Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Ναι σημερα ειμαι 29η !! Εκεινες τις μερες ειχα κ μετακομιση δεν γινοταν να ειχαμε επαφες με τοση κουραση που ειχαμε γιαυτο κ καναμε μεχρι εκει που βρηκα θετικο ωορρηξιας για δυο μερες !!! Το θετικο μου ηταν 13η που ειχαμε επαφη αλλα ειχαμε κ 15η (μαλλον τοτε εγινε η ωορρηξια ) θα κανω υπομονη μεχρι να ερθει 🥰❤️

Κ εγώ δε μπορω να δω κάτι είναι λίγο σκοτεινή. Σ εσένα φαίνεται γραμμή? Όπως κ να έχει περίμενε δε μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Μακάρι να είσαι εγγυουλα! Δε μπορεί όλες να κάνουν πουλακια τα μάτια μας χαχαχαχα 😄😄😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!. Ανυπομονώ να την δω κ στο επόμενο υπέρηχο να επιβεβαιώσουμε τα ροζ!! 

Αχ τι καλά!! Έρχεται το κοριτσάκι σου !!! Πολύ χαίρομαι!!! Με το καλό , με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Αχ τι καλά!! Έρχεται το κοριτσάκι σου !!! Πολύ χαίρομαι!!! Με το καλό , με το καλό!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Τώρα ψάχνω τρόπους να την κρεμάω από το ταβάνι να μην την φθάνει ο μικρός 🤣😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Τώρα ψάχνω τρόπους να την κρεμάω από το ταβάνι να μην την φθάνει ο μικρός 🤣😂😂😂

Αλήθεια το έχετε πει στον μικρό;; Πώς το πήρε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αλήθεια το έχετε πει στον μικρό;; Πώς το πήρε;;

Είναι 14 μηνών... Δεν μπορεί να καταλάβει... Απλά του λέω που είναι η μπέμπα κ δείχνει την κοιλιά μου... Αυτό έχουμε μάθει προς το παρόν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια το πάνω είναι το μεσημεριανό και το κάτω αυτό που έκανα πριν λίγο

IMG_20210117_193608.jpg

Σήμερα επαφή λογικά κ αύριο. Τι μέρα είσαι σήμερα?? Φαίνεται να ναι θετικό το μεσημεριανό... Αλλά κάνε κ αύριο... Να σαι σίγουρη ότι μειώνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια το πάνω είναι το μεσημεριανό και το κάτω αυτό που έκανα πριν λίγο

IMG_20210117_193608.jpg

Κοριτσι μου οταν εγω δοκιμασα αυτα  τα τεστ το θετικο μου τεστ ηταν έντονα και τα δυο νομιζω δεν ειναι ακομα θετικο ισως το επομενο που θα κανεις !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η varvi είπε:

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

Καλησπέρα και εγω βλέπω την γραμμούλα!!!! Αντε να ξεκινησουμε σιγα σιγά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια το πάνω είναι το μεσημεριανό και το κάτω αυτό που έκανα πριν λίγο

IMG_20210117_193608.jpg

Καλησπερα κοριτσι μου! Και γω πιστευω το μεσημεριανο ειναι το θετικο, δεν διαφερουν παρα πολυ βεβαια.. Εγω οταν τα εκανα αυτα και εβρισκα θετικο, ποτε δεν το ειδα πιο εντονο.. Ηταν παντα οπως αυτο του  δικου σου μεσημεριανου.. Αν εχεις και αλλο, κανε αυριο να δεις αν θα γινει πιο αχνο. Επαφες σιγουρα σημερα, αυριο και μεθαυριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Ναι σημερα ειμαι 29η !! Εκεινες τις μερες ειχα κ μετακομιση δεν γινοταν να ειχαμε επαφες με τοση κουραση που ειχαμε γιαυτο κ καναμε μεχρι εκει που βρηκα θετικο ωορρηξιας για δυο μερες !!! Το θετικο μου ηταν 13η που ειχαμε επαφη αλλα ειχαμε κ 15η (μαλλον τοτε εγινε η ωορρηξια ) θα κανω υπομονη μεχρι να ερθει 🥰❤️

Κανε υπομονη κοριτσι μου! Και μακαρι να μην ερθει και να ερχεται το μωρακι σου!!! Οπως και να εχει, αισιοδοξια και ολα θα ερθουν!!! 🙏💖😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Είναι 14 μηνών... Δεν μπορεί να καταλάβει... Απλά του λέω που είναι η μπέμπα κ δείχνει την κοιλιά μου... Αυτό έχουμε μάθει προς το παρόν. 

Μην το λες τυχερή είσαι και ο ανηψιος μου όταν έμεινε έγκυος η αδελφή μου στην κόρη της περίπου τόσο ήταν και σήκωσε επανάσταση...ούτε να το ακούσει δεν ήθελε μέχρι που γέννησε και όταν την πήγε σπίτι της είπε ναι ωραία είναι την είδαμε ξανά βαλτην στην κοιλιά σου 🤣🙄😷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια το πάνω είναι το μεσημεριανό και το κάτω αυτό που έκανα πριν λίγο

IMG_20210117_193608.jpg

Κ εγώ πιστευω πως αρχίζει κ σβήνει οπότε εχε εσυ τις επαφές σου κ θα είσαι μέσα. Κάνε κ ενα αυριο το μεσημέρι για να δεις σίγουρα ότι χάνεται η γραμμή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Σήμερα επαφή λογικά κ αύριο. Τι μέρα είσαι σήμερα?? Φαίνεται να ναι θετικό το μεσημεριανό... Αλλά κάνε κ αύριο... Να σαι σίγουρη ότι μειώνεται. 

