Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

Καλημέρα! !

Καλό Σάββατο Κυριάκο! Σε καταλαβαίνω @Lacostaki φαντάσου εγώ δεν περιμένω την τρίτη και όλο εκεί έχω το μυαλό μου. .. χθες έκανα κάποιες δουλειές στο σπίτι και μετά με πόναγε η κοιλιά και η μέση και λέω πάει θα αδιαθετησω. ... και σε κάποιο σκούπισμα είδα μια υποψία αίματος σαν το κεφάλι της καρφίτσας. Περιττό να σας πω πως πήγαινα τουλετα κάθε μισή ώρα για να ελέγχω τι γίνεται. .. Πάντως και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με μία μόνο επαφή πέτυχα. Και σε αυτή τη φορά μόνο μια είχαμε αλλά  ελπίζω. ... 

Ίσως να βγω αργότερα να πάρω ένα τεστ έτσι να βρίσκεται. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ελπιζω να κρατηθω περισσοτερο απο εβδομαδα τουλαχιστον μεχρι τη μερα που περιμενω την ακατανομαστη...τωρα θα δειξει

Ναι αυτό είναι και το καλύτερο πιστεύω! Το ξέρω είναι δύσκολο αλλά θα κρατηθούμε! Κοντά είμαστε lacostaki μου! Άντε να μας έρθουν τα θετικουλια!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μετά από 10 μέρες 

Την έκανα ην προηγουμενη Πέμπτη πρωί. Σήμερα η αυριο ειναι οι 10 μέρες???θα μπορώ να κάνω τεστ άυριο και να μην είναι ψευδώς θετικό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Την έκανα ην προηγουμενη Πέμπτη πρωί. Σήμερα η αυριο ειναι οι 10 μέρες???θα μπορώ να κάνω τεστ άυριο και να μην είναι ψευδώς θετικό? 

Παίζεται... Καλύτερα να περιμένεις 2-3 μέρες ακόμα η ρώτα τον γιατρό σου...Την έχω πατήσει κι εγώ και είχα δει μια ωραία χοριακη...Τσάμπα χαρά δηλαδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Παίζεται... Καλύτερα να περιμένεις 2-3 μέρες ακόμα η ρώτα τον γιατρό σου...Την έχω πατήσει κι εγώ και είχα δει μια ωραία χοριακη...Τσάμπα χαρά δηλαδή.

Ευχαριστώ για την απάντηση.. Δε με κόβω να αντέξω να περιμενω χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση.. Δε με κόβω να αντέξω να περιμενω χαχα 

Κάνε όπως νιώθεις.Καλα αποτελέσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Παίζεται... Καλύτερα να περιμένεις 2-3 μέρες ακόμα η ρώτα τον γιατρό σου...Την έχω πατήσει κι εγώ και είχα δει μια ωραία χοριακη...Τσάμπα χαρά δηλαδή.

Αλήθεια ποσες μερες μετά την έκανες εσυ και ποσο βγήκε? Θυμάσαι? Χ οριακή μου έγραψε να κάνω την άλλη παρασκευη παντως δεν παω πιο πριν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αλήθεια ποσες μερες μετά την έκανες εσυ και ποσο βγήκε? Θυμάσαι? Χ οριακή μου έγραψε να κάνω την άλλη παρασκευη παντως δεν παω πιο πριν. 

Δεν θυμάμαιακριβως...Μάλλον εκεί στις 10 μέρες.Η χοριακη 48αξεχαστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Δεν θυμάμαιακριβως...Μάλλον εκεί στις 10 μέρες.Η χοριακη 48αξεχαστα

Μήπως ήταν βίο χημική? Μου φαίνεται πολυ μεγάλο νουμερο για να ήταν όλο από την ένεση τόσες μέρες μετά! 

Λέω να κάνω τεστ αν σκουραινει μέρα με τη μέρα είναι εγκυμοσύνη, αν γίνεται πιο αχνο θα είναι η ένεση που φευγει απο τον οργανισμό μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/1/2021 at 12:32 ΜΜ, ο/η Kostef είπε:

Μήπως ήταν βίο χημική? Μου φαίνεται πολυ μεγάλο νουμερο για να ήταν όλο από την ένεση τόσες μέρες μετά! 

