Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Φυσικά,,,,μέχρι και διπλή εγκυμοσύνη έχει επιτευχθεί λόγω τέτοιας περίπτωσης,,,είχε πιάσει και στην πρώτη και στη δεύτερη και τα δίδυμα ήταν με διαφορά 10ημερων,,,,φαντάζεσαι?????

Απλα μου εκανε εντυπωση γιατι εκανα τυχαια ενα τεστ μιας κ ειχα ειπα να κανω ενα και βγηκε αρκετα εντονο θα ελεγα 

46329643-707E-4877-88C7-7674074FDF7E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dina970 είπε:

Απλα μου εκανε εντυπωση γιατι εκανα τυχαια ενα τεστ μιας κ ειχα ειπα να κανω ενα και βγηκε αρκετα εντονο θα ελεγα 

46329643-707E-4877-88C7-7674074FDF7E.jpeg

Κάνε κορίτσι μου έρωτα,,,για καλό σκοπό είναι!!!! Ευχαριστησου το!!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Κάνε κορίτσι μου έρωτα,,,για καλό σκοπό είναι!!!! Ευχαριστησου το!!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Απλα μου φανηκε περιεργο :) σε ευχαριστω πολυ για την άμεση απαντηση σου 😘😘Μακαρι σε δυο εβδομαδες να εχω ευχαριστα οπως και ολες που το επιθυμούν 🙏🏼🙏🏼
Η ελπιδα πεθαινει τελευταια !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, καλή χρονιά!!! Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό 30/12 με είδε και όλα ήταν καλά οπότε μετά και τον υπέρηχο που κάναμε 2/1 που έδωσε το πράσινο φως για ετ στις 9/1!!! Σήμερα άρχισα και τα υπόλοιπα φάρμακα και ελπίζω για το καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια, καλή χρονιά!!! Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό 30/12 με είδε και όλα ήταν καλά οπότε μετά και τον υπέρηχο που κάναμε 2/1 που έδωσε το πράσινο φως για ετ στις 9/1!!! Σήμερα άρχισα και τα υπόλοιπα φάρμακα και ελπίζω για το καλύτερο!

Τι ωραία νέα!!!!!!!! Μπραβο κοριτσακι μου ,,, με το καλό!!!!! Εύχομαι μια μία σιγά να "ανοίγετε το χορό των γεμάτων μωρών κοιλιών",,,,ας είναι και η σειρά σου!!!!!!!!!!!! Όλα να πανε υπεροχα εύχομαι και να εμφυτευτεί εκεί μέσα και ένα και δύο μωράκια αν θέλει ο Θεός! 🙏👶💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η condios είπε:

Τι ωραία νέα!!!!!!!! Μπραβο κοριτσακι μου ,,, με το καλό!!!!! Εύχομαι μια μία σιγά να "ανοίγετε το χορό των γεμάτων μωρών κοιλιών",,,,ας είναι και η σειρά σου!!!!!!!!!!!! Όλα να πανε υπεροχα εύχομαι και να εμφυτευτεί εκεί μέσα και ένα και δύο μωράκια αν θέλει ο Θεός! 🙏👶💓

Γλυκιά μου μετά τις απογοητεύσεις και τις ατυχίες ελπίζω να μου επιτρέπει ο Θεός να ζήσω το θαύμα και αυτή τη φορά να το φτάσω ως τη γέννηση!!! Με το καλό σε όλες μας γιατί η κάθε μία μας έχει περάσει πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dina970 είπε:

Απλα μου φανηκε περιεργο :) σε ευχαριστω πολυ για την άμεση απαντηση σου 😘😘Μακαρι σε δυο εβδομαδες να εχω ευχαριστα οπως και ολες που το επιθυμούν 🙏🏼🙏🏼
Η ελπιδα πεθαινει τελευταια !!! 

Μακάρι κορίτσι μου!💗

Από ότι γνωρίζω κι εγώ γίνεται. Πόσες ημέρες πριν είχες θετικό ωορρηξίας; Μπορεί να αργεί λίγο να πέσει η ορμόνη. Σε αυτά που παίρνω εγώ λέει ότι είναι φυσιολογικό να πέφτει σταδιακά. Γιατί αυτό που έστειλες είναι έντονο αλλά δεν είναι θετικό. 

