Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Ποσο σε καταλαβαίνω.. Τα ίδια σκεφτόμουν  και εγώ όμως ξέρεις κάτι;; αμα ειναι να έρθει θα έρθει κ με μια επαφή.. Χαλάρωσε και απόλαυσε το. Όλες θα γίνουμε μάνες με τον ένα η τον άλλο τρόπο στο χέρι μας και στο χέρι του Θεου είναι.. Ευχομαι ότι γίνει να γίνει με το καλό. 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας νιώθω καλύτερα με όσα μου είπατε, ίσως το σκέφτομαι υπερβολικά λόγο που κάποτε ένας ιερέας μας είχε πει πως δεν κάνει να ζητήσουμε κάτι τέτοιο 😒 

Αν ρωτήσεις άλλο ιερέα θα σου πει αλλη γνωμη. Αν ρωτήσεις 2 ιερείς θα σου πουν 2 διαφορετικές γνώμες και παει λέγοντας...... Εδω μερικοί ιερείς λένε ότι η εξωσωματική είναι αμαρτία και άλλοι ότι η επιστήμη βοηθάει το θέλημα του Θεου... Δυο ακρα δηλαδή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

οχι κοριτσι μου αλλου ειναι οι αμαρτιες!!! ακομα και αυτος ο ιερεας που σε εκανε να νιωσεις ετσι μπορει να εχει περισσοτερες απο εσενα...ο ρολος του ειναι να στεκεται διπλα στους ανθρωπους οχι να τους κρινει...μην επιτρεπεις σε κανεναν να αμφισβητει την πιστη σου

Αστα τι να σου πω; ότι έχω επιρεαστει τόσο που δεν έχω κοινωνήσει από τοτε;. Αλλά έχω τόσο μεγάλη ανάγκη να νιώσω την προστασία της Παναγίας μας, έχω ταλεπωριθει σωματικά και ψυχικά για γυναικολόγικους λόγους αυτό το διάστημα και είδα που γράψατε και γι αυτό ρώτησα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αν ρωτήσεις άλλο ιερέα θα σου πει αλλη γνωμη. Αν ρωτήσεις 2 ιερείς θα σου πουν 2 διαφορετικές γνώμες και παει λέγοντας...... Εδω μερικοί ιερείς λένε ότι η εξωσωματική είναι αμαρτία και άλλοι ότι η επιστήμη βοηθάει το θέλημα του Θεου... Δυο ακρα δηλαδή. 

Κορίτσι μου αν θυμάμαι σωστά εσύ την είχες παραγγείλει από το Άγιο Όρος? Μπορείς να μας πεις πως επικοινωνησες και στην έστειλαν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Κορίτσι μου αν θυμάμαι σωστά εσύ την είχες παραγγείλει από το Άγιο Όρος? Μπορείς να μας πεις πως επικοινωνησες και στην έστειλαν? 

Εγω ειχα στειλει email αλλα μπορειτε και τηλεφωνο να παρετε !!! ❤️🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

οχι κοριτσι μου αλλου ειναι οι αμαρτιες!!! ακομα και αυτος ο ιερεας που σε εκανε να νιωσεις ετσι μπορει να εχει περισσοτερες απο εσενα...ο ρολος του ειναι να στεκεται διπλα στους ανθρωπους οχι να τους κρινει...μην επιτρεπεις σε κανεναν να αμφισβητει την πιστη σου

Ακριβως αυτό! Το ότι έκανες πολιτικό γάμο αγορά μόνο εσένα και τον άντρα σου! Δεν έχει καμία σχέση με το τι πιστεύεις ... μα κανείς αυτό που νιώθεις και να μην ακούς κανέναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Κορίτσι μου αν θυμάμαι σωστά εσύ την είχες παραγγείλει από το Άγιο Όρος? Μπορείς να μας πεις πως επικοινωνησες και στην έστειλαν? 

Τους έστειλα μειλ. Μια κοπέλα από εδώ το έγραψε. Είναι το monastery@vatopedi.gr 

Έστειλα πρωινή ώρα τα στοιχεία μου και ότι θα ήθελα τη ζώνη γιατί προσπαθω να κάνω παιδακι. Το απογευμα της ίδιας μέρας μου απαντησαν ότι θα μου τη στείλουν με το ταχυδρομειο και ότι θα με μνημονευσουν στη Λειτουργία υπέρ τεκνοποιησεως!!! Δεν ζήτησαν πληροφοριςς για εμενα τίποτα. Νομίζω σε 2 εβδομάδες ήρθε περιπου. 

