Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις On 9/1/2021 at 11:43 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! οποιο καινουργιο κοριτσακι θελει να μου στειλει ημερομηνια για το πινακακι και απο τις παλιες περιμενω τις καινουργιες ημερομηνιες

Θα με βάλεις και εμένα στο πινακάκι??? Εγω περιμένω στις 4/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:02/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:10/01 

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:04/02

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να σου ζήσουν κορίτσι μου!😃 Γερά κι ευλογημένα να είναι! Όλα τα καλά να τους δίνει η ζωή!💗💗💗💗

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Να σου ζήσουν κορίτσι μου να είναι πάντα γερά ευτυχισμένα και να τα καμαρώνεις💜💙

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η DIAMANTW είπε:

Κορίτσι μου να σας ζήσουν,να είναι γερά και καλότυχα στη ζωουλα τους!σιδερενιοι να είστε κ οι 3!!!💗💗💗🍼🍼🍼

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@annie να σας ζήσουν τα μωράκια σας! ❤️💙 Να είναι γερά, καλότυχα και ευτυχισμένα!! Ότι καλύτερο εύχομαι!! 😊

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli!!! είπε:

Συγχαρητήρια!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια!!! 

Σας ευχαριστώ παρα πολύ!!😍🥰❤️😍🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Σίγουρα μου είπε να είμαι νηστική, απλά δεν θυμάμαι αν μου είπε 8 ή 12 ώρες! Τελικά 12 θα μείνω για να είμαι σίγουρη 😂😂

Σε είχα στο νου μου! Έλεγα το πρωί να σου στείλω να δω αν την έκανες! Η περίοδος άφαντη, έτσι;; Θα περιμένουμε νέα σου 🍀🍀 

Καλημέρααα αγάπη μου ναι η περίοδος άφαντη ς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mantikio είπε:

Καλώς ήρθες!! Κ εγώ νέα είμαι!! Αχ δεν μπορεί να φανταστείς πόσο δύναμη μου έδωσες!! μπράβο που τα καταφέρατε!! Με το καλό να πάνε όλα τέλεια εύχομαι!! Γενικά δεν ακούω πολλές επιτυχίες με την πρώτη κ έχω απογοητευτεί..είχες κάποιο σύμπτωμα ?? Έκανες χοριακη η τεστ? Εγώ περνώ τα Ultrogestan δυο την ημέρα κ είμαι στην 25 μέρα του κύκλου κ 10 μέρες από την σπερματεγχυνση..είμαι σε αναμονή..ο γιατρός μου είπε στις 14-15 χοριακη..αχ αυτό το άγχος δεν κάνει καλό πουθενά αλλά πώς να το αποβάλλεις..

Όταν πήγαμε και κάναμε την σπερματεγχυση δεν είχα ψάξει για τα ποσοστά επιτυχίας και ήμουν πολύ χαλαρή μετά την πρώτη εβδομάδα άρχισα να αγχώνομαι. Έκανα χοριακη την 15η ημέρα πολύ (ψυχοφθόρο) μετά την έγχυση ο γιατρός μου είπε να μην κάνω το τεστ γτ θα έβγαινε θετικό λόγω της ovitrele, utrogestan παίρνω μέχρι και σήμερα όσο για συμπτώματα έμοιαζαν πολύ με της περιόδου η μόνη διαφορά το στήθος μου ήταν πολύ πρησμένο ξεκίνησαν περίπου τρεις μέρες πριν την χοριακη κάνε κουράγιο και εύχομαι σύντομα με τριψήφια χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου εμείς κάναμε προσπάθειες αυτό το μήνα είναι ο τρίτος μήνας που προσπαθούμε και τώρα ξέρετε είμαστε στην αναμονή......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλημερα και Καλη εβδομαδα να εχουμε κοριτσια μου 🙏🏼🥰

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

@Renoula19 Περιμένουμε καλό νούμερο στη χοριακη!!🙏

Εγω από χθες έχω τσιμπηματάκια, πρήστηκε και πονούσε το στήθος αρκετά για μέρες αλλά τώρα το νιώθω πιο ελαφρύ όποτε η αντίστροφη μέτρηση έχει αρχίσει!! 🔴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Όταν πήγαμε και κάναμε την σπερματεγχυση δεν είχα ψάξει για τα ποσοστά επιτυχίας και ήμουν πολύ χαλαρή μετά την πρώτη εβδομάδα άρχισα να αγχώνομαι. Έκανα χοριακη την 15η ημέρα πολύ (ψυχοφθόρο) μετά την έγχυση ο γιατρός μου είπε να μην κάνω το τεστ γτ θα έβγαινε θετικό λόγω της ovitrele, utrogestan παίρνω μέχρι και σήμερα όσο για συμπτώματα έμοιαζαν πολύ με της περιόδου η μόνη διαφορά το στήθος μου ήταν πολύ πρησμένο ξεκίνησαν περίπου τρεις μέρες πριν την χοριακη κάνε κουράγιο και εύχομαι σύντομα με τριψήφια χοριακη 

Καλή βδομάδα σε όλα τα κορίτσια!!