Εγώ την πρώτη φορά που χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας νόμιζα ότι είναι σαν της εγκυμοσύνης και είχα κάνει ένα. Είχε βγάλει λοιπόν μια αχνή γραμμουλα και νόμιζα ήταν οκ.😁 Δεν έκανα άλλο! Μετά από περίπου 3 εβδομάδες κράτησα το πρώτο θετικό τεστακι εγκυμοσύνης της ζωής μου. Θέλω να καταλήξω ότι σημασία έχει αυτό που είπε και η Condios! Να το ευχαριστιεσαι! Και να μην σταματάς τις προσπάθειες επειδή πέρασε το θετικό ωορρηξίας. Ποτέ δεν ξέρεις!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γλυκιά μου μετά τις απογοητεύσεις και τις ατυχίες ελπίζω να μου επιτρέπει ο Θεός να ζήσω το θαύμα και αυτή τη φορά να το φτάσω ως τη γέννηση!!! Με το καλό σε όλες μας γιατί η κάθε μία μας έχει περάσει πολλά!!!

Στο εύχομαι ολόψυχα,,,όλες οι γυναίκες το αξίζουμε αυτό το θαύμα,,,πόσο μάλλον όσες προσπαθούν και έχουν περάσει πολλά,,,,θα έρθει αγαπημένη μου,,,έχε την πίστη σου ζεστή όπως και την καρδιά σου για αυτό!!!! 🙏👶💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου!💗

Από ότι γνωρίζω κι εγώ γίνεται. Πόσες ημέρες πριν είχες θετικό ωορρηξίας; Μπορεί να αργεί λίγο να πέσει η ορμόνη. Σε αυτά που παίρνω εγώ λέει ότι είναι φυσιολογικό να πέφτει σταδιακά. Γιατί αυτό που έστειλες είναι έντονο αλλά δεν είναι θετικό. 

Εγώ την πρώτη φορά που χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας νόμιζα ότι είναι σαν της εγκυμοσύνης και είχα κάνει ένα. Είχε βγάλει λοιπόν μια αχνή γραμμουλα και νόμιζα ήταν οκ.😁 Δεν έκανα άλλο! Μετά από περίπου 3 εβδομάδες κράτησα το πρώτο θετικό τεστακι εγκυμοσύνης της ζωής μου. Θέλω να καταλήξω ότι σημασία έχει αυτό που είπε και η Condios! Να το ευχαριστιεσαι! Και να μην σταματάς τις προσπάθειες επειδή πέρασε το θετικό ωορρηξίας. Ποτέ δεν ξέρεις!🥰

Εσένα πολύ σε αγαπώ για τις ιστορίες σου και τον τρόπο που μας τα μεταφέρεις,,,,στο έχω πει ε? 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου!💗

Από ότι γνωρίζω κι εγώ γίνεται. Πόσες ημέρες πριν είχες θετικό ωορρηξίας; Μπορεί να αργεί λίγο να πέσει η ορμόνη. Σε αυτά που παίρνω εγώ λέει ότι είναι φυσιολογικό να πέφτει σταδιακά. Γιατί αυτό που έστειλες είναι έντονο αλλά δεν είναι θετικό. 

Εγώ την πρώτη φορά που χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας νόμιζα ότι είναι σαν της εγκυμοσύνης και είχα κάνει ένα. Είχε βγάλει λοιπόν μια αχνή γραμμουλα και νόμιζα ήταν οκ.😁 Δεν έκανα άλλο! Μετά από περίπου 3 εβδομάδες κράτησα το πρώτο θετικό τεστακι εγκυμοσύνης της ζωής μου. Θέλω να καταλήξω ότι σημασία έχει αυτό που είπε και η Condios! Να το ευχαριστιεσαι! Και να μην σταματάς τις προσπάθειες επειδή πέρασε το θετικό ωορρηξίας. Ποτέ δεν ξέρεις!🥰

Ειχαμε επαφες και πριν την ωορρηξια εννοείται αυτο και γενικα εχουμε επαφες  σε ολο το κυκλο
Απλα θελω να γνωριζω και την ωορρηξια ποτε γινεται περιπου :) 

ειχα θετικο ωορρηξιας 31η και 1η το πρωι βγηκε θετικο μετα αρνητικο !!! 
σιγουρα δεν ειναι θετικο Απλα μου εκανε εντυπωση πως ηταν αρκετα κοκκινο !!! Σε ευχαριστω για την απαντης σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η natasa94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Επανέλαβα τη χοριακή σήμερα και βγήκε 112.60 ( Η πρώτη ήταν 39.02). Θα τη ξανακάνω την Πέμπτη.  Από χθες έχω πολλά διάφανα υγρά και φοράω σερβιετάκι. 

