Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01 

Litsadi:10/01 

Pixies:? 

Kostef:?

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:16/01

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/21ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτ και @Starrr δεν έχω κανένα θέμα να με δει ενδοκολπικα, απλα ρώτησε ενημερωτικά για να ξέρω. Έχω κοιλίτσα...Δεν είμαι αδύνατη. Δεν μιλάω για 5-6 κιλα παραπάνω. Χαχαχαχχα!! Ειμαι 1.70 με 85 κιλά για να καταλάβετε. 😳😳😳 Ο,τι  θελει η γιατρός, αρκεί να δούμε καλά το νινι μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρόνια κορίτσια!ευχομαι αυτός ο χρόνος να είναι γεμάτος υγεια χαρά αγάπη!ευχομαι οι επιθυμίας μας να γίνουν πραγματικότητα!δυναμη σε όλες να συνεχίσουμε μα προσπαθούμε γι αυτό το θαύμα που ανυπομονούμε όλες!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01 

Litsadi:10/01 

Pixies:? 

Kostef:30/12 

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:11/01

Συγγνωμη αλλα εγω περιμενω περιοδο 16/1 εχει γινει λαθος στο πινακακι :)❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα είναι κάτι που με βασανίζει εδώ και μέρες στης 29 του μήνα έκανα την β επιπέδου όλες η μετρήσεις βγήκαν καλές το μόνο που με τρόμαξε είναι που με είπε πως υπάρχει αυτό 

 

αύξηση των αντιστάσεων στην ομφαλική αρτηρία, 

 

Με το έστειλε και σε email με είπε απο κοντά πως πρεπει να μην τρω γλυκά και να μην βάλω κυλά αλλά εμένα αυτό με έχει τρομάξει και πως αν βάλω κυλά θα φράξει αυτή η αρτηρία σας παρακαλώ πείτε μου κάτι αν ξέρετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είναι κάτι που με βασανίζει εδώ και μέρες στης 29 του μήνα έκανα την β επιπέδου όλες η μετρήσεις βγήκαν καλές το μόνο που με τρόμαξε είναι που με είπε πως υπάρχει αυτό 

 

αύξηση των αντιστάσεων στην ομφαλική αρτηρία, 

 

Με το έστειλε και σε email με είπε απο κοντά πως πρεπει να μην τρω γλυκά και να μην βάλω κυλά αλλά εμένα αυτό με έχει τρομάξει και πως αν βάλω κυλά θα φράξει αυτή η αρτηρία σας παρακαλώ πείτε μου κάτι αν ξέρετε 

Κορίτσι μου σου απάντησα και στο άλλο θέμα...από τη στιγμή που το ξέρεις και το προσέχεις με αγωγή να μη φοβάσαι! Πρόσεξε λίγο και τη διατροφή σου κ όλα θα είναι καλά! Αν δυσκολεύεσαι απευθυνσου σε διατροφολόγο! Είσαι έγκυος και δε γίνεται να μη βάλεις κιλά και φυσικά δεν πρέπει να κάνεις ακρότητες ή να χάσεις κιλά!! Περιόρισε λίγο τη ζάχαρη και τα επεξεργασμένα τρόφιμα..όλα θα πάνε καλά 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσι μου σου απάντησα και στο άλλο θέμα...από τη στιγμή που το ξέρεις και το προσέχεις με αγωγή να μη φοβάσαι! Πρόσεξε λίγο και τη διατροφή σου κ όλα θα είναι καλά! Αν δυσκολεύεσαι απευθυνσου σε διατροφολόγο! Είσαι έγκυος και δε γίνεται να μη βάλεις κιλά και φυσικά δεν πρέπει να κάνεις ακρότητες ή να χάσεις κιλά!! Περιόρισε λίγο τη ζάχαρη και τα επεξεργασμένα τρόφιμα..όλα θα πάνε καλά 💖💖

