Μετάβαση σε περιεχόμενο

6w1d και είδα αίμα..


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, πρώτη φορά σε κάποιο forum.. 6w1d σήμερα και το πρωί σηκώθηκα να πάω για δουλειά.. Ετοιμάστηκα όλα καλά.. Και πάω τουαλέτα και βλέπω αιμα..αιμα όμως σαν περιοδο.. Τρελάθηκα πήρα τον γιατρό μου πήγα με είδα ο σάκος είναι μια χαρά... Βέβαια εμβρυικα στοιχεία ακόμα δεν έχω δει... Δεν ξέρω αν φταίει ότι είμαι παχύσαρκη.. Ειλικρινά φοβάμαι τόσο πολύ.. Θέλει να με ξαναδεί σε μια εβδομάδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2020 at 3:51 ΜΜ, ο/η Vk1981 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, πρώτη φορά σε κάποιο forum.. 6w1d σήμερα και το πρωί σηκώθηκα να πάω για δουλειά.. Ετοιμάστηκα όλα καλά.. Και πάω τουαλέτα και βλέπω αιμα..αιμα όμως σαν περιοδο.. Τρελάθηκα πήρα τον γιατρό μου πήγα με είδα ο σάκος είναι μια χαρά... Βέβαια εμβρυικα στοιχεία ακόμα δεν έχω δει... Δεν ξέρω αν φταίει ότι είμαι παχύσαρκη.. Ειλικρινά φοβάμαι τόσο πολύ.. Θέλει να με ξαναδεί σε μια εβδομάδα.. 

Καλημερα κοριτσι μου, συμβαινει συχνα στην αρχη της εγκυμοσυνης να δουμε αιμα, ο γιατρος τι σου ειπε ανησυχει;; οσο μπορεις να εισαι ηρεμη και να μην κουραζεσαι, αν μπορεις ας σου γραψει μερικες μερες αδεια! Επισης να πινεις πολυ νερο βοηθαει γενικα σε πολλα, εγω γυρω στις 10 εβδ ειχα μια μικρη αποκολληση κ με ξεκουραση κυριως ευτυχως περασε!! Ευχομαι να πανε ολα καλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου καλημέρα, η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ μπερδεμένη.. 5w5d πήγα και είδα σάκο... 6w1d λόγω του αίματος πήγα κια είδα πάλι μόνο σάκο.. Εντομεταξυ στην ατχη της εγκυμοσύνης πήγα και έκανα ένα πλήρη αιματολογικο έλεγχο για να έχω μια ιδέα πως ξεκινάω και είδα ότι έχουν αυξηθεί οι τρανσαμινασες μου.. Ο γιατρός μου είπε να συμβουλεύω τον παθολόγο μου. Ο παθολόγος μου δεν αγχώνεται ακόμα.. Βέβαια παίρνω και ένα σκασμό φάρμακα. 6 cyclacur, 4 utrogestan, filicine, salospir, 2 prolutex Σήμερα είχα μεγάλη τάση για εμετό.. Δεν ξέρω.. Μεγάλο άγχος, ίσως φταίει ότι είναι η δεύτερη εξωσωματική που κάνω και το πρώτο θετικό... Φοβάμαι μήπως μου πάθει κάτι το σπορακι μου. 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vk1981 είπε:

Κατερίνα μου καλημέρα, η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ μπερδεμένη.. 5w5d πήγα και είδα σάκο... 6w1d λόγω του αίματος πήγα κια είδα πάλι μόνο σάκο.. Εντομεταξυ στην ατχη της εγκυμοσύνης πήγα και έκανα ένα πλήρη αιματολογικο έλεγχο για να έχω μια ιδέα πως ξεκινάω και είδα ότι έχουν αυξηθεί οι τρανσαμινασες μου.. Ο γιατρός μου είπε να συμβουλεύω τον παθολόγο μου. Ο παθολόγος μου δεν αγχώνεται ακόμα.. Βέβαια παίρνω και ένα σκασμό φάρμακα. 6 cyclacur, 4 utrogestan, filicine, salospir, 2 prolutex Σήμερα είχα μεγάλη τάση για εμετό.. Δεν ξέρω.. Μεγάλο άγχος, ίσως φταίει ότι είναι η δεύτερη εξωσωματική που κάνω και το πρώτο θετικό... Φοβάμαι μήπως μου πάθει κάτι το σπορακι μου. 😢