Καλώς τη,,,ακούγεται καλο το νούμερο,,,,συγχαρητήρια θα πω εγώ και πολλές ευχές για υπέροχη εξέλιξη!!!! Και τα υγρά απ' όσο γνωρίζω είναι καλό δειγμα! Θετική σκέψη και ενέργεια!!! 🙏👶💓

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

@condios Ετσι ειναι κοριτσι μου! Σε ολες θα δωσει ο Θεος! Ειμαι πολυ αισιοδοξη για ολες μας, οτι επιθυμουμε θα μας ερθει! Καλη επιτυχια με την επεμβαση, ολα να πανε καλα μεσα απο την ψυχη μου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου,,,,χαίρομαι που είσαι και εσύ αισιόδοξη,,,για καλό όλων μας είναι!!!! και όλα θα έρθει η ώρα που θα πανε καταπληκτικά και όλες μας θα κρατάμε τα θαυματάκια μας αγκαλιά!!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η condios είπε:

Εσένα πολύ σε αγαπώ για τις ιστορίες σου και τον τρόπο που μας τα μεταφέρεις,,,,στο έχω πει ε? 💓

😘💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

😘💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Ας πει καποιος του διαχειριστή να ανοίξει τα likes σε άπειρα....και να προσθέσει και άλλες φατσούλες,,,άπειρες!!!!! 💖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Ας πει καποιος του διαχειριστή να ανοίξει τα likes σε άπειρα....και να προσθέσει και άλλες φατσούλες,,,άπειρες!!!!! 💖 

Συμφωνώ απόλυτα! Τι είναι αυτό; Να μην μπορούμε να εκφράσουμε τα συναισθήματα μας σαν άνθρωποι! Παντού περιορισμός πια!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα ορμονολογικες αυτο το μήνα, μου τις είχε βάλει ο ενδοκρινολογος. Έπαθα σοκ πήρα τώρα τα αποτελέσματα και η fsh είναι 17,06 ενώ πριν από ένα χρόνο ήταν κάπου στο 12.... Τι γίνεται τώρα? Τελείωσε κάπου εδώ το παιχνίδι? 38 χρονών ειμαι εχω ελπίδες τι θινεται!?? Θα κανονισω αυριο ραντεβού και με γυναικολόγο επειγόντως... Χάλια έγινα βραδιάτικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Καλώς τη,,,ακούγεται καλο το νούμερο,,,,συγχαρητήρια θα πω εγώ και πολλές ευχές για υπέροχη εξέλιξη!!!! Και τα υγρά απ' όσο γνωρίζω είναι καλό δειγμα! Θετική σκέψη και ενέργεια!!! 🙏👶💓

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου,,,,χαίρομαι που είσαι και εσύ αισιόδοξη,,,για καλό όλων μας είναι!!!! και όλα θα έρθει η ώρα που θα πανε καταπληκτικά και όλες μας θα κρατάμε τα θαυματάκια μας αγκαλιά!!! 💖

Εγω ζω στο εξωτερικο και οταν γεννησα το μωρο μου τον Μαιο, ημουν μονη μου στο νοσοκομειο λογω καραντινας (και μιας μικρης προωροτητας). Ηταν το πιο δυσκολο πραγμα που εχω κανει, και εσεις ησασταν η παρεα μου! Νιωθω πολυ κοντα σας και ας μη σας ξερω, για αυτο και η αισιοδοξια μου για ολες! Χαιρομαι πολυ οταν διαβαζω ομορφα νεα απο καποιο κοριτσι! Ολα θα πανε τελεια! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια, καλή χρονιά!!! Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό 30/12 με είδε και όλα ήταν καλά οπότε μετά και τον υπέρηχο που κάναμε 2/1 που έδωσε το πράσινο φως για ετ στις 9/1!!! Σήμερα άρχισα και τα υπόλοιπα φάρμακα και ελπίζω για το καλύτερο!