@ΧΑΡΜΑ εγώ θα σου έλεγα να γράψεις ένα email  στο μοναστήρι με τους προβληματισμους σου, αυτά που σου είπε ο ιερέας. Να τους πεις ότι σκέφτεσαι να δεις αν θα σου πουν κ αυτοί αν είναι αμαρτία η όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! 

Συγνώμη και παλι παντως αν μπήκα σε ξένα χωραφια..  Με αγάπη στα είπα για να μην χάσεις την ψυχικη επαφή με τον συντροφο σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Τους έστειλα μειλ. Μια κοπέλα από εδώ το έγραψε. Είναι το monastery@vatopedi.gr 

Έστειλα πρωινή ώρα τα στοιχεία μου και ότι θα ήθελα τη ζώνη γιατί προσπαθω να κάνω παιδακι. Το απογευμα της ίδιας μέρας μου απαντησαν ότι θα μου τη στείλουν με το ταχυδρομειο και ότι θα με μνημονευσουν στη Λειτουργία υπέρ τεκνοποιησεως!!! Δεν ζήτησαν πληροφοριςς για εμενα τίποτα. Νομίζω σε 2 εβδομάδες ήρθε περιπου. 

@ΧΑΡΜΑ εγώ θα σου έλεγα να γράψεις ένα email  στο μοναστήρι με τους προβληματισμους σου, αυτά που σου είπε ο ιερέας. Να τους πεις ότι σκέφτεσαι να δεις αν θα σου πουν κ αυτοί αν είναι αμαρτία η όχι. 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου το εκτιμώ πολύ, για να νιώθω άνετα μάλλον το να επικοινωνήσω μαζί τους είναι πιο σωστο. Ευχαριστώ και πάλι 🌷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Συγνώμη και παλι παντως αν μπήκα σε ξένα χωραφια..  Με αγάπη στα είπα για να μην χάσεις την ψυχικη επαφή με τον συντροφο σου. 

Και πάλι σου λέω ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος να ζητάς συγνώμη έτσι κι αλλιώς και να θέλω δεν μπορώ να έχω πραγραμματισμενες επαφές δεν μου βγαίνει εμένα κυρίως...και τα τεστακια ωορρηξίας δεν τα πήρα για τις επαφές τα πήρα απλά και μόνο για να δω αν ανεβαίνει η ορμόνη που δείχνει ότι λογικά κάνω κανονικά ωορρηξία... νομίζω ότι απλά και μόνο το γεγονός ότι λίγο πριν τα 43 εξακολουθώ απ' ότι φαίνεται να έχω ωορρηξίας κάθε μήνα είναι για πανυγιρισμο από μόνο του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2021 at 11:11 ΠΜ, ο/η Evie2 είπε:

Καλα ειμαι κοπελα μου δοξα το θεο. Θέλουμε να έρθουμε ελλαδα να γνωρίσουν τη μπεμπα από κοντα οι δικοι μας αλλα δε τ βλεπω ακομα. Κ γω ελπιζω να μην ποναμε για παντα Χαχαχ. Ρε συ σε ειδε ο γυναικολογος ε? Εμένα μετα τη γεννα κανεις δε με ειδε. Κ θελω ν ερθω ελλαδα να παω σε γυναικολογο.  Ελα ελα νταξει θα σ ερθει δυστυχώς μακαριβνα μηνσ ερχόταν μεχρι μετα το καλοκαίρι να το απολάμβανες χαχαχ

Αχ ακόμα δεν έχετε έρθει; Ούτε εκείνοι έχουν έρθει; Κρίμα μωρέ..άντε να έρθετε να το δουν και οι παππούδες, θα περπατάει μέχρι να το γνωρίσουν 😄😄

Ναι κανονικά έπρεπε να πάω στις 40 μέρες, να δει και τα ράμματα, τη μήτρα, να μου κάνει τεστ παπ κλπ..εγώ πήγα μετά από 3 μήνες βέβαια 😅 να έρθεις να έρθεις να πας στο γυναικολόγο σου να γνωρίσουν και το μωρό οι παππούδες με την ευκαιρία. 😄

