Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Κορίτσια μου, καλή χρονιά!!!! ελπίζω ο καινούργιος χρόνος να φέρει το πολυπόθητο δώρο για όλες μας!!!

@annie! Κορίτσι μου συγχαρητήρια!να σας ζήσουν οι θησαυροί σας!!!🥳🥰😍

Εγώ φίλες μου είμαι σε αναμονή... από χθες περιμένω την ακατανομαστη αλλά ακόμα να φανεί...δεν έχω όμως αυταπάτες γιατί πονάει πολύ η μέση μου. Τα καλά νέα πού έχω είναι ότι επιτέλους έκανε και ο άντρας μου τίς εξετάσεις του.Με μια έρευνα που έκανα στο ίντερνετ λογικά πρέπει να είναι καλές.Περιμενω να αδιαθετησω έτσι ώστε να όταν πάμε στον γιατρό επί της ευκαιρίας να δεί κ εμένα...

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Με το καλό και στα δικά σου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η varvi είπε:

μακαρι ανυπομονώ. τσιμπηματα αριστερα ενιωθα απο την 15,16,17 μερα. Την 17 ειχα ασπρα υγρα οποτε νομιζω οτι πρεπει να ειχε γινει ισως η ωορηξια. το στηθος μου πρηστηκε απο τις 16 του μηνα μεχρι και τωρα ειναι τουμπανο. και τσιμπηματα εχω στην κοιλια. αυτα ομως οχι αναγουλες και τετοια. Αν και ειναι πρωτη φορα που καναμε προσπαθεια εχω λιγο αγχος και ψαχνω να βρω συμπτωματα αν και ξερω οτι ειναι λιγο νωρις ακομα. 

Ασχετο με το θεμα επειδη ειμαι και καινουρια οταν θελω να απαντησω σε μια κοπελα παταω παραθεση? και οταν θελω να γραψω γενικα κατι παω εκει που λεει απαντηστε σε αυτη τη συζητηση? η το αναποδο? 

Εμάς είναι ο τρίτος μήνας ελεύθερων επαφών. Να έχεις στο μυαλο σου οτι τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης και της περιόδου είναι πάνω κάτω τα ίδια οπότε περίμενε μέχρι την καθυστέρηση για να είσαι ακόμα πιο σίγουρη. Στο λέω επειδή κι εγώ τον πρώτο μήνα πιανομουν από το καθετί και ενθουσιαζομουν και έλεγα βρε λες να το πιάσαμε... Είχα όλα όσα αναφέρεις.. αλλά τελικά δεν το πιάσαμε.. μακάρι να είσαι από τις τυχερές στο εύχομαι ολόψυχα αλλά πάντα να κρατάς κ μια πισινή έτσι ώστε να μην απογοητεύεσαι.α και επίσης να είσαι πιο χαλαρή και να μην το έχεις συνέχεια στο μυαλό σου. Θα έρθει αυτό στην ώρα του!! Φιλικά στα λέω πάντα !!! Κι εγώ στην αναμονή είμαι.. περιμένω στις 22 περίοδο κ ελπίζω να είναι ο τυχερός μήνας και για τις δύο μας.

Τα άλλα που έγραψες σωστά τα γράφεις . Παράθεση απαντάς σε κάποια κοπέλα και στο άλλο απαντάς στο θέμα γενικώς!

❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Εμάς είναι ο τρίτος μήνας ελεύθερων επαφών. Να έχεις στο μυαλο σου οτι τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης και της περιόδου είναι πάνω κάτω τα ίδια οπότε περίμενε μέχρι την καθυστέρηση για να είσαι ακόμα πιο σίγουρη. Στο λέω επειδή κι εγώ τον πρώτο μήνα πιανομουν από το καθετί και ενθουσιαζομουν και έλεγα βρε λες να το πιάσαμε... Είχα όλα όσα αναφέρεις.. αλλά τελικά δεν το πιάσαμε.. μακάρι να είσαι από τις τυχερές στο εύχομαι ολόψυχα αλλά πάντα να κρατάς κ μια πισινή έτσι ώστε να μην απογοητεύεσαι.α και επίσης να είσαι πιο χαλαρή και να μην το έχεις συνέχεια στο μυαλό σου. Θα έρθει αυτό στην ώρα του!! Φιλικά στα λέω πάντα !!! Κι εγώ στην αναμονή είμαι.. περιμένω στις 22 περίοδο κ ελπίζω να είναι ο τυχερός μήνας και για τις δύο μας.