Τον καταλαβαινω τον φοβο σου κοριτσακι μου, ειναι απολυτα λογικος, ολες φοβομασταν στην αρχη μεχρι να σιγουρευτουμε οτι ολα ειναι καλα!! Η ταση για εμετο μπορει να ειναι συμπτωματα που συνηθως καπου εκει ξεκινανε! Πιστεψε βαθια στο σπορακι σου και ολα θα πανε καλα!! Να κανεις θετικες σκεψεις, το αγχος μονο κακο κανει!! Εχεις αιμα ακομα, ξανα ειδες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τον καταλαβαινω τον φοβο σου κοριτσακι μου, ειναι απολυτα λογικος, ολες φοβομασταν στην αρχη μεχρι να σιγουρευτουμε οτι ολα ειναι καλα!! Η ταση για εμετο μπορει να ειναι συμπτωματα που συνηθως καπου εκει ξεκινανε! Πιστεψε βαθια στο σπορακι σου και ολα θα πανε καλα!! Να κανεις θετικες σκεψεις, το αγχος μονο κακο κανει!! Εχεις αιμα ακομα, ξανα ειδες;

Πω πω σε ευχαριστώ πολύ πολύ που μου απαντάς... Ειλικρινά νιώθω σαν να είσαι ο Αγγέλας φύλακας μου.. Όχι.. Δεν έχω αίμα... Το είδα το πρωί πριν 2 μέρες και την ίδια μέρα σταμάτησε το βράδυ.. Όλα τα καλά να έχεις... Με κάνεις και χαλαρώνω.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vk1981 είπε:

Πω πω σε ευχαριστώ πολύ πολύ που μου απαντάς... Ειλικρινά νιώθω σαν να είσαι ο Αγγέλας φύλακας μου.. Όχι.. Δεν έχω αίμα... Το είδα το πρωί πριν 2 μέρες και την ίδια μέρα σταμάτησε το βράδυ.. Όλα τα καλά να έχεις... Με κάνεις και χαλαρώνω.. ❤️

Να σαι καλα κ εσυ κοριτσακι μου, κ εγω φοβομουν πολυ στην αρχη και σε καταλαβαινω!! Ειναι πολυ θετικο παντως που δεν εχεις ξανα δει αιμα!! Πιστευω οτι θα πανε ολα καλα, και δεν ξερω τι δουλεια κανεις, αλλα αν θα νιωθεις πιο ηρεμη αν κατσεις να κατσεις, συζητησε το με τον γιατρο σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σαι καλα κ εσυ κοριτσακι μου, κ εγω φοβομουν πολυ στην αρχη και σε καταλαβαινω!! Ειναι πολυ θετικο παντως που δεν εχεις ξανα δει αιμα!! Πιστευω οτι θα πανε ολα καλα, και δεν ξερω τι δουλεια κανεις, αλλα αν θα νιωθεις πιο ηρεμη αν κατσεις να κατσεις, συζητησε το με τον γιατρο σου!! 

Εσύ έχεις γεννήσει η όχι ακόμα, υπάλληλος γραφείου είμαι αλλά μου έδωσε 4 μέρες ο γιατρός μου για να είμαι πιο ξεκούραστη. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vk1981 είπε:

Εσύ έχεις γεννήσει η όχι ακόμα, υπάλληλος γραφείου είμαι αλλά μου έδωσε 4 μέρες ο γιατρός μου για να είμαι πιο ξεκούραστη. ❤️

Οχι ακομα, στην 34η βδομαδα ειμαι τωρα😊 μπραβο καλα το εκανες να εισαι πιο χαλαρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι ακομα, στην 34η βδομαδα ειμαι τωρα😊 μπραβο καλα το εκανες να εισαι πιο χαλαρη!!

Αχ κοριτσάκι μου με το καλό το μωράκι σου ... Πλησιάζεις εσύ... Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου και οι δύο σας μαμά και μωρό να είστε γεμάτοι υγεία. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vk1981 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου με το καλό το μωράκι σου ... Πλησιάζεις εσύ... Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου και οι δύο σας μαμά και μωρό να είστε γεμάτοι υγεία. ❤️

Ευχαριστω αγαπη μου να σαι καλα, κ εσυ να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι απο την καρδια μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστω αγαπη μου να σαι καλα, κ εσυ να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι απο την καρδια μου🙏

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ.. Για όλα ❤️ ποτέ το περιμένεις με το καλό το ζουζουνακι σου; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vk1981 είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ.. Για όλα ❤️ ποτέ το περιμένεις με το καλό το ζουζουνακι σου; 

 

