Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννάμε με το καλό Σεπτέμβρη του 21!


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η PanB είπε:

Με το καλό!! 😁 Που γεννας; εγώ ξέρω στο Ιασώ πηγαινοερχεται, δεν μένει μέσα. Με το κλίσμα; 😂 

Στο Μητέρα γενναω.. θα ρωτησω σημερα τον γιατρο για λεπτομεριες..οσο για το κλισμα στην πρωτη γεννα δεν ειχα κανει και δεν ξερω εαν αφορα υποθετο γλυκερινης ή πραγματικο κλισμα. Το φοβαμαι μεσα στον πανικο εκεινη την ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soder είπε:

Στο Μητέρα γενναω.. θα ρωτησω σημερα τον γιατρο για λεπτομεριες..οσο για το κλισμα στην πρωτη γεννα δεν ειχα κανει και δεν ξερω εαν αφορα υποθετο γλυκερινης ή πραγματικο κλισμα. Το φοβαμαι μεσα στον πανικο εκεινη την ωρα

Η αλήθεια είναι ούτε εγώ είχα κάνει στην 1η καισαρική, είχα πάει μόνη μου και δεν μου εκαναν😛 οπότε δεν ξέρω.. Λογικά όμως πιστεύω θα είναι κλίσμα για πιο άμεσο αποτελεσμα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Soder είπε:

Στο Μητέρα γενναω.. θα ρωτησω σημερα τον γιατρο για λεπτομεριες..οσο για το κλισμα στην πρωτη γεννα δεν ειχα κανει και δεν ξερω εαν αφορα υποθετο γλυκερινης ή πραγματικο κλισμα. Το φοβαμαι μεσα στον πανικο εκεινη την ωρα

Κλυσμα σου κάνουν όχι υπόθετο και είναι άμεσα τα αποτελέσματα! 💩💩💩 Εγώ έχω ρωτήσει την γυναικολόγο μου αν έχω το χρόνο να το κάνω μόνη μου σπίτι πριν πάω στο μαιευτήριο κ μου είπε ναι οπότε υπάρχει κ αυτή η εναλλακτική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κλυσμα σου κάνουν όχι υπόθετο και είναι άμεσα τα αποτελέσματα! 💩💩💩 Εγώ έχω ρωτήσει την γυναικολόγο μου αν έχω το χρόνο να το κάνω μόνη μου σπίτι πριν πάω στο μαιευτήριο κ μου είπε ναι οπότε υπάρχει κ αυτή η εναλλακτική! 

Εχεις δικιο. Δεν ειναι υποθετο.. ρωτησα την μαια… οπως επισης και ο συζηγος δεν μπορει να φυγει απο το νοσοκομειο εκεινες τις μερες. Εσωκλειστος και αυτος🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαα πως είστε...!!! 

Εγώ ετοιμάζω τα πράγματα σιγά σιγά και αγχώνομαι, μη ξεχάσω κάτι απαραίτητο ..... 😁

Όσες γεννατε σε δημόσιο νοσοκομείο τι σας ζήτησαν για εσάς και το μωρό σας `;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sunny97 είπε:

Καλημέρα κορίτσιαα πως είστε...!!! 

Εγώ ετοιμάζω τα πράγματα σιγά σιγά και αγχώνομαι, μη ξεχάσω κάτι απαραίτητο ..... 😁

Όσες γεννατε σε δημόσιο νοσοκομείο τι σας ζήτησαν για εσάς και το μωρό σας `;; 

Εγω γενναω σε ιδιωτικο οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω πολυ. Εαν ψαξεις ομως αρθρα στο ιντερνετ ειναι πολυ κατατοπιστικα για λιστα τσαντας μαιευτηριου σε δημοσιο νοσοκομειο. Νομιζω τα εχτρα απο ενα ιδιωτικο ειναι πανες και ρουχα για το μωρο για καθε μερα. Ριξε ομως μια ματια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soder είπε:

Εγω γενναω σε ιδιωτικο οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω πολυ. Εαν ψαξεις ομως αρθρα στο ιντερνετ ειναι πολυ κατατοπιστικα για λιστα τσαντας μαιευτηριου σε δημοσιο νοσοκομειο. Νομιζω τα εχτρα απο ενα ιδιωτικο ειναι πανες και ρουχα για το μωρο για καθε μερα. Ριξε ομως μια ματια..