Δεν ξέρω κορίτσι μου...Πάνε 2χρονια από τότε σχεδόν...Ότι ήταν ήταν... Μπορεί...Ο γιατρός δεν Μ είπε κάτι...Σε εύχομαι πάντως να το έπιασες το σποράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! !

Καλό Σάββατο Κυριάκο! Σε καταλαβαίνω @Lacostaki φαντάσου εγώ δεν περιμένω την τρίτη και όλο εκεί έχω το μυαλό μου. .. χθες έκανα κάποιες δουλειές στο σπίτι και μετά με πόναγε η κοιλιά και η μέση και λέω πάει θα αδιαθετησω. ... και σε κάποιο σκούπισμα είδα μια υποψία αίματος σαν το κεφάλι της καρφίτσας. Περιττό να σας πω πως πήγαινα τουλετα κάθε μισή ώρα για να ελέγχω τι γίνεται. .. Πάντως και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με μία μόνο επαφή πέτυχα. Και σε αυτή τη φορά μόνο μια είχαμε αλλά  ελπίζω. ... 

Ίσως να βγω αργότερα να πάρω ένα τεστ έτσι να βρίσκεται. ..

Κι εγώ σήμερα με τις δουλειές που έκανα μία με έπιανε η κοιλιά μία με άφηνε και όλο τρέχω τουαλέτα αλλά δεν έχω τπτ. Χτες μόνο είχε λίγα καφέ υγρά .δεν ξέρω τι γίνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια μήπως ξέρει καμια σε ποσες μερες φευγει η ovitrelle? 

Αν έκανες ovitrelle, τεστ εγκυμοσύνης μετά από 10-12 Μερουλες για σίγουρα. Γιατί αμα το κάνεις νωρίς θα σου βγει ψευδώς θετικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Κι εγώ σήμερα με τις δουλειές που έκανα μία με έπιανε η κοιλιά μία με άφηνε και όλο τρέχω τουαλέτα αλλά δεν έχω τπτ. Χτες μόνο είχε λίγα καφέ υγρά .δεν ξέρω τι γίνεται... 

Νομίζω ότι είναι πολύ καλό σημάδι που είχες εχθές καφέ υγρά και σήμερα σταμάτησαν γιατί εάν ήταν προεόρτια περιόδου λογικά θα έπρεπε να συνεχίσουν και σήμερα!!!...πότε περιμένεις κανονικά;; Έχεις κανένα τεστακι να κάνεις αύριο το πρωί;;; Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια...άντε μακάρι να είσαι η επόμενη🥰🌺💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Νομίζω ότι είναι πολύ καλό σημάδι που είχες εχθές καφέ υγρά και σήμερα σταμάτησαν γιατί εάν ήταν προεόρτια περιόδου λογικά θα έπρεπε να συνεχίσουν και σήμερα!!!...πότε περιμένεις κανονικά;; Έχεις κανένα τεστακι να κάνεις αύριο το πρωί;;; Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια...άντε μακάρι να είσαι η επόμενη🥰🌺💙

Χτες περίμενα! Αν δεν έρθω ούτε αύριο θα κάνω Δευτέρα πια. Αν κ με τα πονακια που έρχονται κ φεύγουν πιστεύω πως όπου να ναι θα μου έρθει δυστυχώς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Χτες περίμενα! Αν δεν έρθω ούτε αύριο θα κάνω Δευτέρα πια. Αν κ με τα πονακια που έρχονται κ φεύγουν πιστεύω πως όπου να ναι θα μου έρθει δυστυχώς..

Καλησπέρα κορίτσι και από εμένα!

Χωρίς να θέλω να πω μεγάλα λόγια,από προσωπική εμπειρία,σου λέω ότι οι πόνοι περιόδου και τα ελαφρώς καφέ υγρά δεν σημαίνουν πάντα ότι η "κυρία έρχεται".

Έτσι ξεκίνησα και εγώ 😊Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο και μακάρι να τα έχετε καταφέρει!✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Την έκανα ην προηγουμενη Πέμπτη πρωί. Σήμερα η αυριο ειναι οι 10 μέρες???θα μπορώ να κάνω τεστ άυριο και να μην είναι ψευδώς θετικό? 

