Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλή χοριακή - βοήθεια


We deserve happiness

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες και χρόνια πολλά! Έχω τόσο άγχος και ήτανε και η αφορμή για να εγγραφώ εδώ.. Βρίσκομαι στην 6η μέρα καθυστέρησης, δλδ έπρεπε να δω περίοδο την Τρίτη 22 Δεκεμβρίου. Την Πέμπτη έκανα τεστ φαρμακείου και βγήκε θετικό - αχνη η γραμμούλα.. Έκανα χοριακη την Πέμπτη, δλδ. με 2 μέρες καθυστέρηση και ήταν μόνο 39.6. Ξαναέκανα το Σάββατο σε άλλο χημείο ομως, και ήταν 64. Ο ένας γιατρός ήταν ιδιαίτερα ανήσυχος, μου είπε μπορεί να ναι και αποβολή. Ο άλλος ιατρός όμως (που είναι κ ο γιατρός μου) ήταν ενθουσιασμενος, καθώς θεωρεί ότι αυξήθηκε κατά 60% σε 48 ώρες και άρα πάμε καλά. Και ότι χημείο από. Χημείο διαφέρει πολυ.. Σήμερα ξαναέκανα τεστ φαρμακείου και ήταν ξεκάθαρα θετικό. Σημειώστε πονάω τρομερά το στήθος μου και έχω ενοχλήσεις ελαφριές στη μέση και χαμηλά κοντά στη μήτρα.. Πείτε μου τι πιστεύετε σας θερμοπαρακαλω, το. Άγχος μου είναι άπειροοοοο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η We deserve happiness είπε:

Καλησπέρα σε όλες και χρόνια πολλά! Έχω τόσο άγχος και ήτανε και η αφορμή για να εγγραφώ εδώ.. Βρίσκομαι στην 6η μέρα καθυστέρησης, δλδ έπρεπε να δω περίοδο την Τρίτη 22 Δεκεμβρίου. Την Πέμπτη έκανα τεστ φαρμακείου και βγήκε θετικό - αχνη η γραμμούλα.. Έκανα χοριακη την Πέμπτη, δλδ. με 2 μέρες καθυστέρηση και ήταν μόνο 39.6. Ξαναέκανα το Σάββατο σε άλλο χημείο ομως, και ήταν 64. Ο ένας γιατρός ήταν ιδιαίτερα ανήσυχος, μου είπε μπορεί να ναι και αποβολή. Ο άλλος ιατρός όμως (που είναι κ ο γιατρός μου) ήταν ενθουσιασμενος, καθώς θεωρεί ότι αυξήθηκε κατά 60% σε 48 ώρες και άρα πάμε καλά. Και ότι χημείο από. Χημείο διαφέρει πολυ.. Σήμερα ξαναέκανα τεστ φαρμακείου και ήταν ξεκάθαρα θετικό. Σημειώστε πονάω τρομερά το στήθος μου και έχω ενοχλήσεις ελαφριές στη μέση και χαμηλά κοντά στη μήτρα.. Πείτε μου τι πιστεύετε σας θερμοπαρακαλω, το. Άγχος μου είναι άπειροοοοο! 

Σας ευχομαι να πανε ολα καλα !!! Προσπαθήστε οσο μπορειτε να ειστε χαλαρη και ολα θα πανε καλα !!  🙏🏼🙏🏼 Απο χοριακες δεν γνωριζω ομως ευχομαι να πανε ολα καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η We deserve happiness είπε:

Καλησπέρα σε όλες και χρόνια πολλά! Έχω τόσο άγχος και ήτανε και η αφορμή για να εγγραφώ εδώ.. Βρίσκομαι στην 6η μέρα καθυστέρησης, δλδ έπρεπε να δω περίοδο την Τρίτη 22 Δεκεμβρίου. Την Πέμπτη έκανα τεστ φαρμακείου και βγήκε θετικό - αχνη η γραμμούλα.. Έκανα χοριακη την Πέμπτη, δλδ. με 2 μέρες καθυστέρηση και ήταν μόνο 39.6. Ξαναέκανα το Σάββατο σε άλλο χημείο ομως, και ήταν 64. Ο ένας γιατρός ήταν ιδιαίτερα ανήσυχος, μου είπε μπορεί να ναι και αποβολή. Ο άλλος ιατρός όμως (που είναι κ ο γιατρός μου) ήταν ενθουσιασμενος, καθώς θεωρεί ότι αυξήθηκε κατά 60% σε 48 ώρες και άρα πάμε καλά. Και ότι χημείο από. Χημείο διαφέρει πολυ.. Σήμερα ξαναέκανα τεστ φαρμακείου και ήταν ξεκάθαρα θετικό. Σημειώστε πονάω τρομερά το στήθος μου και έχω ενοχλήσεις ελαφριές στη μέση και χαμηλά κοντά στη μήτρα.. Πείτε μου τι πιστεύετε σας θερμοπαρακαλω, το. Άγχος μου είναι άπειροοοοο! 