Δεν με έδωσε αγωγή με είπε να μην τρω βλακιες κ γλυκά αλλά εντάξει λαχταρας να φας ενα γλυκό γιατί εγώ τώρα επειδή δεν τρω με πέφτει η πίεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Δεν με έδωσε αγωγή με είπε να μην τρω βλακιες κ γλυκά αλλά εντάξει λαχταρας να φας ενα γλυκό γιατί εγώ τώρα επειδή δεν τρω με πέφτει η πίεση 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Στην 1η εγκυμοσύνη είχα οριακή τιμή στο νηστείας στην καμπύλη ζαχάρου οπότε μέχρι να γεννήσω δεν έτρωγα σχεδόν τίποτα από γλυκά..σε αυτή τώρα, επειδή είχα την προϊστορία ακολουθώ διατροφή από την αρχή της εγκυμοσύνης για να είμαστε σίγουροι..ναι μεν τρώω σχεδόν τα πάντα αλλά αποφεύγω τα γλυκά! 

Σου έδωσε κάτι σε σαλοσπιρ ή ενέσεις ή απλά το παρακολουθείτε;; Λογικά σε θέλουν να ξεφύγεις με τα κιλά για αυτό στο λένε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Smurf88 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Στην 1η εγκυμοσύνη είχα οριακή τιμή στο νηστείας στην καμπύλη ζαχάρου οπότε μέχρι να γεννήσω δεν έτρωγα σχεδόν τίποτα από γλυκά..σε αυτή τώρα, επειδή είχα την προϊστορία ακολουθώ διατροφή από την αρχή της εγκυμοσύνης για να είμαστε σίγουροι..ναι μεν τρώω σχεδόν τα πάντα αλλά αποφεύγω τα γλυκά! 

Σου έδωσε κάτι σε σαλοσπιρ ή ενέσεις ή απλά το παρακολουθείτε;; Λογικά σε θέλουν να ξεφύγεις με τα κιλά για αυτό στο λένε..

Οχι δεν με έδωσε τίποτα και τίποτα δεν με είπε απλως με είπε οτι έχω αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Δεν με έδωσε αγωγή με είπε να μην τρω βλακιες κ γλυκά αλλά εντάξει λαχταρας να φας ενα γλυκό γιατί εγώ τώρα επειδή δεν τρω με πέφτει η πίεση 

Για την πίεση αλμυρά θέλει να τρως για να ανέβει..κι εμένα μου είχε κόψει τα γλυκά και τη ζάχαρη στην εγκυμοσύνη, γιατί είχα υπογλυκαιμίες(το αντίθετο απ’το διαβήτη), δηλαδή το ζαχαρο μου έπεφτε πολύ κάτω από το όριο οπότε φαινόταν ότι δεν παίρνει καθόλου ο οργανισμός μου τη γλυκόζη άρα υπήρχε φόβος ότι την παίρνει όλη το έμβρυο..άρα έκοψα τελείως τα γλυκά, δε σου λέω ότι είναι εύκολο αλλά αν είναι κάτι που πρέπει να κάνεις για το καλό του μωρού, το κάνεις και κάνεις υπομονή..λίγοι μήνες είναι θα περάσουν! Ούτως ή άλλως τα γλυκά δεν είναι κάτι απαραίτητο ή κάτι που πρέπει να τρώμε ούτως ή άλλως, άρα δες το ότι θα σου κάνει και καλό 😜 και δε θα πάρεις και πολλά κιλά έτσι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Για την πίεση αλμυρά θέλει να τρως για να ανέβει..κι εμένα μου είχε κόψει τα γλυκά και τη ζάχαρη στην εγκυμοσύνη, γιατί είχα υπογλυκαιμίες(το αντίθετο απ’το διαβήτη), δηλαδή το ζαχαρο μου έπεφτε πολύ κάτω από το όριο οπότε φαινόταν ότι δεν παίρνει καθόλου ο οργανισμός μου τη γλυκόζη άρα υπήρχε φόβος ότι την παίρνει όλη το έμβρυο..άρα έκοψα τελείως τα γλυκά, δε σου λέω ότι είναι εύκολο αλλά αν είναι κάτι που πρέπει να κάνεις για το καλό του μωρού, το κάνεις και κάνεις υπομονή..λίγοι μήνες είναι θα περάσουν! Ούτως ή άλλως τα γλυκά δεν είναι κάτι απαραίτητο ή κάτι που πρέπει να τρώμε ούτως ή άλλως, άρα δες το ότι θα σου κάνει και καλό 😜 και δε θα πάρεις και πολλά κιλά έτσι!! 

