Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kon88 είπε:

Εγώ σου εύχομαι να είναι θετικό...όποτε αποφασίσεις να κανείς το τεστ! 🙏🏻

Σε ευχαριστω πολυ οτι καλυτερο και σε σενα ❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε @Dina970 μου κάνε το τεστακι σου να βγει θετικό να το γιορτάσουμε όλες!! Να έρθει λίγη χαρά επιτέλους!!! Σου στέλνω όλη τη θετική ενέργεια μου!!!🍀🍀❤️❤️👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου έγκυος θα εισαι και μια φίλη έκανε πριν τη περιοδο οωρηξιας και ήταν θετικό και ήταν και έγκυος. Με το καλό περιμενουμε νέα σου. 

Σε ευχαριστω πολυ θα περιμενω μεχρι αυριο γιατι εχω πονακια κ νονιζω θα ερθει ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ θα περιμενω μεχρι αυριο γιατι εχω πονακια κ νονιζω θα ερθει ❤️❤️

Όλα καλά θα πάνε ...είμαι αισιόδοξη για εσένα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια Μακαρι αν και φοβαμαι πως θα ειναι αρνητικο δε ξερω νιωθω λες και ερχεται η περιοδος γιαυτο θελω να περιμενω μεχρι αυριο :) 

❤️❤️

Σκέψου θετικά!!!!

Δεν θα είναι πάντα αρνητικό το τεστ! Κάποια στιγμή θα εμφανιστούν και για εσένα αυτές οι δυο υπέροχες γραμμουλες! Γιατί να μην είναι τώρα αυτή η στιγμή;😉🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Άντε @Dina970 μου κάνε το τεστακι σου να βγει θετικό να το γιορτάσουμε όλες!! Να έρθει λίγη χαρά επιτέλους!!! Σου στέλνω όλη τη θετική ενέργεια μου!!!🍀🍀❤️❤️👏👏

Θα κανω αυριο εαν δεν εμφανιστει :) ❤️❤️ Σε ευχαρισρω πολυ για την θετικη σου ενεργεια ευχομαι σε ολες μας να τα καταφερουμε συντομα !!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σκέψου θετικά!!!!

Δεν θα είναι πάντα αρνητικό το τεστ! Κάποια στιγμή θα εμφανιστούν και για εσένα αυτές οι δυο υπέροχες γραμμουλες! Γιατί να μην είναι τώρα αυτή η στιγμή;😉🥰

 

Σκεφτομαι μονο πως και τωρα να μην ειμαι εγκυος πιστευω πως θα ερθει για ολες μας αυτη η ωρα !!! Θα τα καταφερουμε ολες ❤️❤️🙏🏼🙏🏼 Εαν δεν ερθει κ αυριο μεχρι μεσημερι απογευμα θα κανω και εαν ερθει περιοδος δνε πειραζει τον επομενο μηνα 🥰🥰 σας ευχαριστω ολες που ειστε κοντα μου σε αυτη την στιγμη απο την μια θελω να χαρω απο την αλλη φοβαμαι !!! Σας ευχαριστω ολες μια προς μια !!! 🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες που ειστε κοντα μου αυτη την στιγμη που περναω !!! Δεν εχω καρδούλες αλλες για σημερα να σας πατήσω γιαυτο σας ευχαριστω εδω μια προς μια !!! Ευχομαι να τα καταφερουμε ολες συντομα να γινουμε μανουλες !!! ❤️🙏🏼🙏🏼 Σκεφτομαι θετικα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dina970 είπε:

Θα κανω αυριο εαν δεν εμφανιστει :) ❤️❤️ Σε ευχαρισρω πολυ για την θετικη σου ενεργεια ευχομαι σε ολες μας να τα καταφερουμε συντομα !!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Καλη επιτυχια κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου!!! Σου ευχομαι να δεις δυο τοσο εντονες γραμμουλες οπως στο τεστ ωορηξιας!!! Και γω αυτο εχω ακουσει, και το ειχα δοκιμασει κιολας απο περιεργεια, σε μενα ετσι ειχε βγει! Πιστευω οτι τα εχετε καταφερει!!! 💖😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nat20 είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου!!! Σου ευχομαι να δεις δυο τοσο εντονες γραμμουλες οπως στο τεστ ωορηξιας!!! Και γω αυτο εχω ακουσει, και το ειχα δοκιμασει κιολας απο περιεργεια, σε μενα ετσι ειχε βγει! Πιστευω οτι τα εχετε καταφερει!!! 💖😘😘