Καταρχάς συγχαρητήρια!! Κοπέλα μου μια χαρά αυξήθηκε η χοριακη σου!! Το ότι πηγες σε άλλο μικροβιολογικό παίζει τεράστιο ρόλο. Πρέπει να γίνεται στο ίδιο. Παρολα αυτά σχεδόν διπλασιάστηκε μια χαρά είσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καταρχάς συγχαρητήρια!! Κοπέλα μου μια χαρά αυξήθηκε η χοριακη σου!! Το ότι πηγες σε άλλο μικροβιολογικό παίζει τεράστιο ρόλο. Πρέπει να γίνεται στο ίδιο. Παρολα αυτά σχεδόν διπλασιάστηκε μια χαρά είσαι!! 

Αλήθεια??? Μακάρι Αννι μου! Ευχαριστώ!!! Παίζει ρολο Και η σύλληψη? Γιατί αν έγινε τη 15η μέρα όπως υπολογίζω, σε έναν κύκλο 26 με 27 ημερών και η εμφύτευση χρειάζεται πάνω από βδομάδα, ψιλοδικαιολογειται η χαμηλή τιμή, ναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η We deserve happiness είπε:

Αλήθεια??? Μακάρι Αννι μου! Ευχαριστώ!!! Παίζει ρολο Και η σύλληψη? Γιατί αν έγινε τη 15η μέρα όπως υπολογίζω, σε έναν κύκλο 26 με 27 ημερών και η εμφύτευση χρειάζεται πάνω από βδομάδα, ψιλοδικαιολογειται η χαμηλή τιμή, ναι? 

Φυσικά κ παίζει ρόλο η σύλληψη. Και πάλι μια χαρά είναι. Η αύξηση σε νοιάζει όχι ο αριθμός αυτός κάθε αυτός.  Επίσης μη δίνεις σημασία στον κάθε παρατρεχάμενο!! Ο μοναδικός που μπορεί να ερμηνεύσει σωστά το αποτέλεσμα είναι ο γυναικολόγος, που ο δικός σου ενθουσιάστηκε!! Όχι ο μικροβιολόγος. Άντε με τον καθένα που μπλέκεται στα λημέρια αλλονών και τζάμπα στεναχωρούν τον κόσμο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Φυσικά κ παίζει ρόλο η σύλληψη. Και πάλι μια χαρά είναι. Η αύξηση σε νοιάζει όχι ο αριθμός αυτός κάθε αυτός.  Επίσης μη δίνεις σημασία στον κάθε παρατρεχάμενο!! Ο μοναδικός που μπορεί να ερμηνεύσει σωστά το αποτέλεσμα είναι ο γυναικολόγος, που ο δικός σου ενθουσιάστηκε!! Όχι ο μικροβιολόγος. Άντε με τον καθένα που μπλέκεται στα λημέρια αλλονών και τζάμπα στεναχωρούν τον κόσμο!! 

Μου δίνεις τεράστια δύναμη, να ξέρεις. Εκτες έκλαιγα πάρα πολύ δεν ανεπνεα.. Ο Θεός που με βοήθησε να πάρω τον κανονικό μου ιατρό.. Πραγματικά απορώ ποσο απάνθρωπα χειρίζονται την ψυχή μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η We deserve happiness είπε:

Καλησπέρα σε όλες και χρόνια πολλά! Έχω τόσο άγχος και ήτανε και η αφορμή για να εγγραφώ εδώ.. Βρίσκομαι στην 6η μέρα καθυστέρησης, δλδ έπρεπε να δω περίοδο την Τρίτη 22 Δεκεμβρίου. Την Πέμπτη έκανα τεστ φαρμακείου και βγήκε θετικό - αχνη η γραμμούλα.. Έκανα χοριακη την Πέμπτη, δλδ. με 2 μέρες καθυστέρηση και ήταν μόνο 39.6. Ξαναέκανα το Σάββατο σε άλλο χημείο ομως, και ήταν 64. Ο ένας γιατρός ήταν ιδιαίτερα ανήσυχος, μου είπε μπορεί να ναι και αποβολή. Ο άλλος ιατρός όμως (που είναι κ ο γιατρός μου) ήταν ενθουσιασμενος, καθώς θεωρεί ότι αυξήθηκε κατά 60% σε 48 ώρες και άρα πάμε καλά. Και ότι χημείο από. Χημείο διαφέρει πολυ.. Σήμερα ξαναέκανα τεστ φαρμακείου και ήταν ξεκάθαρα θετικό. Σημειώστε πονάω τρομερά το στήθος μου και έχω ενοχλήσεις ελαφριές στη μέση και χαμηλά κοντά στη μήτρα.. Πείτε μου τι πιστεύετε σας θερμοπαρακαλω, το. Άγχος μου είναι άπειροοοοο! 

