Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

Καλότυχο κορίτσια μου το θεματακι μας!🥰

Με το καλό να έρθει ο νέος χρόνος και να φέρει πολύ πολύ τύχη και υγεία σε όλες μας. Και φυσικά πολλά μωράκια για όλα τα κορίτσια μας εδώ στο φόρουμ που προσπαθούν αλλά και για όλα εκείνα που βρίσκονται εκεί έξω και παλεύουν για αυτό το θαύμα!

Εγώ την ζώνη την φορούσα σε όλη την εγκυμοσύνη μου και την έβγαζα μόνο στο μπάνιο. Δεν την έπλενα ποτέ γιατί θεωρώ ότι δεν πρέπει επειδή είναι διαβασμενη. Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά έτσι νιώθω. Και τώρα το ίδιο θα κάνω και μακάρι να συνοδεύσει και να προστατέψει ακόμα μια εγκυμοσύνη μου.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

τι ειναι αυτο το πραγμα με τα like τελειωσαν για σημερα..κατι πρεπει να κανουν με αυτο νομιζω !!! Να γινει κατι ομορφο και να μην μπορουμε να δείξουμε την χαρα μας !!! Συγγνωμη κοριτσια αλλα δε ξερω αν ειμαι η μονη που την πειραζει αυτο 😜😏

Κάπου πρέπει να κολλάει το σύστημα με τα like εμένα έχει τύχει αρκετές φορές να μου βγάζει ότι δεν έχω αλλά ενώ δεν έχω στείλει κανένα πριν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο κορίτσι μου το θεματακι μας!με το καλό σε όλες όσες είμαστε εγκυουλες,κ θετικά τεστακια στα κορίτσια που προσπαθούν!εύχομαι η νέα χρονιά να μας φέρει υγεία πάνω απ' όλα κ.οτι άλλο ποθεί η καθεμία μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα..Χρόνια πολλά και καλές γιορτές κοριτσια μου! Χάθηκα λιγάκι μας έτυχαν διαφορά και τελικά δεν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες μας μέσα στον Νοέμβριο..

Τώρα όμως που ηρεμήσαμε είπαμε να ξεκινήσουμε με το καλό.. αν και δεν βιαζόμαστε ήρθαμε σε επαφή στις γόνιμες μέρες τις οποίες στοχεύσαμε με τεστακια ωορρηξίας..

Ευχομαι το νέο έτος να φέρει σε όλες μας ότι επιθυμούμε και πάνω απ’όλα υγεία!!🥰

@Lacostaki Σε παρακαλώ να με βάλεις 11/1

Υ.Γ: την Κυριακή ο μικρούλης μας κλείνει 5 μηνών! Πως περνά ο καιρός έτσι ρε κορίτσια; 😱😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα..Χρόνια πολλά και καλές γιορτές κοριτσια μου! Χάθηκα λιγάκι μας έτυχαν διαφορά και τελικά δεν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες μας μέσα στον Νοέμβριο..

Τώρα όμως που ηρεμήσαμε είπαμε να ξεκινήσουμε με το καλό.. αν και δεν βιαζόμαστε ήρθαμε σε επαφή στις γόνιμες μέρες τις οποίες στοχεύσαμε με τεστακια ωορρηξίας..

Ευχομαι το νέο έτος να φέρει σε όλες μας ότι επιθυμούμε και πάνω απ’όλα υγεία!!🥰

@Lacostaki Σε παρακαλώ να με βάλεις 11/1

Υ.Γ: την Κυριακή ο μικρούλης μας κλείνει 5 μηνών! Πως περνά ο καιρός έτσι ρε κορίτσια; 😱😇

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Τι λέτε βρε θηρία βάλατε ήδη μπροστά για το δεύτερο;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

 

Litsadi:10/01

 

Pixies:?

Kostef:30/12

Matilda94:08/12

ntinaki83:27/01

Marakii:22/01

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11 

Dina970:16/01

Mt3508:11/01

@Lacostaki αν θες βάλεμε για 15/1. Σε ευχαριστω☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Kαλησπερα κοριτσια σημερα ειμαι 12η μερα με κυκλο 28-29 μερες !!! Πως το βλεπετε :) το εκανα σημερα το βραδυ στις 9 !! 

