Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2021


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Λοιπόν κοριτσια....γυρισα!!! Ειμαι 37+1 σημερα!!! Η μικρη ειναι στη σωστη θεση, αρκετα χαμηλά κιολας!!! 3250 λεει οτι ζυγιζει. Εγω εχω ηδη διαστολη 2 και μαλακό τραχηλο!! Μου ειπε οτι μπορει μεχρι την αλλη Τριτη που μου έκλεισε ραντεβου, να εχω ηδη γεννησει, αλλα εαν οχι καο εφοσον της το ζητησα εγω, να με βαλει την αλλη Τριτη το βραδυ αφου με δει το πρωι, για να γεννησω!!!! Πεταω απο τη χαρα μου!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Αχ ποσσο σε χαίρομαι ..τρομερή αισιοδοξία και ηρεμία μου αποπνέει...εγώ δεν είμαι τοσσο χαλαρή....εύχομαι όλα να πάνε όπως τα επιθυμείς και με το καλό να υποδεχτειτε το μωράκι σου..και με κανέναν πόνο!!🥰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Αχ ποσσο σε χαίρομαι ..τρομερή αισιοδοξία και ηρεμία μου αποπνέει...εγώ δεν είμαι τοσσο χαλαρή....εύχομαι όλα να πάνε όπως τα επιθυμείς και με το καλό να υποδεχτειτε το μωράκι σου..και με κανέναν πόνο!!🥰🤰

Ειμαι υπερχαρουμενη!!!! Ειμαι σουπερ ανυπομονη!!!! Θελω να δω την κορη μου!!! Εχω λίγο αιμα τώρα μετα την εξεταση...εχω και λιγους πονους, τιποτα ιδιαιτερο ομως. Η γιατρός λεει κανω συσπασεις...αλλα ολα καλα!!! Πιστευω στο σωμα μου, πιστεύω σε μενα, πιστευω στο μωρο μου, στη γιατρο μου. Οταν ερθει η ωρα, θα περασουμε υπεροχα...θα κανουμε και την επισκληριδιο μας και ολα καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna90 είπε:

Ειμαι υπερχαρουμενη!!!! Ειμαι σουπερ ανυπομονη!!!! Θελω να δω την κορη μου!!! Εχω λίγο αιμα τώρα μετα την εξεταση...εχω και λιγους πονους, τιποτα ιδιαιτερο ομως. Η γιατρός λεει κανω συσπασεις...αλλα ολα καλα!!! Πιστευω στο σωμα μου, πιστεύω σε μενα, πιστευω στο μωρο μου, στη γιατρο μου. Οταν ερθει η ωρα, θα περασουμε υπεροχα...θα κανουμε και την επισκληριδιο μας και ολα καλα!!!!!

Τέλεια...όλα να πάνε όπως τα χεις ονειρευτεί και ακόμη καλύτερα..δυστυχώς εγώ δεν έχω την επιλογή για επισκληριδιο...θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο.....και εξαιτίας αντιπικτικης αγωγής...και πάλι δεν είναι βέβαιο ότι θα έκανα....σου έκανε κολπική εξέταση;;πονάει όπως λένε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Ειμαι υπερχαρουμενη!!!! Ειμαι σουπερ ανυπομονη!!!! Θελω να δω την κορη μου!!! Εχω λίγο αιμα τώρα μετα την εξεταση...εχω και λιγους πονους, τιποτα ιδιαιτερο ομως. Η γιατρός λεει κανω συσπασεις...αλλα ολα καλα!!! Πιστευω στο σωμα μου, πιστεύω σε μενα, πιστευω στο μωρο μου, στη γιατρο μου. Οταν ερθει η ωρα, θα περασουμε υπεροχα...θα κανουμε και την επισκληριδιο μας και ολα καλα!!!!!