Αχ πόσο χαίρομαι κορίτσι μου!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά!!! Θετική σκέψη και σου στέλνω όλη τη μπεμπεδοσκονη που υπάρχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια έκανα ορμονολογικες αυτο το μήνα, μου τις είχε βάλει ο ενδοκρινολογος. Έπαθα σοκ πήρα τώρα τα αποτελέσματα και η fsh είναι 17,06 ενώ πριν από ένα χρόνο ήταν κάπου στο 12.... Τι γίνεται τώρα? Τελείωσε κάπου εδώ το παιχνίδι? 38 χρονών ειμαι εχω ελπίδες τι θινεται!?? Θα κανονισω αυριο ραντεβού και με γυναικολόγο επειγόντως... Χάλια έγινα βραδιάτικα. 

Φυσικά κ έχεις ελπίδες.. έχει αποδειχτεί κ σ εμάς της εξωσωματικης πως εκτός του ότι δεν είναι σταθερή τιμή, είναι κ ενδεικτική. Δλδ μπορεί να παράγεις ωαρια μια χαρά κ να ναι κ υγιή. Άλλωστε κανεις κανονικά σύλληψη κ μάλιστα πρόσφατα .. 38 δεν είσαι κ έτοιμη για εμμηνόπαυση χαλάρωσε μια χαρά είναι η ηλικία σου.💖 Μιλα με το γιατρό σου κ ρωτά τον τη γνώμη του κ τι κάνουμε από δω κ πέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια έκανα ορμονολογικες αυτο το μήνα, μου τις είχε βάλει ο ενδοκρινολογος. Έπαθα σοκ πήρα τώρα τα αποτελέσματα και η fsh είναι 17,06 ενώ πριν από ένα χρόνο ήταν κάπου στο 12.... Τι γίνεται τώρα? Τελείωσε κάπου εδώ το παιχνίδι? 38 χρονών ειμαι εχω ελπίδες τι θινεται!?? Θα κανονισω αυριο ραντεβού και με γυναικολόγο επειγόντως... Χάλια έγινα βραδιάτικα. 

Κορίτσι μου ας ξεκινήσουμε από τα βασικά όσο έχεις περίοδο ελπίδες έχεις πάντα και τι πάει να πει 38 δηλαδή εμείς που έχουμε περάσει τα 42 τι πρέπει να κάνουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

Φυσικά,,,,μέχρι και διπλή εγκυμοσύνη έχει επιτευχθεί λόγω τέτοιας περίπτωσης,,,είχε πιάσει και στην πρώτη και στη δεύτερη και τα δίδυμα ήταν με διαφορά 10ημερων,,,,φαντάζεσαι?????

Καλά το φαντάζεστε???? Να πας στο γιατρό να ακούσεις μια καρδιά και μετά από 10 μέρες να σου πει συγνώμη λάθος είναι δύο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια έκανα ορμονολογικες αυτο το μήνα, μου τις είχε βάλει ο ενδοκρινολογος. Έπαθα σοκ πήρα τώρα τα αποτελέσματα και η fsh είναι 17,06 ενώ πριν από ένα χρόνο ήταν κάπου στο 12.... Τι γίνεται τώρα? Τελείωσε κάπου εδώ το παιχνίδι? 38 χρονών ειμαι εχω ελπίδες τι θινεται!?? Θα κανονισω αυριο ραντεβού και με γυναικολόγο επειγόντως... Χάλια έγινα βραδιάτικα. 