 

Μια χαρά το βλέπω,,,ελπίζω να έκανες και απ'το "άλλο" στις 22:00!!!!!! 🤣😂🥰😘🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μια χαρά το βλέπω,,,ελπίζω να έκανες και απ'το "άλλο" στις 22:00!!!!!! 🤣😂🥰😘🤞🙏👶❤️👶❤️

Χαχαχα θα κανω το πρωι ενα ηλεκτρονικο !!! Εχουν γινει επαφες αυτες τις μερες και θα γινουν κ αλλες οσο μπορουμε βεβαια :) ❤️🙏🏼😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλή πρωτοχρονιά να έχουμε!!! Εγώ ξυπνησα πρωι πρωι και είχε έρθει η περιοδος με κατακόκκινο αίμα.... Αν πω ότι δεν στεναχωρηθηκα θα πω ψέμματα βέβαια αλλά τι να γινει.... Τέλος παντων παμε παλι δυναμικά για τον επόμενο μήνα!!! Πάντως για όσες μετράνε θερμοκρασία αυτός ήταν ο πρωτος μήνας που μέτρησα, ήρθε περιοδος σήμερα χωρίς να πεσει η θερμοκρασία αντε βγάλε άκρη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα και καλή πρωτοχρονιά να έχουμε!!! Εγώ ξυπνησα πρωι πρωι και είχε έρθει η περιοδος με κατακόκκινο αίμα.... Αν πω ότι δεν στεναχωρηθηκα θα πω ψέμματα βέβαια αλλά τι να γινει.... Τέλος παντων παμε παλι δυναμικά για τον επόμενο μήνα!!! Πάντως για όσες μετράνε θερμοκρασία αυτός ήταν ο πρωτος μήνας που μέτρησα, ήρθε περιοδος σήμερα χωρίς να πεσει η θερμοκρασία αντε βγάλε άκρη... 

Καλημέρα!!! Καλή πρωτοχρονιά!!! Καλέ το έχω πει κι εγώ με τη θερμοκρασία δεν βγάζεις άκρη...στην τελευταία μου περίοδο η θερμοκρασία έπεσε αφού τελείωσε και τις 4 μέρες είχα 36.4 την 5 που δεν είχα τίποτα πήγε 35.8 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!! Καλή πρωτοχρονιά!!! Καλέ το έχω πει κι εγώ με τη θερμοκρασία δεν βγάζεις άκρη...στην τελευταία μου περίοδο η θερμοκρασία έπεσε αφού τελείωσε και τις 4 μέρες είχα 36.4 την 5 που δεν είχα τίποτα πήγε 35.8 

Εγω αυτό που έχω καταλάβει είναι οτι άπαξ και δεις αίμα αν είναι παραπανω απο 5 σταγονες είναι περιοδος τελείωσε. Και ας μην έχει πεσει η θερμοκρασία λογικά δεν πεφτςι σε όλους με τον ίδιο τρόπο. Εγω τωρα εχω κ θερμοκρασία ανεβασμενη ακόμα και στήθος που δεν ξεπρηστηκε (αυτό το λίγο που πρηζεται).... Θα συνεχίσω κ εγώ να μετράω να δω πως θα παει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν κρατήθηκα άλλο το έκανα το ένα το τεστακι και εννοείται ότι βγήκε αρνητικο αφού είμαι 7 μέρες πριν την περίοδο μπορεί και παραπάνω γιατί εγώ μετράω σύμφωνα με τον κύκλο μου αλλά θετικο τεστ ωορρηξίας είχα την 13 μέρα οπότε αν υπολογίσουμε ότι η ωορρηξία θέλει τουλάχιστον 24 ώρες λογικά αυτός ο κύκλος θα είναι λίγο μεγαλυτερος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!καλη πρωτοχρονια να εχουμε!!Εγω ειμαι απο χθες στο τρεξιμο γιατι θα ερθει ενα φιλικο μας ζευγαρι για φαγητο το μεσημερι και απο χθες εχω ξεκινήσει δουλειες και μαγειρεματα!!ευχομαι να περασετε ολες υπεροχα αποψε!!Και το 2021 να μας βρει ολες με μωρακια σε κοιλιτσες και αγκαλίτσες!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Εγω αυτό που έχω καταλάβει είναι οτι άπαξ και δεις αίμα αν είναι παραπανω απο 5 σταγονες είναι περιοδος τελείωσε. Και ας μην έχει πεσει η θερμοκρασία λογικά δεν πεφτςι σε όλους με τον ίδιο τρόπο. Εγω τωρα εχω κ θερμοκρασία ανεβασμενη ακόμα και στήθος που δεν ξεπρηστηκε (αυτό το λίγο που πρηζεται).... Θα συνεχίσω κ εγώ να μετράω να δω πως θα παει.... 