Τα άλλα που έγραψες σωστά τα γράφεις . Παράθεση απαντάς σε κάποια κοπέλα και στο άλλο απαντάς στο θέμα γενικώς!

❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου. Μακάρι να έρθουν όλα όπως τα θέλουμε. Υπομονή λοιπόν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Εμάς είναι ο τρίτος μήνας ελεύθερων επαφών. Να έχεις στο μυαλο σου οτι τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης και της περιόδου είναι πάνω κάτω τα ίδια οπότε περίμενε μέχρι την καθυστέρηση για να είσαι ακόμα πιο σίγουρη. Στο λέω επειδή κι εγώ τον πρώτο μήνα πιανομουν από το καθετί και ενθουσιαζομουν και έλεγα βρε λες να το πιάσαμε... Είχα όλα όσα αναφέρεις.. αλλά τελικά δεν το πιάσαμε.. μακάρι να είσαι από τις τυχερές στο εύχομαι ολόψυχα αλλά πάντα να κρατάς κ μια πισινή έτσι ώστε να μην απογοητεύεσαι.α και επίσης να είσαι πιο χαλαρή και να μην το έχεις συνέχεια στο μυαλό σου. Θα έρθει αυτό στην ώρα του!! Φιλικά στα λέω πάντα !!! Κι εγώ στην αναμονή είμαι.. περιμένω στις 22 περίοδο κ ελπίζω να είναι ο τυχερός μήνας και για τις δύο μας.

Τα άλλα που έγραψες σωστά τα γράφεις . Παράθεση απαντάς σε κάποια κοπέλα και στο άλλο απαντάς στο θέμα γενικώς!

❤️❤️❤️❤️

Και εγω κανονικα περιμενω περιοδο στις 21 οποτε ευχομαι να ειναι τυχερος μηνας και για τις τρεις μας!!!!! εγω ειμαι στον 3 μηνα προσπαθειας για το 2ο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι έξαλλη!!! Θυμάστε που σας είπα εχθές ότι έκανα το τεστακι και ξέχασα να το κοιτάξω;;; Έκανα σήμερα το μεσημέρι άλλο περίμενα να δω το αποτέλεσμα περίμενα περίμενα τίποτα ώσπου μου έβγαλε μια ένδειξη σαν βιβλιαράκι κοιτάω στις οδηγίες και λέει ότι ίσως δεν έγινε σωστά το τεστ και έχει χαλάσει η υποδοχή και αν έχουν μείνει στικάκια πρέπει να διαβαστούν σε καινούργια υποδοχή δηλαδή 35 ευρώ για πέταμα.....θα στείλω ένα  email στην clearblue και θα τους πάρει και θα τους σηκώσει κανονικοτατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Και εγω κανονικα περιμενω περιοδο στις 21 οποτε ευχομαι να ειναι τυχερος μηνας και για τις τρεις μας!!!!! εγω ειμαι στον 3 μηνα προσπαθειας για το 2ο!

Άντε κορίτσια μακάρι να χουμε χαρμόσυνα νέα!!!!🥳❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τα καλά σας λόγια. Έχουμε όλες ένα κοινό σκοπό και είναι σημαντικό να μοιράζομαστε τις εμπειρίες και τα άγχη μας. Είμαι πολύ καλύτερα και είναι σημαντικό. Όχι ότι δεν αγχώνομαι ή φοβάμαι για το μέλλον τουλάχιστον όμως είμαι καλά στην ψυχή μου. Η συμβουλή μου είναι να κάνετε πράγματα για εσάς! Βρείτε χόμπι ακόμα και αν είναι κάτι τρελό! Ξεκινήστε από το μηδέν και αφήστε το μυαλό σας ελεύθερο. Φτιάξτε τον χώρο σας για να αλλάξει και η διάθεσή σας. Είναι σημαντικό να  ζούμε σε ένα όμορφο περιβάλλον για να μπορούμε να κάνουμε και όμορφα όνειρα! Όνειρα με στρουμπουλά ροδαλά μωρά μέχρι να ανοίξουμε τα μάτια και να τα έχουμε στην αγκαλιά μας. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mantikio είπε:

Μακάρι κοριτσι μου!! 🙏🙏🙏 Να γίνει η αρχή από εδώ κ έπειτα να ακούμε μόνο θετικά από όλες!! Να συζητάμε για εγκυμοσύνες μόνο!! 🙏🙏🙏😄😄😄♥️♥️♥️