Για σιγουριά κ γω θα συμφωνήσω με τις @αννι και @lactaki. Περίμενε 2-3 μέρες ακόμα. Στην εξωσωματική σε όσες πάνε σε εμβρυομεταφορα στον ίδιο κύκλο ή κάνουν ovitrelle για κάποιο λόγω τους έχουν χοριακη στις 14 μέρες οι γιατροί. Ενώ αν έχεις βάλει βλαστοκυστες φαίνεται από την 9η μέρα. Για να μην πάρεις ψευδώς θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς αγάπες εγώ πάω για τον άλλον μήνα.. έγινε αυτό που φοβόμουν... Η κιουρια όχι μόνο ήρθε αλλά με πέθανε κ στον πόνο . Κανονικότατα... Οπότε @Lacostaki μου βάλε με για 23/02 ..

Εύχομαι στις υπόλοιπες μεγάλες χοριακες και θετικά τεστακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Καλησπέρα κορίτσι και από εμένα!

Χωρίς να θέλω να πω μεγάλα λόγια,από προσωπική εμπειρία,σου λέω ότι οι πόνοι περιόδου και τα ελαφρώς καφέ υγρά δεν σημαίνουν πάντα ότι η "κυρία έρχεται".

Έτσι ξεκίνησα και εγώ 😊Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο και μακάρι να τα έχετε καταφέρει!✌️

Ευχαριστώ ..αλλά τελικά πάω για τον άλλο μήνα..μου ήρθε τελικα.. Να σαι καλά πάντως!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marakii είπε:

Ευχαριστώ ..αλλά τελικά πάω για τον άλλο μήνα..μου ήρθε τελικα.. Να σαι καλά πάντως!!!! ❤️❤️❤️❤️

Μακάρι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σας και σύντομα να ακούσουμε όμορφα νεακια και από εσένα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Για σιγουριά κ γω θα συμφωνήσω με τις @αννι και @lactaki. Περίμενε 2-3 μέρες ακόμα. Στην εξωσωματική σε όσες πάνε σε εμβρυομεταφορα στον ίδιο κύκλο ή κάνουν ovitrelle για κάποιο λόγω τους έχουν χοριακη στις 14 μέρες οι γιατροί. Ενώ αν έχεις βάλει βλαστοκυστες φαίνεται από την 9η μέρα. Για να μην πάρεις ψευδώς θετικό 

Έτσι πίστευα και εγω αλλα και με βλαστοκυστες παλι χοριακη στις 14 νόμιζα 9πηρα χαρά γιατι ετσι άκουγα λέω θα γλιτωσω 5μερ αναμης αλλα οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! !

Καλό Σάββατο Κυριάκο! Σε καταλαβαίνω @Lacostaki φαντάσου εγώ δεν περιμένω την τρίτη και όλο εκεί έχω το μυαλό μου. .. χθες έκανα κάποιες δουλειές στο σπίτι και μετά με πόναγε η κοιλιά και η μέση και λέω πάει θα αδιαθετησω. ... και σε κάποιο σκούπισμα είδα μια υποψία αίματος σαν το κεφάλι της καρφίτσας. Περιττό να σας πω πως πήγαινα τουλετα κάθε μισή ώρα για να ελέγχω τι γίνεται. .. Πάντως και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με μία μόνο επαφή πέτυχα. Και σε αυτή τη φορά μόνο μια είχαμε αλλά  ελπίζω. ... 

Ίσως να βγω αργότερα να πάρω ένα τεστ έτσι να βρίσκεται. ..

Αχ πολύ θα χαρώ να ξέρεις..... Πολύ καλή επιτυχία. Πάντα αισιοδοξία.... Και όλα καλά... Ενημέρωσε μας.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια μήπως ξέρει καμια σε ποσες μερες φευγει η ovitrelle? 

Εξαρτάται από τον οργανισμό. Εγώ διαπίστωσα ότι την 4-5 μέρα έφευγε... αλλά αν διαβάσεις τις οδηγίες λέει παραπάνω μέρες νομίζω. Εγώ το διαπίστωσα με απλά τέστ εγκυμοσύνης πότε έφευγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Εξαρτάται από τον οργανισμό. Εγώ διαπίστωσα ότι την 4-5 μέρα έφευγε... αλλά αν διαβάσεις τις οδηγίες λέει παραπάνω μέρες νομίζω. Εγώ το διαπίστωσα με απλά τέστ εγκυμοσύνης πότε έφευγε...

Ευχαριστώ! Έτσι θα το κάνω και εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...