Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υποβοηθούμενη αναπαραγωγή στο Έλενα Βενιζέλου


Mandy Smith

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια έχει κάνει εξωσωματική στο Έλενα και τις εντυπώσεις. Εμάς έχει βρεθεί στον άνδρα μου υπογονιμότητα και εγώ τώρα πρέπει αρχικά να κάνω έναν έλεγχο για εμένα και μετά το πιθανότερο να αρχίσουμε εξωσωματική. Επειδή πάντα ήθελα να γεννήσω στο Έλενα για κάποιο λόγο, σκέφτομαι να αρχίσω εκεί την διερεύνηση. Ποιοί γιατροί εκεί ασχολούνται με εξωσωματικές, έχετε καλές εμπειρίες; στο σάιτ λένε πως διαχειρίζονται και τα ανδρικά θέματα, πχ κατάψυξη σπέρματος κλπ. Κάθε πληροφορία θα με βοηθήσει πολύ, γιατι νιώθω λίγο χαμένη...ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2021 at 2:07 ΜΜ, ο/η Mandy Smith είπε:

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια έχει κάνει εξωσωματική στο Έλενα και τις εντυπώσεις. Εμάς έχει βρεθεί στον άνδρα μου υπογονιμότητα και εγώ τώρα πρέπει αρχικά να κάνω έναν έλεγχο για εμένα και μετά το πιθανότερο να αρχίσουμε εξωσωματική. Επειδή πάντα ήθελα να γεννήσω στο Έλενα για κάποιο λόγο, σκέφτομαι να αρχίσω εκεί την διερεύνηση. Ποιοί γιατροί εκεί ασχολούνται με εξωσωματικές, έχετε καλές εμπειρίες; στο σάιτ λένε πως διαχειρίζονται και τα ανδρικά θέματα, πχ κατάψυξη σπέρματος κλπ. Κάθε πληροφορία θα με βοηθήσει πολύ, γιατι νιώθω λίγο χαμένη...ευχαριστώ πολύ!

Γενάρης παπριστειδης μια γυναίκα δεν θυμάμαι ονόματα περπατά ένα από τα καλύτερα δημόσια και έμβρυο λογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 12/1/2021 at 1:07 ΜΜ, ο/η Mandy Smith είπε:

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια έχει κάνει εξωσωματική στο Έλενα και τις εντυπώσεις. Εμάς έχει βρεθεί στον άνδρα μου υπογονιμότητα και εγώ τώρα πρέπει αρχικά να κάνω έναν έλεγχο για εμένα και μετά το πιθανότερο να αρχίσουμε εξωσωματική. Επειδή πάντα ήθελα να γεννήσω στο Έλενα για κάποιο λόγο, σκέφτομαι να αρχίσω εκεί την διερεύνηση. Ποιοί γιατροί εκεί ασχολούνται με εξωσωματικές, έχετε καλές εμπειρίες; στο σάιτ λένε πως διαχειρίζονται και τα ανδρικά θέματα, πχ κατάψυξη σπέρματος κλπ. Κάθε πληροφορία θα με βοηθήσει πολύ, γιατι νιώθω λίγο χαμένη...ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα!!! Εγώ έχω κάνει εκει εξωσωματική το 2017 με τον Γαβαρη στην ομάδα είναι ο Παπαριστειδης και η Καρκαγκου εγω εμεινα έγκυος με την πρώτη και ήμουν πολύ ευχαριστημένη  από όλους εκεί. Σου εύχομαι καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 12/1/2021 at 2:07 ΜΜ, ο/η Mandy Smith είπε:

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια έχει κάνει εξωσωματική στο Έλενα και τις εντυπώσεις. Εμάς έχει βρεθεί στον άνδρα μου υπογονιμότητα και εγώ τώρα πρέπει αρχικά να κάνω έναν έλεγχο για εμένα και μετά το πιθανότερο να αρχίσουμε εξωσωματική. Επειδή πάντα ήθελα να γεννήσω στο Έλενα για κάποιο λόγο, σκέφτομαι να αρχίσω εκεί την διερεύνηση. Ποιοί γιατροί εκεί ασχολούνται με εξωσωματικές, έχετε καλές εμπειρίες; στο σάιτ λένε πως διαχειρίζονται και τα ανδρικά θέματα, πχ κατάψυξη σπέρματος κλπ. Κάθε πληροφορία θα με βοηθήσει πολύ, γιατι νιώθω λίγο χαμένη...ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα, είναι όλοι εξαιρετικοί, από την γραμματεία μέχρι τους γιατρούς, άψογα όλα από θεμα οργάνωσης, αναλαμβάνουν και πολύ δύσκολες περιπτώσεις διαφορά θέματα υπόγονιμότητας, έχει καλό εμβριολογο βέβαια οπως ολα τα δημόσια έχει κάποια μείον αλλά και σε ιδιωτικό να πας υπάρχουν και εκεί μείον. Αν θες μπορείς να κλείσεις ένα ραντεβού να μιλήσεις με τους γιατρούς και αν σου κάνει και νιώσεις ασφάλεια ξεκινάς...σου εύχομαι ότι καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...