 Μου έχουν δώσει ήδη τη λίστα από το νοσοκομείο αλλά είπα να ρωτήσω μηπως και καμιά άλλη κοπέλα εδώ μέσα γεννάει σε δημόσιο να δω αν δίνουν την ίδια. 😛

Στα ρουχαλάκια δε διευκρίνιζουν αν θέλουν με μακρύ μανίκι η κοντό, μου γράφουν ζιπουνακια και φανελάκια... 

Εγω σκέφτομαι να πάρω ένα με μακρύ μανίκι και όλα τα υπόλοιπα με κοντό, Σεπτέμβρη πολύ ζέστη δεν έχει ρε κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sunny97 είπε:

 Μου έχουν δώσει ήδη τη λίστα από το νοσοκομείο αλλά είπα να ρωτήσω μηπως και καμιά άλλη κοπέλα εδώ μέσα γεννάει σε δημόσιο να δω αν δίνουν την ίδια. 😛

Στα ρουχαλάκια δε διευκρίνιζουν αν θέλουν με μακρύ μανίκι η κοντό, μου γράφουν ζιπουνακια και φανελάκια... 

Εγω σκέφτομαι να πάρω ένα με μακρύ μανίκι και όλα τα υπόλοιπα με κοντό, Σεπτέμβρη πολύ ζέστη δεν έχει ρε κορίτσια; 

Από ρουχαλακια εμένα μου είπαν το εσωτερικό κοντομανικα και εξωτερικά μακρυμάνικο...βέβαια εγώ έχω πάρει και κάποια παντελονάκια με το ζιπουνακι μακρυμάνικο...έχω πάρει 6αλλαξιες...καλτσακια,ξέρω και γω μν τα κάνουμε όλα χάλια😜1 κουβερτουλα για το μωρό ...2πετσετουλες με κάπα...σεντονακια για το πυρέξ...σελτεδακι για αλλαγή Πάνας...πάνες .κρέμα αλλαγής,1 μπιμπερο και 1 πιπίλα σε περίπτωση που χρειαστεί....37+2 σήμερα!!!💙🤰👶

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/8/2021 at 6:29 ΜΜ, ο/η Mommy to be είπε:

Από ρουχαλακια εμένα μου είπαν το εσωτερικό κοντομανικα και εξωτερικά μακρυμάνικο...βέβαια εγώ έχω πάρει και κάποια παντελονάκια με το ζιπουνακι μακρυμάνικο...έχω πάρει 6αλλαξιες...καλτσακια,ξέρω και γω μν τα κάνουμε όλα χάλια😜1 κουβερτουλα για το μωρό ...2πετσετουλες με κάπα...σεντονακια για το πυρέξ...σελτεδακι για αλλαγή Πάνας...πάνες .κρέμα αλλαγής,1 μπιμπερο και 1 πιπίλα σε περίπτωση που χρειαστεί....37+2 σήμερα!!!💙🤰👶

 

Και εγω 37 σημερα… σας εκαναν την εξεταση για καλλιεργεια στρεπτοκοκκου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Soder είπε:

Και εγω 37 σημερα… σας εκαναν την εξεταση για καλλιεργεια στρεπτοκοκκου;

Κι εγώ 37😁 εμένα όχι, αλλά μάλλον επειδή δεν θα γεννήσω φυσιολογικά 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ 37😁 εμένα όχι, αλλά μάλλον επειδή δεν θα γεννήσω φυσιολογικά 😅

Ναι σωστα… δεν την κανουν στην καισαρικη νομιζω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Soder είπε:

Και εγω 37 σημερα… σας εκαναν την εξεταση για καλλιεργεια στρεπτοκοκκου;

Εμένα μου έγραψε καλλιέργεια για στρεπτόκοκκο αλλά θα την κάνω την άλλη εβδομάδα που θα είναι 35 εβδομάδων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Anna91! είπε:

Εμένα μου έγραψε καλλιέργεια για στρεπτόκοκκο αλλά θα την κάνω την άλλη εβδομάδα που θα είναι 35 εβδομάδων 