Πες μας τα νέα σου! Πήρες τα αποτελέσματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

κοριτσι μου πρωτη φορα διαβασα την ιστορια σου αν και στο περιπου την υποψιαζομουν απλα και μονο απο το ψευδονυμο δεν μπορω να σου πω οτι συμπασχω γιατι δεν το εχω ζησει αλλα μπορω να ξερω τι περασες την ιδια ακριβως χρονια 3 μηνες νωριτερα την ιδια καταληξη ειχε η εγκυμοσυνη της κουμπαρας μας με την διαφορα οτι  την γεννησε μια εβδομαδα πριν την πητ ζωντανη-νεκρη με κρανιοεγκεφαλικες κακωσεις και θα μπορουσε να ζησει μονο σαν φυτο οποτε επρεπε να αποφασισουν σαν γονεις αν θα το εβλεπαν εντελως εγωιστικα και θα κρατουσαν στη ζωη ενα παιδι που ουσιαστικα δεν θα ζουσε (σε αναπηρικο καροτσι χωρις ακοη χωρις οραση χωρις ομιλια) απλα και μονο για να το βλεπουν η θα επερναν την γεναια αποφαση να την αποχωριστουν...κι εμεις οι απ εξω να ξερουμε οτι η μικρη ειναι διασωληνωμενη και να μην ξερουμε αν επρεπε να παρακαλαμε την παναγια να εξακολουθει να ζει η να την  λυτρωση απο την ταλαιπωρια .....Αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι μπορω να ξερω τι περασες αλλα ειμαι σιγουρη οτι αυτη η απαισια εμπειρια σε εκανε ακομα ποιο δυνατη και πολυ συντομα θα τα καταφερεις και παλι και θα βαλω το ονομα σου στο πινακακι μας με τεραστια εντονα γραμματα

Είναι πολύ δύσκολο για έναν γονιό να θάβει το παιδί του. .. αλλά είναι δύσκολο κάθε μήνα να λαχταράς ένα μωρό και να σου έρχεται περίοδος... τα έχω ζήσει όλα και καταλαβαίνω. .. και εμένα έδειξε η νεκροψία σοβαρές εγκεφαλικές βλάβες από το τόξόπλάσμά. Οπότε ήμουν "τυχερή " που δεν έπρεπε να διαλέξω αν θα είμαι εγώίστρίά ή λογική. ..  την στιγμή που το γεννούσά όμως έλπιζα έστω και εκείνη τη στιγμή να γίνει το θαύμα και να ακούσω το κλάμα του. ...

----------------------------

 

Βάλε με στο πίνάκάκί μας. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΈΝΩ 26/01 .

😊😍😘👪💖👍

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια είμαι έξαλλη!!! Θυμάστε που σας είπα εχθές ότι έκανα το τεστακι και ξέχασα να το κοιτάξω;;; Έκανα σήμερα το μεσημέρι άλλο περίμενα να δω το αποτέλεσμα περίμενα περίμενα τίποτα ώσπου μου έβγαλε μια ένδειξη σαν βιβλιαράκι κοιτάω στις οδηγίες και λέει ότι ίσως δεν έγινε σωστά το τεστ και έχει χαλάσει η υποδοχή και αν έχουν μείνει στικάκια πρέπει να διαβαστούν σε καινούργια υποδοχή δηλαδή 35 ευρώ για πέταμα.....θα στείλω ένα  email στην clearblue και θα τους πάρει και θα τους σηκώσει κανονικοτατα

Κορίτσι δεν είναι απαραίτητο να έχει χαλάσει η υποδοχή. Ίσως δεν μπήκε σωστά στο στικάκι κ γι αυτό σου έβγαλε αυτή την ένδειξη. Δοκίμασε να ξανακάνεις άλλο ένα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δυστυχώς αρνητικό το αποτέλεσμα..αρχίζει κ κατεβαίνει η τρισκαταρατη.. ευτυχώς που έχω τον άντρα μου δίπλα μου κ από την ώρα που το μάθαμε προσπαθεί να με ανεβάσει κ να μου φτιάξει την διάθεση κ να με ενθαρρύνει για την επόμενη..εγώ μέσα μου βράζω κ προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου..είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό δύο χρόνια και κάτι αρνητικά αποτελέσματα. Τουλάχιστον από Δευτέρα πάω για δουλειά να ξεχνιέμαι λίγο.  Εύχομαι να έχετε καλύτερη τύχη να έχετε γρήγορα θετικά αποτελέσματα κορίτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς αρνητικό το αποτέλεσμα..αρχίζει κ κατεβαίνει η τρισκαταρατη.. ευτυχώς που έχω τον άντρα μου δίπλα μου κ από την ώρα που το μάθαμε προσπαθεί να με ανεβάσει κ να μου φτιάξει την διάθεση κ να με ενθαρρύνει για την επόμενη..εγώ μέσα μου βράζω κ προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου..είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό δύο χρόνια και κάτι αρνητικά αποτελέσματα. Τουλάχιστον από Δευτέρα πάω για δουλειά να ξεχνιέμαι λίγο.  Εύχομαι να έχετε καλύτερη τύχη να έχετε γρήγορα θετικά αποτελέσματα κορίτσια μου!

