Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλησπέρα! Είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι.κυ και έκανα αυτή την ομάδα.για να τα λέμε. Δεν είδα κάπου αλλού για το καλοκαίρι... Καμιά άλλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Καλησπέρα! Είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι.κυ και έκανα αυτή την ομάδα.για να τα λέμε. Δεν είδα κάπου αλλού για το καλοκαίρι... Καμιά άλλη!!

Με το καλό κορίτσι μου...πότε έχεις πητ;; Έχουμε κ άλλη ομάδα που τα λέμε, θα σε καλέσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι καλησπέρα, είμαι 20 εβδομάδων στο πρώτο παιδάκι μ έχω πόνο πίσω στην μέση αριστερά και με χτυπάει και μπροστά,το έχει περάσει κάποια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2020 at 3:23 ΜΜ, ο/η Vanessa95 είπε:

Κορίτσι καλησπέρα, είμαι 20 εβδομάδων στο πρώτο παιδάκι μ έχω πόνο πίσω στην μέση αριστερά και με χτυπάει και μπροστά,το έχει περάσει κάποια;

Ναι έχω πολλούς πόνους. Σαν να κλειδώνει το αριστερό μου πόδι. Άσε. Το χα στο πρώτο μου από τον 7ο μήνα κ μετά. Κ τώρα έχει ξεκινήσει από τώρα δυστυχώς!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ είμαι 19 εβδομάδων χθες ενιωσα το μωρό μ για πρώτη φορά σήμερα δεν το νιώθω χθες ενιωσα μι κλωτσιά αλλά σήμερα τίποτα και έχω άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θλυπηρχε τελικά ήδη ομάδα για όσες πάμε για καλοκαίρι. Λέγεται: σαν ζεστάνει η θάλασσα και μυρίσει καλοκαίρι ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει. Καλοκαιρινά μωράκια 2021. Ελάτε εκεί να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...