Χρονια πολλα! Θελουμε τουλαχιστον 60% αυξηση κ διπλασιασμό σε 3 μερες..δεν ειναι δηλ.απαραίτητος ο διπλασιασμός σε 48 ωρες....ολα καλα θα πανε !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η We deserve happiness είπε:

Καλησπέρα σε όλες και χρόνια πολλά! Έχω τόσο άγχος και ήτανε και η αφορμή για να εγγραφώ εδώ.. Βρίσκομαι στην 6η μέρα καθυστέρησης, δλδ έπρεπε να δω περίοδο την Τρίτη 22 Δεκεμβρίου. Την Πέμπτη έκανα τεστ φαρμακείου και βγήκε θετικό - αχνη η γραμμούλα.. Έκανα χοριακη την Πέμπτη, δλδ. με 2 μέρες καθυστέρηση και ήταν μόνο 39.6. Ξαναέκανα το Σάββατο σε άλλο χημείο ομως, και ήταν 64. Ο ένας γιατρός ήταν ιδιαίτερα ανήσυχος, μου είπε μπορεί να ναι και αποβολή. Ο άλλος ιατρός όμως (που είναι κ ο γιατρός μου) ήταν ενθουσιασμενος, καθώς θεωρεί ότι αυξήθηκε κατά 60% σε 48 ώρες και άρα πάμε καλά. Και ότι χημείο από. Χημείο διαφέρει πολυ.. Σήμερα ξαναέκανα τεστ φαρμακείου και ήταν ξεκάθαρα θετικό. Σημειώστε πονάω τρομερά το στήθος μου και έχω ενοχλήσεις ελαφριές στη μέση και χαμηλά κοντά στη μήτρα.. Πείτε μου τι πιστεύετε σας θερμοπαρακαλω, το. Άγχος μου είναι άπειροοοοο! 

Κοπέλα μου χρόνια πολλά!!!!!!! Η γέννηση του Χριστουλη μας σου έφερε και εσένα το θαυματακι σου! Συγχαρητήρια! Η χοριακη σου είναι τέλεια! Και εμένα με τόσο ακριβώς ξεκίνησε και πήρε ακριβώς την ίδια αύξηση!!!!!!! Μετά ανέβηκε πολύ!!!!!! Είναι μια χαρά!!! Με το καλοοοο ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Κοπέλα μου χρόνια πολλά!!!!!!! Η γέννηση του Χριστουλη μας σου έφερε και εσένα το θαυματακι σου! Συγχαρητήρια! Η χοριακη σου είναι τέλεια! Και εμένα με τόσο ακριβώς ξεκίνησε και πήρε ακριβώς την ίδια αύξηση!!!!!!! Μετά ανέβηκε πολύ!!!!!! Είναι μια χαρά!!! Με το καλοοοο ❤️❤️❤️

