Μετάβαση σε περιεχόμενο

6w1d και είδα αίμα..


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Vk1981 είπε:

Κορίτσι μου, αρχικά ηρέμησε όσο μπορείς γιατί αναστατώνεις και το μικρακι σου.. Δυστυχώς όπως νιώθουμε νιωθει... Ροζ δεν νομίζω να είναι κάτι... Εμένα το ροζ που είδα κράτησε μόνο 2 ώρες... Μπορεί να είναι και κάποιο αγγείο που επειδή μεγαλώνει η μήτρα σου απλά να σου έδωσε αυτό το ροζακι... Μίλα με τον γιατρό σου και αν μπορείς μείνε λίγο σπίτι για να είσαι ήρεμη. Περιμένουμε νέα σου... Όλα καλά θα πάνε.. ❤️

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Μίλησες με τον γιατρό σου;; εγώ είχα μετακινήσει τις ώρες που τα έπαιρνα και δεν ήταν σταναρ καθημερινά... Είχες αποκόλληση;; πάντως και εγώ ειχα δει λιγο ροζ με το που είχα μπει στην 9η δλδ 8 και 2 και τελικά δεν ήταν τίποτα.

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ ❤️ σήμερα δεν είχα τίποτα και γι' αυτό δεν επικοινώνησα με το γιατρό μου, αύριο θα μιλήσω έτσι κι αλλιώς. Είχα μόνο αυτό το ελάχιστο ροζ που είδα χθες. Μια δυο σταγόνες τίποτα παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...