11 μέρα είναι σήμερα!!! Την σημερινή επαφή την είχαμε αύριο θα βάλω τα μεγάλα μέσα μην την χάσουμε!!! Θα κάνω ένα και αύριο το μεσημέρι να δω πως θα είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μην το λες τυχερή είσαι και ο ανηψιος μου όταν έμεινε έγκυος η αδελφή μου στην κόρη της περίπου τόσο ήταν και σήκωσε επανάσταση...ούτε να το ακούσει δεν ήθελε μέχρι που γέννησε και όταν την πήγε σπίτι της είπε ναι ωραία είναι την είδαμε ξανά βαλτην στην κοιλιά σου 🤣🙄😷

Κάπως έτσι θα γίνει κ σε Έμας.. Απλά είναι μικρός κ δεν καταλαβαίνει. Ούτε μιλάει. Μόνο κλαίει. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

11 μέρα είναι σήμερα!!! Την σημερινή επαφή την είχαμε αύριο θα βάλω τα μεγάλα μέσα μην την χάσουμε!!! Θα κάνω ένα και αύριο το μεσημέρι να δω πως θα είναι

Ναι δες το μήπως σκουρυνει..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!💗

Καλή εβδομάδα να έχουμε με θετικά τεστακια αλλά και όσες είμαστε στις γόνιμες αυτές τις ημέρες να πιάσουμε το νινακι μας!

@Dina970 μου περιμένουμε να κάνεις την αρχή!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε!! Συνχαρητιρια στα κοριτσια με τις αχνεσ γραμμουλες ευχομαι ολα να κυλυσουν τελεια!!!! Εγω ακομα δεν εχω περιοδο αλλα νιωθω οτι θα ερθει , βεβαια ετσι ενοιθα και οταν ημουν εγκυος στο γιο μου, τι να πω αντε μια 2 μερες υπομονη ακομα και θα δουμε!  

@lacostaki (αναφερομαι στο σχολιο που εκανες για τον ανδρα σου που δουλευει ως αργα) ευχομαι τα καλυτερα για τις γονιμες μερες σου και επειδη και εγω που πιστεψε με θελω σαν τρελη παιδι οταν γυριζω απο ταξιδι και ειμαι πτωμα απο την δουλεια και συνηθως ειναι μετα τις 8 την νυχτα δεν εχω κεφι για τιποτα, οποτε θα σου πω το μυστικο μην του ζητησεις να κανετε κατι απλα εχε τα παντα ετοιμα ξερεις φαι περιποιηση και γενικα αντιστροφη ψυχολογια χαχαχ δηλαδη ξερω οτι εισαι πτωμα δεν πειραζει και να μην κανουμε κατι και μετα δειξε και λιγο down και μονος του θα ερθει και θα σου πει παμε να προσπαθησουμε, θα δεις!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!!! @varvi στο εύχομαι πραγματικά να είσαι εγκυουλα!!! Άντε μακάρι να βλέπουμε μόνο θετικά τεστακια από εδώ κ πέρα!!! Κορίτσια μου εγώ σε 4 μέρες περιμένω να μην μου έρθει.... Θα με φάει η αγωνία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!💗

Καλή εβδομάδα να έχουμε με θετικά τεστακια αλλά και όσες είμαστε στις γόνιμες αυτές τις ημέρες να πιάσουμε το νινακι μας!

@Dina970 μου περιμένουμε να κάνεις την αρχή!😉

Καλημερα Κοριτσι μου και Καλη εβδομαδα  ❤️ Ενω εχω πονακια και νομιζω πως ερχεται απο στιγμη σε στιγμη τιποτα ακομα ... φοβαμαι μηπως εχω καμια κυστη κοριτσι μου εκτος και αν ερθει σημερα πραγμα που σημαινει να εκανα ωορρηξια 16η μερα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλημερα Κοριτσι μου και Καλη εβδομαδα  ❤️ Ενω εχω πονακια και νομιζω πως ερχεται απο στιγμη σε στιγμη τιποτα ακομα ... φοβαμαι μηπως εχω καμια κυστη κοριτσι μου εκτος και αν ερθει σημερα πραγμα που σημαινει να εκανα ωορρηξια 16η μερα 😊

Εγώ νομίζω ότι έχει άλλου είδους κύστη που θα εξελιχθεί σε ένα πανέμορφο στρουμπουλο μωράκι!🤗🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ νομίζω ότι έχει άλλου είδους κύστη που θα εξελιχθεί σε ένα πανέμορφο στρουμπουλο μωράκι!🤗🥰

 

Ναι αλλα δεν θα φαινοταν πιο έντονη η γραμμη στο τεστ χθες πραγματικα εχω απογοητευτεί 😔😔 γινεται να συμβαινει κατι καλο μεσα και τα τεστ να βγαινουν ετσι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια έχει βγει καμια θετική στο ουρεοπλασμα, και αν ναι έφυγε ευκολα? 

Η φίλη μου και έκανε θεραπεία( πήρε αντιβίωση) και καθάρισε γρήγορα.💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα 🙂 κορίτσια έκλεισα ραντεβού σε καινούρια γιατρό και δεν επιτρέπεται να έρθει ο άντρας μου μαζί μου *σημείωση είναι ειδικός γονιμότητας* μόνες πάτε και εσείς;φοβάμαι ότι δεν θα ξέρω τι να ρωτήσω, πάντα είχα την σιγουριά ότι ήταν εκεί ο άντρας μου και ότι δεν μπορούσα να σκεφτώ να ρωτήσω το έκανε αυτός για μένα, με πιάνει άγχος και όταν φεύγω λέω αα έπρεπε να ρωτήσω και αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...