Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2021


Candy1

Recommended Posts

Καλημέρα σας κορίτσια και καλή χρονιά!!! Θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι καμμία κοπέλα για εξωσωματική στο Παπαγεωργίου στην Θεσσαλονίκη! Ξέρει καμμία αν γίνονται εξωσωματικές τώρα λόγω κορωνοιου? Στα ιδιωτικά ξέρω πως γίνονται. Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι καλησπέρα! Ξεκίνησα πέρυσι το Φεβρουάριο στο Παπαγεωργίου, έχω τα φάρμακα από Οκτώβρη κι αναβολή στην αναβολή.. ακόμα δεν ξεκίνησα! Δυστυχώς κλείνουν λόγω κορονοιου, μετά ανοίγουν και βάζουν τα ραντεβού ακυρωμένα και μετά τα νέα. Είναι ζόρικη η αναμονή. Τη δεδομένη στιγμή έχει κλείσει από Νοέμβριο η κλινική, μέχρι νεοτέρας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσι καλησπέρα! Ξεκίνησα πέρυσι το Φεβρουάριο στο Παπαγεωργίου, έχω τα φάρμακα από Οκτώβρη κι αναβολή στην αναβολή.. ακόμα δεν ξεκίνησα! Δυστυχώς κλείνουν λόγω κορονοιου, μετά ανοίγουν και βάζουν τα ραντεβού ακυρωμένα και μετά τα νέα. Είναι ζόρικη η αναμονή. Τη δεδομένη στιγμή έχει κλείσει από Νοέμβριο η κλινική, μέχρι νεοτέρας... 

Ναι όντως είναι ζορικη η αναμονή! Είναι η πρώτη σου εξωσωματική? Εγώ έκανα πέρσυ στο Παπαγεωργίου και απέτυχε δυστυχώς και ήθελα να ξανά προσπαθήσω! Μακάρι να ανοίξουν σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Candy1 είπε:

Ναι όντως είναι ζορικη η αναμονή! Είναι η πρώτη σου εξωσωματική? Εγώ έκανα πέρσυ στο Παπαγεωργίου και απέτυχε δυστυχώς και ήθελα να ξανά προσπαθήσω! Μακάρι να ανοίξουν σύντομα!!

Μου είπαν να επικοινωνήσω τέλη Ιανουαρίου. Αν δεν ανοίξουν ή με πάνε πολύ αργότερα, αναγκαστικά θα πάω ιδιωτικά καθώς δεν θα έχω το χρονικό περιθώριο να χρησιμοποιήσω δύο φορές την απόφαση για τα φάρμακα.. Η πρώτη μου είναι, ναι. 

Την προηγούμενη φορά έμεινες ευχαριστημένη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μου είπαν να επικοινωνήσω τέλη Ιανουαρίου. Αν δεν ανοίξουν ή με πάνε πολύ αργότερα, αναγκαστικά θα πάω ιδιωτικά καθώς δεν θα έχω το χρονικό περιθώριο να χρησιμοποιήσω δύο φορές την απόφαση για τα φάρμακα.. Η πρώτη μου είναι, ναι. 

Την προηγούμενη φορά έμεινες ευχαριστημένη? 

Η αλήθεια είναι πως όχι δεν έμεινα ευχαριστημένη και όχι επειδή δεν πέτυχε η εξωσωματική αλλά για πολλούς λόγους. Η συμπεριφορά τους είναι απαράδεκτη! Είναι απότομοι και πάντα φταίμε εμείς! Πάντα έχουν δίκιο! Εμένα ας πούμε στην ωοληψια μου έσπασαν αγγείο στην ωοθήκη και μετά ήμουν κρεβατομενη μια βδομάδα! Και τι μου απάντησαν? Ότι πως κάνω έτσι συμβαίνουν κι αυτά! Αλλά βλέπεις λόγω χρημάτων τι να κάνουμε? Αναγκαστικά μόνο σε δημόσιο! Γι'αυτό σκεφτόμουν και το νοσοκομείο της Λάρισας αλλά είναι και αυτό κλειστό! Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι λίγο κάπως η συμπεριφορά ναι, πρέπει να τους απαντάς με τρόπο για να πάρεις αυτό που θες. Ούτε θεωρώ πως δικαιολογείται κάτι επειδή είναι δημόσιο, άσε που 1350 σε μικρογονιμοποιηση δεν είναι δωρεάν 😊

Σε αναμονή για να ξεκινήσω τα φάρμακα είμαι, κάνω παράλληλα ραντεβού και με ιδιωτικά γιατί αν μου παγώσουν πάλι τη διαδικασία δεν έχω υπομονή άλλη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Είναι λίγο κάπως η συμπεριφορά ναι, πρέπει να τους απαντάς με τρόπο για να πάρεις αυτό που θες. Ούτε θεωρώ πως δικαιολογείται κάτι επειδή είναι δημόσιο, άσε που 1350 σε μικρογονιμοποιηση δεν είναι δωρεάν 😊

Σε αναμονή για να ξεκινήσω τα φάρμακα είμαι, κάνω παράλληλα ραντεβού και με ιδιωτικά γιατί αν μου παγώσουν πάλι τη διαδικασία δεν έχω υπομονή άλλη... 

Σου εύχομαι όλα καλά να σου πάνε και να είναι η πρώτη και τελευταία εξωσωματική που θα κάνεις!!! Ναι βέβαια 1350€ μικρογονιμοποιηση είναι πάρα πολλά για δημόσιο νοσοκομείο! Αλλά τι να πεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...