Θα πας για δουλειά...θα ξεχαστείς... και ο επόμενος μήνας ίσως είναι ο τυχερός!! Προσπάθησε να αντιστρέψεις τα συναισθήματα που έχεις αυτή τη στιγμή! Είναι δύσκολο...αλλά σκεφτόμαστε θετικά και πάμε παρακάτω!! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι δεν είναι απαραίτητο να έχει χαλάσει η υποδοχή. Ίσως δεν μπήκε σωστά στο στικάκι κ γι αυτό σου έβγαλε αυτή την ένδειξη. Δοκίμασε να ξανακάνεις άλλο ένα καλύτερα.

Από χθες 3 έχω δοκιμάσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς αρνητικό το αποτέλεσμα..αρχίζει κ κατεβαίνει η τρισκαταρατη.. ευτυχώς που έχω τον άντρα μου δίπλα μου κ από την ώρα που το μάθαμε προσπαθεί να με ανεβάσει κ να μου φτιάξει την διάθεση κ να με ενθαρρύνει για την επόμενη..εγώ μέσα μου βράζω κ προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου..είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό δύο χρόνια και κάτι αρνητικά αποτελέσματα. Τουλάχιστον από Δευτέρα πάω για δουλειά να ξεχνιέμαι λίγο.  Εύχομαι να έχετε καλύτερη τύχη να έχετε γρήγορα θετικά αποτελέσματα κορίτσια μου!

Λυπάμαι πολυ κορίτσι μου. Έτσι ένιωθα και εγώ τον προηγούμενο μήνα που έκανα πρόκληση ωορρηξιας και ένεση. Και τελικά δεν τα κατάφεραμε. Είναι πολύ δύσκολο και κάθε φορά κλαιω όταν πέφτω όταν βλέπω ότι αδιαθετησα. Αλλά δεν μπορεί. Θα έρθει και για μας🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια είμαι έξαλλη!!! Θυμάστε που σας είπα εχθές ότι έκανα το τεστακι και ξέχασα να το κοιτάξω;;; Έκανα σήμερα το μεσημέρι άλλο περίμενα να δω το αποτέλεσμα περίμενα περίμενα τίποτα ώσπου μου έβγαλε μια ένδειξη σαν βιβλιαράκι κοιτάω στις οδηγίες και λέει ότι ίσως δεν έγινε σωστά το τεστ και έχει χαλάσει η υποδοχή και αν έχουν μείνει στικάκια πρέπει να διαβαστούν σε καινούργια υποδοχή δηλαδή 35 ευρώ για πέταμα.....θα στείλω ένα  email στην clearblue και θα τους πάρει και θα τους σηκώσει κανονικοτατα

Να σε ρωτήσω, επειδή μου έχει τύχει και εμένα. Το στικ το βάζεις σε ποτηρακι?? Εγώ όταν είχα πάρει ηλεκτρονικα το έβαζα απευθείας στην ροή και τελικά βραχηκε και δεν έδειχνε το αποτέλεσμα. Ευτυχώς στην hometest ήταν πολύ εξυπηρετικοί και μου έστειλαν άλλο και μάλιστα δωρεάν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς αρνητικό το αποτέλεσμα..αρχίζει κ κατεβαίνει η τρισκαταρατη.. ευτυχώς που έχω τον άντρα μου δίπλα μου κ από την ώρα που το μάθαμε προσπαθεί να με ανεβάσει κ να μου φτιάξει την διάθεση κ να με ενθαρρύνει για την επόμενη..εγώ μέσα μου βράζω κ προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου..είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό δύο χρόνια και κάτι αρνητικά αποτελέσματα. Τουλάχιστον από Δευτέρα πάω για δουλειά να ξεχνιέμαι λίγο.  Εύχομαι να έχετε καλύτερη τύχη να έχετε γρήγορα θετικά αποτελέσματα κορίτσια μου!