Πολύ σε χαίρομαι εσένα για τον τρόπο που το αντιμετωπίζεις!!! Μπράβο κορίτσι!!! Όλα καλά σου εύχομαι να πάνε και όπως τα ονειρεύεσαι!!! Τις συσπάσεις που έχεις τις καταλάβαινες κ πριν; Κ ναι για πες κ για την εξέταση. Πονάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαριλου1 και @Mommy to be η εξεταση εμενα μου φάνηκε απλά λίγο ενοχλητικη, αλλα σε καμμια περίπτωση δεν το λεω πονο αυτο!! Λιγο αβολο μονο. Αν απλα σκεφτεστε οτι ολα γίνονται για να ερθει στον εξω κοσμο το μικρο μας θαυματακι, νομιζω φτανει και περισσευει για να πάρουμε κουραγιο και θαρρος!! Τις συσπάσεις τις ενιωθα μεχρι πριν σαν πέτρωμα σε ολη την κοιλια, διχως πονο. Επισης καταλάβαινα σπρωξιες απο το κεφαλι της μικρής προς τα κατω κι ενιωθα να ανοιγω!!! Μετα την εξεταση εχω λιγο αιμα και μια ενοχληση μικρη τύπου οτι περιμενω περιοδο σε 2-3 μερες......μια ενοχληση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@Μαριλου1 και @Mommy to be η εξεταση εμενα μου φάνηκε απλά λίγο ενοχλητικη, αλλα σε καμμια περίπτωση δεν το λεω πονο αυτο!! Λιγο αβολο μονο. Αν απλα σκεφτεστε οτι ολα γίνονται για να ερθει στον εξω κοσμο το μικρο μας θαυματακι, νομιζω φτανει και περισσευει για να πάρουμε κουραγιο και θαρρος!! Τις συσπάσεις τις ενιωθα μεχρι πριν σαν πέτρωμα σε ολη την κοιλια, διχως πονο. Επισης καταλάβαινα σπρωξιες απο το κεφαλι της μικρής προς τα κατω κι ενιωθα να ανοιγω!!! Μετα την εξεταση εχω λιγο αιμα και μια ενοχληση μικρη τύπου οτι περιμενω περιοδο σε 2-3 μερες......μια ενοχληση. 

Σε βλέπω πριν την Τρίτη πάντως 😅😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

@Μαριλου1 και @Mommy to be η εξεταση εμενα μου φάνηκε απλά λίγο ενοχλητικη, αλλα σε καμμια περίπτωση δεν το λεω πονο αυτο!! Λιγο αβολο μονο. Αν απλα σκεφτεστε οτι ολα γίνονται για να ερθει στον εξω κοσμο το μικρο μας θαυματακι, νομιζω φτανει και περισσευει για να πάρουμε κουραγιο και θαρρος!! Τις συσπάσεις τις ενιωθα μεχρι πριν σαν πέτρωμα σε ολη την κοιλια, διχως πονο. Επισης καταλάβαινα σπρωξιες απο το κεφαλι της μικρής προς τα κατω κι ενιωθα να ανοιγω!!! Μετα την εξεταση εχω λιγο αιμα και μια ενοχληση μικρη τύπου οτι περιμενω περιοδο σε 2-3 μερες......μια ενοχληση. 

Αυτή τη πίεση προς τα κάτω και εγώ τη νιώθω χωρίς την αίσθηση ανοίγματος όμως. Την άλλη Τετάρτη έχω κ εγώ εξέταση τέτοια...άντε να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η PanB είπε:

Σε βλέπω πριν την Τρίτη πάντως 😅😁

Μακαρι!!!!!!!! Αν το αποφασισει η μικρη μου, εγω εδω ειμαι να συνεργαστω!!!! Μακαρι!!!! 💗💗💗💗💗🤰🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/12/2020 at 10:19 ΠΜ, ο/η Μαριλου1 είπε:

 

 

@Lia5 7/8 αγοράκι 💙 γέννα 25/7 🎈

@Love32 12/8 αγοράκι💙

@AlKate 14/8 αγοράκι💙

@Lia89 15/8 κοριτσάκι💕

@anna90  16/8 κοριτσάκι💕

@Eleftheriask 16/8 κοριτσάκι💕

@Dogmom 20/8 αγοράκι 💙

 @Sofoula28 23/8 κοριτσάκι💕

@Μπανυ 24/8 αγοράκι💙

@Diana_caterina  24/8 κοριτσάκι💕

@Μαριλου1 26/8 κοριτσάκι💕

@PanB 8/9 αγοράκι💙

11/8 κοριτσάκι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ele91na είπε:

Μπράβο σου !!! Εύχομαι τα καλύτερα !! Εγώ είμαι 36 βδομάδων ....