Εχω πιθανη ημερομηνια 2.2.21, ασε τωρα να δουμε και τι διαθεσεις θα εχει η μπεμπα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχω πιθανη ημερομηνια 2.2.21, ασε τωρα να δουμε και τι διαθεσεις θα εχει η μπεμπα😜

Χαχα ε βέβαια η μπεμπα τι θα πει και όλα να είναι καλα για να είναι γερή... Και που γέννας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vk1981 είπε:

Χαχα ε βέβαια η μπεμπα τι θα πει και όλα να είναι καλα για να είναι γερή... Και που γέννας; 

Στο Ηρακλειο Κρητης ειμαι εγω και θα γεννησω πρωτα ο Θεος στο Μητερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Στο Ηρακλειο Κρητης ειμαι εγω και θα γεννησω πρωτα ο Θεος στο Μητερα!!

Έλα ρεεεεε αγαπημένη Κρήτη... Αντε κοριτσάκι μου με το καλό... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vk1981 είπε:

Έλα ρεεεεε αγαπημένη Κρήτη... Αντε κοριτσάκι μου με το καλό... ❤️❤️❤️

Χαχα ευχαριστω κοριτσακι μου❣ με το καλο να ειναι σε ολες μας🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα ευχαριστω κοριτσακι μου❣ με το καλο να ειναι σε ολες μας🙏

Σε όλες μας.. Και σε εκείνες τις γυναίκες που δυσκολεύονται.. Εύχομαι να τους δώσει ο Θεός ένα μωράκι όσο πιο αβασάνιστα γίνεται.. ❤️🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vk1981 είπε:

Σε όλες μας.. Και σε εκείνες τις γυναίκες που δυσκολεύονται.. Εύχομαι να τους δώσει ο Θεός ένα μωράκι όσο πιο αβασάνιστα γίνεται.. ❤️🌹

Αμην Παναγια μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vk1981 είπε:

Κατερίνα μου καλημέρα, η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ μπερδεμένη.. 5w5d πήγα και είδα σάκο... 6w1d λόγω του αίματος πήγα κια είδα πάλι μόνο σάκο.. Εντομεταξυ στην ατχη της εγκυμοσύνης πήγα και έκανα ένα πλήρη αιματολογικο έλεγχο για να έχω μια ιδέα πως ξεκινάω και είδα ότι έχουν αυξηθεί οι τρανσαμινασες μου.. Ο γιατρός μου είπε να συμβουλεύω τον παθολόγο μου. Ο παθολόγος μου δεν αγχώνεται ακόμα.. Βέβαια παίρνω και ένα σκασμό φάρμακα. 6 cyclacur, 4 utrogestan, filicine, salospir, 2 prolutex Σήμερα είχα μεγάλη τάση για εμετό.. Δεν ξέρω.. Μεγάλο άγχος, ίσως φταίει ότι είναι η δεύτερη εξωσωματική που κάνω και το πρώτο θετικό... Φοβάμαι μήπως μου πάθει κάτι το σπορακι μου. 😢

Καλημέρα κοπέλα μου, συνήθως το αίμα στην αρχή δε σημαίνει τίποτα κακό. Εγώ είχα αποκολλήσεις σε όλο το πρώτο τρίμηνο και είχα σχεδόν μόνιμα καφέ κ 3 φορές αιμορραγία. Οι πρώτες 2 ήταν στην αρχή αρχή πριν καν τον 1ο υπέρηχο. Ειδικά τη 2η φορά ειπα πάει το έχασα κ πήγαμε στο γιατρό κ ήταν όλα καλά με τα μωράκια!! Πηγες στον εξωσωματικό σου ή στον γιατρό σου; Γενικά καλό θα ήταν να μιλήσεις με τον εξωσωματικό μήπως χρειάζεται να σου αυξήσει την προγεστερονη. Εγώ είδα σάκο κ λεκιθικο ασκό 5+5 αλλά επειδη επέλεξα σαν μαιευτήρα τον εξωσωματικό μου κ κάνει ιατρείο στο κέντρο ο υπέρηχος είναι ότι πιο εξελιγμένο έχω δει. Παίζει μεγάλο ρόλο στο τι βλέπουμε. Ο γιατρός  ποτε ζήτησε να σε ξαναδεί; Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, συνήθως το αίμα στην αρχή δε σημαίνει τίποτα κακό. Εγώ είχα αποκολλήσεις σε όλο το πρώτο τρίμηνο και είχα σχεδόν μόνιμα καφέ κ 3 φορές αιμορραγία. Οι πρώτες 2 ήταν στην αρχή αρχή πριν καν τον 1ο υπέρηχο. Ειδικά τη 2η φορά ειπα πάει το έχασα κ πήγαμε στο γιατρό κ ήταν όλα καλά με τα μωράκια!! Πηγες στον εξωσωματικό σου ή στον γιατρό σου; Γενικά καλό θα ήταν να μιλήσεις με τον εξωσωματικό μήπως χρειάζεται να σου αυξήσει την προγεστερονη. Εγώ είδα σάκο κ λεκιθικο ασκό 5+5 αλλά επειδη επέλεξα σαν μαιευτήρα τον εξωσωματικό μου κ κάνει ιατρείο στο κέντρο ο υπέρηχος είναι ότι πιο εξελιγμένο έχω δει. Παίζει μεγάλο ρόλο στο τι βλέπουμε. Ο γιατρός  ποτε ζήτησε να σε ξαναδεί; Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! 

