Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ τπτ ακόμα και μπαίνω 14η εβδ. 

Κρέμες για την κοιλιά κ το στήθος ξεκινήσατε? Εγώ τώρα παραγγέλνω κ θα ξεκινήσω.

Εγώ δεν έβαλα ποτέ τπτ ούτε στην 1η εγκυμοσύνη.. Για το στήθος τι εννοείς; για προετοιμασία θηλασμού η ραγαδες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ δεν έβαλα ποτέ τπτ ούτε στην 1η εγκυμοσύνη.. Για το στήθος τι εννοείς; για προετοιμασία θηλασμού η ραγαδες; 

Τπτ;;; Άρα θα έχεις καλό δέρμα! Εγώ δεν έχω οπότε η κρέμα είναι απαραίτητη! Ναι για ραγάδες, η ίδια που μπαίνει στην κοιλιά μπαίνει κ στο στήθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Τπτ;;; Άρα θα έχεις καλό δέρμα! Εγώ δεν έχω οπότε η κρέμα είναι απαραίτητη! Ναι για ραγάδες, η ίδια που μπαίνει στην κοιλιά μπαίνει κ στο στήθος.

Ναι, δεν έκανα ραγαδες η αλήθεια είναι 😅 δες να είναι συμβατές με την εγκυμοσύνη γτ δεν κάνει κάποια αιθέρια έλαια να τα βάζεις σε εγκυμοσύνη κ θηλασμό ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Ναι, δεν έκανα ραγαδες η αλήθεια είναι 😅 δες να είναι συμβατές με την εγκυμοσύνη γτ δεν κάνει κάποια αιθέρια έλαια να τα βάζεις σε εγκυμοσύνη κ θηλασμό ☺️

Εσύ είσαι από τις πολύ τυχερές! 😊 Ναι το εψαξα και είναι κατάλληλη για εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το είδαμε.....το είδαμε...Έχουμε αγοράκι!! Εμείς θελαμε κοριτσάκι, αλλά φυσικά και δεν μας πείραξε καθόλου!!! Να είναι γερό το μωράκι μας, το αγοράκι μας και να έρθει με το καλό στην αγκαλιά μας!! 💗💗💗🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια το είδαμε.....το είδαμε...Έχουμε αγοράκι!! Εμείς θελαμε κοριτσάκι, αλλά φυσικά και δεν μας πείραξε καθόλου!!! Να είναι γερό το μωράκι μας, το αγοράκι μας και να έρθει με το καλό στην αγκαλιά μας!! 💗💗💗🙏🙏🙏

Αχ μπράβο κορίτσι μου!! Με το καλό να έρθει το αγοράκι σας 💙💙

Το επόμενο κοριτσακι, να την προσέχει ο μεγάλος της αδερφός 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια το είδαμε.....το είδαμε...Έχουμε αγοράκι!! Εμείς θελαμε κοριτσάκι, αλλά φυσικά και δεν μας πείραξε καθόλου!!! Να είναι γερό το μωράκι μας, το αγοράκι μας και να έρθει με το καλό στην αγκαλιά μας!! 💗💗💗🙏🙏🙏

Αγορακι! 💙💙 Μπραβο βρε κοριτσι! 
Με το καλο! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια το είδαμε.....το είδαμε...Έχουμε αγοράκι!! Εμείς θελαμε κοριτσάκι, αλλά φυσικά και δεν μας πείραξε καθόλου!!! Να είναι γερό το μωράκι μας, το αγοράκι μας και να έρθει με το καλό στην αγκαλιά μας!! 💗💗💗🙏🙏🙏

Αχ τέλεια!!! Με το καλό!!! 🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raphaela είπε:

Καλησπέρα! Ολα καλά! Φουσκωνουμε! 
Εσυ πως εισαι;

Καλά κ εμείς δόξα το Θεό!!! Φουσκωσατε ??? Δεν είναι υπέροχο?? Το κατάλαβες.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Καλά κ εμείς δόξα το Θεό!!! Φουσκωσατε ??? Δεν είναι υπέροχο?? Το κατάλαβες.?