Καλησπερα κοριτσι μου! Εγω σας διαβαζω καιρο αλλα τωρα αποφασισα να γραψω. Εγω θα σου πω οτι η ηλικια σου ειναι μια χαρα, αυτο που σου ειπε η αλλη κοπελα οτι ειναι ενδεικτικη τιμη, ισχυει. Απο προσωπικη εμπειρια, οταν ηρθα στην Ελλαδα πριν εναμιση χρονο για διακοπες (ημουν σχεδον 36 χρονων) εκανα ολες τις ορμονολογικες γιατι ηθελα να προσπαθησω για δευτερο μωρο και μου ειχε πει ο γυναικολογος οτι δεν εχω πολλα περιθωρια λογω της τιμης αυτης (δε θυμαμαι ποσο ακριβως ηταν). Δεν το αφησα να με παρει απο κατω, στο δευτερο μηνα που προσπαθησα στοχευμενα, εμεινα εγκυος. Ολα αυτα ενδεικτικα ειναι, εγω αυτο πιστευω. Μια χαρα ειναι η ηλικια σου, τιποτα δεν τελειωσε. Συνεχισε τις προσπαθειες με θετικοτητα και ολα θα πανε τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια έκανα ορμονολογικες αυτο το μήνα, μου τις είχε βάλει ο ενδοκρινολογος. Έπαθα σοκ πήρα τώρα τα αποτελέσματα και η fsh είναι 17,06 ενώ πριν από ένα χρόνο ήταν κάπου στο 12.... Τι γίνεται τώρα? Τελείωσε κάπου εδώ το παιχνίδι? 38 χρονών ειμαι εχω ελπίδες τι θινεται!?? Θα κανονισω αυριο ραντεβού και με γυναικολόγο επειγόντως... Χάλια έγινα βραδιάτικα. 

Μπορώ να μπω στην θέση σου και να σε καταλάβω, αλλά θα πρέπει να θυμάσαι ότι ο γιατρός σου μπορεί να σε κατευθύνει και να ρυθμίσετε τις τιμές σου, είσαι ακόμα μικρή και μην ξεχνάς ότι πριν λίγο ήσουν έγκυος έτσι;;μη μου στεναχωριέσαι 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Φυσικά κ έχεις ελπίδες.. έχει αποδειχτεί κ σ εμάς της εξωσωματικης πως εκτός του ότι δεν είναι σταθερή τιμή, είναι κ ενδεικτική. Δλδ μπορεί να παράγεις ωαρια μια χαρά κ να ναι κ υγιή. Άλλωστε κανεις κανονικά σύλληψη κ μάλιστα πρόσφατα .. 38 δεν είσαι κ έτοιμη για εμμηνόπαυση χαλάρωσε μια χαρά είναι η ηλικία σου.💖 Μιλα με το γιατρό σου κ ρωτά τον τη γνώμη του κ τι κάνουμε από δω κ πέρα... 

Στεναχωρέθηκα γιατί ενω έχω συλληψη αυτό το χρόνο δεν έχω επιτυχημένη εγκυμοσύνη. Ίσως να δείχνει κάτι ίσως κ οχι δε ξερω.... Ίσως η ποιοτητα να μην είναι καλή δε ξερω. Μάλλον θα το αφήσω κ ότι κάτσει με έπιασε πονοκεφαλος τώρα, έφαγα ένα προφιτερολ κ μπουγάτσα να πανε κατω τα φαρμακια. 

Όπως μου λέει κ ο άντρας μου κ με κοροϊδεύει παιδί σαν το γιο μου βγήκε ένα και μετά έκλεισε το εργοστάσιο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι μου ας ξεκινήσουμε από τα βασικά όσο έχεις περίοδο ελπίδες έχεις πάντα και τι πάει να πει 38 δηλαδή εμείς που έχουμε περάσει τα 42 τι πρέπει να κάνουμε;;;

Ναιβκαλε τα ξερω αυτα απλά τώρα με πηρε λίγο από κάτω, από γυναίκα σε γυναίκα αλλάζουν αυτά.... Μιλαγα τώρα με μια φίλη στην ηλικία σου και συγκριναμε ορμονολογικες οι δικές της πολυ καλυτερες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ναιβκαλε τα ξερω αυτα απλά τώρα με πηρε λίγο από κάτω, από γυναίκα σε γυναίκα αλλάζουν αυτά.... Μιλαγα τώρα με μια φίλη στην ηλικία σου και συγκριναμε ορμονολογικες οι δικές της πολυ καλυτερες!!!! 

Να μην σε παίρνει από κάτω ψηλά το κεφάλι και συνεχίζουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...