Ναι δεν τρω όπως ετρωγα γλυκά αλλά δεν με είπε και κάτι άλλο αν χρειάζεται αυτό είναι το θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι δεν τρω όπως ετρωγα γλυκά αλλά δεν με είπε και κάτι άλλο αν χρειάζεται αυτό είναι το θέμα 

Αν δε σου είπε κάτι άλλο σημαίνει ότι δε χρειάζεται κάτι άλλο! Αν έχεις κάποια απορία ρώτα τον να σου δώσει διευκρύνιση για να είσαι σίγουρη..και αν αγχώνεσαι μίλα του να σου εξηγήσει..πιστεύω αν κάνεις αυτά που σου είπε θα είναι όλα οκ..και αν το παρακολουθείτε ακόμη κι αν είναι κάτι θα το προλάβετε..κάνε αυτό που σου λέει και μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε και σε λίγο θα κρατάς το μωράκι σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/12/2020 at 6:46 ΜΜ, ο/η Dina970 είπε:

Την καλυτερη εκπληξη σας εδωσε το 2019 για το τελος !!! ❤️❤️🙏🏼 Να σας ζησει παντα να ειναι γερο !!! Εγω σημερα εχω θετικο ωορρηξιας !!! 😊

Άντε με το καλό!! Μακάρι να σας έρθει πρωτοχρονιάτικο δωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Αν δε σου είπε κάτι άλλο σημαίνει ότι δε χρειάζεται κάτι άλλο! Αν έχεις κάποια απορία ρώτα τον να σου δώσει διευκρύνιση για να είσαι σίγουρη..και αν αγχώνεσαι μίλα του να σου εξηγήσει..πιστεύω αν κάνεις αυτά που σου είπε θα είναι όλα οκ..και αν το παρακολουθείτε ακόμη κι αν είναι κάτι θα το προλάβετε..κάνε αυτό που σου λέει και μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε και σε λίγο θα κρατάς το μωράκι σου 💕

Μακάρι ν πάνε καλά αλλά αυτός δεν με είπε να το παρακολουθήσουμε η κάτι απλως με είπε οχι γλυκά και βλακιες τώρα δεν ξέρω ία δουμε προχθες που είχα πονους των έστειλα μνμ και ακόμα με απαντάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, μία φίλη μου με πολυκυστικές ωοθήκες έκανε ένεση ovitrelle για ωορρηξία...επίσης πήρε χάπια για ωορρηξία και για να της έρθει περίοδος...όταν έκανε την ένεση εκείνες τις μέρες έκανε εμετό, και της είπαν ότι είναι από την ένεση...επίσης είχε πρήξιμο που έφυγε...η ναυτία έχει μείνει ακόμη...με ρωτάει τώρα αλλά δε ξέρω να της πω, μήπως ξέρει καμία πότε φεύγει η επίδραση της ένεσης; Επίσης τι συμπτώματα προκαλεί η ένεση γενικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Μακάρι ν πάνε καλά αλλά αυτός δεν με είπε να το παρακολουθήσουμε η κάτι απλως με είπε οχι γλυκά και βλακιες τώρα δεν ξέρω ία δουμε προχθες που είχα πονους των έστειλα μνμ και ακόμα με απαντάει

Μιλά του να σου εξηγήσει. Ότι αν πχ βάλεις κιλά. Τι γίνεται??. Λογικά δνε θα αιματωνεται σωστά το μωρό κ ίσως δεν μεγαλώνει σωστά. Γι αυτό σου πε να προσέχεις. Για να υπάρχει καλή αιμάτωση στο έμβρυο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, μία φίλη μου με πολυκυστικές ωοθήκες έκανε ένεση ovitrelle για ωορρηξία...επίσης πήρε χάπια για ωορρηξία και για να της έρθει περίοδος...όταν έκανε την ένεση εκείνες τις μέρες έκανε εμετό, και της είπαν ότι είναι από την ένεση...επίσης είχε πρήξιμο που έφυγε...η ναυτία έχει μείνει ακόμη...με ρωτάει τώρα αλλά δε ξέρω να της πω, μήπως ξέρει καμία πότε φεύγει η επίδραση της ένεσης; Επίσης τι συμπτώματα προκαλεί η ένεση γενικά;