Αυτη τη βδομαδα ξεπετιεται η κοιλια προσεξα. Δεν ειναι πλεον μονο το φουσκωμα. 
Δεν εχω καταλαβει τιποτα. Μονο το εντερο κάνει εντονη την παρουσια του😂. Με ενοχλει αρκετα. 
Εσυ νιωθεις τπτ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raphaela είπε:

Αυτη τη βδομαδα ξεπετιεται η κοιλια προσεξα. Δεν ειναι πλεον μονο το φουσκωμα. 
Δεν εχω καταλαβει τιποτα. Μονο το εντερο κάνει εντονη την παρουσια του😂. Με ενοχλει αρκετα. 
Εσυ νιωθεις τπτ;

Εμενα το έντερο δεν δουλεύει καθόλου!!! Μάλλον δεν έχω 😂😂 μιλάμε για τρομακτική δυσκοιλιότητα!! Παρόλαυτά νιώθω διάφορα δεν ξέρω αν σίγουρα είναι το μωρουλι μου σαν γαργαλιτο σαν γρου γρου αλλά χαμηλά αλλά περιμένω ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Εμενα το έντερο δεν δουλεύει καθόλου!!! Μάλλον δεν έχω 😂😂 μιλάμε για τρομακτική δυσκοιλιότητα!! Παρόλαυτά νιώθω διάφορα δεν ξέρω αν σίγουρα είναι το μωρουλι μου σαν γαργαλιτο σαν γρου γρου αλλά χαμηλά αλλά περιμένω ακόμα. 

Αυτο εννοω κι εγω με το εντερο! Νιωθω πιεση ειδικα αν δεν εχω παει τουαλετα μεγαλη δυσφορια . Ηθελα να πω οτι εντερο νιωθω αλλα μωρο τιποτα! 
Τετοια γρου γρου που λες νιωθω κ εγω αλλα δεν ξερω αν ειναι το σπορι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raphaela είπε:

Αυτο εννοω κι εγω με το εντερο! Νιωθω πιεση ειδικα αν δεν εχω παει τουαλετα μεγαλη δυσφορια . Ηθελα να πω οτι εντερο νιωθω αλλα μωρο τιποτα! 
Τετοια γρου γρου που λες νιωθω κ εγω αλλα δεν ξερω αν ειναι το σπορι.

Ναι δεν ξέρω γι'αυτό περιμένω λίγο ακόμα και αν είναι έτσι και στην πορεία σημαίνει ότι ήταν το μωρουλακι!! Είδατε φύλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Ναι δεν ξέρω γι'αυτό περιμένω λίγο ακόμα και αν είναι έτσι και στην πορεία σημαίνει ότι ήταν το μωρουλακι!! Είδατε φύλο??

Μας ειχε πει κατι για αγορι στην αυχενικη αλλα με πολυ μεγαλη επιφυλαξη . Δεν το μετραω ομως, θα παμε αυτη τη βδομαδα και πιστευω θα δουμε. Θα εχει μεγαλωσει αρκετα .
Εσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Κ εμάς αγοράκι κ στον επόμενο το επιβαιβεωσαμε !!!! 

Αααντε πολυ ωραια! Αν εχω κ εγω αγορι γεμισαμε αγορακια! Για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raphaela είπε:

Αααντε πολυ ωραια! Αν εχω κ εγω αγορι γεμισαμε αγορακια! Για να δουμε...

Ναι ψυχουλες μου να είναι γερά!! Κ όλα τα παιδάκια του κόσμου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raphaela είπε:

Καλησπέρα! Ολα καλά! Φουσκωνουμε! 
Εσυ πως εισαι;

Καλησπέρα κ από μένα! Κ η δική μου κοιλιά έχει αρχίσει να φουσκώνει 😁 όσο για τα εντερικά εγώ είμαι καλύτερα από ότι ήμουν πριν μείνω έγκυος. Είχα δυσκοιλιότητα από μικρή ηλικία κ τώρα είμαι μια χαρά! Πάω κάθε μέρα με μεγάλη ευκολία! 🤭😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα! Κ η δική μου κοιλιά έχει αρχίσει να φουσκώνει 😁 όσο για τα εντερικά εγώ είμαι καλύτερα από ότι ήμουν πριν μείνω έγκυος. Είχα δυσκοιλιότητα από μικρή ηλικία κ τώρα είμαι μια χαρά! Πάω κάθε μέρα με μεγάλη ευκολία! 🤭😊

Ελαααα! Αυτο ειναι πολυ ευχαριστο ! Απολαυσε το λοιπον! Χεχε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lia89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι νέα στην ομάδα. Μόλις έκανα εγγραφή.Με το καλό σε όλες μας ❤️

Καλησπερα! Καλως μας ηρθες ! Με το καλο το μωρακι σου! 
Ποτε εχεις ΠΗΤ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα κάτι φαίνεται, αν και νωρίς 😛 η γιατρός μου μου είπε στη 2η εγκυμοσύνη φαίνεται πιο νωρίς.. 

Αγορακι έχουμε κι εμείς 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raphaela είπε:

Καλησπερα! Καλως μας ηρθες ! Με το καλο το μωρακι σου! 
Ποτε εχεις ΠΗΤ;

Έχω ΠΗΤ 15/8.

Είναι το δεύτερο μωράκι που περιμένω.

Έχω ήδη μια μπουμπού 18 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...