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου να εισαι καλα ❤️❤️ Εκανα τεστ δεν κρατηθηκα η αληθεια ειναι πως κατι βλεπω αλλα δεν ειμαι και σιγουρη αν το βλεπω η αν απο την θεληση μου βλεπω κατι !!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kon88 είπε:

Είχες κάποιο νέο;;

Εκανα τεστ δεν κρατηθηκα αλλα ειχα πιει σοδα πριν λιγο αλλα ειπα να τ κανω !!! Βλεπω κατι αλλα δεν ξερω αν το βλεπω πραγματικα η επειδη το θελω τοσο πολυ φανταζομαι γραμμες :) ❤️ Θα κανω με τα πρωινα ξανα εαν δεν ερθει μεχρι τοτε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dina970 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου να εισαι καλα ❤️❤️ Εκανα τεστ δεν κρατηθηκα η αληθεια ειναι πως κατι βλεπω αλλα δεν ειμαι και σιγουρη αν το βλεπω η αν απο την θεληση μου βλεπω κατι !!!  

Να εισαι καλα κοριτσι μου! Αν θες ανεβασε το εδω να το δουμε! Εγω ειχα κανει και τεστ 6 μερες πριν την περιοδο βραδυ, την γραμμη την εβλεπσ μονο εγω και τελικα ηταν το θαυματακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nat20 είπε:

Να εισαι καλα κοριτσι μου! Αν θες ανεβασε το εδω να το δουμε! Εγω ειχα κανει και τεστ 6 μερες πριν την περιοδο βραδυ, την γραμμη την εβλεπσ μονο εγω και τελικα ηταν το θαυματακι μου!!!

Πρωτα εκανα το τεστ ωορρηξιας πριν απο 2-3 ωρες και μετα εκανα το τεστ εγκυμ. Απλα ειχα πιει και σοδα ενδιάμεσα δε ξερω αν παιζει καποιο ρολο θα κανω με τα πρωινα σιγουρα ξανα !!! Εσεις βλεπετε κατι βρε κοριτσια μου η εγω βλεπω επειδη θελω να νομιζω πως κατι γινεται ❤️ 337B1454-3A55-48BC-B00A-E70CD5A348BE.thumb.jpeg.b9e5f5fec69eba0926912c0fac91ff18.jpeg

953C7C40-E407-410F-BE05-3D5F2AB86646.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dina970 είπε:

Πρωτα εκανα το τεστ ωορρηξιας πριν απο 2-3 ωρες και μετα εκανα το τεστ εγκυμ. Απλα ειχα πιει και σοδα ενδιάμεσα δε ξερω αν παιζει καποιο ρολο θα κανω με τα πρωινα σιγουρα ξανα !!! Εσεις βλεπετε κατι βρε κοριτσια μου η εγω βλεπω επειδη θελω να νομιζω πως κατι γινεται ❤️ 337B1454-3A55-48BC-B00A-E70CD5A348BE.thumb.jpeg.b9e5f5fec69eba0926912c0fac91ff18.jpeg

953C7C40-E407-410F-BE05-3D5F2AB86646.jpeg

Εγω βλεπω κατι για να ειμαι ειληκρινης! Επισης αυτο που ειχα κανει εγω ηταν το early της clear blue, απο την εμπειρια μου αυτες οι ταινιες δειχνουν πιο μετα. Σε μενα το early εδειχνε μια πολυ αχνη γραμμη, και η ταινια σχεδον αρνητικο.. Σιγα σιγα οσο προχωρουσε σκουρυναν οι ταινιες! Σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να συμβαινει το ιδιο και σε σενα και αυριο μεθαυριο να γινει πιο εντονη η γραμμουλα!!! Θα περιμενω με αγωνια και το πρωινο!!! 🙏🙏💖😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nat20 είπε:

Εγω βλεπω κατι για να ειμαι ειληκρινης! Επισης αυτο που ειχα κανει εγω ηταν το early της clear blue, απο την εμπειρια μου αυτες οι ταινιες δειχνουν πιο μετα. Σε μενα το early εδειχνε μια πολυ αχνη γραμμη, και η ταινια σχεδον αρνητικο.. Σιγα σιγα οσο προχωρουσε σκουρυναν οι ταινιες! Σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να συμβαινει το ιδιο και σε σενα και αυριο μεθαυριο να γινει πιο εντονη η γραμμουλα!!! Θα περιμενω με αγωνια και το πρωινο!!! 🙏🙏💖😘😘

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου !!! Θα κανω ξανα ναι εαν δεν ερθει μεχρι τοτε χαχαχ γιατι εχω κι πονακια !!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου !!! Θα κανω ξανα ναι εαν δεν ερθει μεχρι τοτε χαχαχ γιατι εχω κι πονακια !!! ❤️❤️❤️

Να σαι καλα κοριτσι μου!!! Ναι, κανε ξανα!!! Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα!!! Τα πονακια απο οσο ξερω τα εχεις και σε εγκυμοσυνη, και γω ειχα!!! 💞😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Πρωτα εκανα το τεστ ωορρηξιας πριν απο 2-3 ωρες και μετα εκανα το τεστ εγκυμ. Απλα ειχα πιει και σοδα ενδιάμεσα δε ξερω αν παιζει καποιο ρολο θα κανω με τα πρωινα σιγουρα ξανα !!! Εσεις βλεπετε κατι βρε κοριτσια μου η εγω βλεπω επειδη θελω να νομιζω πως κατι γινεται ❤️ 337B1454-3A55-48BC-B00A-E70CD5A348BE.thumb.jpeg.b9e5f5fec69eba0926912c0fac91ff18.jpeg

953C7C40-E407-410F-BE05-3D5F2AB86646.jpeg

Καλησπέρα πιστεύω ότι εάν κανείς ένα με τα πρωινά ουρά θα υπάρχει γραμμή πιο έντονη!!!βλεπω κάτι πολύ πολύ απαλό αλλά δεν είμαι και σίγουρη!αλλα πιστεύω ότι είσαι εγκυουλα κοιμήσου ξεκουράσου και αύριο πρωί θα δεις την γραμμή είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Πρωτα εκανα το τεστ ωορρηξιας πριν απο 2-3 ωρες και μετα εκανα το τεστ εγκυμ. Απλα ειχα πιει και σοδα ενδιάμεσα δε ξερω αν παιζει καποιο ρολο θα κανω με τα πρωινα σιγουρα ξανα !!! Εσεις βλεπετε κατι βρε κοριτσια μου η εγω βλεπω επειδη θελω να νομιζω πως κατι γινεται ❤️ 337B1454-3A55-48BC-B00A-E70CD5A348BE.thumb.jpeg.b9e5f5fec69eba0926912c0fac91ff18.jpeg

953C7C40-E407-410F-BE05-3D5F2AB86646.jpeg

και γω θμγοα θετικό το βλέπω!! Κάνε κ ένα τώρα το πρωί κ πες μας. Δε νομίζω να σου έρθει περίοδος γλυκιά μου για τους επόμενους 9 μήνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Πρωτα εκανα το τεστ ωορρηξιας πριν απο 2-3 ωρες και μετα εκανα το τεστ εγκυμ. Απλα ειχα πιει και σοδα ενδιάμεσα δε ξερω αν παιζει καποιο ρολο θα κανω με τα πρωινα σιγουρα ξανα !!! Εσεις βλεπετε κατι βρε κοριτσια μου η εγω βλεπω επειδη θελω να νομιζω πως κατι γινεται ❤️ 337B1454-3A55-48BC-B00A-E70CD5A348BE.thumb.jpeg.b9e5f5fec69eba0926912c0fac91ff18.jpeg

