Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Elli!!! είπε:

@Tonakiv μου τι έκανες πήγες στο γιατρο??? Θυμάμαι οτι θα πήγαινες Δευτέρα!

Καλησπέρα Έλλη μου! Ναι πήγα.. κάναμε την κουβέντα μας, πολύ επεξηγηματικός ο γιατρός, φάνηκε ειλικρινής και μιλούσε όμορφα, όμως δεν μας έκανε το κλικ.. έτσι αποφασίσαμε με την άντρα μου να δούμε και άλλον έναν, όπου πλέον πάμε συστημένοι και θεωρείται από τους καλούς..  οπότε αν αναμονή για το τέλος του μήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Χαχαχα κορίτσι μου με το καλό!Και εγώ είμαι 23η εβδομάδα και έκανα β επιπέδου τη προηγούμενη εβδομάδα και μου έτυχε ακριβώς το αντίθετο από εσένα...πριγκίπισσα περιμέναμε να δούμε και τσουυυυπ πρώτο πλάνο βλέπουμε μια τσουτσου 😂

Μανούλα Μαϊου και εσύ λοιπόν...έτσι δεν είναι;

Αχαχαχα..με το καλό..ναι ναι Μαίου κ εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Αχαχαχα..με το καλό..ναι ναι Μαίου κ εγώ...

Με το καλό κορίτσι μου να τα υποδεχτούμε τα νινια μας!ΠΗΤ ποτέ σου έδωσε ο γιατρός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλησπέρα Έλλη μου! Ναι πήγα.. κάναμε την κουβέντα μας, πολύ επεξηγηματικός ο γιατρός, φάνηκε ειλικρινής και μιλούσε όμορφα, όμως δεν μας έκανε το κλικ.. έτσι αποφασίσαμε με την άντρα μου να δούμε και άλλον έναν, όπου πλέον πάμε συστημένοι και θεωρείται από τους καλούς..  οπότε αν αναμονή για το τέλος του μήνα!!

Συγνώμη που αργησα να απαντησω αλλα τωρα το ειδα!!! Μπραβο κοριτσακι μου ειναι σημαντικό να υπάρξει σχεση εμπιστοσύνης με το γιατρό σου! Να σκέφτεσαι οτι πηγαίνεις ολο και πιο κοντά στο θαυματακι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elli!!! είπε:

Συγνώμη που αργησα να απαντησω αλλα τωρα το ειδα!!! Μπραβο κοριτσακι μου ειναι σημαντικό να υπάρξει σχεση εμπιστοσύνης με το γιατρό σου! Να σκέφτεσαι οτι πηγαίνεις ολο και πιο κοντά στο θαυματακι σου! 

Δίκιο έχεις!! Σήμερα έκανα κ σαλπιγγογραφια! Όλα ήταν καλά! Πάει κι αυτό!! Next please!!😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! Τι κάνετε!! Εδώ έβγαλε λίγο ήλιο επιτέλους και λέω το απόγευμα να ντυσω καλά το παιδι και να το βγάλω βόλτα!! 

Αυριο θα κάνω υπέρηχο θυροειδή και τέλος από τις εξετάσεις για τώρα. Την άλλη εβδομάδα θα παωωοολες τις εξετάσεις μου στον ενδοκρινολογο και θα μου πει αν θα μου δωσει χαπάκι για το θυροειδή... 

Έχω αρχίσει ήδη και ψάχνω συμπτώματα αλλά θυμήθηκα ότι η ένεση ovitrelle μπορεί να είναι υπευθυνη. Και πριν τις 10 μέρες δίνει ψευδώς θετικά τεστ οπότε τεστ θακανω από Δευτέρα χαχα😂😂 αναγκαστικά θα κρατηθώ 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια μου!🥰

@Kostef μου ωραία να φύγει κι αυτό και τελείωσες!!Ε! Πρέπει να κρατηθείς με τα τέστ! Θα παρασύρεις κι εμένα στο τέλος και θα τα αρχίσω κι εγώ πάλι!😆

Καλά θα κάνεις! Χρειάζονται κι αυτά τον αέρα τους! Εγώ να σου πω τον βγάζω καθημερινά. Όσο κρύο και να κάνει! Δεν γίνεται όλη ημέρα σπίτι! 