@Mantikio κοριτσάκι μου πολυ λυπάμαι...Μετά απο μια αποτυχία βγαίνουμε ακόμα πιο δυνατές! Ευτυχώς που θα πας στην δουλειά και ετσι θα ξεχαστείς!!! Πάμε δυνατά για τον επόμενο μήνα!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:02/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:26/01

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:04/02

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Να σε ρωτήσω, επειδή μου έχει τύχει και εμένα. Το στικ το βάζεις σε ποτηρακι?? Εγώ όταν είχα πάρει ηλεκτρονικα το έβαζα απευθείας στην ροή και τελικά βραχηκε και δεν έδειχνε το αποτέλεσμα. Ευτυχώς στην hometest ήταν πολύ εξυπηρετικοί και μου έστειλαν άλλο και μάλιστα δωρεάν

Καλημερα!! το πρωτο το εβαλα στο ποτηρακι και εδειξε μια χαρα το δευτερο που το εβαλα στη ροη δεν ξερω αν εδειξε γιατι ξεχασα να το κοιταξω αν και το σκουπισα πριν το τοποθετησω τα αλλα δυο που εκανα παλι σε ποτηρακι δεν εδειξαν...θα κανω αλλο ενα σημερα το μεσημερι να τους δωσω μια ευκαιρια πριν τους βρισω..Αν χαλασε με το δευτερο στικακι ειναι απαραδεκτοι σαν εταιρεια και στην τελικη αν ειναι τοσο ευαισθητο που χαλαει με λιγες σταγονες θα επρεπε να γραφουν στις οδηγιες να γινετε μονο σε ποτηρακι και οχι και στην ροη οπως γραφουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως κορίτσια παραγγειλα πριν λίγο τεστακια ωορρηξίας από την home test μωρέ ταινίες και πάλι ταινίες που έδωσα τόσα λεφτά για ψηφιακά αδικα....35 ευρώ τα 10 ψηφιακά της clearblue από τα όποια τα μισά θα πάνε για πέταμα ενώ στην hometest έδωσα 24 ευρωγια 30 τεστ ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2021 at 4:59 ΜΜ, ο/η Princess28 είπε:

Ευχαριστούμε, να σου ζήσει κι εσένα!! 😍🥰 Ναι ναι 1 μήνα ακριβώς...3/9 γέννησα, τον περίμενα έστω τέλη Αυγούστου αλλά άργησε εμένα ο μικρός δεν ερχόταν πέρασα την ΠΗΤ και κάναμε πρόκληση! Τώρα είναι ένα πολύ καλό μωράκι, γελαστό και εύκολο δε μας έχει κουράσει καθόλου! Κοιμάται απ’την αρχή όλη νύχτα και θηλάζουμε αποκλειστικά. Τη μέρα δεν κοιμάται πολύ μόνο και δε μπορώ να κάνω πολλά πράγματα..αλλά ευτυχώς ούτε κολικούς είχαμε ούτε πολύ γκρίνια γενικά! Την προηγούμενη φορά που πήγαμε στο γιατρό είδε ότι έχουν φουσκώσει τα ούλα του και μας είπε ότι πριν τους 6 θα βγάλει τα 2 κάτω. Εσείς πώς πάτε με τα δοντάκια; Τον βλέπω πολλές φορές πονάει και τον ενοχλούν πολύ, γενικά τα χέρια όλη μέρα στο στόμα και γινόμαστε χάλια με τα σάλια 😆 Επίσης στέκεται από 3μηνών κ κάτι η παιδίατρος που τον είδε μας είπε δεν έχει ξαναδεί κάτι τέτοιο κ εμείς πάθαμε σοκ 😆Τώρα είμαστε σχεδόν 4μιση μηνών τον άλλο μήνα θα ξεκινήσουμε στέρεες..εσείς ξεκινήσατε; 

Δεν πειράζει,τον άλλο μήνα 😜 είμαι σίγουρη ότι το καλοκαίρι θα σε βρει έγκυο 😉

Καλημέρα κοριτσι μου.. εμας ο μιτκουλησ Βιάστηκε τον περιμέναμε μέσα Αυγούστου και τελικά ήρθε 2 εβδομάδες πιο γρήγορα..