953C7C40-E407-410F-BE05-3D5F2AB86646.jpeg

Καλημέρα! Εγώ για να πω τη μαύρη αλήθεια μου και χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω δεν βλέπω τίποτα στο πάνω στο κάτω είναι πάρα πολύ έντονο. Κάνε ένα και σήμερα το πρωί για σιγουριά. Βούτηξε την ταινία σε ποτηράκι καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!🥰

Εύχομαι μία όμορφη Κυριακή σε όλες μας! Μα τι κρύο είναι αυτό βρε κορίτσια σήμερα;🥶

@Dina970 μου για εσένα μάλλον θα είναι ακόμα πιο υπέροχη!😉 Τώρα είδα ότι ανέβασες τεστακι εγκυμοσύνης. Κάτι φαίνεται αλλά όχι καλά. Θα περιμένουμε με αγωνία το πρωινό τεστ! Πάντως και σε εμένα με καθυστέρηση ήταν υπερβολικά αχνό. Τόσο που το αγνόησα! Είμαι σίγουρη ότι ούτε στη φωτογραφία θα φαινόταν (ήταν ταινία). Αγόρασα όμως μετά ένα από φαρμακείο και έδειξε κατευθείαν!

@condios τι κάνεις κορίτσι μου; Δεν το λέω με σιγουριά αλλά νομίζω ότι έχω ημέρες να δω ανάρτηση σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα!!!!!!!🥰

Εύχομαι μία όμορφη Κυριακή σε όλες μας! Μα τι κρύο είναι αυτό βρε κορίτσια σήμερα;🥶

@Dina970 μου για εσένα μάλλον θα είναι ακόμα πιο υπέροχη!😉 Τώρα είδα ότι ανέβασες τεστακι εγκυμοσύνης. Κάτι φαίνεται αλλά όχι καλά. Θα περιμένουμε με αγωνία το πρωινό τεστ! Πάντως και σε εμένα με καθυστέρηση ήταν υπερβολικά αχνό. Τόσο που το αγνόησα! Είμαι σίγουρη ότι ούτε στη φωτογραφία θα φαινόταν (ήταν ταινία). Αγόρασα όμως μετά ένα από φαρμακείο και έδειξε κατευθείαν!

@condios τι κάνεις κορίτσι μου; Δεν το λέω με σιγουριά αλλά νομίζω ότι έχω ημέρες να δω ανάρτηση σου! 

Καλημέρα καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλες. Εδώ είμαι αγαπημένη μου, καλά είμαι, περιμενω να αδιαθετησω για να μπω για την επέμβαση. Μπαίνω και γράφω που και που. Έχω πολύ δουλειά είναι η αλήθεια και όταν μπαίνω απλά διαβάζω λίγο τα νέα. Εσύ τι κάνεις!? Το παιδί? Ο σύζυγός σου? Τα μαγειρέματα σου? 🤣😂🥰😍😘🤞🙏❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Πρωτα εκανα το τεστ ωορρηξιας πριν απο 2-3 ωρες και μετα εκανα το τεστ εγκυμ. Απλα ειχα πιει και σοδα ενδιάμεσα δε ξερω αν παιζει καποιο ρολο θα κανω με τα πρωινα σιγουρα ξανα !!! Εσεις βλεπετε κατι βρε κοριτσια μου η εγω βλεπω επειδη θελω να νομιζω πως κατι γινεται ❤️ 337B1454-3A55-48BC-B00A-E70CD5A348BE.thumb.jpeg.b9e5f5fec69eba0926912c0fac91ff18.jpeg

953C7C40-E407-410F-BE05-3D5F2AB86646.jpeg

Καλημερα! Και εγώ πιστευω οτι με τα πρωινα ουρά θα δείξει καλυτερα, κάνε ένα ξανά και να έχεις μια έντονη έντονη γραμμή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...