Η ένεση ωορρηξιας είναι για να ρθει η ωορρηξια μέσα στις επόμενες 24 ώρες. Ήρθε σε επαφή λογικά... Τώρα ποια μέρα του κύκλου είναι? Κ ωορρηξια πότε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Μιλά του να σου εξηγήσει. Ότι αν πχ βάλεις κιλά. Τι γίνεται??. Λογικά δνε θα αιματωνεται σωστά το μωρό κ ίσως δεν μεγαλώνει σωστά. Γι αυτό σου πε να προσέχεις. Για να υπάρχει καλή αιμάτωση στο έμβρυο.... 

Δεν ξέρω θα των ρωτησω θα πάρω τηλ και εναν άλλον να μ πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η ένεση ωορρηξιας είναι για να ρθει η ωορρηξια μέσα στις επόμενες 24 ώρες. Ήρθε σε επαφή λογικά... Τώρα ποια μέρα του κύκλου είναι? Κ ωορρηξια πότε? 

Ναι ήρθε όλες τις μέρες..την ένεση την έκανε 26/12..12η μέρα του κύκλου..και τώρα είναι 19η μέρα...αυτό που θέλει να μάθει όμως είναι πότε φεύγουν τα συμπτώματα της ένεσης; Γιατί 3 μέρες μετά που έκανε την ένεση άρχισε να έχει ναυτίες μέχρι τώρα.. Και ποιες είναι οι παρενέργειες της ένεσης γενικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι ήρθε όλες τις μέρες..την ένεση την έκανε 26/12..12η μέρα του κύκλου..και τώρα είναι 19η μέρα...αυτό που θέλει να μάθει όμως είναι πότε φεύγουν τα συμπτώματα της ένεσης; Γιατί από όταν έκανε την ένεση έχει ναυτίες μέχρι τώρα.. Και ποιες είναι οι παρενέργειες της ένεσης γενικά;

Ίσως εκείνης της έπεσε βαρυα η ένεση. Όσες έχουν κάνει δεν είχαν κάποια παρενέργεια. Εγώ πήρα μόνο τα χάπια για να κάμω ωοθυλακια, δεν έκανα την ένεση. Δεν κατάλαβα διαφορά.. Μετά ίσως όταν ανέβηκε η προγεστερονη είχα αναγούλες. Ελπίζω αυτές οι ναυτιες της να προμηνυουν εγκυμοσύνη... Απλά την χπριακη να την κάνει 2-3 μέρες μετά την καθυστέρηση της για να μην δρα ακόμη η ovitrelle. Γιατί στην ουσία περιέχει μέσα γοναδοτροπινη δηλ την χπριακη. Κ μπορεί να βγει ψευδως θετικό. Λογικά θα την έχουν ενημερώσει βέβαια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ίσως εκείνης της έπεσε βαρυα η ένεση. Όσες έχουν κάνει δεν είχαν κάποια παρενέργεια. Εγώ πήρα μόνο τα χάπια για να κάμω ωοθυλακια, δεν έκανα την ένεση. Δεν κατάλαβα διαφορά.. Μετά ίσως όταν ανέβηκε η προγεστερονη είχα αναγούλες. Ελπίζω αυτές οι ναυτιες της να προμηνυουν εγκυμοσύνη... Απλά την χπριακη να την κάνει 2-3 μέρες μετά την καθυστέρηση της για να μην δρα ακόμη η ovitrelle. Γιατί στην ουσία περιέχει μέσα γοναδοτροπινη δηλ την χπριακη. Κ μπορεί να βγει ψευδως θετικό. Λογικά θα την έχουν ενημερώσει βέβαια. 

Όχι με τίποτα δεν είναι εγκυμοσύνη, άρχισαν με την ένεση..δηλαδή 1-2 μέρες μετά την ωορρηξία..και το γράφει στις πιο συχνές παρενέργειες της ένεσης απότι διαβάσαμε, ναυτία και εμετό..απλώς ήθελε να μάθει πότε θα σταματήσουν..

4702E440-A31D-4BA3-848A-43FB474F988D.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...