Χαχαχα ναι θα μου έρθει, θέλω δε θέλω 😄

Τώρα σε 2 εβδομάδες ξεκινάμε και στέρεες, πώς πάτε εσείς; Τα έχετε βρει στο σπίτι με το μωράκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2021 at 10:39 ΠΜ, ο/η Smurf88 είπε:

Πονούσα μέσα σ' ένα συγκεκριμένο σημείο που από ότι κατάλαβα και μου είπε κ ο γιατρός ήταν το σημείο με τα ράμματα αλλά και το ph της περιοχής αλλάζει όταν θηλάζουμε.. επικρατεί μια σχετική ξηρασία!! Αφού νόμιζα ότι έτσι θα είμαι πάντα.. χαχαχα!! Μόλις όμως κατέβηκε η περίοδος έστρωσε κατευθείαν και μετά από 6 μήνες κόπηκε πάλι 😂😂 πόνους περιόδου είχα που κ πού..σπάνια βέβαια αλλά είχα..είσαι στην αρχή ακόμα οπότε και η μήτρα προσαρμόζεται!!

Εντάξει 4μιση μήνες έχουν περάσει, ακόμα προσαρμόζεται η μήτρα; 🤪🤪 άντε να δούμε..έχω ακούσει ότι όσο δεν έχεις περίοδο έχεις και κατακράτηση υγρών 😅 δε ξέρω αν ισχύει βέβαια! Εσύ είσαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι σου τώρα; Με το καλό! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2021 at 3:21 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έτσι ακριβώς! Δεν μπορείς να ξέρεις! Για αυτό και το να θηλάζεις δεν είναι μέθοδος αντισύλληψης. Εμένα μου ήρθε όπως σου είπα τον τρίτο μήνα και από εκεί έπειτα κανονικά στην ώρα της! Ρολόι!

Εδώ κοντεύω να το συνηθίσω εγώ!😄 Θα με ρωτήσουν καμιά φορά το όνομα μου και θα πω Ευάγγελος!😆 

Όχι δεν το έχω αναφέρει Princess μου!☺️🥰

Ναι έτσι λένε..😄

Χαχαχαχαχαχ πραγματικά 😂🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2021 at 11:11 ΠΜ, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου.. εμας ο μιτκουλησ Βιάστηκε τον περιμέναμε μέσα Αυγούστου και τελικά ήρθε 2 εβδομάδες πιο γρήγορα..

Οι πρώτοι 1-2 μήνες ήταν λίγο πιο δύσκολοι..στη συνέχεια ανακαλύψαμε ότι ο μικρός είχε αλλεργία στην πρωτεΐνη αγελαδινού γάλακτος.. επόμενος έκλεγε όλη μέρα γιατί πονούσε την κοιλιτσα του.. θήλασα μέχρι 3 μηνών στην συνέχεια σταμάτησα.. το μετάνιωσα βέβαια ένιωθα τύψεις αλλά ταυτόχρονα ήταν και δύσκολο γιατί έπρεπε να σταματήσω τέλειος τα γαλακτοκομικά.. 

Εμεις μόλις κλείσαμε 2 ξεκινήσαμε το θέμα με τα δοντάκια μας όλη μέρα σάλια παντού 😂 δεν ξέρω ακόμα ποτέ θα βγάλουμε τα πρώτα μας ελπίζω σύντομα! 
Ξεκινησαμε και στέρεες περίπου πριν 2 εβδομάδες.. τρελή χαρά ο μικρός μακάρι να μπορούσα να σου δείξω βίντεο.. μας λέει μμμμμ κάθε φορά που τρώει μια κουτάλια 😂 

Επισης χθες για πρώτη φορά μου είπε μαμά.. καλά με άκουσε όλο το τετράγωνο 😂

Τωρα με τον ύπνο μας ενώ είχε αρχίσει να κοιμαται όλη νύχτα Ξαφνικά μόλις κλείσαμε 5 άρχισε να ξυπνά 1 φορά μες την νύχτα για γάλα πεινάει φαίνεται πιο πολύ.. δεν πειράζει καλά νάνε και θα στρώσει..