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα τι ωραία νέα και πόσο μας ηρεμείς όλες με την όμορφη αντιμετώπιση σου! Κ εγώ είμαι 36+, και ραντεβού έχω την άλλη εβδομάδα. Το μωρό τότε λογικά θα ζυγίζει γύρω στα 3200! Κορίτσια...αυτά τα πονακια στη λεκάνη που ανοίγει και την αίσθηση ότι το μωρό με πιέζει πολύ χαμηλά, τα έχω πολύ καιρό! Όπως και πονακια περιόδου! Αλλά ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι προπαρασκευαστικοι πόνοι. Γενικά...κ γω το νιώθω ότι θέλει να βγει ο μπουρδιτσας μου! Θα μ λείψει τόσο όμως η αίσθηση να είναι μέσα μου♥️ κορίτσια  εύχομαι σε όλες μας να έχουμε έναν υποφερτό τοκετό και να φέρουμε στον κόσμο υγιέστατα μωράκια! Είμαστε όλες στο μήνα μας οπότε...ανα πασα στιγμή μπορεί να μας κάνουν την έκπληξη και να βγουν τα νινακια! 

( Κ γω σε δημόσιο σκοπεύω να γεννήσω, συγκεκριμένα στο Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης, αν δε μας κάνει καμία έκπληξη ο μικρός. Και εκεί υπάρχει η δυνατότητα της επισκληριδιου! Βέβαια, εγώ έχω δηλώσει ότι δε θέλω να κάνω και ότι θέλω να νιώσω όλη τη διαδικασία,αλλά ο γιατρός μου είπε ότι αν δει ότι δεν το αντέχω,θα Μ κάνουν επισκληριδιο. Τη φοβάμαι λίγο όμως μη σας πω ψέματα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπανυ είπε:

Ααα τι ωραία νέα και πόσο μας ηρεμείς όλες με την όμορφη αντιμετώπιση σου! Κ εγώ είμαι 36+, και ραντεβού έχω την άλλη εβδομάδα. Το μωρό τότε λογικά θα ζυγίζει γύρω στα 3200! Κορίτσια...αυτά τα πονακια στη λεκάνη που ανοίγει και την αίσθηση ότι το μωρό με πιέζει πολύ χαμηλά, τα έχω πολύ καιρό! Αλλά ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι προπαρασκευαστικοι πόνοι. Γενικά...κ γω το νιώθω ότι θέλει να βγει ο μπουρδιτσας μου! Θα μ λείψει τόσο όμως η αίσθηση να είναι μέσα μου♥️ κορίτσια  εύχομαι σε όλες μας να έχουμε ένα υποφερτό τοκετό και να φέρουμε στον κόσμο υγιέστατα μωράκια! Είμαστε όλες στο μήνα μας οπότε...ανα πασα στιγμή μπορεί να μας κάνουν την έκπληξη και να βγουν τα νινακια! 

( Κ γω σε δημόσιο σκοπεύω να γεννήσω, συγκεκριμένο στο Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης, αν δε μας κάνει καμία έκπληξη ο μικρός. Και εκεί υπάρχει η δυνατότητα της επισκληριδιου! Βέβαια, εγώ έχω δηλώσει ότι δε θέλω να κάνω και ότι θέλω να νιώσω όλη τη διαδικασία,αλλά ο γιατρός μου είπε ότι αν δει ότι δεν το αντέχω,θα Μ κάνουν επισκληριδιο. Τη φοβάμαι λίγο όμως μη σας πω ψέματα)

Πότε έχετε τελική είστε λίγο παραπάνω από εμάς...αγοράκι και το δικό μας!!!έκανα την βαλίτσα σημερα...την άφησα ανοιχτεί βέβαια μήπως και χρειαστεί να σπληρωσω κάτι.....έκανα και την συρταριερα του...ακόμη όμως περιμένουμε το στρώμα της κουνιας και το καρότσι....και είμαστε έτοιμη προς το παρών...αν έρθει ο μικρός πριν από αυτά..θα το βάλω στη φωλιτσα που του πήραμε..3200 ;;;πωπω εγώ στην 31+3 τον άφησα 1830 τώρα έχω ραντεβού την Παρασκευή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μπανυ είπε:

Ααα τι ωραία νέα και πόσο μας ηρεμείς όλες με την όμορφη αντιμετώπιση σου! Κ εγώ είμαι 36+, και ραντεβού έχω την άλλη εβδομάδα. Το μωρό τότε λογικά θα ζυγίζει γύρω στα 3200! Κορίτσια...αυτά τα πονακια στη λεκάνη που ανοίγει και την αίσθηση ότι το μωρό με πιέζει πολύ χαμηλά, τα έχω πολύ καιρό! Όπως και πονακια περιόδου! Αλλά ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι προπαρασκευαστικοι πόνοι. Γενικά...κ γω το νιώθω ότι θέλει να βγει ο μπουρδιτσας μου! Θα μ λείψει τόσο όμως η αίσθηση να είναι μέσα μου♥️ κορίτσια  εύχομαι σε όλες μας να έχουμε έναν υποφερτό τοκετό και να φέρουμε στον κόσμο υγιέστατα μωράκια! Είμαστε όλες στο μήνα μας οπότε...ανα πασα στιγμή μπορεί να μας κάνουν την έκπληξη και να βγουν τα νινακια! 

( Κ γω σε δημόσιο σκοπεύω να γεννήσω, συγκεκριμένα στο Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης, αν δε μας κάνει καμία έκπληξη ο μικρός. Και εκεί υπάρχει η δυνατότητα της επισκληριδιου! Βέβαια, εγώ έχω δηλώσει ότι δε θέλω να κάνω και ότι θέλω να νιώσω όλη τη διαδικασία,αλλά ο γιατρός μου είπε ότι αν δει ότι δεν το αντέχω,θα Μ κάνουν επισκληριδιο. Τη φοβάμαι λίγο όμως μη σας πω ψέματα)

Εγώ πάλι φοβάμαι το χωρίς επισκληριδιο! 😂 Άντε να πάνε όλα καλά για όλες μας να έχουμε να γράφουμε για ωραίους τοκετούς!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ πάλι φοβάμαι το χωρίς επισκληριδιο! 😂 Άντε να πάνε όλα καλά για όλες μας να έχουμε να γράφουμε για ωραίους τοκετούς!!! 😊

Και εγώ αλλά ο γιατρος μου πλέον είναι στο δημόσιο...οπότε τον ακολούθησα...και ο θεός να βάλει το χέρι του!!😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommy to be είπε:

Και εγώ αλλά ο γιατρος μου πλέον είναι στο δημόσιο...οπότε τον ακολούθησα...και ο θεός να βάλει το χέρι του!!😜😜

😄😄😄 Θα τα καταφερεις!!! Πότε έχεις Πήτ κ τι περιμένεις; Για να σε βάλω στον πίνακα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

😄😄😄 Θα τα καταφερεις!!! Πότε έχεις Πήτ κ τι περιμένεις; Για να σε βάλω στον πίνακα 😊

Αγοράκι 🤰💙👶5 Σεπτεμβρίου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Πότε έχετε τελική είστε λίγο παραπάνω από εμάς...αγοράκι και το δικό μας!!!έκανα την βαλίτσα σημερα...την άφησα ανοιχτεί βέβαια μήπως και χρειαστεί να σπληρωσω κάτι.....έκανα και την συρταριερα του...ακόμη όμως περιμένουμε το στρώμα της κουνιας και το καρότσι....και είμαστε έτοιμη προς το παρών...αν έρθει ο μικρός πριν από αυτά..θα το βάλω στη φωλιτσα που του πήραμε..3200 ;;;πωπω εγώ στην 31+3 τον άφησα 1830 τώρα έχω ραντεβού την Παρασκευή....

πητ εχω στις 22/8 ομως βλεπω να το πηγαινω με ραντεβου κ τεχνητους πονους λογω αυγουστου-μηνας διακοπων! θα το συζητησουμε στο επομενο μας ραντεβου! εγω τη βαλιτσα την εχω φτιαξει εδω κ καιρο αλλα ολο και κατι βαζω/βγαζω απο μεσα! πριν εβγαλα ενα νυχτικο κ εβαλα ενα αλλο γιατι πλεον ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! τραγικο!!! τον τελευταιο μηνα πηρα πολλα κιλα!!! κ εγω εχω ετοιμη τη συρταριερα με σεντονακια,πετσετουλες, ρουχαλακια πρωτου τριμηνου, ολα πλυμμενα κ σιδερωμενα! ομως το λικνο κ το καροτσι θα τα στησει ο αντρας μου οσο θα ειμαι στο νοσοκομειο γιατι εχω πλυνει τα υφασματα και δε θελω να σκονιζονται! εχω κ μικρο δωματιο οποτε τσαμπα χωρο θα πιανει αν το στησω νωριτερα! αντε...με το καλο να εχεις καλα αποτελεσματα στοεπομενο ραντεβου! οσο για τα κιλα....νομιζω θα ειναι καλοαναθρεμενος μπεμπης ο δικος μας! αλλα μωρακια ειναι πιο μικρα κ αλλα πιο μεγαλα! εμας θα ναι στρουμπουλο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ πάλι φοβάμαι το χωρίς επισκληριδιο! 😂 Άντε να πάνε όλα καλά για όλες μας να έχουμε να γράφουμε για ωραίους τοκετούς!!! 😊

