Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις On 9/1/2021 at 12:27 ΜΜ, ο/η Tonakiv είπε:

Εμείς τώρα θα ξεκινήσουμε εξετάσεις. Δεν προσπαθούμε πάρα πολύ καιρό αλλά να δούμε αν όλα είναι καλά! Κι εγώ στα 33 είμαι. Να μην αγχώνεσαι! Έχουμε ακόμα περιθώριο! Με το καλό ο,τι ποθείς να σου έρθει!

Σπερμοδιαγραμμα που κάνατε; Σε απλό μικροβιολογικό ή σε εξειδικευμένο κέντρο;

Καλημέρα κοριτσι μου!! Σου έχω απαντήσει από χθες αλλά επειδή είμαι νέα στο φόρουμ δεν δημοσιεύτηκε είναι σε αναμονή από χθες δεν ξέρω γιατί ..

 

Σευχαριστω παρά πολύ!! Ναι να κάνετε τις εξετάσεις τουλάχιστον να δείτε ότι είναι όλα καλά κ χωρίς άγχος να κάνετε τις προσπάθειες σας.!! εμείς εξετάσεις κάναμε στον ενάμιση χρόνο προσπαθειών..την κάναμε σε ένα μικροβιολογικό που εμπιστεύομαι αρκετά..εύχομαι καλές απαντήσεις σε όλα κ να σας φύγει το άγχος κ να έρθει γρήγορα το σπορακι στην κοιλίτσα!!! Εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Να σας ζήσουν κούκλα μου τα μωράκια σας!!! Να είναι γερά και ευτυχισμένα!!! 

 

Σ ευχαριστώ πολύ!!! Με το καλό το μπεμπάκι σου Άννα μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

@annie να σου ζησουν τα μωρακια σου!!να ειναι υγιη και χαρουμενα παντα!

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Σύντομα και στα δικά σου εύχομαι!!🤞🏼👼🏻😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!! Σου έχω απαντήσει από χθες αλλά επειδή είμαι νέα στο φόρουμ δεν δημοσιεύτηκε είναι σε αναμονή από χθες δεν ξέρω γιατί ..

 

Σευχαριστω παρά πολύ!! Ναι να κάνετε τις εξετάσεις τουλάχιστον να δείτε ότι είναι όλα καλά κ χωρίς άγχος να κάνετε τις προσπάθειες σας.!! εμείς εξετάσεις κάναμε στον ενάμιση χρόνο προσπαθειών..την κάναμε σε ένα μικροβιολογικό που εμπιστεύομαι αρκετά..εύχομαι καλές απαντήσεις σε όλα κ να σας φύγει το άγχος κ να έρθει γρήγορα το σπορακι στην κοιλίτσα!!! Εύχομαι τα καλύτερα!!

Εμείς τυχαία μεν, ξεκινήσαμε από νωρίς τις εξετάσεις δε! Δεν πειράζει! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Κ σε εσένα τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Εμείς τυχαία μεν, ξεκινήσαμε από νωρίς τις εξετάσεις δε! Δεν πειράζει! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Κ σε εσένα τα καλύτερα!!!

Καλά κάνετε..να τις κάνετε να ηρεμήσετε ότι όλα είναι καλά κ να συνεχίσετε τις προσπάθειες χωρίς άγχος (όσο μπορείτε βέβαια)..ότι καλύτερο εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Στο φαρμακείο 35 ευρώ τα 10 τεστ της clearblue βέβαια είναι ψηφιακά όχι ταινίες...

Κοριτσι μου δοκιμασες να τα βρεις στο amazon? Εγω τα επαιρνα απο κει, αν θυμαμαι καλα ειχαν γυρω στα 30 ευρω τα 20. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας γνωρίζει  καμία την κυρία Τσιβελεκίδου Ελένη;γυναικολόγος έχει κάποια κοπέλα προσωπική εμπειρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εγώ γέννησα το πρωί. Δύο πανέμορφα μπουμπούκια η μικρή 2310 και ο μικρός 2790. Είναι και τα δύο υγιέστατα και προσπαθούμε να θηλάσουμε!! Το συναίσθημα είναι απερίγραπτο κ εύχομαι να το νιώσετε όλες σύντομα !!!

Να σου ζήσουν κορίτσι μου!😃 Γερά κι ευλογημένα να είναι! Όλα τα καλά να τους δίνει η ζωή!💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Κοριτσι μου δοκιμασες να τα βρεις στο amazon? Εγω τα επαιρνα απο κει, αν θυμαμαι καλα ειχαν γυρω στα 30 ευρω τα 20. 

