Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Ααα καλά μόνο στην παραλία χαχαχ δε παίζει με τόση ζέστη!!!

Αχαχαχα! Ποια παραλια εγω δεν προκειται να απομακρυνθω απο το μαιευτηριο εκεινες τις μερες😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ αυτό ονειρεύομαι απ το πρωι😂 περιμένω να έρθει χαχα 

Ααα κι εσυ τα ιδια! Τι εγινε ρε κοριτσια! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Πόσο σε ζηλεύω!!! Εγώ δεν τρώω απ' έξω φοβάμαι!!

Κ εγώ φοβόμουν στην αρχή αλλά δεν μπορώ να βλέπω κ τους άλλους να τρώνε κ εγώ να τους κοιτάω! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ αυτό ονειρεύομαι απ το πρωι😂 περιμένω να έρθει χαχα 

Άντε κ εσύ σουβλάκι???😂😭😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raphaela είπε:

Αχαχαχα! Ποια παραλια εγω δεν προκειται να απομακρυνθω απο το μαιευτηριο εκεινες τις μερες😂😂

Χαχαχ έλα βρε θα προλάβεις να πας.χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ εγώ φοβόμουν στην αρχή αλλά δεν μπορώ να βλέπω κ τους άλλους να τρώνε κ εγώ να τους κοιτάω! 😁

Εγώ κοιτάω μιας τρέχουν τα σάλια χαχα! Θέλω να φάω από καντίνα κ το πώς κρατιεμαι άστο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνεται ρε κοριτσια του σουβλακιου σημερα??? Και εγω σουβλακι πιτουλα πατατουλες το μεσημέρι!! 😂😂(και πατζαροσαλατα γιατι για κάποιο λογο την τρωω με τα παντα εδω και μερες 🤤)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ εγώ φοβόμουν στην αρχή αλλά δεν μπορώ να βλέπω κ τους άλλους να τρώνε κ εγώ να τους κοιτάω! 😁

Εγώ κοιτάω μιας τρέχουν τα σάλια χαχα! Θέλω να φάω από καντίνα κ το πώς κρατιεμαι άστο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

@anna90 πήγες για αυχενική; Όλα καλά;

Ναι κορίτσι μου, πήγα.  Όλα πολύ καλά στον υπέρηχο, όσα έψαξε ο γιατρός τα βρήκε εξαιρετικά!! Τα αποτελέσματα της PAPP-A θα τα στείλουν απευθείας στη γιατρό μου. Για φύλο δεν είπε τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Ναι κορίτσι μου, πήγα.  Όλα πολύ καλά στον υπέρηχο, όσα έψαξε ο γιατρός τα βρήκε εξαιρετικά!! Τα αποτελέσματα της PAPP-A θα τα στείλουν απευθείας στη γιατρό μου. Για φύλο δεν είπε τίποτα!

Τέλεια! Εμένα βγήκε και το papp-a όλα καλά! Το φύλο είναι δευτερεύον 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Έχω μια απορία. Βγήκε και το papp-a και πλέον τα ποσοστά είναι 1:9486 και τα άλλα 2 1:20000.

Είναι όλα καλά δηλαδή έτσι.? Εφόσον έχουμε αυτά τα ποσοστά δεν υπάρχει κάτι ανησυχιτικο. Τα απότελεσματα έχουν σταλεί στον γιατρό μου αλλά ραντεβού έχω μέσα Φεβρουαρίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Έχω μια απορία. Βγήκε και το papp-a και πλέον τα ποσοστά είναι 1:9486 και τα άλλα 2 1:20000.

Είναι όλα καλά δηλαδή έτσι.? Εφόσον έχουμε αυτά τα ποσοστά δεν υπάρχει κάτι ανησυχιτικο. Τα απότελεσματα έχουν σταλεί στον γιατρό μου αλλά ραντεβού έχω μέσα Φεβρουαρίου.

Ναι δεν έχεις να αγχώνεσαι για τίποτα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?

Καλησπερααααα! Ολα καλα! 
Μετραω μερες για την αυχενικη! Το σαββατο ειναι! 
Εσυ πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raphaela είπε:

Καλησπερααααα! Ολα καλα! 
Μετραω μερες για την αυχενικη! Το σαββατο ειναι! 
Εσυ πως εισαι;

Ωραία άντε κοντεύεις !!! Εμένα επικοινώνησαν σήμερα μαζί μου κ Μ είπαν να κάνω το nipty test ! Για σιγουριά! Ανιχνεύει τα σύνδρομα πάλι στο αίμα της μητέρας επειδή κυκλοφορει ελεύθερο dna του εμβρύου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Ωραία άντε κοντεύεις !!! Εμένα επικοινώνησαν σήμερα μαζί μου κ Μ είπαν να κάνω το nipty test ! Για σιγουριά! Ανιχνεύει τα σύνδρομα πάλι στο αίμα της μητέρας επειδή κυκλοφορει ελεύθερο dna του εμβρύου.

Έλα ρε συ υπερβολη.. Πότε θα το κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ωραία άντε κοντεύεις !!! Εμένα επικοινώνησαν σήμερα μαζί μου κ Μ είπαν να κάνω το nipty test ! Για σιγουριά! Ανιχνεύει τα σύνδρομα πάλι στο αίμα της μητέρας επειδή κυκλοφορει ελεύθερο dna του εμβρύου.

Το εχω ακουσει αυτο το τεστ ! Γιατι ομως σου ειπαν να το κανεις; Υπαρχουν αμφιβολιες για κατι ;; Εννοω στις τιμες σου; 
Θα το κανεις οντως; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Έλα ρε συ υπερβολη.. Πότε θα το κάνεις; 

Αύριο έκλεισα ραντεβού να το κάνω. Αργούν βέβαια τα αποτελέσματα. Μ είπε πως δεν θα υπάρχει πρόβλημα απλά να είμαστε σίγουροι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Raphaela είπε:

Το εχω ακουσει αυτο το τεστ ! Γιατι ομως σου ειπαν να το κανεις; Υπαρχουν αμφιβολιες για κατι ;; Εννοω στις τιμες σου; 
Θα το κανεις οντως; 

Τα ποσοστά με τις αίματος ανέβηκαν. Μ είπε πως δεν θα υπάρχει πρόβλημα κ πως ολα θα είναι καλά αλλά για σιγουριά να το κάνω. Κ θα πάω αύριο.μονκ η αυχενική π ήταν στο 3,05.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Τα ποσοστά με τις αίματος ανέβηκαν. Μ είπε πως δεν θα υπάρχει πρόβλημα κ πως ολα θα είναι καλά αλλά για σιγουριά να το κάνω. Κ θα πάω αύριο.

Εντωμεταξύ είναι πανάκριβη, σωστά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Τα ποσοστά με τις αίματος ανέβηκαν. Μ είπε πως δεν θα υπάρχει πρόβλημα κ πως ολα θα είναι καλά αλλά για σιγουριά να το κάνω. Κ θα πάω αύριο.

Και που θα το κανεις αυτο; Υποθετω δεν γραφεται αυτη η εξεταση!  Ποσο θα κοστισει; Αν θες μας λες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raphaela είπε:

Και που θα το κανεις αυτο; Υποθετω δεν γραφεται αυτη η εξεταση!  Ποσο θα κοστισει; Αν θες μας λες! 

Σε μικροβιολογικο την κάνεις δεν γράφεται κ κοστίζει 500 ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...