Καλα...αν κατσω να τα σκεφτω το τι προκειται να βιωσουμε, ολα θα τα φοβαμαι κ γω! Απλα...προς το παρον...ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη οτι θα αντεξω τον πονο! το λεω για να το πιστεψω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

😄😄😄 Θα τα καταφερεις!!! Πότε έχεις Πήτ κ τι περιμένεις; Για να σε βάλω στον πίνακα 😊

Εμενα αλλαξε η ΠΗΤ μου 😁 απο 24/8 πηγε 22/8. Αλλαξα περιοχη αρα και γιατρο ο οποιος την υπολογισε για 22 Αυγουστου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ele91na είπε:

Ενοχλήσεις σαν μυϊκές έχει καμία δεξιά αριστερά χαμηλά στην κοιλιά ?? Τι να είναι ?? Επειδή παίρνουν απότομα βάρος τώρα ?

Εγώ νιώθω σα να τσιτωνει η κοιλιά στα πλαϊνά , λες κ θα σκιστεί το δέρμα ή πως θα κάνω μπαμ!!! 😂 Όχι πάντως κάτι σαν μυϊκό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπανυ είπε:

πητ εχω στις 22/8 ομως βλεπω να το πηγαινω με ραντεβου κ τεχνητους πονους λογω αυγουστου-μηνας διακοπων! θα το συζητησουμε στο επομενο μας ραντεβου! εγω τη βαλιτσα την εχω φτιαξει εδω κ καιρο αλλα ολο και κατι βαζω/βγαζω απο μεσα! πριν εβγαλα ενα νυχτικο κ εβαλα ενα αλλο γιατι πλεον ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! τραγικο!!! τον τελευταιο μηνα πηρα πολλα κιλα!!! κ εγω εχω ετοιμη τη συρταριερα με σεντονακια,πετσετουλες, ρουχαλακια πρωτου τριμηνου, ολα πλυμμενα κ σιδερωμενα! ομως το λικνο κ το καροτσι θα τα στησει ο αντρας μου οσο θα ειμαι στο νοσοκομειο γιατι εχω πλυνει τα υφασματα και δε θελω να σκονιζονται! εχω κ μικρο δωματιο οποτε τσαμπα χωρο θα πιανει αν το στησω νωριτερα! αντε...με το καλο να εχεις καλα αποτελεσματα στοεπομενο ραντεβου! οσο για τα κιλα....νομιζω θα ειναι καλοαναθρεμενος μπεμπης ο δικος μας! αλλα μωρακια ειναι πιο μικρα κ αλλα πιο μεγαλα! εμας θα ναι στρουμπουλο ❤️

Ναι και εγώ δεν θα τα στρώσω....όταν επιστρέψουμε με το καλό εκείνη την ημέρα....ποσσο στα χαμένα να είμαστε πια!!!🤪🤪εγώ μόλις πρόσθεσα ένα φόρεμα εξόδου..δεν είχα βάλει τίποτα μέσα....εγώ πήρα ενάμιση κιλό τώρα στον 8....αλλά δεν με βοηθάει και το στομάχι μου...όλο θεωρίες να φάω και υτο και εκείνο αλλά τίποτα!!!από πονακια έχω χαμηλά μια αίσθηση και στις πλευρές μου....3 μέρες με είχαν πεθάνει μέση ισχία ευτυχώς πέρασαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω ΠΗΤ 21/08. Περιμενω κοριτσάκι! Εμένα ο γιατρός δεν μου έχει κάνει ούτε Doppler ούτε καρδιοτοκογραφο. Διανύσω την 37η εβδομάδα κ στις 3/08 έχω ραντεβού,λετε να τον ρωτήσω!; Είναι απαραίτητο να γίνουν αυτές οι εξετάσεις!; Εν τω μεταξύ και εμένα τσιτώνει η κοιλιά μου… σαν να είναι τέντα!χχααχχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...