 

Αχ ο καημένος...εντάξει, τι να κάνεις.. Και οι 3 μήνες που θήλασες δώρο ήταν για το μωράκι σου. Κι εμένα η μαμά μου 3 μήνες με θήλασε, γιατί μετά έπρεπε να επιστρέψει στη δουλειά. 😊

Κι εμείς εκεί από 1μιση-2 μηνών δως του τα σάλια και τα χέρια στο στόμα 🤣 θα τα έχουμε αυτά μέχρι να βγουν τα δοντάκια! Αχχχ ο γλυκούλης μακάρι να μπορούσες να μας στείλεις βίντεο, ανυπομονώ να ξεκινησουμε κι εμείς στέρεες, ελπίζω να του αρέσει!! 😍

Πωπωωω φαντάζομαι τον ενθουσιασμό σου 🥰🥰🥰

Περνάνε και φάσεις μωρέ...κι εμάς ενώ κοιμόταν όλη νύχτα, τις τελευταίες μέρες μας έχει κάνει κάτι νερά και ξυπνάει καναδυο φορές για γάλα και ξανακοιμάται..ελπίζω να είναι φάση γιατί κι εμάς μας έχει καλομάθει με τον ύπνο κοιμάται σερί από νεογέννητο..12 τη νύχτα με 8 το πρωί,όπου ξυπνάει τρώει και ξανακοιμάται μέχρι 12-1 το μεσημέρι 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2021 at 2:12 ΜΜ, ο/η varvi είπε:

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

Εγώ βλέπω κάτι!! Νομίζω είναι θετικό! 😍 Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα! Εμενα δυστυχως μου ηρθε περιοδοσ οποτε παμε για αλλα!!! Παντως επειδη ζηλεψα και ειχα ενα τεστακι ωορρηξιας το εκανα πριν δυο μερες( και καλα αν βγει θετικο παιζει να ειμαι εγκυος) και βγηκε σχεδον θετικο. Αρα μπουρδες, να σας πω την αληθεια αυτο το μηνα λεω να μην δοκιμασω τιποτα ουτε τεστ ουτε τιποτα μονο τις μερες που ειμαι σπιτι να κανω κατι ωραιο με τον ανδρουλη μου, γιατι και τον μπεμπη οταν τον επιασα ειχε περασει ο πονος της ωορρηξιας που εχω καθε μηνα, οποτε αλλαγη στρατηγικης αυτο το μηνα!! χαχαχαχ αντε καλη επιτυχια στις υπολοιπες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Καλημερα και απο μενα! Εμενα δυστυχως μου ηρθε περιοδοσ οποτε παμε για αλλα!!! Παντως επειδη ζηλεψα και ειχα ενα τεστακι ωορρηξιας το εκανα πριν δυο μερες( και καλα αν βγει θετικο παιζει να ειμαι εγκυος) και βγηκε σχεδον θετικο. Αρα μπουρδες, να σας πω την αληθεια αυτο το μηνα λεω να μην δοκιμασω τιποτα ουτε τεστ ουτε τιποτα μονο τις μερες που ειμαι σπιτι να κανω κατι ωραιο με τον ανδρουλη μου, γιατι και τον μπεμπη οταν τον επιασα ειχε περασει ο πονος της ωορρηξιας που εχω καθε μηνα, οποτε αλλαγη στρατηγικης αυτο το μηνα!! χαχαχαχ αντε καλη επιτυχια στις υπολοιπες!!!!!!

Αααα γεια σου!Δεν ειναι να εχει κανεις εμπιστοσυνη σ αυτα!Καλη συνεχεια και με το καλο τον άλλο μηνα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

Εμένα η αγία ζωνη ήρθε πολύ ξαφνικά στα χέρια μου σαν να μου την έστειλε η Παναγία. Το συζητούσαμε με μια φίλη μου να στείλω email για να μου την στείλουν από το Άγιο όρος.. δύο βδομάδες μετά μου την έφερε η μαμά μου που την είχε φέρει ο ξάδερφος μου μήνες πριν για μένα κ απλά η θεία μου το είχε ξεχασει. Η μαμά πήγε να την βοηθήσει να καθαρίσει το σπίτι κ βρέθηκε μπροστά της! Σας στέλνω φωτογραφία που συνόδευε την ζώνη για περισσότερες λεπτομέρειες.

Με πίστη κ προσευχή πιστεύω θα έρθει το θετικό αποτέλεσμα που όλες θέλουμε!!