Απο 35 μεχρι 37 την κανουν… εγω την εκανα την Δευτερα και αναμενω τα αποτελεσματα. Προληπτικα μου εδωσε να βαζω μια κολπικη κρεμα μια φορα την εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας χαιρετώ. Είμαι και γω μανούλα Σεπτεμβρίου με Πητ 7/9. Είναι το τρίτο μου παιδάκι. Το πρωτο ήταν με καισαρική, το 2ο φυσιολογικά και πάω για ακόμα έναν Φ.Τ. αν όλα πάνε καλά. Προσπαθώ να κλείσω την βαλίτσα με τα τελευταία απαραίτητα. Δυσκολεύτηκα πολύ να βρω σεντονακια καθώς μου είπαν ότι έχουν απαγορευτεί. Ακούσατε κάτι τέτοιο; πώς θα σκεπάζουμε το μωρό; μόνο με πάπλωμα ή κουβερτα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Soder είπε:

Και εγω 37 σημερα… σας εκαναν την εξεταση για καλλιεργεια στρεπτοκοκκου;

Ναι ναι την κάναμε την προηγούμενη εβδομάδα..  ευτυχώς όλα αρνητικά ..ένα αιματολογικό και κολπικό έλεγχο να είμαστε έτοιμΟι λέει...έτοιμοι δεν θα είμαστε πότε λέω εγώ!!!😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kate21 είπε:

Κορίτσια σας χαιρετώ. Είμαι και γω μανούλα Σεπτεμβρίου με Πητ 7/9. Είναι το τρίτο μου παιδάκι. Το πρωτο ήταν με καισαρική, το 2ο φυσιολογικά και πάω για ακόμα έναν Φ.Τ. αν όλα πάνε καλά. Προσπαθώ να κλείσω την βαλίτσα με τα τελευταία απαραίτητα. Δυσκολεύτηκα πολύ να βρω σεντονακια καθώς μου είπαν ότι έχουν απαγορευτεί. Ακούσατε κάτι τέτοιο; πώς θα σκεπάζουμε το μωρό; μόνο με πάπλωμα ή κουβερτα; 

Με το καλό!!! ❤️

Εμένα πάντως μου ζήτησαν σεντονακια, πάνα εξωτερική πικε και κουβερτούλα!!! 

Εσένα τι σου. Είπαν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι η μόνη εδώ που όλοι απορούν μαζί μου γιατί δε πάω φυσιολογικά ενώ μπορώ; έχω βαρεθεί αυτήν την ερώτηση αλήθεια. Θα αρχίσω να το κρύβω, στο τέλος θα αισθάνομαι και ενοχές. 🤦‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sunny97 είπε:

Κορίτσια είμαι η μόνη εδώ που όλοι απορούν μαζί μου γιατί δε πάω φυσιολογικά ενώ μπορώ; έχω βαρεθεί αυτήν την ερώτηση αλήθεια. Θα αρχίσω να το κρύβω, στο τέλος θα αισθάνομαι και ενοχές. 🤦‍♀️

Να μην εχεις ενοχες…ειναι επιλογη σου οπως και το εαν θα θυλασεις. Ισως βεβαια να απορουν γιατι οντως η καισαρικη ενεχει αρκετο πονο μετα και δεν παυει να ειναι χειρουργειο. Εγω το πρωτο παιδι λογω θεματος υγειας το εκανα με καισαρικη και τωρα στο δευτερο κανω οτι μπορω για να παω φυσιολογικα… ειναι καθαρα ομως το πως αισθανεται ο καθενας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Soder είπε:

Να μην εχεις ενοχες…ειναι επιλογη σου οπως και το εαν θα θυλασεις. Ισως βεβαια να απορουν γιατι οντως η καισαρικη ενεχει αρκετο πονο μετα και δεν παυει να ειναι χειρουργειο. Εγω το πρωτο παιδι λογω θεματος υγειας το εκανα με καισαρικη και τωρα στο δευτερο κανω οτι μπορω για να παω φυσιολογικα… ειναι καθαρα ομως το πως αισθανεται ο καθενας

Μπραβο σου, γιατί σπάνια μετά από καισαρικες κάνουν φυσιολογική γέννα.!!! 

