεις σύντομα το σποράκι σου🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Εγώ το έχω χρόνια. Το ανακάλυψα τυχαία γιατί είχε πρηστει πολυ ο λαιμός μου. Και από τότε βασανιζομαι. Μια είμαι μια χαρά. Μια ξερυθμιζεται. Κυρίως όταν αγχώνομαι πάρα πολύ. Αλλά αυτό δεν συμβαίνει πάντα. Υπάρχουν πολλοι φίλοι μου που έχουν το ίδιο θέμα και με ένα χαπάκι είναι μια χαρά. Εμένα με έχει φάει το στρες. Εσύ πιστεύω ότι με ένα χάπι που θα σου δώσει ο ενδοκρινολογος, θα είσαι μια χαρά και θα πας βουρ για εξωσωματική. Ελπίζω να μην σε πάει πίσω και να έχεις σύντομα το σποράκι σου🙏🙏🙏

Πω πω φαίνεται δύσκολη περίπτωση αν αλλάζει έτσι....δεν το χα καν στο μυαλό μου. τουλαχιστον το παρακολουθείς τωρα και νιώθεις μια ασφάλεια...μακάρι με το νέο χάπι να είσαι έτσι σταθερά και να ανανεωθεις, έχεις και σύμμαχο την σαλπιγογραφια και θα έρθει κ σε σένα το μπεμπακι σύντομα... 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την δύναμη που μου δίνεις.. Μακάρι...φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα ..... εγώ είχα κάνει πιο μικρή εξέταση για tsh αλλά τίποτα πάντα είχα τα κιλάκια μου επερνα έχανα και εδώ κ ένα χρόνο έχω χάσει 16 κιλά με πολύ δυσκολία όμως δεν έκανα Ξανά εξετάσεις tsh γιατί έλεγα είναι από το φαγητό ☺️☺️☺️Νεύρα πριν την περίοδο πολλααααααα δεν τολμούσε να μιλήσει ο άντρας μου κ οι υπόλοιποι τρελένομουν και ήρθε η στιγμή που ειπ του γιατρού να κάνουμε τον ελενχο αφού εδώ κ αρκετό καιρό αρνητικά αποτελέσματα και έτσι ανακαλύψαμε ότι έχω tsh και βέβαια κ η προλακτινη !!! Εγώ είχα και πολλούς πονοκεφάλους όπου ήταν από την προλακτινη κ όσες μέρες έχω πάρει το χαπάκι δεν έχω πει πονάει το κεφάλι μου ☺️☺️🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 16/1/2021 at 11:12 ΜΜ, ο/η Love13 είπε:

Έχω διαβάσει απίστευτα πραγματα για την διαδικασία και είμαι πολύ αγχωμένη. Εγω θα την κάνω σε δημόσιο νοσοκομείο στην Πάτρα 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Με συγχωρείς εάν παρεμβαίνω λανθασμένα αλλά είμαι καινούργια και δεν είμαι σίγουρη για τη λειτουργία της σελίδας. Μένω κι εγώ Πάτρα και ενδιαφέρομαι για σαλπιγγογραφία. Θα ήθελες να μου δώσεις τα φώτα σου? Ελπίζω να πήγαν όλα πολύ καλά με τη δική σου εξέταση και σύντομα να κρατήσεις το μωράκι που επιθυμείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η patra21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Με συγχωρείς εάν παρεμβαίνω λανθασμένα αλλά είμαι καινούργια και δεν είμαι σίγουρη για τη λειτουργία της σελίδας. Μένω κι εγώ Πάτρα και ενδιαφέρομαι για σαλπιγγογραφία. Θα ήθελες να μου δώσεις τα φώτα σου? Ελπίζω να πήγαν όλα πολύ καλά με τη δική σου εξέταση και σύντομα να κρατήσεις το μωράκι που επιθυμείς. 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω. Εγώ εκανα την σαλπιγγογραφια στο ριο. Ειχα ενδοιασμούς λογω του οτι είναι δημοσιο και φοβήθηκα ότι δεν θα με προσέξουν. Καμία σχέση. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Ήταν όλοι πολύ ευγενικοί και προσπαθησαν να με ηρεμήσουν. Ενιωσα πολύ άνετα, παρόλο που πήγα πολύ φοβισμένη. Και πληρωσα μόνο 5 ευρω για το σκιαγραφικο. Την εξέταση μου την ειχε συνταγογραφησει ο γυναικολόγος μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2021 at 8:20 ΜΜ, ο/η Mairaki είπε:

Καλησπέρα σας έκανα την σαλπιγγογραφια μου κ η μια σάλπιγγα είναι κλειστή ... έχω να κάνω κ κάποιες άλλες εξετάσεις ακόμα και την  παραπανο εβδομάδα θα πάω στον γιατρό να μιλήσουμε !! Υπάρχει κάποια κοπελα που μα έχει το ίδιο θέμα με ένα ;;; Έχω στεναχωρήθει παρά πολύ είμαι 31 ετών κ προσπαθούσαμε περίπου 1 χρόνο 

Να μην ανησυχείς καθόλου!Παρά πολλές κοπέλες έχουν το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με εσένα.Αν ψάξεις πόσες γυναίκες είναι με μια σάλπιγγα θα πάθεις πλάκα.

Είμαι και εγώ μια από αυτές τις γυναίκες.Ποτέ δεν έμαθα ότι έχω μια βουλωμένη σάλπιγγα,παρά μόνο όταν μου αφαιρέθηκε λαπαροσκοπικά μαζί με το έμβρυο τον προηγούμενο Ιούλιο (εξωμητριου κύηση).Τον Αύγουστο ξαναεμεινα έγκυος και τώρα είμαι στο τρίτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Να μην ανησυχείς καθόλου!Παρά πολλές κοπέλες έχουν το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με εσένα.Αν ψάξεις πόσες γυναίκες είναι με μια σάλπιγγα θα πάθεις πλάκα.

Είμαι και εγώ μια από αυτές τις γυναίκες.Ποτέ δεν έμαθα ότι έχω μια βουλωμένη σάλπιγγα,παρά μόνο όταν μου αφαιρέθηκε λαπαροσκοπικά μαζί με το έμβρυο τον προηγούμενο Ιούλιο (εξωμητριου κύηση).Τον Αύγουστο ξαναεμεινα έγκυος και τώρα είμαι στο τρίτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης μου.

Καλησπέρα δύστυχος έχω και την άλλη που υπολειτουργεί και έχουμε κ ένα θέμα με το σπερμα κ πάμε για εξωσωματική !!!! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης σου ευχομαι ☺️☺️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mairaki είπε:

Καλησπέρα δύστυχος έχω και την άλλη που υπολειτουργεί και έχουμε κ ένα θέμα με το σπερμα κ πάμε για εξωσωματική !!!! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης σου ευχομαι ☺️☺️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ 😊Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να πετύχετε τον στόχο σας με τη πρώτη και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα ✌️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 😊Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να πετύχετε τον στόχο σας με τη πρώτη και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα ✌️🥰

Θέλω πολύ να μας το δώσει ο θεός με την πρώτη ☺️☺️☺️☺️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mairaki είπε:

Θέλω πολύ να μας το δώσει ο θεός με την πρώτη ☺️☺️☺️☺️❤️❤️❤️

Άμα το πιστεύεις πολύ θα γίνει κιόλας 💝Να είστε γεροί και οι δύο και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2021 at 8:27 ΜΜ, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Χωρίς να ξέρω ή να είναι ειδική, μπορείς να μείνεις από την άλλη σάλπιγγα. Έτσι δεν είναι?? Έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις γυναικών που τα κατάφεραν. Την Δευτέρα εχω και εγώ αυτή την εξέταση και είμαι φουλ αγχωμένη 

κοριτσια πειτε μας την εμπειρια σας γιατι και εγω στην επομενη περιοδο πρεπει να τη κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...