Καλημέρα γλυκιά μου, είμαι πολύ καλύτερα, ναι πήγα με είδε ο σάκος είναι στη θέση του, βέβαια το ότι δεν το έχω δει η δεν έχω ακούσει καρδούλα θέλω να πιστεύω ότι φταίει ότι είμαι παχύσαρκη. Την Δευτέρα στις 21 θα πάω... Ανυπομονώ όσο δεν φαντάζεσαι. Θα είμαι 7 εβδομάδων και 1ημερα ελπίζω να δω έστω εμβρυικα στοιχεία. Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εγω μόνο θα σου ευχηθώ μεσα απο τη καρδιά μου να πανε ολα καλα και να εχεις μία ηρεμη εγκυμοσύνη!

 

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ , όλα τα καλά σε όλες μας.. Και να έχουμε καλή εγκυμοσύνη και γερά μωράκια ❤️🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2020 at 3:51 ΜΜ, ο/η Vk1981 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, πρώτη φορά σε κάποιο forum.. 6w1d σήμερα και το πρωί σηκώθηκα να πάω για δουλειά.. Ετοιμάστηκα όλα καλά.. Και πάω τουαλέτα και βλέπω αιμα..αιμα όμως σαν περιοδο.. Τρελάθηκα πήρα τον γιατρό μου πήγα με είδα ο σάκος είναι μια χαρά... Βέβαια εμβρυικα στοιχεία ακόμα δεν έχω δει... Δεν ξέρω αν φταίει ότι είμαι παχύσαρκη.. Ειλικρινά φοβάμαι τόσο πολύ.. Θέλει να με ξαναδεί σε μια εβδομάδα.. 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Σ' αυτή την εγκυμοσύνη είχα αρκετό αίμα κόκκινο ξαφνικά μια μέρα που ήμουν 6εβδ + 3ημ. Αφού λέω πάει μάλλον θ' αποβάλω. Πήρα αμέσως utrogestan (προγεστερόνη) και ήμουν συνέχεια ξαπλωμένη. Τις επόμενες μέρες είχα λίγο καφέ - ροζ.

Αλλά τελικά πήγαν όλα καλά μέχρι τώρα που είμαι 28εβδ + 5ημ. Δεν ξαναείδα αίμα από τότε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nikoleta... είπε:

Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Σ' αυτή την εγκυμοσύνη είχα αρκετό αίμα κόκκινο ξαφνικά μια μέρα που ήμουν 6εβδ + 3ημ. Αφού λέω πάει μάλλον θ' αποβάλω. Πήρα αμέσως utrogestan (προγεστερόνη) και ήμουν συνέχεια ξαπλωμένη. Τις επόμενες μέρες είχα λίγο καφέ - ροζ.

Αλλά τελικά πήγαν όλα καλά μέχρι τώρα που είμαι 28εβδ + 5ημ. Δεν ξαναείδα αίμα από τότε.

Κορίτσι μου γλυκό με το καλό το μωράκι σου και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Μόνο μία μέρα αίμα είδα.. Μου έκοψαν το σαλοσπιρ. Σήμερα 7 εβδομάδων πάω να το δω.. Ελπίζω να είναι καλά και να ακούσω καρδούλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/12/2020 at 3:16 ΠΜ, ο/η Vk1981 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό με το καλό το μωράκι σου και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Μόνο μία μέρα αίμα είδα.. Μου έκοψαν το σαλοσπιρ. Σήμερα 7 εβδομάδων πάω να το δω.. Ελπίζω να είναι καλά και να ακούσω καρδούλα ❤️

Σ' ευχαριστώ πολύ!!! 

Μακάρι να ακούσεις και καρδούλα ❤ για να σου φύγει ένα άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...