Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες είμαστε μαζί!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raphaela είπε:

Εγω αυριο πρωι πρωι παω για υπερηχο κ εξετασεις ! Οποτε λογικα θα μου κλεισει κ το επομενο για αυχενικη σε κανα μηνα. Ωστοσο δν ξερω αν θα αντεξω τοσο διαστημα χωρις να ξερω τι γινεται. Θα δειξει. Θα το παιξω ψυχραιμη για αρχη . 
Αυτο το διαστημα δεν δουλευω απο επιλογη βεβαιως,  αλλα θα ξεκινησω συντομα να δουλευω απο το σπιτι γιατι αλλιως θα καθομαι να ασχολουμαι μονο με αυτο και θα τρελαθω . 

Μου άρεσε πολύ η φράση θα το παίξω ψύχραιμη για αρχή 😉

Η αλήθεια είναι ότι αν δεν απασχόλησε με κάτι άλλο δε βγαίνει ευκολα... Αλλά από την άλλη δεν κουράζεσαι.

Εμένα με πιέζει πολύ η δουλειά. Από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν αντέχω κ τη μάσκα κ τον συνδυασμό αιρκοντίσιον κ παράθυρο ανοιχτό. Γκρινιάζω πολύ, το ξέρω 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημερα κορίτσια εγώ είχα μια άθλια εβδομαδα και αυτή ήταν έβδομη ναυτίες ημικρανίες εμετούς ανακάτεμα από το πρωί μέχρι το βράδυ ευτυχώς σταμάτησαν .Δυσκοιλιοτητα αλλά παίρνω dufalac . Αυτή η άτιμη προγεστερονη τα κάνει όλα ,εγώ μέσα στην εβδομαδα θα πάω για υπέρηχο και αιματολόγο πλέον συνεχίζω cyclacur utrogestan vasclor filicine Α Ντιπικτηκες έκανα μια γενική αίματος ούρων καλλιέργεια και anti Xa .μολις κλείσω τρίτο μηνα είπε θα ξεκινήσουν πρωτόκολλο εγκυμοσυνης 

Τι είναι το πρωτοκολλο εγκυμοσύνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Άμα κάθεσαι τόσες ώρες είναι λογικό να πονάς πάντως... Παρακολουθησε το

Ναι θα το κοιταξω, απλά επειδή το έχω ξαναπαθει σε άκυρο χρονο  εκτός εγκυμοσύνης, δεν το συνδέω με αυτό (να φοβηθώ δλδ ότι κάτι δεν πάει καλα). Αυτό που πεινάω, θα πω να φάω, ξεκινάω να τρώω και στη δεύτερη μπουκιά το παρατάω γιατί το στομάχι μου γυρνάει ανάποδα.....με εκνευρίζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ναι θα το κοιταξω, απλά επειδή το έχω ξαναπαθει σε άκυρο χρονο  εκτός εγκυμοσύνης, δεν το συνδέω με αυτό (να φοβηθώ δλδ ότι κάτι δεν πάει καλα). Αυτό που πεινάω, θα πω να φάω, ξεκινάω να τρώω και στη δεύτερη μπουκιά το παρατάω γιατί το στομάχι μου γυρνάει ανάποδα.....με εκνευρίζει

Εννοείται, μη φοβηθείς! 

Εμένα χθες ήταν κάπως καλύτερα το στομάχι μου δηλαδή νομίζω ότι ένοιωσα να πεινάω μετά από βδομάδες και χάρηκα γιατί τόσο καιρό ζορίζομαι για να φάω για μη μένει άδειο το στομάχι και ανακατευομαι χειρότερα. 

Με έχει κουράσει αυτό που νοιώθω ότι έχω γαστρεντερίτιδα τόσο καιρό. Εντάξει, δε θέλω να είμαι αχάριστη αλλά κάποια στιγμή κουράζομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσια!! Νωρις νωρις εγω 5κ4 περιιιιιπου !!! Σημερα ειχαμε το 2ο ραντεβου στο γιατρό και ειδαμε λεκιθικο ασκο και καααατι σαν εμβρυακι αλλα καρδουλα την αλλη βδομαδα ειπε ο γιατρος !! Εσεις σε αυτην την εβδομαδα τι είχατε απο συμπτωματα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Γεια σας και απο μενα κοριτσια!! Νωρις νωρις εγω 5κ4 περιιιιιπου !!! Σημερα ειχαμε το 2ο ραντεβου στο γιατρό και ειδαμε λεκιθικο ασκο και καααατι σαν εμβρυακι αλλα καρδουλα την αλλη βδομαδα ειπε ο γιατρος !! Εσεις σε αυτην την εβδομαδα τι είχατε απο συμπτωματα???

Με το καλό να ακούσετε κ καρδούλα! 

Εμένα είχε αρχίσει να πρηζεται το στήθος μου κ ανακατευομουν λιγάκι όπως στην περίοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...