Με τα κορίτσια μας που περιμένουν τι γίνεται; @Dina970 μου σου ήρθε περίοδος; 

Όσο για τα δικά μου νέα χθες είχα θετικό ωορρηξίας αλλά δεν ήρθαμε σε επαφή! Ελπίζω σήμερα να μην αργήσει από την δουλειά και να μην είναι πολύ κουρασμένος γιατί δεν πρέπει να χάσουμε και την σημερινή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Τι κάνετε!! Εδώ έβγαλε λίγο ήλιο επιτέλους και λέω το απόγευμα να ντυσω καλά το παιδι και να το βγάλω βόλτα!! 

Αυριο θα κάνω υπέρηχο θυροειδή και τέλος από τις εξετάσεις για τώρα. Την άλλη εβδομάδα θα παωωοολες τις εξετάσεις μου στον ενδοκρινολογο και θα μου πει αν θα μου δωσει χαπάκι για το θυροειδή... 

Έχω αρχίσει ήδη και ψάχνω συμπτώματα αλλά θυμήθηκα ότι η ένεση ovitrelle μπορεί να είναι υπευθυνη. Και πριν τις 10 μέρες δίνει ψευδώς θετικά τεστ οπότε τεστ θακανω από Δευτέρα χαχα😂😂 αναγκαστικά θα κρατηθώ 😂😂😂

Ναι να το βγάλεις. Κ μένα από το πρωί μου ζητάει ατα ατα... Τα γλυκάκια κι αυτά. Το πας βρεφικό?? Περίμενε έως Δευτέρα.. 💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι να το βγάλεις. Κ μένα από το πρωί μου ζητάει ατα ατα... Τα γλυκάκια κι αυτά. Το πας βρεφικό?? Περίμενε έως Δευτέρα.. 💟

Οχι δεν παμε από Σεπτέμβρη θα τον παω παιδικο! Αχ και εμείς είμαστε της βόλτας!!! Εσυ τον πας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ επιτέλους πήρα την απόφαση κ έκανα πριν λίγο την χωρική... Είναι η 7 μέρα καθυστέρησης 😂

Μπράβο στην υπομονή σου!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις ένα τεράστιο νουμερο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ επιτέλους πήρα την απόφαση κ έκανα πριν λίγο την χωρική... Είναι η 7 μέρα καθυστέρησης 😂

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μπράβο στην υπομονή σου!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις ένα τεράστιο νουμερο!! 

Ευχαριστώ!!! φοβάμαι πάρα πολύ γιατί στην σαλπιγγογραφια που έκανα είχε βρει κάτι σκιές στη μήτρα ο γιατρός που δεν ήταν καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ επιτέλους πήρα την απόφαση κ έκανα πριν λίγο την χωρική... Είναι η 7 μέρα καθυστέρησης 😂

Καλημέρα!!! Άντε περιμένουμε τα αποτελέσματα 🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️

Μια πολυυυυ μεγάλη χοριακή!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα!!! Άντε περιμένουμε τα αποτελέσματα 🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️

Μια πολυυυυ μεγάλη χοριακή!!!!❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ 😘😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ επιτέλους πήρα την απόφαση κ έκανα πριν λίγο την χωρική... Είναι η 7 μέρα καθυστέρησης 😂

Καλή επιτυχία celine μου! Με ένα πολύ πολύ μεγάλο νούμερο!💗 Περιμένουμε νέα!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Ευχαριστώ!!! φοβάμαι πάρα πολύ γιατί στην σαλπιγγογραφια που έκανα είχε βρει κάτι σκιές στη μήτρα ο γιατρός που δεν ήταν καλό...

Σου είπε τι μπορεί να ήταν οι σκιές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή επιτυχία celine μου! Με ένα πολύ πολύ μεγάλο νούμερο!💗 Περιμένουμε νέα!😘

Ευχαριστώ αγαπημένη!!το απόγευμα θα έχω τα νέα 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σου είπε τι μπορεί να ήταν οι σκιές? 

Δεν ήταν σίγουρος.ισως φλεγμονή η πολύποδας.μας είπε να προσπαθήσουμε άλλους τρεις μήνες κ μετά να έκανα υστεροσκοπηση για να μάθουμε... Τώρα θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Δεν ήταν σίγουρος.ισως φλεγμονή η πολύποδας.μας είπε να προσπαθήσουμε άλλους τρεις μήνες κ μετά να έκανα υστεροσκοπηση για να μάθουμε... Τώρα θα δείξει...

Όλα καλά να πανε! Υπομονή λίγες ωριτσες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...