Οι πρώτοι 1-2 μήνες ήταν λίγο πιο δύσκολοι..στη συνέχεια ανακαλύψαμε ότι ο μικρός είχε αλλεργία στην πρωτεΐνη αγελαδινού γάλακτος.. επόμενος έκλεγε όλη μέρα γιατί πονούσε την κοιλιτσα του.. θήλασα μέχρι 3 μηνών στην συνέχεια σταμάτησα.. το μετάνιωσα βέβαια ένιωθα τύψεις αλλά ταυτόχρονα ήταν και δύσκολο γιατί έπρεπε να σταματήσω τέλειος τα γαλακτοκομικά.. 

Εμεις μόλις κλείσαμε 2 ξεκινήσαμε το θέμα με τα δοντάκια μας όλη μέρα σάλια παντού 😂 δεν ξέρω ακόμα ποτέ θα βγάλουμε τα πρώτα μας ελπίζω σύντομα! 
Ξεκινησαμε και στέρεες περίπου πριν 2 εβδομάδες.. τρελή χαρά ο μικρός μακάρι να μπορούσα να σου δείξω βίντεο.. μας λέει μμμμμ κάθε φορά που τρώει μια κουτάλια 😂 

Επισης χθες για πρώτη φορά μου είπε μαμά.. καλά με άκουσε όλο το τετράγωνο 😂

Τωρα με τον ύπνο μας ενώ είχε αρχίσει να κοιμαται όλη νύχτα Ξαφνικά μόλις κλείσαμε 5 άρχισε να ξυπνά 1 φορά μες την νύχτα για γάλα πεινάει φαίνεται πιο πολύ.. δεν πειράζει καλά νάνε και θα στρώσει..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια παραγγειλα πριν λίγο τεστακια ωορρηξίας από την home test μωρέ ταινίες και πάλι ταινίες που έδωσα τόσα λεφτά για ψηφιακά αδικα....35 ευρώ τα 10 ψηφιακά της clearblue από τα όποια τα μισά θα πάνε για πέταμα ενώ στην hometest έδωσα 24 ευρωγια 30 τεστ ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης

Κι εγώ που πήρα της hometest τα παρήγγειλα Σάββατο και Τετάρτη ήρθαν! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Κι εγώ που πήρα της hometest τα παρήγγειλα Σάββατο και Τετάρτη ήρθαν! 

 

Σε εμάς αργούν αρκετά τα κούριερ αλλά έχω σχεδόν 25 μέρες μέχρι τις επόμενες γόνιμες δεν μπορεί θα έχουν έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια παραγγειλα πριν λίγο τεστακια ωορρηξίας από την home test μωρέ ταινίες και πάλι ταινίες που έδωσα τόσα λεφτά για ψηφιακά αδικα....35 ευρώ τα 10 ψηφιακά της clearblue από τα όποια τα μισά θα πάνε για πέταμα ενώ στην hometest έδωσα 24 ευρωγια 30 τεστ ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης

Τα ψηφιακά τα θεωρώ τοπ. Τον Αύγουστο έπιασα με την πρώτη προσπάθεια με τη χρήση αυτών, αλλά πραγματικά πανάκριβα. Τώρα πήρα κ hometest κ με εκνεύρισαν λίγο ψάχνοντας την πιο έντονη γραμμή. Έχω υποδοχές να σου δώσω, αλλά είναι οι μοβ, που βρίσκουν τις 4 πιο γόνιμες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια παραγγειλα πριν λίγο τεστακια ωορρηξίας από την home test μωρέ ταινίες και πάλι ταινίες που έδωσα τόσα λεφτά για ψηφιακά αδικα....35 ευρώ τα 10 ψηφιακά της clearblue από τα όποια τα μισά θα πάνε για πέταμα ενώ στην hometest έδωσα 24 ευρωγια 30 τεστ ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης

Κι εγώ lacostaki μου τα πρώτα τέστ ωορρηξίας που πήρα στη ζωή μου ηταν ψηφιακά! 50 ευρώ τα δύο! Σοκ είχα πάθει. Το ανέφερα τότε στον γιατρό και μου είχε πει καλύτερα να παραγγείλω από το ίντερνετ. Από τότε παίρνω κι εγώ αυτά της hometest και δεν έχω κανένα παράπονο. Σήμερα μάλιστα μου ήρθε και η παραγγελία. Εγώ πήρα αυτό που έχει 20 ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης! Μακάρι να είναι τα τυχερά μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...