Σευχαριστω παρά πολύ για την απάντηση..κ εγώ αυτό λέω να κάνω την Παρασκευή δλδ για χοριακη..δεν μου είπε καν για τεστ..προς το παρόν κ εγώ μόνο πόνοι περιόδου σε μικρά επίπεδα κ το μόνο που δεν μου συμβαίνει στην περίοδο οι θηλές με πονάνε κ είναι ερεθισμένες πολύ αλλά πιστεύω ότι είναι από τα χάπια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα! Θα πας σήμερα;;

Καλημέρα δυστυχώς δεν πρόλαβα εκανα πρόσληψη αλλά θα πάω αύριο πρωί πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα!!!

@Renoula19 Περιμένουμε καλό νούμερο στη χοριακη!!🙏

Εγω από χθες έχω τσιμπηματάκια, πρήστηκε και πονούσε το στήθος αρκετά για μέρες αλλά τώρα το νιώθω πιο ελαφρύ όποτε η αντίστροφη μέτρηση έχει αρχίσει!! 🔴

Έκανες τεστ χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέρα δυστυχώς δεν πρόλαβα εκανα πρόσληψη αλλά θα πάω αύριο πρωί πρωί 

Δεν πειράζει!! Αναμένουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ακομα τίποτα με περίοδο δεν πρόλαβα να κάνω χοριακη σήμερα θα πάω το πρωί εντομεταξυ είδα ένα ας πούμε όνειρο είδα λέει τον Χριστό να κετεβαινει απο ψηλά να είναι πάνω σε ενα ξύλο και να λέει είμαι η Παναγία οχι του λεω δεν είσαι γιατί είσαι άντρας όχι η Παναγία είμαι μου λέει και θέλω να σου πω να μην ανησυχείς ξύπνησα απότομα......μάλλον η Παναγία τον έστειλε!! Κορίτσια η θερμοκρασία μου παίζει απο 36.8 - 37.3 δεν ξέρω αν παίζει ρόλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renoula19 είπε:

Κορίτσια ακομα τίποτα με περίοδο δεν πρόλαβα να κάνω χοριακη σήμερα θα πάω το πρωί εντομεταξυ είδα ένα ας πούμε όνειρο είδα λέει τον Χριστό να κετεβαινει απο ψηλά να είναι πάνω σε ενα ξύλο και να λέει είμαι η Παναγία οχι του λεω δεν είσαι γιατί είσαι άντρας όχι η Παναγία είμαι μου λέει και θέλω να σου πω να μην ανησυχείς ξύπνησα απότομα......μάλλον η Παναγία τον έστειλε!! Κορίτσια η θερμοκρασία μου παίζει απο 36.8 - 37.3 δεν ξέρω αν παίζει ρόλο 

Αχ μακάρι γλυκιά κου. Ανατρίχιασα.... Υψηλή πάντως θερμοκρασία.. Μπορείς κ τώρα να πας. Δεν χρειάζεται να είναι μόνο πρωί δηλαδή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αχ μακάρι γλυκιά κου. Ανατρίχιασα.... Υψηλή πάντως θερμοκρασία.. Μπορείς κ τώρα να πας. Δεν χρειάζεται να είναι μόνο πρωί δηλαδή.. 

Το ξέρω μπορώ αλλά θα τα πάρω αύριο οπότε θα πάω το πρωί που θα τα πάρω την ίδια μέρα 🙏🙏🙏😍 η θερμοκρασία παίζει ρόλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Κορίτσια ακομα τίποτα με περίοδο δεν πρόλαβα να κάνω χοριακη σήμερα θα πάω το πρωί εντομεταξυ είδα ένα ας πούμε όνειρο είδα λέει τον Χριστό να κετεβαινει απο ψηλά να είναι πάνω σε ενα ξύλο και να λέει είμαι η Παναγία οχι του λεω δεν είσαι γιατί είσαι άντρας όχι η Παναγία είμαι μου λέει και θέλω να σου πω να μην ανησυχείς ξύπνησα απότομα......μάλλον η Παναγία τον έστειλε!! Κορίτσια η θερμοκρασία μου παίζει απο 36.8 - 37.3 δεν ξέρω αν παίζει ρόλο 

Να έχουμε πίστη κορίτσια κ όλα θα γίνουν..θα βοηθήσει η Παναγία. Ανατριχιασα με το όνειρο.. πιστεύω ότι ειναι σημάδι πως όλα θα σου πάνε καλά..σου εύχομαι αύριο που θα πας να είναι χοριακη ++++++++.. από θερμοκρασία δεν έχω ιδέα. Κ εγώ χθες βράδυ ένιωθα μια φουντώσει κ πρέπει να είχα ανεβάσει θερμοκρασία αλλά δεν ξέρω τι σημαίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Το ξέρω μπορώ αλλά θα τα πάρω αύριο οπότε θα πάω το πρωί που θα τα πάρω την ίδια μέρα 🙏🙏🙏😍 η θερμοκρασία παίζει ρόλο? 

Όσο είναι υψηλά δεν έρχεται περίοδος. Αλλά κανονικά πρέπει να την θερμομετρεις καθημερινά πρωί, πριν σηκωθείς από το κρεβάτι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...