Μετάβαση σε περιεχόμενο

1 χρόνο προσπάθεια και άγχος


Recommended Posts

Καλημέρα σας κοριτσια 🤗είμαι καινούργια στην παρέα .. και εγώ μετά από 1 χρόνο προσπάθειας τίποτα κ πριν μια εβδομάδα έκανα ορμονολογικές εξετάσεις κ η προλακτινη μου είμαι 100.4 μίλησα με τον γιατρό θα πάω σε ενδοκρινολόγο να μιλήσουμε την Δευτέρα κ την Τρίτη έχω υστεροσαλπιγγογραφια εννοείτε πως κ ο άντρας μπυ θα κάνει σπερματοδιαγραμμα  . Γενικά έχω πολύ ανχος όχι μόνο για να μείνω έγκυος αλλά εδώ κ 1,5 χρόνο που έχασα την δουλειά μου ! Μόλις πήρα τα αποτελέσματα έψαξα να δω τι γίνετε κ να ξέρετε ότι πήρα λίγο δύναμη από εσάς ☺️☺️Ο γιατρός μου μου είπε όλα φτιάχνονται να μην ανχονομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η karen είπε:

Φυσιολογικό το άγχος σου όλα ξεπερνιούνται γρήγορα μανούλα 

Σ’ευχαριστω πολύ 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Γραφω κατι για το αγχος.

1ο σπερμοδιαγραμμα λυμπεροπουλος ΕΝΤΟΣ εργαστηριου το δινει.18 εκατομυρια,8% ταχεια πρωοθητικη κινηση.

2ο σπερμοδιαγραμμα λυμπεροπουλος απο την ανεση του ΣΠΙΤΙΟΥ το δινει μετα απο 40 λεπτα 37 εκατομυρια 20%ταχεια πρωοθητικη.

τα πολλα λογια ειναι φτωχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/1/2021 at 8:12 ΠΜ, ο/η Mairaki είπε:

Καλημέρα σας κοριτσια 🤗είμαι καινούργια στην παρέα .. και εγώ μετά από 1 χρόνο προσπάθειας τίποτα κ πριν μια εβδομάδα έκανα ορμονολογικές εξετάσεις κ η προλακτινη μου είμαι 100.4 μίλησα με τον γιατρό θα πάω σε ενδοκρινολόγο να μιλήσουμε την Δευτέρα κ την Τρίτη έχω υστεροσαλπιγγογραφια εννοείτε πως κ ο άντρας μπυ θα κάνει σπερματοδιαγραμμα  . Γενικά έχω πολύ ανχος όχι μόνο για να μείνω έγκυος αλλά εδώ κ 1,5 χρόνο που έχασα την δουλειά μου ! Μόλις πήρα τα αποτελέσματα έψαξα να δω τι γίνετε κ να ξέρετε ότι πήρα λίγο δύναμη από εσάς ☺️☺️Ο γιατρός μου μου είπε όλα φτιάχνονται να μην ανχονομαι 

Είχα και εγώ αυξημένη προλακτινη αλλά φτιάχνεται. Μη στεναχωριέσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...