Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2021


Recommended Posts

Περιττό να σας πω ότι με τόσα αγόρια με παρασύρατε και έβαλα και το δικό μου για αγόρι ενώ κορίτσι μου είχε πει!!! Και ξαναβλεποντας τη λίστα κάτι δεν μου πήγαινε καλά! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Περιττό να σας πω ότι με τόσα αγόρια με παρασύρατε και έβαλα και το δικό μου για αγόρι ενώ κορίτσι μου είχε πει!!! Και ξαναβλεποντας τη λίστα κάτι δεν μου πήγαινε καλά! 😂😂😂

Χαχαχχαχα!! Τώρα θα σ πουν σίγουρα με την εξέταση!αν δεν ήταν σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Περιττό να σας πω ότι με τόσα αγόρια με παρασύρατε και έβαλα και το δικό μου για αγόρι ενώ κορίτσι μου είχε πει!!! Και ξαναβλεποντας τη λίστα κάτι δεν μου πήγαινε καλά! 😂😂😂

Εγώ έχω ΠΗΤ 7/8 Και μάλλον είναι κοριτσάκι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Γνωρίζετε αν μετά την αυχενική η την β επιπέδου αλλάζουν την Πητ?

Εμένα στην αυχενική πήγε 2 μέρες πιο μετά. Μέχρι τότε το πηγαίναμε κατά προσέγγιση βάσει υπερηχου γιατί δεν είχα σταθερό κύκλο και δεν ήξερα ποτέ έμεινα έγκυος. Τώρα αν ξέρεις πότε είχες ωορρηξία φαντάζομαι ξέρεις από την αρχή την ΠΗΤ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Γνωρίζετε αν μετά την αυχενική η την β επιπέδου αλλάζουν την Πητ?

Με την αυχενική αλλάζουν αλλά τι εξακριβώνει και στη β επιπέδου ο γιατρός. Εμένα άλλαξε 12 μέρες! Βέβαια το ήξερα και το περίμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/3/2021 at 7:20 ΠΜ, ο/η PanB είπε:

 Εμένα κ τώρα και στην προηγούμενη το πήγε βάσει ΤΕΡ.. Δεν μου άλλαξε κατι🤔

Είναι ανάλογα τον κύκλο της κάθε γυναίκας... Εμένα το ίδιο έγινε και τη προηγούμενη φορά. Είτε αλλάξει ,είτε παραμείνει δεν σημαίνει κάτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα!!Κατάλαβα ευχαριστω κορίτσια!! Με όνειρα πως πάτε?

Αν έχω γιατρό ή εξετάσεις απαίσια...βλέπω εφιάλτες. Αλλιώς κοιμάμαι μια χαρά με εξαίρεση τα νυχτερινά ξυπνήματα για τουαλέτα. Εσύ; Έχεις εφιάλτες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Αν έχω γιατρό ή εξετάσεις απαίσια...βλέπω εφιάλτες. Αλλιώς κοιμάμαι μια χαρά με εξαίρεση τα νυχτερινά ξυπνήματα για τουαλέτα. Εσύ; Έχεις εφιάλτες;

Από όλα άσε τα νεύρα μ έχουν σπάσει!! Χαχα όχι κάθε βράδυ αλλά αρκετά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Νιώσατε τα μωράκια σας??

Εγώ όχι ακόμα 😅 στην αυχενική είχα και πρόσθιο πλακούντα οπότε αν παραμείνει εκεί φαντάζομαι θ αργήσω να το καταλάβω 😛 εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Νιώσατε τα μωράκια σας??

Τίποτα ακόμα αλλά είμαι κ 15η εβδομάδα και πρώτο παιδί οπότε θ'αργησω λίγο. Η γυναικολόγος μου είπε από 18η και μετά και ότι τον πρώτο καιρό νιώθεις χαμηλά σαν φτερουγισμα κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριλου1 είπε:

Τίποτα ακόμα αλλά είμαι κ 15η εβδομάδα και πρώτο παιδί οπότε θ'αργησω λίγο. Η γυναικολόγος μου είπε από 18η και μετά και ότι τον πρώτο καιρό νιώθεις χαμηλά σαν φτερουγισμα κάτι.

Κι εγώ το πρώτο 18η το άκουσα 😁 ήταν σαν να που κοπανησε μια φορά από μέσα, τύπου τοκ😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι 17+1 δεν ξέρω δεν μπορώ να το καταλάβω το προηγούμενο Σάββατο νομίζω πως το ένιωσα αλλά από τότε τίποτα ξανά. Κάτι λίγο έτσι κ εχθές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ είμαι 17+1 δεν ξέρω δεν μπορώ να το καταλάβω το προηγούμενο Σάββατο νομίζω πως το ένιωσα αλλά από τότε τίποτα ξανά. Κάτι λίγο έτσι κ εχθές! 

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εγώ είμαι 18 εβδομάδων και εχω την εντύπωση ότι κάτι αισθάνομαι τις τελευταίες μέρες αλλά δεν είμαι σίγουρη 🤔

Συνήθως όταν είστε ξάπλα ανάσκελα κ τελείως ήρεμες μπορείτε να το κατάλαβετε ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η PanB είπε:

 

Συνήθως όταν είστε ξάπλα ανάσκελα κ τελείως ήρεμες μπορείτε να το κατάλαβετε ☺️

Εγώ όλη μέρα ξάπλα είμαι αλλά πιο πολύ στο πλάι... ήρεμη ποτέ 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

 

Συνήθως όταν είστε ξάπλα ανάσκελα κ τελείως ήρεμες μπορείτε να το κατάλαβετε ☺️

Εγώ όσες φορές νιώθω κάτι τέτοιο είμαι στη δουλειά καθιστή!την πρώτη ήμουν ξάπλα ! Δεν ξέρω ανυπομονώ να γίνει έντονο :) !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...