Μετάβαση σε περιεχόμενο
Κατερίνα!!!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΦΙΛΙΚΟΣ ΣΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου, όσες είστε από Ηράκλειο Κρήτης θα μπορούσατε αν έχετε εμπειρία να μου συστήσετε παιδιάτρους φιλικούς στον θηλασμό; έχω υπόψιν 2 που θέλω να κάνω μια πρώτη γνωριμία πριν γεννήσω αλλα θα έκτιμουσα και δικές σας εμπειρίες αν έχετε🙂

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Είναι 13 κ έχει έναν μήνα που περπατάει. Βρεφικό όχι, θα δη στείλω Σεπτέμβριο. Εσείς;; 
    • Ααα ακριβως στην ιδια βδομαδα θα παμε ! Και εγω 9κ5 θα ειμαι οταν παω!! Ωραια θα περιμενω να μου πει λοιπον!! Απλα μεχρι στιγμης δε μου ανεφερε κατι και αγχωθηκα ειπα μηπως πρεπει να το πω εγω!😂
    • Καλημέρα κόρες!!! @varvi στο εύχομαι πραγματικά να είσαι εγκυουλα!!! Άντε μακάρι να βλέπουμε μόνο θετικά τεστακια από εδώ κ πέρα!!! Κορίτσια μου εγώ σε 4 μέρες περιμένω να μην μου έρθει.... Θα με φάει η αγωνία....
    • Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε!! Συνχαρητιρια στα κοριτσια με τις αχνεσ γραμμουλες ευχομαι ολα να κυλυσουν τελεια!!!! Εγω ακομα δεν εχω περιοδο αλλα νιωθω οτι θα ερθει , βεβαια ετσι ενοιθα και οταν ημουν εγκυος στο γιο μου, τι να πω αντε μια 2 μερες υπομονη ακομα και θα δουμε!   @lacostaki (αναφερομαι στο σχολιο που εκανες για τον ανδρα σου που δουλευει ως αργα) ευχομαι τα καλυτερα για τις γονιμες μερες σου και επειδη και εγω που πιστεψε με θελω σαν τρελη παιδι οταν γυριζω απο ταξιδι και ειμαι πτωμα απο την δουλεια και συνηθως ειναι μετα τις 8 την νυχτα δεν εχω κεφι για τιποτα, οποτε θα σου πω το μυστικο μην του ζητησεις να κανετε κατι απλα εχε τα παντα ετοιμα ξερεις φαι περιποιηση και γενικα αντιστροφη ψυχολογια χαχαχ δηλαδη ξερω οτι εισαι πτωμα δεν πειραζει και να μην κανουμε κατι και μετα δειξε και λιγο down και μονος του θα ερθει και θα σου πει παμε να προσπαθησουμε, θα δεις!!!!  
    • Καλημέρα κορίτσια είμαι.καινουργια.πρωτη μου εγκυμοσύνη κ.πολυ φοβισμένη κ αγχωμενη.ΤΕΡ 4/12 πρώτη χοριακη 7/1 137 μοναδες μίλησα  Με το γυναικολόγο λέει δεν είναι καλή πήρα προγεστερόνη μαγνήσιο φυλλικό κ ξάπλα ακολούθησαν άλλες 3 χοριακεσ ώσπου στις 15/1 έφτασα 1580.Εχω το πρώτο ραντεβού αύριο μαζί του κ η αγωνία χτυπάει κόκκινο. Εν τω μεταξύ το στήθος μου μια πρήζεται μια ξεπρηζεται δεν έχω εμετούς μόνο ψιλό αναγουλες.Η συχνοουρια σταθερή κ καουρες .Ποια η γνωμη σας θέλω να πάνε όλα καλά αγχώνομαι τι θα μου πει αύριο 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...