Μακάρι κοπέλα μου, ευχαριστώ ολόψυχα για τη δύναμη που με μπολιάσατε! Τρελάθηκα με τόσα που διαβάζω στο Google. Αλλά και με όσα μου είπε ο μικροβιολογος και ο ένας ιατρός. Προετοιμασα τον άντρα μου του λέω, δεν έχουμε ελπίδες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσι και χρονια πολλα!!! Εγω σκεψου με τελευταια περιοδο 16/11 εχω δυο θετικα τεστ εγκυμοσυνης (το πρωτο πρωιμης ανιχνευσης αχνο θετικο ,ενω το δευτερο για μετα την πρωτη μερα καθυστερησης ,το εκανα 4 μερες μετα τι πρωτο και ηταν καραθετικο!!!) Ο γυναικολος μου δεν με αφησε καν να παω για χοριακη μου ειπε οτι οι τιμες πολλες φορες μπερδευουν και δημιουργουν πολυ αγχος χωρις λογο! Εμπιστευεται μονο την εικονα που βλεπει στη μητρα και αφου το δεύτερο τεστ εδειξε κανονικά και η καθυστερηση συνεχιζεται παει να πει πως κατι παει καλα ! Εχω αυριο τον πρωτο υπερηχο και δεν ξερω καν αν θα με στείλει για χοριακη 😂 φυσικα το αγχος ειναι ατελείωτο,αλλα μην μπαινεις στο τρυπακι να κανεις χοριακες να μετρας τιμες κλπ γτ θα αγχωνεσαι χειροτερα!! Ποτε θα πας να σε δει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Καλησπέρα κοριτσι και χρονια πολλα!!! Εγω σκεψου με τελευταια περιοδο 16/11 εχω δυο θετικα τεστ εγκυμοσυνης (το πρωτο πρωιμης ανιχνευσης αχνο θετικο ,ενω το δευτερο για μετα την πρωτη μερα καθυστερησης ,το εκανα 4 μερες μετα τι πρωτο και ηταν καραθετικο!!!) Ο γυναικολος μου δεν με αφησε καν να παω για χοριακη μου ειπε οτι οι τιμες πολλες φορες μπερδευουν και δημιουργουν πολυ αγχος χωρις λογο! Εμπιστευεται μονο την εικονα που βλεπει στη μητρα και αφου το δεύτερο τεστ εδειξε κανονικά και η καθυστερηση συνεχιζεται παει να πει πως κατι παει καλα ! Εχω αυριο τον πρωτο υπερηχο και δεν ξερω καν αν θα με στείλει για χοριακη 😂 φυσικα το αγχος ειναι ατελείωτο,αλλα μην μπαινεις στο τρυπακι να κανεις χοριακες να μετρας τιμες κλπ γτ θα αγχωνεσαι χειροτερα!! Ποτε θα πας να σε δει???

Μετά τον 1ο υπέρηχο δεν αξιολογούν τις τιμές της χοριακης γιατί όπως είπες κ συ έχουν μεγάλη απόκλιση. Μετά έχει να κάνει με την εικόνα της μήτρας από τον υπέρηχο. Με το καλό το σποράκι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μετά τον 1ο υπέρηχο δεν αξιολογούν τις τιμές της χοριακης γιατί όπως είπες κ συ έχουν μεγάλη απόκλιση. Μετά έχει να κάνει με την εικόνα της μήτρας από τον υπέρηχο. Με το καλό το σποράκι σου 

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσιιι!!!!! Εμένα ουτε πριν τις αξιολογεί ! Σωστο λαθος δε ξερω ,παντως για μενα ειναι ενα αγχος λιγότερο 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσιιι!!!!! Εμένα ουτε πριν τις αξιολογεί ! Σωστο λαθος δε ξερω ,παντως για μενα ειναι ενα αγχος λιγότερο 😂 

Πολλοί γιατροί το κάνουν αυτό. Και ο προηγούμενος γυναικολόγος που είχα δεν ασχολούταν με τις χοριακες. Βέβαια επειδή εγώ έμεινα με εξωσωματική έγκυος μόνο με τη χοριακη ασχοληθήκαμε με το γιατρό κ όχι με τεστ αλλά είναι τελείως διαφορετική περίπτωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Πολλοί γιατροί το κάνουν αυτό. Και ο προηγούμενος γυναικολόγος που είχα δεν ασχολούταν με τις χοριακες. Βέβαια επειδή εγώ έμεινα με εξωσωματική έγκυος μόνο με τη χοριακη ασχοληθήκαμε με το γιατρό κ όχι με τεστ αλλά είναι τελείως διαφορετική περίπτωση. 

Καταλαβα !! Και μια φιλη μου ετσι με εξωσωματικη και της φαινοταν περιεργο που ουτε στην προηγούμενη ουτε τωρα κανω χοριακες ! Σαν εξωγήινος με κοιτούσε 😂😂 εμεις εχουμε τον πρωτο υπερηχο σήμερα και νομίζω θα πεθανω απ το αγχος !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Καταλαβα !! Και μια φιλη μου ετσι με εξωσωματικη και της φαινοταν περιεργο που ουτε στην προηγούμενη ουτε τωρα κανω χοριακες ! Σαν εξωγήινος με κοιτούσε 😂😂 εμεις εχουμε τον πρωτο υπερηχο σήμερα και νομίζω θα πεθανω απ το αγχος !!!!