Εγώ κορίτσι μου το άλλο που έχω καταλάβει είναι ότι καθυστέρηση έχουμε μόνο όταν δεν έρθει καθόλου αίμα όσο μπαίνουμε στην διαδικασία να μετράμε αν είναι 3-5 ή 8 οι σταγόνες και αν το αίμα είναι κόκκινο ανοιχτό ή κόκκινο σκούρο δουλειά δεν κάνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ κορίτσι μου το άλλο που έχω καταλάβει είναι ότι καθυστέρηση έχουμε μόνο όταν δεν έρθει καθόλου αίμα όσο μπαίνουμε στην διαδικασία να μετράμε αν είναι 3-5 ή 8 οι σταγόνες και αν το αίμα είναι κόκκινο ανοιχτό ή κόκκινο σκούρο δουλειά δεν κάνου

Δυστυχώς λόγω εμπειριας ξέρω να ξεχωριζω τις σταγονες χαχαχα.... Αν είναι μια δυο ιιιισως μιλάμε για εμφυτευση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα άλλο το έκανα το ένα το τεστακι και εννοείται ότι βγήκε αρνητικο αφού είμαι 7 μέρες πριν την περίοδο μπορεί και παραπάνω γιατί εγώ μετράω σύμφωνα με τον κύκλο μου αλλά θετικο τεστ ωορρηξίας είχα την 13 μέρα οπότε αν υπολογίσουμε ότι η ωορρηξία θέλει τουλάχιστον 24 ώρες λογικά αυτός ο κύκλος θα είναι λίγο μεγαλυτερος

Ναι πολύ νωρίς έκανες. Τα φώτα ξανά κάνε.. 🎅❤️😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Kαλησπερα κοριτσια σημερα ειμαι 12η μερα με κυκλο 28-29 μερες !!! Πως το βλεπετε :) το εκανα σημερα το βραδυ στις 9 !! 

45DA89C1-EB9B-41D6-9EE9-0264F4BEC4AC.jpeg

Θετικό είναι αλλά πρόσεχε γιατί βράδυ δε επιτρέπεται να κάνουμε τεστ ωορρηξίας ούτε πρωι.κανε κ σήμερα να σιγουρευτείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σίγουρα είναι εντελώς τυχαίο αλλά στο φλιτζάνι του καφέ μου έχει σχηματιστεί ένα βρέφος σας βάζω φωτογραφία να μου πείτε αν το βλέπετε IMG_20201231_111755.thumb.jpg.df57a466b45321d00c004c48fb1bbfe5.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι πολύ νωρίς έκανες. Τα φώτα ξανά κάνε.. 🎅❤️😁

Μετά του Αη Γιάννη θα κάνω αν δεν έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια σίγουρα είναι εντελώς τυχαίο αλλά στο φλιτζάνι του καφέ μου έχει σχηματιστεί ένα βρέφος σας βάζω φωτογραφία να μου πείτε αν το βλέπετε IMG_20201231_111755.thumb.jpg.df57a466b45321d00c004c48fb1bbfe5.jpg

Δεν βλέπω τίποτα είναι και το πρόβατο εκεί και δεν ξεχωρίζω κάτι 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια σίγουρα είναι εντελώς τυχαίο αλλά στο φλιτζάνι του καφέ μου έχει σχηματιστεί ένα βρέφος σας βάζω φωτογραφία να μου πείτε αν το βλέπετε IMG_20201231_111755.thumb.jpg.df57a466b45321d00c004c48fb1bbfe5.jpg

διπλα απο τη μούρη του προβατου λες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Χαχαχα θα κανω το πρωι ενα ηλεκτρονικο !!! Εχουν γινει επαφες αυτες τις μερες και θα γινουν κ αλλες οσο μπορουμε βεβαια :) ❤️🙏🏼😘

Εγώ πήρα ένα clear blue,,,,έκανα σημερα ένα και ήταν σκέτο στρογγυλό χωρίς χαμογελάκι,,,το σκ θα ειμαι που με μετρησε και η γιατρός,,,,λετε να μας μπει καλά ο νέος χρόνος? 🤣😂 Θα ξανακάνω και τις επόμενες μέρες,,,τί στο καλό? Δε θα το πετύχω το χαμογελάκι? Ως τότε φυσικά το "γλεντάμε" εμείς παράλληλα....αχαχαχα... @Ευάγγελοςτ εσένα θυμάμαι και @Lacostaki εσένα και σκέφτομαι μόνη μου και γελάω,,,,"το καλύτερο κατούρημα της ζωής μας".....😂🤣🙏👶💓👶💓 ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ,,,,ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...