IMG_20210119_101653.jpg

IMG_20210115_192946.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Εμένα η αγία ζωνη ήρθε πολύ ξαφνικά στα χέρια μου σαν να μου την έστειλε η Παναγία. Το συζητούσαμε με μια φίλη μου να στείλω email για να μου την στείλουν από το Άγιο όρος.. δύο βδομάδες μετά μου την έφερε η μαμά μου που την είχε φέρει ο ξάδερφος μου μήνες πριν για μένα κ απλά η θεία μου το είχε ξεχασει. Η μαμά πήγε να την βοηθήσει να καθαρίσει το σπίτι κ βρέθηκε μπροστά της! Σας στέλνω φωτογραφία που συνόδευε την ζώνη για περισσότερες λεπτομέρειες.

Με πίστη κ προσευχή πιστεύω θα έρθει το θετικό αποτέλεσμα που όλες θέλουμε!!

IMG_20210119_101653.jpg

IMG_20210115_192946.jpg

Καλημερα!!!! Και εμένα ακριβώς το ίδιο μου έστειλαν και δυο εικονίτσες της παναγιας και του Αγίου καλλινικου νομίζω που τις έβαλα στο πορτοφολι μου για να τις έχω μαζί μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!
Τελικά έχει καμια εγκυούλα το θεματακι του Γενάρη ή όχι ακόμα;;

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ έχω καθυστέρηση ακόμη.. αλλά επειδή είδα στο ημερολόγιο ότι κ πέρυσι το Φεβρουάριο είχε αργήσει να μου έρθει περίοδος φοβάμαι να κάνω ακόμα το τεστ. Εσύ σε ποια μέρα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Celine είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ έχω καθυστέρηση ακόμη.. αλλά επειδή είδα στο ημερολόγιο ότι κ πέρυσι το Φεβρουάριο είχε αργήσει να μου έρθει περίοδος φοβάμαι να κάνω ακόμα το τεστ. Εσύ σε ποια μέρα είσαι;

Εγώ είμαι 23η μέρα. Είχα πάει στο γιατρό την 11η μέρα για υπέρηχο και μου είχε πει σε 4 μέρες θα κάνω ωορηξία. Όντως και βάση κύκλου τότε πρέπει να έκανα και εκείνη την ημέρα είχα επαφή! Τώρα είμαι σε αναμένα κάρβουνα, 26 Γενάρη εύχομαι να έχω θετικό τεστάκι.
Εσύ πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις; Ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ είμαι 23η μέρα. Είχα πάει στο γιατρό την 11η μέρα για υπέρηχο και μου είχε πει σε 4 μέρες θα κάνω ωορηξία. Όντως και βάση κύκλου τότε πρέπει να έκανα και εκείνη την ημέρα είχα επαφή! Τώρα είμαι σε αναμένα κάρβουνα, 26 Γενάρη εύχομαι να έχω θετικό τεστάκι.
Εσύ πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις; Ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία;; 

Καλημερα! Εγώ περιμενω στις 28 αλλά θα κάνω σίγουρα τεστ πιο πριν 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Εντάξει 4μιση μήνες έχουν περάσει, ακόμα προσαρμόζεται η μήτρα; 🤪🤪 άντε να δούμε..έχω ακούσει ότι όσο δεν έχεις περίοδο έχεις και κατακράτηση υγρών 😅 δε ξέρω αν ισχύει βέβαια! Εσύ είσαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι σου τώρα; Με το καλό! 😊

Ε θέλει το χρόνο της 😂😂 ναι είμαι έγκυος στο 2ο..στον 5ο μήνα!! Σίγουρα έχεις κάποια κατακράτηση όταν δεν έχεις περίοδο, παρόλα αυτά είχα χάσει όλα τα κιλά πολύ γρήγορα..λίγο η κοιλίτσα φαινόταν μερικές φορές λίγο φουσκωμενη 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ είμαι 23η μέρα. Είχα πάει στο γιατρό την 11η μέρα για υπέρηχο και μου είχε πει σε 4 μέρες θα κάνω ωορηξία. Όντως και βάση κύκλου τότε πρέπει να έκανα και εκείνη την ημέρα είχα επαφή! Τώρα είμαι σε αναμένα κάρβουνα, 26 Γενάρη εύχομαι να έχω θετικό τεστάκι.
Εσύ πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις; Ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία;; 

Τέλεια έχεις φτάσει στο πηγάδι μένει να πιείς το νερό 🥰😀 δεν ξέρω πότε έκανα ωοριξια αυτόν τον μήνα.εχω όμως πολύ σταθερό κύκλο. Ήταν πολύ περίεργος μήνας αυτός για μένα.σημερα είμαι στην 5 μέρα καθυστέρησης 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...