Να κάνεις λοιπόν θετικές σκέψεις γιατί σήμερα θα δεις για πρώτη φορά φορά το σποράκι σου!! Και ούτε που θα καταλάβεις πως θα μεγαλώσει. Τι ώρα έχεις ραντεβού; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Να κάνεις λοιπόν θετικές σκέψεις γιατί σήμερα θα δεις για πρώτη φορά φορά το σποράκι σου!! Και ούτε που θα καταλάβεις πως θα μεγαλώσει. Τι ώρα έχεις ραντεβού; 

Στις 5μιση το απογευμα !! Εννοείται πως δεν κοιμήθηκα ολο το βραδυ εχω γενικα μια ανησυχία πως κατι δεν θα παει καλα ,ισως ειμαι προκατειλημμένη απ την προηγουμενη !! Μακαρι να πανε ολα καλα και να βγω ψευτρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλες.. Δυστυχώς απέβαλα.. Επρόκειτο για χημική κύηση.. Είμαι κομμάτια το πώς νιώθω είναι ειλικρινά απερίγραπτο. Πάει το όνειρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η We deserve happiness είπε:

Καλησπέρα κοπέλες.. Δυστυχώς απέβαλα.. Επρόκειτο για χημική κύηση.. Είμαι κομμάτια το πώς νιώθω είναι ειλικρινά απερίγραπτο. Πάει το όνειρο 

Αχ κορίτσι μου δεν εχω λόγια. Λυπάμαι πολύ. Ξέσπασε με όποιον τρόπο μπορείς κ όταν με το καλό περάσει ο καιρός και είσαι ήρεμη πάλι ξεκινάτε προσπάθειες ξανά. Κράτησε το ότι υπήρξε σύλληψη, είναι πολύ σημαντικό.  Θα έρθει το σποράκι σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η We deserve happiness είπε:

Καλησπέρα κοπέλες.. Δυστυχώς απέβαλα.. Επρόκειτο για χημική κύηση.. Είμαι κομμάτια το πώς νιώθω είναι ειλικρινά απερίγραπτο. Πάει το όνειρο 

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου για αυτή την εξέλιξη. Αληθεια,,,να είσαι δυνατή,,,κλάψε να ξεσπάσεις και να σκέφτεσαι πως θα τα καταφέρεις. Το γεγονός ότι συνέλαβες είναι πολύ καλό. Έχω βρεθεί στη θέση σου και παρόλο που ναι κλαίμε και λογική η στεναχώρια μας,,, απ'την άλλη κρατάς το θετικό πως ο οργανισμός σου ανταπεξηλθε και συνέλαβε,,,το γεγονός ότι η φύση προνόησε και δεν το επέτρεψε να συνεχίσει σημαίνει πως ίσως κάτι δεν ήταν σωστό,,, οπότε καλύτερα τώρα που ήταν νωρίς. Για να καθαρίσεις και μόνη σου αν γίνεται. Όλες εδώ είμαστε για ότι θες να πεις! 😘🤞❤️👶🙏Ο Θεός είναι μεγάλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ ολόψυχα. Νιώθω ειλικρινή κατανόηση που δεν βρίσκω ούτε από δικα μου άτομα, κάποιες φορές. Αδιάθετησα, αλλά ο πόνος είναι αφόρητος, δεν υπερβάλλω.. Σαν να με κλωτσάνε. Άρχισα να πιστεύω ότι είχα ξανά χημική κύηση και δεν το αντιλήφθηκα. Ελπίζω να έχουμε ελπίδες στο μέλλον, τίποτε άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η We deserve happiness είπε:

Σας ευχαριστώ ολόψυχα. Νιώθω ειλικρινή κατανόηση που δεν βρίσκω ούτε από δικα μου άτομα, κάποιες φορές. Αδιάθετησα, αλλά ο πόνος είναι αφόρητος, δεν υπερβάλλω.. Σαν να με κλωτσάνε. Άρχισα να πιστεύω ότι είχα ξανά χημική κύηση και δεν το αντιλήφθηκα. Ελπίζω να έχουμε ελπίδες στο μέλλον, τίποτε άλλο. 

Κουράγιο κορίτσι μου,είναι μια δύσκολη  φάση αυτή αλλά θα περάσει,θα δεις.Όπως σου είπαν και τα κορίτσια πιο πάνω είναι πολύ θετικό το γεγονός της σύλληψης και προσπάθησε να κρατήσεις αυτό.Πάρε το χρόνο που χρειάζεσαι και μόλις ανακτήσεις δυνάμεις θα ξαναπροσπαθήσεις!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...