Εγώ έχω φάει κόλλημα πάντως και φοβάμαι υπερβολικά, αύριο που έχω ραντεβού πάλι θα του πω ότι έχω αποφασίσει για καισαρική. 😬

Ωστόσο αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα. Πότε μπαίνεις στο μήνα σου; 35 η 36 εβδομάδες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sunny97 είπε:

Μπραβο πάντως, γιατί σπάνια μετά από καισαρικες κάνουν φυσιολογική γέννα.!!! 

Εγώ έχω φάει κόλλημα πάντως και φοβάμαι υπερβολικά, αύριο που έχω ραντεβού πάλι θα του πω ότι έχω αποφασίσει για καισαρική. 😬

Ωστόσο αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα. Πότε μπαίνεις στο μήνα σου; 35 η 36 εβδομάδες; 

Ειμαι στην 37 εβδομαδα. Η καισαρικη να ξερεις γινεται συνηθως ενδιαμεσα της 38 εβδομαδας. Λογικα θα σου ζητησει να κανεις και δυο ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια του μωρου. Εξαρταται απο τον γιατρο… χωρις να θελω να σου αλλαξω γνωμη θα σου προτεινα να δεις βιντεακια στο youtube πως ειναι ο τοκετος και στις 2 περιπτωσεις. Ετσι θα αποφασισεις καλυτερα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Soder είπε:

Ειμαι στην 37 εβδομαδα. Η καισαρικη να ξερεις γινεται συνηθως ενδιαμεσα της 38 εβδομαδας. Λογικα θα σου ζητησει να κανεις και δυο ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια του μωρου. Εξαρταται απο τον γιατρο… χωρις να θελω να σου αλλαξω γνωμη θα σου προτεινα να δεις βιντεακια στο youtube πως ειναι ο τοκετος και στις 2 περιπτωσεις. Ετσι θα αποφασισεις καλυτερα😍

Απαπα, μην δεις, θα το χωνέψεις στο τέλος 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sunny97 είπε:

Κορίτσια είμαι η μόνη εδώ που όλοι απορούν μαζί μου γιατί δε πάω φυσιολογικά ενώ μπορώ; έχω βαρεθεί αυτήν την ερώτηση αλήθεια. Θα αρχίσω να το κρύβω, στο τέλος θα αισθάνομαι και ενοχές. 🤦‍♀️

Εννοείται πως είναι ότι προτιμά η καθεμία. Εγώ προσωπικά βρήκα πολύ δύσκολο το να είμαι εγχειρησμενη και να έχω να φροντίζω και ένα νεογέννητο. Ενώ μετά τον φ.τ. ήταν λες και δεν είχα τίποτα. Επίσης ήθελα πάντα πολλά παιδιά και όσες περισσότερες καισαρικές κανεις τόσο πιο επικίνδυνες γίνονται. Απτην άλλη έχει κοπέλες που έχουν πολύ δύσκολους φ.τ. και εύχονται να χαν κάνει καισαρικές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate21 είπε:

Εννοείται πως είναι ότι προτιμά η καθεμία. Εγώ προσωπικά βρήκα πολύ δύσκολο το να είμαι εγχειρησμενη και να έχω να φροντίζω και ένα νεογέννητο. Ενώ μετά τον φ.τ. ήταν λες και δεν είχα τίποτα. Επίσης ήθελα πάντα πολλά παιδιά και όσες περισσότερες καισαρικές κανεις τόσο πιο επικίνδυνες γίνονται. Απτην άλλη έχει κοπέλες που έχουν πολύ δύσκολους φ.τ. και εύχονται να χαν κάνει καισαρικές. 

Εχεις δίκιο σε αυτό, οι περισσότεροι για να μη πω όλοι... λένε πως δε συγκρίνεται ο φ.τ Με την κ.τ.

Αλλα μάλλον είμαι πολύ ανάποδος άνθρωπος και φοβιτσιαρα. 😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sunny97 είπε:

Εχεις δίκιο σε αυτό, οι περισσότεροι για να μη πω όλοι... λένε πως δε συγκρίνεται ο φ.τ Με την κ.τ.

Αλλα μάλλον είμαι πολύ ανάποδος άνθρωπος και φοβιτσιαρα. 😬

Κι εγώ έτσι ήμουν, μη μασάς 😜

Από όταν γύρισα σπίτι ούτε παυσίπονο δεν πήρα! Είναι στον οργανισμό 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...