Γενικά είναι πιο φθηνά μέσω ίντερνετ το θέμα είναι ότι αργούν πολύ τα κουριερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Γενικά είναι πιο φθηνά μέσω ίντερνετ το θέμα είναι ότι αργούν πολύ τα κουριερ

Ναι, εχεις δικιο. Το σκεφτηκα αφοτου εστειλα το μηνυμα, ειδικα τωρα με την κατασταση καθυστερουν πολυ περισσοτερο! Μακαρι να ειναι τα τυχερα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εγώ γέννησα το πρωί. Δύο πανέμορφα μπουμπούκια η μικρή 2310 και ο μικρός 2790. Είναι και τα δύο υγιέστατα και προσπαθούμε να θηλάσουμε!! Το συναίσθημα είναι απερίγραπτο κ εύχομαι να το νιώσετε όλες σύντομα !!!

Να σου ζήσουν κορίτσι μου να είναι πάντα γερά ευτυχισμένα και να τα καμαρώνεις💜💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας γνωρίζει  καμία την κυρία Τσιβελεκίδου Ελένη;γυναικολόγος έχει κάποια κοπέλα προσωπική εμπειρία;

Καλησπέρα,εμένα είναι η γιατρός μου όπως έχω αναφέρει και άλλες φορές έχω πάει σε παρα πολλούς γιατρούς αλλά την Τσιβελεκιδου την εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εγώ γέννησα το πρωί. Δύο πανέμορφα μπουμπούκια η μικρή 2310 και ο μικρός 2790. Είναι και τα δύο υγιέστατα και προσπαθούμε να θηλάσουμε!! Το συναίσθημα είναι απερίγραπτο κ εύχομαι να το νιώσετε όλες σύντομα !!!

Κορίτσι μου να σας ζήσουν,να είναι γερά και καλότυχα στη ζωουλα τους!σιδερενιοι να είστε κ οι 3!!!💗💗💗🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Καλήσπεραααα κορίτσια ακομα σε αναμονή είμαι ακόμα περίοδος δεν μου έχει έρθει θα περιμένω και αύριο 

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Εύχομαι να μην έρθει ούτε αύριο και να είχαν δίκαιο στο μικροβιολογικό και να ήταν όντως καθυστερημένη σύλληψη!!! Αύριο δεν θα πας για επανάληψη της χοριακης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα! Εχθές πρώτη μέρα περιόδου!! Γι αυτο λέω ελπίζω να έρθουν!

Edit εχθές έκανα κ την παραγγελία! Άρα από αύριο θα την δουν!

Παρήγγειλα Τετάρτη τα home test  και Σάββατο ηρθαν κ ζω επαρχία. Οποτε μην αγχώνεσαι θα προλαβεις ωορρηξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Παρήγγειλα Τετάρτη τα home test  και Σάββατο ηρθαν κ ζω επαρχία. Οποτε μην αγχώνεσαι θα προλαβεις ωορρηξία 

Εξαρτάται που επαρχία ζεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Ναι πρωί θα πάω! Απλά δεν θυμάμαι αν μου είπε ο γιατρός μου 8 ή 12 ώρες νηστική! Θα κάτσω 12 καλού κακού! 

Αν κανεις ορμονολογικές δεν χρειάζεται να κατσεις τόσες ωρες νηστική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εξαρτάται που επαρχία ζεις;;

Ναι φυσικά. Απλα οι courier τωρα δεν εχουν τον όγκο δουλειάς που είχαν τις μερες των γιορτών. Ας ελπίσουμε να τα παραλάβει άμεσα η κοπελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Εύχομαι να μην έρθει ούτε αύριο και να είχαν δίκαιο στο μικροβιολογικό και να ήταν όντως καθυστερημένη σύλληψη!!! Αύριο δεν θα πας για επανάληψη της χοριακης;

Μακάρι κορίτσι μου ναι αύριο αν προλάβω θα πάω αύριο αλλιώς την τρίτη 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου ναι αύριο αν προλάβω θα πάω αύριο αλλιώς την τρίτη 🙏

Σου ευχομαι να μας πεις θετικα νεα και να μην εμφανιστει η περιοδος !!! 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Αν κανεις ορμονολογικές δεν χρειάζεται να κατσεις τόσες ωρες νηστική 

Σίγουρα μου είπε να είμαι νηστική, απλά δεν θυμάμαι αν μου είπε 8 ή 12 ώρες! Τελικά 12 θα μείνω για να είμαι σίγουρη 😂😂

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου ναι αύριο αν προλάβω θα πάω αύριο αλλιώς την τρίτη 🙏

Σε είχα στο νου μου! Έλεγα το πρωί να σου στείλω να δω αν την έκανες! Η περίοδος άφαντη, έτσι;; Θα περιμένουμε νέα σου 🍀🍀 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εγώ γέννησα το πρωί. Δύο πανέμορφα μπουμπούκια η μικρή 2310 και ο μικρός 2790. Είναι και τα δύο υγιέστατα και προσπαθούμε να θηλάσουμε!! Το συναίσθημα είναι απερίγραπτο κ εύχομαι να το νιώσετε όλες σύντομα !!!

Συγχαρητήρια!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...